Trwa ładowanie...
Ivy
|

15. URODZINY PUDELKA. Wspominamy rok 2007: Britney na krawędzi, rozwód Dody i Radka, sekstaśma Kim Kardashian... (ZDJĘCIA)

56
56
Podziel się

Z okazji urodzin Pudelka przypominamy Wam showbiznesowe wydarzenia z ostatnich 15 lat. Tym razem przenosimy się do roku 2007. Pamiętacie, o czym wtedy pisaliśmy?

1
 / 25
15. URODZINY PUDELKA. Wspominamy rok 2007: Britney na krawędzi, rozwód Dody i Radka, sekstaśma Kim Kardashian... (ZDJĘCIA)
15. URODZINY PUDELKA. Wspominamy rok 2007: Britney na krawędzi, rozwód Dody i Radka, sekstaśma Kim Kardashian... (ZDJĘCIA)
Urodziny Pudelka (Pudelek Exclusive)
0
0

W tym roku stuknęło nam 15 lat. Z tej okazji postanowiliśmy przeszperać nasze archiwa i wraz z Wami cofnąć się pamięcią do najciekawszych wydarzeń z show biznesu.

W 2007 roku byliśmy jeszcze bardzo młodym, ale już ciekawskim i charakternym Pudelkiem. Opisywaliśmy m.in. załamanie nerwowe Britney Spears, relacjonowaliśmy rozwodowe perypetie Dody i Radosława Majdana oraz skandal wokół sekstaśmy, która zapoczątkowała spektakularną karierę Kim Kardashian. Byliśmy też świadkami końca "ery" Mandaryny.

Zobaczcie, o czym jeszcze wtedy pisaliśmy:

2
 / 25
Załamanie nerwowe Britney Spears

Po latach bycia pod ostrzałem mediów i w wyniku długotrwałych problemów osobistych, w 2007 roku Britney Spears dotarła do kresu wytrzymałości. Gwiazda udała się do salonu fryzjerskiego, chwyciła maszynkę i ogoliła sobie głowę. Potem zaatakowała samochód jednego z paparazzi. O sprawie rozpisywały się media na całym świecie, w tym oczywiście Pudelek.

3
 / 25
Foremniak i Maserak potwierdzają związek

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak tańczyli razem w drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Z każdym odcinkiem widać było między nimi coraz większą "chemię". Pojawiły się plotki, że mają romans. Pikanterii sprawie dodawał fakt, że Małgorzata była wówczas żoną reżysera Waldemara Dzikiego. W końcu Foremniaka uznała, że nie ma sensu dłużej się ukrywać i przyznała na łamach tabloidu: "Tak, jesteśmy razem". Piękna była z nich para?

4
 / 25
"Wyciekła" sekstaśma Kim Kardashian

O Kim Kardashian świat usłyszał już przed 2007 rokiem, kiedy próbowała wypromować się w mediach na przyjaźni z Paris Hilton. Tak naprawdę jednak jej kariera zaczęła się na dobre po upublicznieniu sekstaśmy, którą Kardashianka nagrała z wokalistą R&B, Rayem J.

Po latach pojawiły się informacje, że za wszystkim miała stać matka Kim - przedsiębiorcza Kris Jenner.

5
 / 25
Śmierć Anny Nicole Smith

W 2007 roku zmarła Anna Nicole Smith. 39-letnia modelka "Playboya" przedawkowała tabletki nasenne i uspokajające. W jej organizmie znaleziono aż 12 różnych leków. Smith osierociła pięciomiesięczną wówczas córkę, która odziedziczyła po mamie cały majątek. Zapewne właśnie dlatego o prawo do opieki nad dziewczynką ubiegało się aż pięciu mężczyzn żądnych przejęcia spadku po zmarłej celebrytce.

6
 / 25
Paris Hilton trafiła za kratki

Paris Hilton zapewne chętnie wymazałaby z pamięci 2007 rok. To właśnie wtedy dziedziczka hotelowej fortuny została skazana na 45 dni więzienia za naruszenie warunków zawieszenia wyroku otrzymanego za jazdę po pijanemu.

Fani Paris urządzali wówczas na ulicach protesty w jej "obronie". Ostatecznie milionerka spędziła w zakładzie karnym w Los Angeles jedynie 23 dni, bo władze uznały, że jej zachowanie "dobrze rokuje", ale z pewnością dla Hiltonówny i tak było to traumatyczne doświadczenie.

7
 / 25
Pijany książę Harry atakuje fotografa

Dziś książę Harry kreuje się na statecznego "ojca rodziny", ale jeszcze w 2007 roku głośno było o skandalach z jego udziałem. Harry słynął z imprezowego trybu życia. Po jednej z upojnych nocy w londyńskim klubie książę próbował opuścić lokal tylnym wyjściem. Tam spotkał fotografa, który chciał zrobić mu zdjęcie. Wtedy Harry rzucił się na niego.

Krzyknął do mnie, że mam się odpie*dolić, złapał mnie i starał się mnie przewrócić. Chwycił mnie za szyję i za plecy. Był bardzo pijany - opowiadał paparazzo, Nirach Tanner.

8
 / 25
Beyonce i Jay-Z się zaręczyli

W 2007 roku wielkim echem w mediach na całym świecie, w tym na Pudelku, odbiły się zaręczyny Beyonce i Jaya-Z. Muzyk oświadczył się ukochanej podczas wakacji w Cannes. Co ciekawe, nie podarował jej wówczas pierścionka zaręczynowego, za to obiecał, że kupi jej "największy diament, jaki wejdzie na jej palec".

9
 / 25
Koniec małżeństwa Pazurów i skandal z przeszłością Weroniki

W 2007 roku Weronika Marczuk i Cezary Pazura za pośrednictwem pełnomocnika poinformowali, że są w separacji. Zaznaczyli jednak, że "pozostają w dobrych stosunkach oraz kontynuują współpracę zawodową".

Wkrótce wybuchł skandal związany z przeszłością Weroniki. Okazało się bowiem, że zanim została celebrytką i żoną słynnego aktora, pracowała w klubie ze striptizem. "Tak wtedy zarabiałam na życie" - tłumaczyła wówczas na łamach "Vivy". Ostatecznie po kilkumiesięcznej separacji para rozwiodła się jeszcze przed końcem roku.

10
 / 25
Mandaryna kończy karierę koncertem w... pizzerii

Po fatalnym występie na Festiwalu w Sopocie w 2005 roku, Mandaryna próbowała jeszcze ratować karierę. Niestety odkąd wyszło na jaw, że ma - delikatnie mówiąc - problem z trafianiem w odpowiednie dźwięki, organizatorzy imprez przestali ustawiać się do niej w kolejce. W końcu Marta postanowiła "zejść ze sceny". Ostatni (w tamtym rozdziale jej kariery, bo jak wiemy, obecnie trwa nowy) koncert dała w sylwestra 2007/08... w pizzerii.

11
 / 25
Gąsowski tatą i "najsmutniejszy wywiad" Głogowskiej

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski poznali się w drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie tworzyli parę na parkiecie. Wkrótce zostali parą także w życiu prywatnym. W czerwcu 2007 roku urodziła się ich córka, Julia.

W grudniu Głogowska udzieliła wywiadu, w którym ujawniła m.in., że Piotr wpadł do szpitala, zobaczyć swoje dziecko... po drodze na imprezę.

Wylałam z siebie wszystko, co czułam, jak mi było źle, jak ciężko. I że jestem taka niepewna, co będzie, nie wiem, czy on chce być z nami, czy nie - opowiadała tancerka.

12
 / 25
Doda rozwodzi się z Majdanem

Tą sprawą przez wiele miesięcy żyły polskie media. W kwietniu 2007 roku okazało się, że Dorota Rabczewska i Radosław Majdan biorą rozwód. Pozew złożyła Doda, która o wszystkim poinformowała w "Dzień Dobry TVN".

Obecnie Dorota znów się rozwodzi, tym razem z Emilem Stępniem.

13
 / 25
Gosia Andrzejewicz usunęła pieprzyk

Kilkanaście lat temu Gosia Andrzejewicz była bardzo popularną piosenkarką. Na jej koncerty przychodziły tłumy fanów, które marzyły o zdjęciu z autografem. Po występach Gosia starała się spełniać te marzenia, sprzedając swoje fotografie na obwoźnym straganiku taty.

Gosia miała kiedyś charakterystyczny pieprzyk na twarzy. W 2007 roku postanowiła go usunąć, co zostało oczywiście skrzętnie odnotowane przez Pudelka.

14
 / 25
Pudelek "demaskuje" Isis Gee

Isis Gee pojawiła się przestrzeni medialnej znikąd i od razu wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Promowana była jako amerykańska piosenkarka o polskich korzeniach i próbowano stworzyć wrażenie, że jest już znana za oceanem. Wielu osobom wydawało się to nieco podejrzane. Pudelek postanowił wtedy sprawdzić, kim jest ta "zagraniczna gwiazda" i okazało się, że wszystkie profile i strony z nią związane zostały stworzone... na chwilę przed jej debiutem w polskim show biznesie, właśnie w 2007 roku.

15
 / 25
Gwiazdy "wychodzą z szafy"

Rok 2007 okazał się przełomowy, jeśli chodzi o coming outy znanych osób. Na "wyjście z szafy" zdecydowały się wówczas światowe gwiazdy - Jodie Foster i Ricky Martin, a także polski krytyk filmowy, Tomasz Raczek.

16
 / 25
Trzeci ślub Wiśniewskiego i czwarte dziecko w drodze

W 2007 roku Michał Wiśniewski po burzliwym rozwodzie z Mandaryną był już w ramionach kolejnej ukochanej, czyli Anny Świątczak. Gwiazdor znany z tego, że lubi śluby "z rozmachem", tym razem postanowił powiedzieć "tak" w ulubionym miejscu hazardzistów - Las Vegas.

Jednocześnie w tym samym roku okazało się, że Świątczak jest w ciąży z czwartym dzieckiem Michała.

17
 / 25
"Frytka" została dyplomowaną aktorką

W 2007 roku Maja Frykowska zwana wówczas "Frytką", była jeszcze przed nawróceniem i swoją wielką przemianą. Odważnie brylowała na branżowych imprezach i robiła wiele, aby było o niej głośno. Próbowała też mimo wszystko udowodnić, że ma jeszcze jakieś ambicje poza staniem na ściankach. Poszła więc do szkoły i obroniła pracę licencjacką na wydziale aktorskim w Wyższej Szkole Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia.

18
 / 25
Pamela Anderson rozwiodła się z Kid Rockiem

Historia związków małżeńskich Pameli Anderson jest tak zawiła, że nawet nam trudno się w niej połapać. Pewne jest natomiast, że w 2007 roku zakończyło się jej krótkie, ale zapewne intensywne małżeństwo z Kid Rockiem.

Ślub pary odbył się na jachcie w Saint Tropez i - jak mówiła wówczas Anderson - było to "najromantyczniejsze wesele wszech czasów". Zaledwie cztery miesiące później Pamela złożyła pozew rozwodowy.

Rozwód przebiegł bardzo sprawnie, bo małżonkowie zrzekli się roszczeń do swoich majątków.

Przypomnijmy: Już po rozwodzie

19
 / 25
Zaskakujące zdjęcia Charlize Theron

We wrześniu 2007 roku media na całym świecie obiegły zdjęcia, które zmieniły wizerunek Charlize Theron. Okazało się, że aktorka, która wcześniej wydawała się "posągowa", w rzeczywistości jest wyluzowaną osobą, która w dodatku nie stroni od używek. Na fotografiach można było zobaczyć, jak Charlize pali marihuanę... z jabłka. Do dzisiaj podziwiamy jej kreatywność.

20
 / 25
Karolak i Kołakowska zostali rodzicami

W 2007 roku Viola Kołakowska i Tomasz Karolak zostali rodzicami Leny.

W końcu mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwym tatusiem - mówił wówczas dumny aktor.

Narodziny córki wyniosły związek Tomasza i Violi na nowy poziom, bo Karolak kupił wtedy większe mieszkanie i przeprowadził się do niego wraz z Kołakowską i dzieckiem. Wcześniej para mieszkała oddzielnie.

21
 / 25
Jennifer Lopez i Christina Aguilera ogłosiły ciąże

O tych ciążach mówił cały świat. Zarówno Jennifer Lopez, jak i Christina Aguilera długo nie potwierdzały plotek, że spodziewają się dziecka. Ostatecznie każda z gwiazd ogłosiła radosną nowinę w dogodnym dla siebie momencie. Pierwsza zrobiła to Aguilera na łamach magazynu "Glamour".

Z kolei J.Lo pochwaliła się ciążą w trakcie koncertu w Miami podczas trasy El Cantante. Ówczesny mąż Lopez, Marc Anthony, całował jej brzuszek na scenie przy aplauzie zachwyconej widowni.

22
 / 25
Naomi Campbell odbywa karę za pobicie pracownicy

O wybuchowym charakterze Naomi Campbell od lat krążą rozmaite historie. Jedną z pokojówek modelka uderzyła telefonem, za co sąd skazał ją na prace społeczne. Naomi odbywała karę z uśmiechem. Każdego dnia w drodze do "pracy" prezentowała fotoreporterom inną stylizację, przechadzając się jak po wybiegu. Na koniec ubrała się w efektowną suknię i odjechała srebrnym Rolls Royce'em.

23
 / 25
Ewa Sonnet wyemigrowała z Polski

Ewa Sonnet swego czasu zdobyła popularność za sprawą dużego biustu oraz piosenki pt. "...i RNB". W 2007 roku wzięła udział w pierwszej edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale bez większych sukcesów. Sonnet uznała, że w Polsce jej "talent" się marnuje i postanowiła opuścić ojczyznę.

Ostatecznie Ewa (a tak naprawdę Beata Dąbrowska) osiedliła się w Stanach Zjednoczonych, gdzie zrobiła karierę w branży erotycznej. Tęsknicie za nią czasem?

24
 / 25
Rozstanie Justina Timberlake'a i Cameron Diaz

Może dziś mało kto o tym pamięta, ale Justin Timberlake i Cameron Diaz byli kiedyś parą. Spotykali się od 2003 roku i spodziewano się, że dojdzie do zaręczyn. Tymczasem w 2007 roku para poinformowała o rozstaniu.

Zakończyliśmy nasz związek, zrobiliśmy to wspólnie i jako przyjaciele, zachowaliśmy miłość do siebie i szacunek - napisali w oświadczeniu.

25
 / 25
Cichopek i Hakiel kupili bajońsko drogi dom na kredyt

Po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" zakochani Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poważnie podeszli do kwestii budowania wspólnej przyszłości. W 2007 roku kupili 500-metrowy dom przy jednej z "najdroższych" ulic na warszawskim Wilanowie. Wartość nieruchomości szacowano wówczas na 3,5 miliona złotych.

Na wymarzony dom para wzięła gigantyczny kredyt. Obliczyliśmy wtedy, że jego rata mogła wynosić kilkanaście (!) tysięcy złotych miesięcznie i przewidywaliśmy, że trudno będzie go im spłacić.

Okazało się, że mieliśmy rację. Ostatecznie małżonkowie pozbyli się willi (i problemu).

KOMENTARZE
(56)
Gość
2 lata temu
Super jest ten cykl wspominkowy 🙂
Dominik
2 lata temu
Straszne jak z takiej petardy scenicznej i wyglądowej załamanie zmieniło Britney.. wręcz uśmierciło bo to od tamtego czasu zombie.. zupełnie inny człowiek.. ludzie dbajcie o zdrowie psychiczne i nie dajcie się.. wciąż tęsknię za tamtą dziewczyną
kolo
2 lata temu
Niedawno RozMawiałem z Radzionkiem o jego extłoczni zwanej dalej Doduhną. Gdy oboje budzili się z pomroczności jasnej, Radzionek zakładał jej na nieogoloną twarz torbę z Carrefoura i okulary hutnicze, żeby nie straszyła poranną brzydotą, zamiast peruki wciskał jej na łysą głowę czapę z futra siwej małpy, resztę Doduhny rozbierał do golasa i trwał kwadrans w pełnym obrzydzenia stuporze na widok jej figury klocowatej zbliżonej do tetrapoda z krótkimi kończynami krocznymi, w tym kończynami tylnymi na beczce prostowanymi, kikuta po wyrwanym z macierzą palcu stopy, kończyn przednich z bickami jak u emerytowanego ciężarowca, serdelowatymi paluchami, kręgosłupa z przepuklinami, pleców z tatuażami rodem z salonu ,,Dziary od Janusza na przepustce'', płaskodupia tylnego i sterczodupia przedniego z odgryzionym przez Radzionka sutkiem. Ale ja jednak będę się upierał, że Doduhna to dobry człowiek, a jej pożałowania godne zachowanie wynika z traumy pourazowej, gdy siłą usiłowano odkleić ją od framugi drzwi pokoju bez klamek i doprowadzić do stanu używalności.
Like that
2 lata temu
Pamiętam w jakim byłem szoku jak Britney ogoliła głowę, byłem jej dużym fanem, wciąż jestem gdzieś w sercu i czasem wracam do jej czasów świetności z sentymentu mimo że nam już 32 lata to tęsknię za tą piękną uroczą petardą sceniczną
sting
2 lata temu
Cameron Diaz wreszcie jest szczęśliwa w małżeństwie i ma dziecko.
Najnowsze komentarze (56)
fason
rok temu
Nie musimy się martwić, że Majdanowie Henryka poślą tak jak jokery Dodzię do jakiejś ciechanowskiej zawodówki, gdzie profesjonalnego żebrania uczą, bo to dużo wyższy level niż u żebraków Rabczesiaków, więc wyżebranym jak w przypadku Dodzi ,,świadectwem'' Mensy Henryk na pewno nie będzie leczył kompleksu braku wykształcenia, bo będzie co najmniej profesorem nadzwyczajnym.
Sopoł
2 lata temu
Babcia Doda niemrawo tańcząca z wnuczkami hahahahaha nie mogę przestać się śmiać
co mi tam
2 lata temu
Straszne te paszkwile o biednej schorowanej babci Dodzie, masakra , przecież ludzie tylko beke maja z babci Dody. no jest śmiechu z niej, ale że aż tak
strusia cierń
2 lata temu
Gdy na wyżebranym Sopocie, gdzie wyglądająca jak wysuszona samica pelikana jako babcia Doda kiedyś ludziom znana, wpełzła owa ptaszyca na scenę na koślawych nogach i zabeczała swój przebój pod tytułem "Wierzyciele, jestem chora nie tylko na ciele", to grzmot jej 156-ciooktanowego głosu zerwał jej z dyniogłowy berecik i tupecik z doczepami i zaniósł na Gubałówkę, aż hen pod Tatrami. Dopiero za miesiąc z okładem toprowcy będą go ściągać przy pomocy sprzętu gaśniczego z bratniej Hameryki, więc na nic Wandzine lamenty oraz Dodzi pełne trwogi krzyki. Tak 'wysokich' lotów talent ma ta babcia Doda, narodowa dodiwa z żółtymi zębami i okiem zezującym na księcia w Maroku oraz falującymi z wychudzenia udami i pieluchą w luźnym kroku. Nie chodźcie więc w góry, bo mdły zapach tłuszczu z doczepów i tupecika będzie się utrzymywał aż do października.
uczeń Cz
2 lata temu
O co chodzi z tym szydzeniem z Dody? Bezdusznym wybebeszaniem jej najintymniejszych bolączek, a przecież Doda zawiesiła razem z białą flagą z przeżutej tetrowej pieluchy swoje bytowanie w mediach i nie wnikajcie czy z powodu strachu przed dalszym poniżaniem, braku laku i lajków, wyniszczającej choroby, wydalenia przez anus showbiznesu do sedesu, czy też w wyniku basedodowej szpetoty twarzy i kończystych kłykcin zwieraczy, tudzież z przyczyny wielkiej rozpaczy czarnej jak smoła przesolona jej łzami. Ludzie, opanujcie się! Bądźcie ludźmi, nie zwierzętami!
Nati
2 lata temu
Gnuśna, bezrobotna, wytatuowana babcia Dosia Stępieniek leży całymi dniami na łóżku w swoich ulubionych żółtych kalesonach, głaszcze Emcia po wielkiej łysej głowie, poprawia wykładzinę na swojej czaszce, odpycha włażące na nią dwie karykatury psa, produkuje fotki starczego ciała na Instagram, a myślami jest w Zatoce Świń, gdzie kiedyś chadzała z byłym, był magnez w proszku i hektolitry wódy… bo na trzeźwo Radzio by jej nie ruszył.
Radzio
2 lata temu
Widziałem Małgonię Rozenek na dworze królewskim u księcia Karola. Małgonia wygląda jak milion dolarów. Spróchniala Dodzia może pozazdrościć tej pięknej buzi i ciała, dlatego tak tu rozpacza.
Windzia
2 lata temu
Wszyscy się wyśmiewają z biednej Dody, ludzie trochę taktu i litości, bo jej jest bardzo przykro, weście dajcie trochę lózu, przecierz wierzący jesteście. A to jest bardzo poczciwe i radosne dziecko z wodogułowiem od urodzenia. Niedługo będzie mieć szósty krzyżyk do dźwigania.
Fismag
2 lata temu
Przeterminowana Dodzia nie może pogodzić się z tym, iż negatywnych jest 96-98% komentarzy na jej temat w Pudelku, mimo, że praktycznie już nie istnieje, w przeciwieństwie do Majdanów, przez których od dawna ma kompleks niższości i zazdrości, bo zdradzili ją bez litości. Postanowiła więc masowo produkować fejkowe teksty, pełne uwielbienia dla 'Dodzi' i pełne jej żalu jęki o Majdanach, odpowiednio przez nią łokraszone polubieniami, co również jest fejkiem! Żeby zmienić rzeczywistość kasuje nieprzychylne jej komentarze, a także te pozytywne dla Majdanów. Ciągle też wkleja wciąż te same, kłamliwe teksty dotyczące aktualnej żony Majdana i błaga o litość Majdana, deklarując, że padnie przed nim na kolana. Ma nadzieję, że może Majdan zlituje się nad biedactwem Dodzią i zostawi żonę. Oto obraz całkowitego upadku Dodzi tkwiącej od kilkunastu lat w przekonaniu, że jest krUlową polskich mediów, a naprawdę jest ona NIKIM, jedynie POŚMIEWISKIEM!
Maril
2 lata temu
Małgonia Rozenek Majdan to najpiękniejsza kobieta świata! Gdyby to była Britney która wygląda jak zaniedbana, oszalała staruszka, Celyna Dyjona albo biedna Dodzia, które wyglądają jak stare, wysuszone mumie to plotkary pisałyby, że jedna czy druga - daje radę, naprawdę nie jest źle, dobrze się trzyma, że szkoda jej, ale jeszcze na pewno dojdzie do siebie i będzie wyglądać na tę swoją czterdziechę czy deprechę. A Małgonia promienna, uśmiechnięta, piękna czterdziestoletnia, bezczelnie szczęśliwa, to co mają robić biedne kobiety, wyglądające jak typowy Janusz Sekscesu w kabaretkach robionych na drucie, wracający na wieś z pustym portfelem zaklinanym bezskutecznie - wypchaj się! Muszą jakoś odreagować swój stres, żeby się nie powiesić zamiast brudnej bielizny na sznurku jak taka Dodzia na druciku.
Kamuś
2 lata temu
Doda jest bardzo brzydka, więc jej idolką jest piękna Małgorzata Rozenek.
do Dożynki'21
2 lata temu
Macie tu ORYGINAŁ i sylabizować z uczuciem go! - ''Jesteśmy kolegami naszych kumpli Stasia i Tadeusza Rozenków ze szkoły i tutaj musimy wam powiedzieć że my wszyscy chłopacy w naszej szkole kochamy się w Pani Małgorzacie Rozenek Majdan i nasi ojcowie też się w niej kochają i nasz nauczyciel super gościu też ,ale nasze matki pomstują, że jak tak można być jak ona kusicielką wszeteczną . co to znaczy wszeteczną to nie wiemy, ale że ona kusi do zła w seksie to my akurat z tego powodu nie narzekamy. każdego dnia kochamy ją coraz mocniej, bo jest boginią jak tu czytamy i my to potwierdzamy, dajemy świadectwo naszej ogromnej emfazy w głoszeniu uwielbienia do niej, a nasze nocne zmazy to już niestety tylko kłopot dla naszych matek, że muszą prać te nasze dowody ich bezradności w przekonywaniu nas, że Małgonia to zła kobieta jest. My wiemy, że jest ideałem seksualnej bachantki. to słowo ostatnie to aż mamy wzwody jak je wymawiamy szeptem i oblizujemy usta. Zazdrościmy Staszkowi i Tadeuszowi takiej super sexi matki. A nasze matki szaleją z zazdrości, podczas gdy babcia Doda cierpi na nietrzymanie stolca i akromegalię rozstępieniową, dlatego rozwód jest dla niej jedynym wyjściem z potrzasku, robi dużo hałasu, bo ma mało czasu.
kolo
2 lata temu
Niedawno RozMawiałem z Radzionkiem o jego extłoczni zwanej dalej Doduhną. Gdy oboje budzili się z pomroczności jasnej, Radzionek zakładał jej na nieogoloną twarz torbę z Carrefoura i okulary hutnicze, żeby nie straszyła poranną brzydotą, zamiast peruki wciskał jej na łysą głowę czapę z futra siwej małpy, resztę Doduhny rozbierał do golasa i trwał kwadrans w pełnym obrzydzenia stuporze na widok jej figury klocowatej zbliżonej do tetrapoda z krótkimi kończynami krocznymi, w tym kończynami tylnymi na beczce prostowanymi, kikuta po wyrwanym z macierzą palcu stopy, kończyn przednich z bickami jak u emerytowanego ciężarowca, serdelowatymi paluchami, kręgosłupa z przepuklinami, pleców z tatuażami rodem z salonu ,,Dziary od Janusza na przepustce'', płaskodupia tylnego i sterczodupia przedniego z odgryzionym przez Radzionka sutkiem. Ale ja jednak będę się upierał, że Doduhna to dobry człowiek, a jej pożałowania godne zachowanie wynika z traumy pourazowej, gdy siłą usiłowano odkleić ją od framugi drzwi pokoju bez klamek i doprowadzić do stanu używalności.
Yeleyela
2 lata temu
25 slajdów i nie udało się wcisnąć rodzenkowej? Nie wiem pudel czy teraz żeś mie zaimponował czy brak ci kreatywności😂
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Celebrytki wdzięczą się na imprezie marki kosmetycznej: Grażyna Torbicka, Anna-Maria Sieklucka, Klaudia El Dursi... (ZDJĘCIA)

Na środowym evencie popularnej marki kosmetycznej nie zabrakło znanych twarzy. Na ściance pozowały m.in. elegancka Grażyna Torbicka, uśmiechnięta Anna-Maria Sieklucka czy Patricia Kazadi.
9.

Wyzwolona gwiazda "Euforii" Barbie Ferreira pluska się radośnie w wodach Atlantyku (ZDJĘCIA)

Choć Barbie Ferreiry nie zobaczymy w kolejnym sezonie "Euforii", popularność celebrytki wciąż zdaje się utrzymywać zadowalający poziom. Gwiazdka skusiła nawet paparazzi do przybycia na plażę w Rio, gdzie akurat przebywała na wakacjach z przyjaciółmi.
8.

TYLKO NA PUDELKU: Filip Chajzer z byłą (?) narzeczoną chcieli wylecieć do Miami. NIE WPUŚCILI ICH DO SAMOLOTU (ZDJĘCIA)

Podczas gdy inne gwiazdy "Dzień Dobry TVN" brylowały na konferencji, Filip Chajzer i jego była (?) dziewczyna Julia chcieli wylecieć na urlop do Miami. Niestety, z wakacji nici.
7.

Beztroski Gerard Pique spaceruje z kochanką po Barcelonie (ZDJĘCIA)

Gerard Pique i Clara Chia Marti już nie ukrywają swojego związku przed światem. Ostatnio para wybrała się na spacer po Barcelonie, podczas którego uśmiechnięty piłkarz beztrosko trzymał ukochaną za rękę i tulił ją do siebie.
6.

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" posyłają UŚMIECHY z wiosennej konferencji: elegancka Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga niczym marynarz (ZDJĘCIA)

Gwiazdy "Dzień dobry TVN" miały okazję po raz kolejny zaprezentować się podczas spotkania prasowego. Na ściance nie zabrakło między innymi Agnieszki Woźniak-Starak, Ewy Drzyzgi czy Pauliny Krupińskiej. Zobaczcie, jak prezentowali się prowadzący śniadaniówkę.
5.

Dawid Ogrodnik zabrał na Bestsellery Empiku NOWĄ DZIEWCZYNĘ. Para rzadko pokazuje się razem (ZDJĘCIA)

Dawid Ogrodnik oszczędnie wypowiada się o życiu prywatnym, nie komentując przy tym doniesień tabloidów. Od jakiegoś czasu widywany jest u boku nowej partnerki po tym, jak przestał pojawiać się z Martą Nieradkiewicz. I tym razem nowa ukochana towarzyszyła mu na gali.
4.

Żona Brooklyna Beckhama ma SIEDMIORO rodzeństwa. Oto wszyscy spadkobiercy miliardowej fortuny Nelsona Peltza (ZDJĘCIA)

Nicola Peltz jest córką miliardera Nelsona Peltza i modelki Claudii Heffner. Para oprócz aktorki doczekała się córki i szóstki synów. Poznajcie szwagierkę i szwagrów Brooklyna Beckhama.
3.

Od hostessy do "kobiety petardy". Paulina Smaszcz kończy 50 lat! (STARE ZDJĘCIA)

Talent Pauliny Smaszcze dostrzegła Małgorzata Potocka, która zaproponowała jej poprowadzenie festiwalu. Dziennikarka prowadziła m.in. "Pytanie na śniadanie" oraz wydała książkę o tytule "Bądź kobietą petardą!". Przypominamy najbardziej pamiętne momenty z życia zawodowego i prywatnego solenizantki.
2.

Kim jest następczyni holenderskiego tronu? Księżniczka Amalia zrezygnowała z przysługujących jej milionów i chce wieść studenckie życie (ZDJĘCIA)

W ostatnich dniach sporo mówi się na temat księżniczki Amalii. Następczymi tronu królewskiego przebywa obecnie z rodziną na holenderskich wyspach karaibskich. Zobaczcie najnowsze zdjęcia przyszłej królowej Holandii.
1.

"Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz". Gwiazdy, które źle wspominają udział w programach telewizyjnych (ZDJĘCIA)

Justyna Steczkowska przyznała, że udział w "Gwiazdy tańczą na lodzie" był dla niej gorzką lekcją życia. Drugi raz w "Tańcu z gwiazdami" na pewno nie zobaczylibyście Kasi Tusk, Katarzyny Grocholi i Jarosława Kreta. Kto jeszcze źle wspomina udział w telewizyjnych show?