Trwa ładowanie...
aktualizacja

70-letnia Vera Wang robi furorę na Instagramie. "Ona się w ogóle nie starzeje!" (ZDJĘCIA)

169
Podziel się:
169
Podziel się:
1
 / 11
70-letnia Vera Wang robi furorę na Instagramie
70-letnia Vera Wang robi furorę na Instagramie
(fot. Instagram/@verawanggang; fot. ONS)
0
0

Legendarna projektantka stała się internetową sensacją, od kiedy publikuje odważne zdjęcia swoich zgrabnych nóg i perfekcyjnego brzucha. Odkryła sekret wiecznej młodości?

Vera Wang urodziła się w 1949 roku w Nowym Jorku, gdzie dorastała później na Upper East Side. Jej matka pracowała jako tłumaczka ONZ, a ojciec był właścicielem firmy medycznej. To właśnie on udzielił jej pożyczki na otworzenie pierwszego sklepu z sukniami ślubnymi, który zaczął działać w 1990 roku przy Madison Avenue. Dziś panny młode na całym świecie nadal marzą, aby w swoim wyjątkowym dniu móc założyć suknię projektu Very.

W ostatnim czasie jej minimalistyczne kroje musiały jednak zejść na drugi plan. Internauci oszaleli bowiem na punkcie spektakularnej sylwetki 70-latki. "Ona wygląda jakby miała 25 lat". "Wygląda bardziej na mój wiek niż ja sama". "Wyłącznie jej twarz się postarzała, a i tak wygląda na 40-latkę" - czytamy komentarze pod jej zdjęciami na Instagramie. Sama projektantka uważa natomiast, że jej nieziemska figura jest zasługą bliskich, którzy motywują ją do ćwiczeń podczas kwarantanny w Miami Beach.

Vera już za miesiąc będzie obchodzić 71. urodziny . Wygląda na swój wiek?

2
 / 11
Podstawy zdrowej diety

W rozmowie z "Harper's Bazaar" Wang wyjawiła, że absolutną podstawą jej diety jest regularne spożywanie posiłków. Projektantka nigdy nie opuszcza pory jedzenia. "To, co jem na lunch, zależy od tego, w jakiej fazie jestem. Lubię sashimi z brązowym ryżem i warzywami. Chińskie brokuły na parze z ryżem i kurczakiem albo sałatkę z karczocha i ryby z Sant Ambroeus".

3
 / 11
Po pierwsze - nawodnienie

W trakcie jednego z ostatnich wywiadów Wang przyznała, że na chwilę obecną pije wyłącznie wodę. 6 lat temu rozstała się z dietetyczną Coca Colą, co było dla niej ponoć ogromnym wyrzeczeniem.

4
 / 11
Relaks

Mimo aktywnego trybu życia Wang pamięta, że nie samymi ćwiczeniami człowiek żyje. "Mój wieczór zaczyna się od długiej, gorącej kąpieli. Zapalam wtedy świecę, włączam wiadomości i nadrobiam zaległości. Staram się wtedy złapać oddech między dniem a nocą" - powiedziała niedawno w rozmowie z "Harper's Bazaar".

5
 / 11
Regularne treningi

Wang nie ukrywa, że zaczęła częściej ćwiczyć, od kiedy spędza kwarantannę ze swoimi współpracownikami w Miami. "Wszyscy są bardzo wysportowani, co dało mi motywacyjnego kopa. Trenuję teraz większość dni w tygodniu" - czytamy na łamach "Harper's Bazaar".

6
 / 11
Dusza sportowca

Regularny wysiłek fizyczny to dla Wang nie pierwszyzna. W 1968 i 1969 roku Amerykanka startowała w krajowych zawodach w łyżwiarstwie figurowym, licząc, że uda jej się dostać do drużyny olimpijskiej. Do dziś uważa siebie za "modową łyżwiarkę figurową".

7
 / 11
Bujna fryzura

Jednym ze znaków rozpoznawczych projektantki są jej wyjątkowo gęste włosy. Wang stara się pielęgnować je każdego dnia. "Mam tak długie i grube włosy, że czasami mam ochotę je po prostu odciąć. Siedzenie godzinami na fotelu fryzjera bywa irytujące, ale udaje mi się wtedy pracować" - wyznała w rozmowie z "InStyle".

8
 / 11
Legendarna imprezowiczka

W młodości Vera obracała się w najwyższych kręgach nowojorskiej socjety. Na powyższym zdjęciu autorstwa Billa Cunninghama widzimy ją na parkiecie Studia 54 podczas urodzin Elizabeth Taylor w 1978 roku.

9
 / 11
Vera Wang - w wieku 70 lat zachwyca wyglądem
10
 / 11
Vera Wang - w wieku 70 lat zachwyca wyglądem
11
 / 11
Vera Wang - w wieku 70 lat zachwyca wyglądem
KOMENTARZE
(169)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Katarzyna
6 lat temu
Ktora z nas w tym wieku nie chcialaby tak samo wygladac?
Tomis
6 lat temu
Jak z japońskich horrorów
Hycel
6 lat temu
Nie starzeje się nie śpi nie załatwia drugi Kim ir Sen w Korei północnej
NIK
6 lat temu
W życiu nie widziałam 70latki z takim ciałem. Fotoshop.
Aaa
6 lat temu
Kości i skóra
NAJNOWSZE KOMENTARZE (169)
Toxi
5 lata temu
Nawodnienie!!🍸🍸🍸🍸😆🤣🤣
margaux
5 lata temu
Zdj po prawej.... kazda bedzie wygladala na "15 lat "
Ewa
5 lata temu
Ciekawe, jak wygląda z bliska;)
Joanna
5 lata temu
Coś wspaniałego! Podziwiam i zazdroszczę :)) Wygląda SUPER !!!
Zzzzzzzzzz
5 lata temu
Ok, ale nosek nie udał się chirurgowi
gsc
6 lat temu
ale anorektyczka,skora i kosci ohydnie to wyglada, wlosy doczepione,a twarz cala zrobiona czym tu sie podniecac
Abrakadabra
6 lat temu
Boże przecież większość Azjatek jak ubierzesz ,podszpachlujesz i zrobisz full obrubke będzie tak wyglądać
Beti
6 lat temu
Wygląda jak z horroru
Katarzyna
6 lat temu
Ktora z nas w tym wieku nie chcialaby tak samo wygladac?
???
6 lat temu
Ktoś ładnie czyści te wpisu macie czytać to co macie
Lekmed
6 lat temu
Szyja mówi sama za siebie ,że mam 70 lat, a twarz z opieką botoksem.
😲😲😲😲
6 lat temu
Anorektyczna
Aga
6 lat temu
Choćby z filmu "Ze śmiercią jej do twarzy"
Jaga
6 lat temu
Straszna
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Małgorzata Rozenek już przystroiła willę na święta: ogromna choinka, bajkowe figurki i ogrom zielonych gałązek (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się w piątek, że w ich willi czuć już świąteczny klimat. Prezenterka zamieściła na Instagramie rolkę, w której pokazała serię ujęć z obwieszonych ozdobami wnętrz.
9.

Maciej Zakościelny i Sara Janicka spotkali się na mieście. Tak pielęgnują koleżeńską relację (ZDJĘCIA)

Niedawno Sara Janicka potwierdziła rozwód z mężem. Tancerka-singielka może liczyć na wsparcie Macieja Zakościelnego, z którym - jak zapewniła - jedynie się kolegują. Zobaczcie ich spotkanie.
8.

Internauci ZACHWYCAJĄ SIĘ uroczymi kadrami księżnej Kate z dziećmi. Louis znów skradł show. "Wygląda jak jego mama"

W piątek odbyło się przedświąteczne kolędowanie w Opactwie Westminsterskim. Podczas wydarzenia fotoreporterzy uwiecznili kilka uroczych momentów z księżną Kate i jej dziećmi w roli głównej. Żona następcy tronu rozmawiała po cichu z najmłodszym synem i pomogła mu podtrzymać świecę.
7.

Gwiazdy prezentują eleganckie kreacje na kolejnym dniu arabskiego festiwalu: Dakota Johnson, Uma Thurman, Ana de Armas (ZDJĘCIA)

Tłum gwiazd ponownie zawitał na Red Sea International Film Festival, który odbywa się w Jeddah w Arabii Saudyjskiej. Tym razem królowała biel, a od znanych pań trudno było oderwać wzrok. Największe wrażenie zdecydowanie zrobiła jednak Dakota Johnson, która pozowała w przezroczystej kreacji. Zobaczcie zdjęcia.
6.

Cekinowa Heidi Klum kradnie spojrzenia na sportowej imprezie. Klasa? (ZDJĘCIA)

Heidi Klum pojawiła się w czwartek na imprezie w Kennedy Center w Waszyngtonie. Tego dnia Niemka postawiła na cekinową kreację. Na czerwonym dywanie nie można było przejść obok niej obojętnie.
5.

Księżna Kate z rodziną i sławnymi gośćmi bryluje na wielkim kolędowaniu. Czujecie ten klimat? (ZDJĘCIA)

Przedświąteczne nabożeństwo kolędowe w Opactwie Westminsterskim znów zgromadziło kilka znanych oraz lubianych gwiazd. Oprócz rodziny królewskiej na wydarzeniu pojawiła się m.in. Kate Winslet. Kto jeszcze wpadł?
4.

Zaskakująco pozakrywane gwiazdy na hollywoodzkiej gali: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson i wiele innych (ZDJĘCIA)

Amerykańskie celebrytki przyzwyczaiły nas już do odważnych kreacji, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Tym razem jednak czekało na nas ogromne zaskoczenie - gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznej gali "Women In Entertainment" nie świeciły, golizną i postawiły na klasyczne fasony. Da się?
3.

Stylowi Rihanna i A$AP Rocky błyszczą na imprezie w Miami. Ładnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Pod koniec września Rihanna urodziła trzecie dziecko, ale jej urlop po porodzie nie trwał zbyt długo. Piosenkarka zaledwie kilka tygodni później wróciła do brylowania na salonach. Tym razem towarzyszyła A$AP-owi Rocky’emu w Miami, gdzie udowodnili, że są jedną z najbardziej stylowych par w show-biznesie.
2.

Pozbawiona makijażu Anna Mucha buszuje w kwiaciarni. Kogo obdarowała wielkim bukietem? (ZDJĘCIA)

Anna Mucha chwilę temu błyszczała na 25-leciu "M jak miłość" w efektownej kreacji i natapirowanej fryzurze, a teraz możemy zobaczyć ją w nieco bardziej codziennym wydaniu. Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy buszowała w jednej z warszawskich kwiaciarni. Mucha wyszła z niej z dużym bukietem kwiatów.
1.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami ze świętowania urodzin. "Mam kolejne 55 LAT przed sobą" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka skończyła 55 lat. Na Instagramie pokazała relację z celebracji. Swój wielki dzień świętowała m.in. z mężem, córką i pasierbicą.