Trwa ładowanie...
Przejdź na
Maks
Maks
|
aktualizacja

30. finał WOŚP. Celebryci wspierają akcję Jurka Owsiaka w studiu w Warszawie: Ewa Chodakowska, Julia Kamińska, Janusz Gajos, Marcin Gortat (ZDJĘCIA)

505
Podziel się:

W tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy swoją obecnością postanowiła wesprzeć plejada gwiazd. W studiu w Warszawie pojawili się m.in. Ewa Chodakowska, Szymon Majewski, Julia Kamińska. Zobaczcie, kto jeszcze towarzyszył Jurkowi Owsiakowi.

30. finał WOŚP. Celebryci wspierają akcję Jurka Owsiaka w studiu w Warszawie: Ewa Chodakowska, Julia Kamińska, Janusz Gajos, Marcin Gortat (ZDJĘCIA)
30. finał WOŚP. Celebryci wspierają akcję Jurka Owsiaka w studiu w Warszawie: Ewa Chodakowska, Julia Kamińska, Janusz Gajos, Marcin Gortat (AKPA)

Trwa właśnie 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku przeznacza dochód z akcji na zakup sprzętu do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Charytatywne wydarzenie, jak co roku, przyciągnęło polskich celebrytów, którzy postanowili wystawić na licytację wyjątkowe przedmioty, a nawet możliwość spotkania się z nimi.

Szlachetną inicjatywę wsparli m.in. Kasia Tusk oferująca wspólny spacer, Robert Lewandowski wystawiający na aukcję słynne sportowe korki, Donald Tusk przekazujący hulajnogę oraz Dawid Kwiatkowski dający możliwość zaśpiewania z nim podczas jednego z koncertów.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspomógł również Pudelek. Na naszej aukcji można było wylicytować przeprowadzenie wywiadu z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem (TUTAJ) lub przeprosiny, które ukażą się na stronie głównej Pudelek.pl (TUTAJ).

Zobacz także: Ewa Farna: "Staram się być dobrą mamą"

Wiele gwiazd postanowiło wesprzeć Jurka Owsiaka osobiście, pojawiając się na finale WOŚP w studiu przy warszawskim Placu Defilad. Twórcy akcji towarzyszyli m.in. Artur Barciś, Marcin Gortat, Ewa Chodakowska, Julia Kamińska, Szymon Majewski, Natalia Janoszek, Marysia Sadowska, Janusz Gajos czy Miss Polski 2021 - Agata Wdowiak.

Dodajmy, że w momencie publikacji artykułu licznik WOŚP przekroczył już 70 milionów złotych.

Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na finale charytatywnej akcji Jurka Owsiaka.

Zobacz także: Co mają wspólnego „Emily in Paris” i „Gierek” oraz fenomen „światowości” Alicji Bachledy-Curuś
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(505)
Meg
2 lata temu
W Kanadzie FREEDOM CONVOY wydarzenie na skalę światową,dlaczego o tym nie piszecie
Wow
2 lata temu
Wspólny spacer z Kasią Tusk do wylicytowania........ Dziewczyna ma bardzo wysokie mniemanie o sobie...
lin
2 lata temu
tak więc okazuje się , że wspierają Jurka a nie chore dzieci. I tym sposobem z pięknego celu zrobili politykę Zapomniał ten główny celebryta , że od kiedy pamiętam uśmiechnięte dzieciaczki zbiórkę rozpoczynały -robiły głównie pod kościołami. Ale targowiczanie nazwali staruszki moherami i tak się to zaczęło . Teraz jeszcze okazało się , że Z tej szczytnej akcji zrobili niezłe żródło dochodów, i pewnie szczyci się , że pracuje charytatywnie?
GOSC
2 lata temu
Samozwancze elity i gwiazdeczki od siedmiu bolesci wspieraja " biznes Owsika " z obawy o swoje posadki i profity
Gyt
2 lata temu
Ja nie daje ( i nie dam ani grosza) od kilku lat odkąd wyszła afera ile sobie zabiera do kieszeni
Najnowsze komentarze (505)
Cliff3
2 lata temu
"Złoty Melon otrzymuje pieniądze od Fundacji WOŚP! Rocznie to kilka milionów złotych na organizację „finałów” WOŚP i drugie tyle na „Przystanki Woodstock”, od kilku lat Pol’and’Rock. Firma jednak sama niczego nie organizuje, a zleca usługi innym podmiotom, głównymi wykonawcami są zaś firmy powiązane z rodziną Owsiaka. Pieniądze otrzymuje np. firma Jacka Stachera, należąca do ojca wnuczki Owsiaka i partnera życiowego jego córki Aleksandry Owsiak, a zarazem pracownika Złotego Melona. Sama Aleksandra Owsiak była zatrudniona w tej firmie i partnerzy razem wykonywali usługi przy organizacji „Przystanku Woodstock”, „finałów” WOŚP i innych akcjach promocyjnych fundacji. Jedną z firm, które otrzymywały zlecenia jest Fell Mint Production, firma należąca do młodszej córki prezesa Złotego Melona Ewy Owsiak. Fell Mint Production ma zajmować się reklamą i eventami, ale nawet nie ma swojej strony internetowej ani nawet numeru telefonu. Inną podobną firmą jest Jasna Sprawa, która też należy do Jerzego Owsiaka. Jej pełnomocnikiem została Lidia Niedźwiedzka-Owsiak. To przedsiębiorstwo również nie ma żadnej strony i nie odpowiada na pytania o udział w „usługach obcych”. Piątą firmą jest Boscata, również należąca do Jacka Stachery, która działa podobnie jak niedawno Tabasco. Na prośbę dziennikarzy również nie udzieliła odpowiedzi o milionowe zlecenia od Złotego Melona i WOŚP. Rodzinne przedsięwzięcia Jerzego Owsiaka są umieszczane w takich pozycjach jak: „administracja”, „zatrudnienie” i przede wszystkim „usługi obce”. Owsiak i jego rodzinka mogą - na przykład – wystawić fakturę na siebie za 500.000 złotych jako „konsultacje" albo „doradztwo” (klasyczna w Polsce metoda zalegalizowania pieniędzy). Owsiak nigdy nie ujawnił tego, kto i za ile wykonuje usługi oraz w jakich warunkach jest kupowany sprzęt. To wszystko mimo zarządzeń sądu i 14 wyroków sądów administracyjnych, w tym trzech kar dla WOŚP
Contigo
2 lata temu
Majdany same na siebie licytowały! Licytacja nie szla, to podbijali stawki bo wstyd im bylo ze nic nie warci. Przed koncem licytacji bylo tylko 2025 PLN i 17 licytujcych, to musieli wpłacic 3000 bo raptem uciułali 5100 i 18 licytujacych. 🤣 Sztuczna licytacja tak samo jak te wszystkie ich ustawki.
Maniek
2 lata temu
Licytuję ten tramwaj z Wrocławia. Mam nadzieję, że Mama się nie wścieknie.
gosc
2 lata temu
do niektorych komentujacych : nie chcesz ? nie daj!ale jak bedziesz ty czy twoja rodzina zdychac to napisz oswiadczenie ze nie chcesz byc ratowana sprzetemWOSP!!!!
aha
2 lata temu
Spolecznosc MLH zebral ponad 2 miliony! Pozdrawiam i ***** ***
🐜🐜🐜🐜🐜🐜�...
2 lata temu
🍈🍈🍈🍈🍈🍈🍈🍈
Forty fifty s...
2 lata temu
Dam, jak będzie zbierać na dorosłych: na psychiatrię oraz dostęp i sprzęt do badań w ramach profilaktyki antynowotworowej oraz leczenie onkologiczne i geriatryczne. Ale „na dzieci” lepiej się sprzedaje, chociaż chyba chorych dzieci jest mniej niż chorych dorosłych.
HEJ HEJ HO!
2 lata temu
Od ponad 10 dni nie ma tutaj żadnego artykułu, żadnej wzmianki o Małgorzacie Majdanek i jej utrzymanku Radosławie! Ostatnio mieliśmy 3,4 teksty o nich w ciągu jednej doby, a teraz cisza. Oczywiście - 95% czytelników Pudelka bardzo się z tego cieszy, niemniej jest pytanie: DLACZEGO takie zaskakujące milczenie? Czy Majdankowa jest poważnie chora? Załapała jakąś okropną chorobę podczas operacji plastycznych w Tajlandii/ Wietnamie? Sepsa, denga, ameboza, coś innego? A może to po prostu poczciwy, swojski Covidek-19? Chyba, że prawdą jest, iż w małżeństwie Majdanków jest od dłuższego czasu poważny kryzys i załatwiają teraz rozwód? Miała być jakaś licytacja na WOŚP z udziałem małżeństwa Majdanków! Nieocenzurowany wywiad (ha, ha, ha!), z kimś z zewnątrz (ha, ha, ha!). Kto wygrywa, ile wpłacił? Bez względu na powód tej nieobecności Majdanków w Pudelku bardzo prosimy o to, żeby zniknęli NA ZAWSZE!
pixm
2 lata temu
BIZNESY JO 3 min. temu " Złoty Melon otrzymuje pieniądze od Fundacji WOŚP! Rocznie to kilka milionów złotych na organizację „finałów” WOŚP i drugie tyle na „Przystanki Woodstock”, od kilku lat Pol’and’Rock. Firma jednak sama niczego nie organizuje, a zleca usługi innym podmiotom, głównymi wykonawcami są zaś firmy powiązane z rodziną Owsiaka. Pieniądze otrzymuje np. firma Jacka Stachera, należąca do ojca wnuczki Owsiaka i partnera życiowego jego córki Aleksandry Owsiak, a zarazem pracownika Złotego Melona. Sama Aleksandra Owsiak była zatrudniona w tej firmie i partnerzy razem wykonywali usługi przy organizacji „Przystanku Woodstock”, „finałów” WOŚP i innych akcjach promocyjnych fundacji. Jedną z firm, które otrzymywały zlecenia jest Fell Mint Production, firma należąca do młodszej córki prezesa Złotego Melona Ewy Owsiak. Fell Mint Production ma zajmować się reklamą i eventami, ale nawet nie ma swojej strony internetowej ani nawet numeru telefonu. Inną podobną firmą jest Jasna Sprawa, która też należy do Jerzego Owsiaka. Jej pełnomocnikiem została Lidia Niedźwiedzka-Owsiak. To przedsiębiorstwo również nie ma żadnej strony i nie odpowiada na pytania o udział w „usługach obcych”. Piątą firmą jest Boscata, również należąca do Jacka Stachery, która działa podobnie jak niedawno Tabasco. Na prośbę dziennikarzy również nie udzieliła odpowiedzi o milionowe zlecenia od Złotego Melona i WOŚP. Rodzinne przedsięwzięcia Jerzego Owsiaka są umieszczane w takich pozycjach jak: „administracja”, „zatrudnienie” i przede wszystkim „usługi obce”. Owsiak i jego rodzinka mogą - na przykład – wystawić fakturę na siebie za 500.000 złotych jako „konsultacje” albo „doradztwo” (klasyczna w Polsce metoda zalegalizowania pieniędzy). Owsiak nigdy nie ujawnił tego, kto i za ile wykonuje usługi oraz w jakich warunkach jest kupowany sprzęt. To wszystko mimo zarządzeń sądu i 14 wyroków sądów administracyjnych, w tym trzech kar dla WOŚP."
Anna
2 lata temu
Wspierajcie Caritas. Wosp jest to ruch polityczny wymierzony przeciw Polsce.
Zwykly ja
2 lata temu
hahahah, kasia tusk, ktora dostala ostatnio totebeczke za 30 tysiakow z pieniedzy podatnikow oferuje spacer z sama soba... ego przerosniete do granic mozliwosci
Helga
2 lata temu
Proszę powiedzieć, gdzie tu logika. TVN straszy, ze to najgorsza fala kowidu, ludzie umierają, dzieci umierają, trzeba się szczepić, nieszczepionych odsegregowac od społeczeństwa a z drugiej strony wspierają ogromna imprezę gdzie grupuje się tysiące ludzi w całej Polsce. Szczepienia nie wymagane. Co z tego, ze są przetestowani - przecież wg TVN i rzadu testy nie działają, dlatego wstęp do różnych miejsc powinni mieć tylko zaszczepieni. Co za hipokryzja. To testy działają czy nie? Jeśli tak, to dlaczego nie pozwolicie niezaszczepionym wejść do różnych miejsc po teście? Jestem w Niemczech i tutaj od 5 miesięcy niezaszczepieni nie mogą nawet wejść do autobusu i co i tak maja rekord zakażeń i zgonów!!! .
Poeta
2 lata temu
No qfa lans na całego... i spacer z młodą Tuskową jeszcze do tego!
Huk
2 lata temu
Masońskie gady się zleciały i udają że pomagają.. stop segregacji ludzi..
...
Następna strona