Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

18-letni Xavier Wiśniewski został RAPEREM. Wydał swój pierwszy kawałek: "Zawsze cię wołam, gdy LEŻĘ GŁĘBOKO NA DNIE" (WIDEO)

129
Podziel się

Syn Michała Wiśniewskiego zapragnął pójść ścieżką wytyczoną przez rodziców i związać swoją karierę z muzyką. Myślicie, że "Wisniv" osiągnie sukces?

18-letni Xavier Wiśniewski został RAPEREM. Wydał swój pierwszy kawałek: "Zawsze cię wołam, gdy LEŻĘ GŁĘBOKO NA DNIE" (WIDEO)
Xavier Wiśniewski został raperem (Instagram)
bDAFDYJN

Xavier Wiśniewski jest owocem związku Michała WiśniewskiegoMandaryny. Para pobrała się w 2003 roku na biegunie na oczach widzów pamętnego reality show Jestem jaki jestem. Widzowie mieli okazję zobaczyć, jak naprawdę wygląda małżeństwo jednej z najbardziej popularnych w tamtych czasach pary. Choć związek nie przetrwał próby czasu, a Michał od tamtej pory zdążył zmienić małżonki jeszcze trzy razy, piosenkarz i jego ex utrzymują poprawne stosunki, wspólnie sprawując opiekę nad dwójką dzieci: Fabienne i właśnie Xavierem.

Dziś najstarszy syn wokalisty Ich Troje ma już 18 lat. W czerwcu nastolatek świętował wejście w dorosłość w doborowym towarzystwie ojca, matki oraz nowej ukochanej 48-latka, z którą muzyk niebawem powita na świecie pierwsze (dla niego piąte) dziecko.

bDAFDYJP
Zobacz także: Michał Wiśniewski o proteście artystów. Ma żal do kolegów z branży

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że Wiśniewski junior odziedziczył w genach muzyczny talent. Jeszcze niedawno Xavier próbował swoich sił jako pisarz, żeby później podjąć się roli asystenta swojego ojca, jednak ostatecznie postawił na muzykę. Teraz Wiśnia junior zapragnął sprawdzić się jako raper i zaprezentować światu swoją umiejętność "nawijania". W piątek na profilu instagramowym 18-latka premierę miał nowy numer Xaviera, w którym rapuje on o szarej prozie życia i bolączkach, z którymi muszą zmagać się dzisiejsi nastolatkowie. Podobnie jak w przypadku większości współczesnych raperów, głos Xaviera został kompletnie przerobiony przez auto-tune, co w rezultacie znacznie utrudnia zrozumienie słów piosenki.

bDAFDYJV

Widzisz tylko tyle, ile do sieci wrzucę, udział w wielkim marszu, dawno chciałem uciec, ale nie chcę się już tłuc po tym szarym mieście - śpiewa, nawiązując do Warszawy.

Wnioskując z tekstu, można odnieść wrażenie, że - mimo posiadania sławnych rodziców - Xavier ma za sobą trudne doświadczenia, które ukształtowały i umocniły jego charakter. To raperski etos.

Musiałem przebyć długą drogą, tutaj w swoim życiu, w którym stałem na krawędzi, nie myśląc o swoim życiu - nawija.

W refrenie aspirujący raper odnosi się do bliskiej sobie osoby (może Michała?), która zawsze pomaga mu, gdy "leży na dnie".

bDAFDYJW

Nigdy nie chciałem być

Te gwiazdy spadły na mnie

Zawsze cię wołam, gdy

leżę głęboko na dnie

bDAFDYJX

Myślicie, że Xavier "Wisniv" Wiśniewski ma szansę na świetlaną karierę jako raper?

bDAFDYJY
bDAFDYKq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(129)
Długopis
2 miesiące temu
Dożyłam dnia w którym dziecko Madaryny i Wiśni rozpoczyna własną karierę. Jestem stara xD mam prawie 31 lat.
Aga
2 miesiące temu
W tym wieku to normalne, że szuka swojej drogi.
Sulejman
2 miesiące temu
Ciekawe ile dzieci naprodukowałby Michał gdyby partnerki zgadzały się na wszystkie jego zapędy. Tajner przykładowo nie chciała już rodzić. I dobrze wyszło.
bDAFDYKr
Poli
2 miesiące temu
Dzięki Marcie dzieci dosyć ładne i dobrze wychowane
Pati
2 miesiące temu
Super
Najnowsze komentarze (129)
Mój nickk
2 miesiące temu
Oby nie...
Baosbs
2 miesiące temu
Całkiem niezłe
Depka
2 miesiące temu
Najśmieszniejsze jest to że dzieci Wiśniewskiego na wspolnych zdj zawsze wyglądają na bardziej dojrzałych i dorosłych niż ojciec...
majka
2 miesiące temu
Niestety nie uwolnimy się od dzieci celebrytów
loo
2 miesiące temu
... ta rodzina to jakieś nieporozumienie...
Mandaryna
2 miesiące temu
znacie ewry najt? znacie?
Kacha
2 miesiące temu
A Michał na zdjęciu z synem co pokazuje palcami????????? No jeżeli chciał pokazać to co syn to trochę mu nie pykło.... Michale! Jak się nie wie lub nie umie to się nie pokazuje 🤷🏻‍♀️ Chciałeś pokazać, że jesteś po ciemnej stronie mocy a wyszło jak zwykle🙈🙈🙈🙈
Klaudia
2 miesiące temu
Ladny glos,przypomina troche Mezo.Przystojny chlopak
bDAFDYKj
abw
2 miesiące temu
taki zdolny a nie skończył technikum ha ha raper co to za zawód to jak policjant
Matusiak 2020
2 miesiące temu
Mam 40lat może się nie znam ale dla mnie super fajnie
kaka
2 miesiące temu
Można się śmiać ale Michał ma talent i głos. To co z sobą i talentem robi to jest osobna kwestia. Jeśli syn ma jego geny muzyczne to czemu nie? Byle mądrzej sterował karierą i sobą.
obserwatorka
2 miesiące temu
Te dziewczynki ze związku ze Świątczak mają urodowego pecha...
hmmm
2 miesiące temu
Literacko tekst piosenki nie powala.
Ola
2 miesiące temu
Żart ? Posłuchajcie sobie zeamsone ft. uzi keller luksusowe relacje to jest trap
...
Następna strona
bDAFDYKL