Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

15. urodziny Pudelka! Tak wyglądał rok 2013 w pigułce: dramatyczne rozstanie Piotra Zelta, zmierzch kariery PiKeja, ślub Lewandowskich (STARE ZDJĘCIA)

25
Podziel się:
25
Podziel się:
1
 / 27
15. urodziny Pudelka! Tak wyglądał rok 2013 w pigułce
15. urodziny Pudelka! Tak wyglądał rok 2013 w pigułce
(Pudelek Exclusive)
0
0

15. urodziny Pudelka są dla nas idealną okazją do przypomnienia Wam najciekawszych, najważniejszych i najbardziej skandalicznych wydarzeń, którymi Pudelkowicze żyli przed ośmioma laty. Zobaczcie, co działo się w 2013 roku.

Rok 2013 obfitował w całą masę wydarzeń, które przyprawiły Pudelkowiczów o szybsze bicie serca. Zarówno te najważniejsze wydarzenia, które wstrząsnęły Polską, jak i showbiznesowe skandale, rozwody, śluby czy porody, nie uszły uwadze Pudelkowi. Nasz portal sumiennie dostarczał internautom tematów do plotek i zaciętych dyskusji, każdego dnia przez cały rok starając się urozmaicić dzień największym miłośnikom świata gwiazd.

15. urodziny Pudelka to idealna okazja, aby przypomnieć sobie najciekawsze, najważniejsze i najbardziej skandaliczne wydarzenia, którymi czytelnicy Pudelka żyli przed ośmioma laty. Cofnijcie się "wehikułem czasu" do roku, w którym Lewandowscy dopiero rozpoczęli budowę swojego imperium, PiKej nie schodził z pierwszych stron gazet, a Marta Wierzbicka postanowiła zerwać z wizerunkiem "grzecznej dziewczynki" i zdecydowała się pokazać swoje "wielkie k*rwy" na łamach Playboya.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

2
 / 27
Debiut Dawida Kwiatkowskiego

W 2013 roku swój debiut w show biznesie zaliczył Dawid Kwiatkowski, którego rodzime media okrzyknęły "polskim Justinem Bieberem". Pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego idol nastolatek w wieku zaledwie 17 lat stał się jedną z największych gwiazd rodzimej sceny, o czym świadczyć mógł fakt, że jego debiutancka płyta pokryła się złotem... na 3 tygodnie przed oficjalna premierą. Już wtedy fanki dosłownie szalały na punkcie Kwiata, czym zadowolony z siebie piosenkarz chełpił się w wywiadach.

"Moi fani są różni strasznie. Trafiam czasem na takich megaszalonych. Wpuszczamy wybranych do VIP-roomu. Na przykład wracam i widzę, jak moje buty są całowane przez moich fanów" - ekscytował się Dawid w wywiadzie z Pudelkiem w listopadzie 2013 roku.

3
 / 27
"Seksafera" Wojciecha Fibaka

Jednym z największych skandali 2013 roku niewątpliwie była seksafera, w kontekście której przewijało się nazwisko Wojciecha Fibaka. Według tygodnika "Wprost" emerytowany tenisista miał "ustawiać" młode, ładne i ambitne studentki ze swoimi starszymi, bogatymi kolegami. W ten właśnie sposób niegdyś ciesząca się sporą popularnością Katarzyna "Kate Rozz" Gwizdała miała poznać swojego francuskiego męża.

4
 / 27
Rozstanie Katarzyny Figury i Kaia Schoenhalsa

W lutym 2013 roku rozpoczęła się rozprawa rozwodowa Katarzyny Figury i Kaia Schoenhalsa, który – jak wyjawiła aktorka na łamach „Vivy!” – miał przez lata stosować wobec niej przemoc domową. Spotkanie małżonków w sądzie zapoczątkowało lawinę wzajemnych oskarżeń na łamach prasy. Aktorka w obawie, że mąż porwie dzieci i wywiezie je za granicę, uciekła przed nim z córkami do Trójmiasta. Matka Schonenhalsa, Dorothy Morton, która specjalnie przyleciała ze Stanów Zjednoczonych, by zeznawać na korzyść synowej, stwierdziła wtedy, że Kai jest do tego zdolny.

5
 / 27
Zmierzch kariery Piotra "PiKeja" Kukulskiego

2013 rok "przyniósł" nam rapera Piotra "PiKeja" Kukulskiego, któremu w pewnym momencie udało się dopiąć swego i przebić popularnością nawet sławną siostrę. Zażenowana jego publicznymi występami Natalia zerwała kontakt z bratem, co Kukulskiemu nie przeszkadzało w udzielaniu kolejnych wywiadów i wydawaniu "hiphopowych" numerów. Ostatecznie PiKej poszedł po rozum do głowy i pod koniec grudnia "muzyk" o wyjątkowym parciu na szkło podjął decyzję o wycofaniu się z show biznesu. Aktualnie ma też dobre stosunki z siostrą.

6
 / 27
Koniec wielkiej miłości Piotra Zelta i Moniki Ordowskiej

Monika Ordowska zadebiutowała na salonach dzięki medialnemu romansowi z Piotrem Zeltem. Ich wielka miłość zakończyła się, gdy wyszło na jaw, że wówczas ciężarna Monika potajemnie spotyka się z kolegą po fachu - Rafałem Sieradzkim. Gdy testy DNA wykazały, że Zelta i małą Amelię nie łączą więzy krwi, aktor porzucił Miss Warszawy 2008, podejmując się psychoterapii, która po wielu miesiącach pomogła mu otrząsnąć się z traumy.

7
 / 27
Erotyk Ilony Felicjańskiej

Po tym, jak Ilona Felicjańska rozbiła po pijaku trzy auta, w rezultacie tracąc prawa do opieki nad dziećmi, emerytowana modelka na różne sposoby próbowała odzyskać „dobre imię”. W 2013 roku II wicemiss Polonia 1993 zapragnęła zostać pisarką, wydając "thrillera erotycznego" pod tytułem „Wszystkie odcienie czerni”, opowiadającego o o "wolności erotycznej i wyzwoleniu seksualnym" oraz "ciemnej stronie kobiecej natury".

8
 / 27
"Miłość na bogato"

Choć dziś już mało kto pamięta o serialu "Miłość na bogato", swego czasu emitowana przez stację Viva Polska produkcja cieszyła się ogromną popularnością, dostarczając nam kilku ikonicznych tekstów, jak między innymi "twarz rajstop" czy "miasto pełne predyspozycji". Choć każdy z bohaterów miał w sobie celebrycki potencjał, dziś z całej obsady jedynie Karolina Gilon oraz Marcela Leszczak funkcjonują jeszcze w branży.

9
 / 27
Nieprzemyślane słowa Agnieszki Woźniak-Starak

Po transferze z TVP do TVN Agnieszka Woźniak-Starak uznała, że nie musi już udawać sympatii do starszych koleżanek z byłej stacji. W jednym z wywiadów dziennikarka stwierdziła, że „nie musi być już nadętą pindą przy kwiatku, zapowiadającą film”, tym samym narażając się Bogumile Wander i Krystynie Losce, które uznały jej słowa za „bardzo obraźliwe”.

"Żadną nadętą pindą nie byłam" - mówiła później oburzona Wander w rozmowie z "Super Expressem". "Co to w ogóle znaczy? Że puszczalska taka, ustawiona na sztywno i ważna?".

10
 / 27
"Wielkie k*rwy" Marty Wierzbickickiej

Marta Wierzbicka zasłynęła rolą Oli w serialu „Na Wspólnej”, z którą zresztą do tej pory jest kojarzona. Osiem lat temu sfrustrowana faktem bycia „zaszufladkowaną” 22-latka postanowiła raz na zawsze zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki, w czym pomóc jej miała sesja dla „Playboya”. Na odważnych zdjęciach celebrytka zaprezentowała swoje „walory” w pełnej okazałości, przy okazji wyjawiając, że sama pieszczotliwie nazywa swoje piersi „wielkimi k*rwami”.

11
 / 27
Odważna kreacja Patrycji Wojnarowskiej

Kiedy w czerwcu 2013 roku nikomu nieznana Patrycja Wojnarowska pojawiła się w odsłaniającej pupę kreacji na imprezie Playboya, aspirująca aktorka przez długie tygodnie nie znikała z afiszy. Pretendentka do miana celebrytki, która miała na koncie romanse z Miśkiem Koterskim czy Krzysztofem Rutkowskim, zasłynęła również medialnym konfliktem z PiKejem. Po tym, jak brat Natalii Kukulskiej udostępnił zdjęcia z Patrycją w sieci, drwiąc z nowo poznanej koleżanki, Wojnarowska wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem, że samozwańczy raper „ślinił się do niej przez całą imprezę”, a następnego dnia wysłał jej zaproszenie na Facebooku.

12
 / 27
Napaść na Kubę Wojewódzkiego

Szerokim echem w mediach odbił się październikowy atak na Kubę Wojewódzkiego. Samozwańczy "król TVN-u" został oblany nieznaną substancją przez zamaskowanego napastnika, która koniec końców nie zagroziła życiu ani zdrowiu celebryty. Napaść na Wojewódzkiego wywołała powszechną dyskusję: jedni trywializowali sytuację, uznając, że showman chciał zrobić z siebie męczennika, inni zaś uznali atak za symbol zamachu na wolność słowa i poglądów.

13
 / 27
Współpraca Cezarego Pazury i Krzysztofa Rutkowskiego

Cezary Pazura stał się bohaterem prasy bulwarowej, gdy na jaw wyszła sprawa szantażu, którego padł ofiarą. Aktor skorzystał wtedy z pomocy znanego detektywa-celebryty, Krzysztofa Rutkowskiego, który pomógł w ujęciu szantażysty. Jak się później okazało, filmowy Kiler miał wcześniej zapłacić mężczyźnie 8 tysięcy złotych mężczyźnie, aby światła dziennego nie ujrzały kompromitujące nagrania gwiazdora. Pazura zapewniał później, że materiał nie zawierał nic kompromitującego, jednak opinia publiczna zdążyła nabrać podejrzeń…

14
 / 27
Rozwód Małgorzaty i Jacka Rozenków

W kwietniu 2013 roku po dziesięciu latach wspólnego życia rozwiedli się Małgorzata i Jacek Rozenkowie. Rozprawa sądowa trwała zaledwie 30 minut. Po rozstaniu "Perfekcyjna Pani Domu" i aktor dla dobra dzieci zdecydowali się zamieszkać w jednym budynku, ale w osobnych mieszkaniach.

"Trzeba uczciwie przyznać, że to jest porażka mojego życia, niezależnie od tego, jakie relacje stworzymy z Jackiem, jak dobre one są i będą. To jest porażka" - mówiła Małgosia w "Gali".

15
 / 27
Skandaliczny pokaz Macieja Zienia

Niegdyś jeden z najpopularniejszych rodzimych projektantów i ulubieniec polskich celebrytek, Maciej Zień, zapragnął wziąć przykład z wielkich domów mody i zorganizować pokaz, który odbije się w mediach szerokim echem i zwróci na niego oczy całego kraju. W tym celu kreator mody wynajął kościół, gdzie modelki zaprezentowały jego najnowszą kolekcję w akompaniamencie muzyki z filmów „Dziecko Rosemary” i „Tajemnica Brokeback Mountain”. Zienowi udało się uzyskać rozgłos, jednak chyba nie taki, jakiego sobie życzył: na projektanta spadła fala krytyki za usiłowanie zrobienia taniej sensacji. Doszło do tego, że obraziła się na niego jego największa muza, Małgorzata Kożuchowska.

16
 / 27
Ślub Anny i Roberta Lewandowskich

22 czerwca 2013 roku Anna Stachurska ślubowała miłość aż po grób obiecującemu piłkarzowi, Robertowi Lewandowskiemu. Uroczystość odbyła się w kościele św. Anny w Serocku, a na miejscu ponad 20 ochroniarzy pilnowało, aby nikt nie zakłócił ich spokoju. Wśród gości pojawiło się sporo znanych znajomych pary, między innymi Wojciech Szczęsny (z ówczesną partnerką Sandrą Dziwiszek), Kuba Wojewódzki czy Cezary Pazura z żoną.

17
 / 27
Książę William i Kate Middleton zostali rodzicami po raz pierwszy

22 lipca 2013 roku, dwa lata po królewskim ślubie księcia Williama i Kate Middleton, na świat przyszedł ich pierwszy potomek, książę Jerzy. Nieco ponad dobę po porodzie Kate i William pokazali małego księcia światu. W Londynie zabrzmiały armatnie saluty i bicie dzwonów, a przed drzwiami szpitala i na ulicach pojawiły się tłumy.

18
 / 27
Rozstanie w atmosferze rozstania

Maciej i Samanta Stuhrowie przez 15 lat uchodzili za wzorcową celebrycką parę, nie dostarczając prasie żadnych tematów do plotek na swój temat. To się zmieniło, gdy nieoczekiwanie małżeństwo podjęło decyzję o rozstaniu. Pikanterii sprawie dodał fakt, iż na kilka dni przed złożeniem dokumentów rozwodowych Samanta urodziła dziecko finaliście "Must be the music".

19
 / 27
"Pechowa" impreza Iwony Węgrowskiej

W styczniu 2013 roku w mediach było głośno o seks-aferze z udziałem modelek i aresztowaniu oskarżonej o sutenerstwo córce znanego muzyka rockowego, Joannie B.. Nieoczekiwanie w sprawę została wplątana także Iwona Węgrowska. Piosenkarka wybrała się na jeden z seks wyjazdów do ekskluzywnego hotelu, w którym modelki miały świadczyć usługi seksualne za pieniądze zamożnym biznesmenom z całego świata. Krótko po wybuchu skandalu załamana celebrytka wybrała się do jednej z telewizji śniadaniowych, gdzie zapłakana tłumaczyła, że udała się na wyjazd w charakterze gwiazdy, a nie kobiety do towarzystwa.

20
 / 27
Nowa twarz Renee Zellweger

O Renee Zellweger przez całe lata pisało się w kontekście udanych kreacji filmowych, które przysporzyły jej szereg prestiżowych nagród. W 2010 roku gwiazda zniknęła z ekranów i wycofała się z życia publicznego, żeby skupić się na życiu prywatnym. W październiku 2013 roku aktorka zaszczyciła swoją obecnością jeden z prestiżowych pokazów mody, zaskakując gości kompletnie odmienionymi rysami twarzy. Liczne zabiegi upiększające sprawiły, że gwiazdę okrzykniętą „antyreklamą operacji plastycznych”.

21
 / 27
Kim Kardashian urodziła North West

Gdy opinia publiczna dowiedziała się o romansie Kim Kardashian i Kanye Westa, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Tym większe było zaskoczenie, gdy wyszło na jaw, że najsłynniejsza celebrytka świata spodziewa się dziecka z raperem. W czasie ciąży Amerykanka musiała mierzyć się z niewybrednymi komentarzami dotyczącymi jej wagi: tabloidy wyśmiewały wtedy spuchnięte nogi gwiazdy, porównując ją do orki czy słonia. Po wielu miesiącach oczekiwania 15 czerwca na świat przyszła ukochana córka Kim i Kanye, która dziś uchodzi za małą trendsetterkę.

22
 / 27
Debiut "Warsaw Shore" w telewizji

10 listopada został wyemitowany pierwszy odcinek polskiego odpowiednika "Jersey Shore", "Warsaw Shore", który "dał" nam takie "gwiazdy", jak Ewel0na, Trybson czy Eliza. W kontrowersyjnym programie wyłonieni na castingach mieszkańcy małych miejscowości przyjechali do Warszawy, żeby zademonstrować całej Polsce, jak się imprezuje. Uczestnicy już w pierwszym odcinku na własnym przykładzie udowodnili, czemu nie powinno się przesadzać z alkoholem, decydując się na seks przed kamerami.

23
 / 27
Porażka Joanny Moro w Opolu

Swego czasu Joanna Moro należała do czołówki najbardziej lubianych aktorek serialowych, a wszystko za sprawą serialu "Anna German", w którym wcielała się w tytułową rolę. Na fali popularności gwieździe zaproponowano, aby pojawiła się na Festiwalu Opole 2013 jako wokalistka i zaśpiewała jeden z utworów odgrywanej przez nią piosenkarki, "Człowieczy los". Ku niemałemu zaskoczeniu festiwalowiczów oraz widzów, występ Joanny przebiegł fatalnie, a media zarzuciły gwieździe kompletny brak umiejętności wokalnych. Później Moro musiała przepraszać publiczność, tłumacząc nieudany wykon "emocjami i silnym wzruszeniem".

24
 / 27
Nowy kolor włosów Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski zyskał popularność jako jedna z najbardziej barwnych postaci polskiej sceny muzycznej, przecierając szlaki wielu innym "osobliwym" gwiazdom estrady. Znakiem rozpoznawczym frontmana zespołu "Ich Troje" były przede wszystkim oryginalne stroje, kolczyki, tatuaże oraz przede wszystkim czerwone włosy. Tymczasem w październiku 2013 roku "Wiśnia" postanowił zaskoczyć wszystkich, farbując włosy na czarno.

Żyłem z piętnem czerwonowłosego idioty". (...) Bajka się skończyła. Czar czerwonowłosego faceta minął - tłumaczył swoją decyzję Michał w wywiadzie dla "Vivy!".

25
 / 27
Rihanna na Openerze
Występ Rihanny na festiwalu Heineken Open'er Festival w Gdyni miał być jednym z największych wydarzeń świata muzyki w 2013 roku. Niestety, koncert Barbadoski, który odbył się z godzinnym opóźnieniem, sprowadził na gwiazdę falę krytyki i został okrzyknięta przez media mianem "porażki". Szerokim echemodbiła się też wizyta piosenkarki na sopockiej plaży, w której towarzyszyła jej świta ochroniarzy. Gdy tylko obsługa gwiazdy zainstalowała jej łoże na nadbałtyckim piasku, wokół pojawił się tłum gapiów, a zniesmaczona Rihanna opublikowała na Instagramie nagranie, na którym mówi: "Siedzimy tu w klatce jak pie**olone zwierzęta".
KOMENTARZE
(25)
Agataa
3 lata temu
"Rozstanie w atmosferze rozstania" - aha :)
hihi
3 lata temu
pudel, ty nam lepiej przypomnij ówczesne "nekrologi", kogo żeś musiał przepraszać w 2013??
Kuryt
3 lata temu
Pikej przy obecnych raperach to był prawdziwy gwiazdor
Innn
3 lata temu
Ciekawe przypomnieć sobie niektóre sytuacje 😜😜😜😜 ps a kto był wtedy zwycięzcą " must be the music"? I czy nadal jest z Samatha i dzieckiem ?
redaktor
3 lata temu
Choć każdy z bohaterów miał w sobie celebrycki potencjał, dziś z całej obsady jedynie Karolina Gilon oraz Marcela Leszczak funkcjonują jeszcze w branży - jakiej branży ??????????????????????
Najnowsze komentarze (25)
Karuzela
3 lata temu
W wigilię 2013 usłyszałam, że moje dziecko ma białaczkę
Marta
3 lata temu
Polskie, nie Poznańskie Słowiki! Proszę nie mylić pana Stefana Stuligrosza, który wówczas dyrygował Poznańskimi Słowikami, z Wojciechem Krolopem z Polskich Słowików!!
Liliana
3 lata temu
Boże..Pikej..
Gość
3 lata temu
Debiut Warsaw Shore- czyli 2013 był rokiem, kiedy poziom telewizji zaczął pikować w dół.
wasz
3 lata temu
gdzie wyniki konkursu?
Mnvgh
3 lata temu
Riri była zjarana na koncercie, moi znajomi widzieli ją palącą zioło przed wejściem na scenę
sting
3 lata temu
Zmarła piosenkarka Krystyna Konarska. Redakcjo wiecie w ogóle kim była i co śpiewała? Ja znam "doliny w kwiatach" - płyta mojej babci.
Fan
3 lata temu
Gorace lata,ale Pudelek gdzie jest Natalia i Simon????🤔
Bzzzz
3 lata temu
"Rozstanie w atmosferze rozstania"
Poeta
3 lata temu
15. Urodziny Pudełka, no to gdzie szampana butelkac?
atyde
3 lata temu
W 2013 znalazłam ciało mojej matki. Powiesiła się w domu. Ten rok już zawsze będzie się dla mnie złe kojarzył
Konkurs
3 lata temu
Gdzie wyniki?
Aha xD
3 lata temu
„Rozstanie w atmosferze rozstania” xD
redaktor
3 lata temu
Pretendentka do miana celebrytki - niesamowite !!! pretendentka, hahahahahaha
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

62-letnia Meg Ryan zaszczyciła swoją obecnością festiwal w Barcelonie. Niedawno internauci nie mogli jej rozpoznać po poprawkach (ZDJĘCIA)

Meg Ryan pojawiła się na festiwalu filmowym w Barcelonie. Zdaje się, że 62-letnia gwiazda zaczyna przywracać swój naturalny wygląd twarzy. Jest lepiej?
9.

Tak wygląda 120-METROWY apartament Maffashion: łoże z baldachimem, przeszklona łazienka i płaskorzeźba w kuchni (ZDJĘCIA)

Maffashion może pochwalić się apartamentem w centrum Warszawy o powierzchni 120 mkw. Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" urządziła swoje mieszkanie niczym z sesji magazynu wnętrzarskiego. Sami zobaczcie.
8.

Klaudia Halejcio rozbija się po stolicy jadowicie zielonym lamborghini za 3,5 MILIONA ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Klaudia Halejcio dba o to, by roztaczał się wokół niej słodki zapach pieniądza. Majętną celebrytkę sfotografowano podczas rajdu nowym cackiem - Lamborghini Revuelto wartym 3,5 miliona złotych. Fajna bryka?
7.

Blanka Lipińska pokazała odnowione wnętrza spalonego domku w lesie. "Cieszę się, że mam pieniądze, bo mogę być kurą domową" (ZDJĘCIA)

Blanka Lipińska zaprosiła ekipę "Dzień Dobry TVN" do swojego domku w lesie. Autorka popularnej serii powieści erotycznych urządziła wnętrza z dbałością o detale. Niektórych może rozbawić to, co zawisło u niej w toalecie.
6.

Kiedyś przyjaciółki, a dziś rywalki: Dagmara Kaźmierska i Edzia, Marina i Sara Boruc... (ZDJĘCIA)

Bez wątpienia show-biznes nie jest najlepszym miejscem do pielęgnowania przyjaźni. Przez lata widzieliśmy wiele gwiazd, które były postrzegane jako papużki-nierozłączki. Niestety, czas pokazał, że sporo takich relacji kończy się fiaskiem. Pamiętacie jeszcze te duety?
5.

50-letnia Victoria Beckham o KULACH mknie na imprezę urodzinową, na którą przybyło sporo gwiazd. Zabrakło Nicoli Peltz (ZDJĘCIA)

Victoria Beckham mimo kontuzji nie mogła przepuścić okazji do świętowania 50. urodzin. Paparazzi "przyłapali ją", gdy wchodziła do jednego z londyńskich klubów. Wciąż musi się poruszać o kulach.
4.

Małgorzata Socha maszeruje po deszczowej stolicy ze smartfonem przy uchu i wsiada do mercedesa za 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Małgorzatę Sochę "przyłapano" ostatnio podczas załatwiania sprawunków na mieście. Sądząc po grymasie na twarzy, maszerowanie w deszczu nie sprawiało jej zbyt wielkiej radości.
3.

Księżna Charlene posyła delikatne uśmiechy na meczu rugby. Kibicowała wraz z mężem i młodszym bratem (ZDJĘCIA)

Każde publiczne pojawienie się księżnej Charlene i księcia Alberta wywołuje wielkie emocje. Nigdy nie wiadomo, jaki grymas wymaluje się na twarzy kobiety, która rzekomo planowała ucieczkę od męża. Tym razem zakochani postanowili ocieplać relacje rodzinne, zabierając na mecz szwagra księcia Monako.
2.

Maja Sablewska przemierza Warszawę unikatowym mercedesem, po którym buszują jej pupile. Bezpiecznie? (ZDJĘCIA)

Maja Sablewska jest bez wątpienia jedną z najbardziej stylowych polskich gwiazd. Ostatnio stołeczni paparazzi "przyłapali" byłą menedżerkę gwiazd za kierownicą unikatowej fury.
1.

Speszone Jennifer Aniston i Courteney Cox wychodzą z luksusowej restauracji po wspólnej kolacji (ZDJĘCIA)

Jennifer Aniston i Courteney Cox spotkały się ostatnio w jednej z knajpek w Beverly Hills. Przed lokalem czekali na nie uzbrojeni w aparaty paparazzi.