A na planie "Rancza" praca wre: Barciś znów został Czerepachem, a Kasprzykowski "cmoka" Żaka. "Chryste Panie, księża się całują! Michałowo!"
Powrót "Rancza" powoli staje się faktem. Aktorzy coraz chętniej chwalą się materiałami zza kulis i zapewniają, że będzie się działo. Z planu za pośrednictwem Instagrama pozdrawiają m.in. Artur Barciś, Cezary Żak czy Bartek Kasprzykowski.
Serial "Ranczo" przez lata zyskał status niemal kultowego. Fani długo musieli czekać na powrót słynnej serii, dlatego nic dziwnego, że nawet kadry z planu zdjęciowego 11. sezonu budzą wiele emocji. Pojawiały się i głosy krytyki, jednak reżyser prosi na razie o cierpliwość, a przede wszystkim - o wyrozumiałość.
Barciś, Kasprzykowski i Żak pozdrawiają z planu "Rancza"
Niemal każdego dnia fani "Rancza" dostają nowe informacje na temat tego, jak przebiegają prace nad nowymi odcinkami serialu. Pojawiają się zdjęcia, nagrania, a także zakulisowe wypowiedzi osób, które w pocie czoła działają na planie. Teraz na Instagramie filmikiem podzielił się na przykład Artur Barciś, który ponownie wcieli się w postać Czerepacha.
Pierwszy dzień na planie "Rancza". Dzisiaj jeszcze nie mam zdjęć, ale dokonam metamorfozy. Tak wygląda plan. Wchodzę do charakteryzatorni jako Artur Barciś, a wyjdę jako... Te panie zrobiły ze mnie Czerepacha. Będzie się działo.
"Ranczo" powraca! Cezary Żak pokazał nagranie zza kulis
W tym samym serwisie pojawiła się też wspólna fotka Bartka Kasprzykowskiego i Cezarego Żaka. Ci również wrócili na plan, a pierwszy dał nawet drugiemu symbolicznego "całuska". Wygląda na to, że na planie panuje przyjazna atmosfera, a to na pewno pomoże w ciężkiej pracy nad efektem końcowym nowych odcinków.
Radość, radość i jeszcze raz... Choć na krótko, choć nie ze wszystkimi, ale spotkać się znów! Bezcenne
Wspólna fotka panów - podobnie zresztą jak nagranie Barcisia - spotkała się z ciepłym odbiorem stęsknionych fanów serii.
Chryste Panie, księża się całują! Michałowo!
Czekacie?