Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|

Afera z youtuberami. Fame MMA wydało OŚWIADCZENIE i wykluczyło jednego z włodarzy: "To nigdy nie powinno się wydarzyć"

78
Podziel się:

Sylwester Wardęga opublikował film, w którym odsłonił kulisy największej afery w historii polskiego YouTube. Okazało się, że zamieszany był w nią Boxdel, jeden z włodarzy Fame MMA. Federacja natychmiastowo zareagowała, publikując oświadczenie i podejmując konkretne kroki.

Afera z youtuberami. Fame MMA wydało OŚWIADCZENIE i wykluczyło jednego z włodarzy: "To nigdy nie powinno się wydarzyć"
Afera z youtuberami. Stanowcza reakcja Fame MMA (AKPA, Instagram)

Od ponad tygodnia nie milkną echa na temat głośnej afery z polskimi youtuberami. Na przestrzeni kilku dni grono popularnych internetowych twórców zostało publicznie oskarżonych o grooming, a światło dzienne ujrzały kulisy ich niepokojących relacji z niepełnoletnimi fankami. Lawinę przerażających wyznań ofiar gwiazdorów rozpoczęła Olciak93, która stwierdziła, że Stuu Burton pisał z nią, gdy miała zaledwie 13 lat. Influencerka przyznała, że youtuber wysyłał jej dwuznaczne wiadomości i żądał od niej "pikantnych fotek. Jak się wkrótce okazało, był to dopiero początek kontrowersji.

Sylwester Wardęga opublikował film o aferze z polskimi youtuberami. Przedstawił garść dowodów

Sprawie postanowił przyjrzeć się Sylwester Wardęga, który w swoim najnowszym filmie obnażył kulisy skandalu i przedstawił dowody obciążające nie tylko Stuu Burtona, ale również kilku innych twórców. 33-latek stwierdził, że w aferę zamieszany jest również Marcin Dubiel, który nie tylko w wątpliwy sposób pisał z 14-latką, ale również przez wiele lat krył wspomnianego wcześniej kolegę. Na milczenie w sprawie miała zdecydować się również Fagata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Fagataaa: "Lubię wszystko, co związane z pracą influencerki"

Boxdel zamieszany w aferę z youtuberami. Włodarze Fame MMA reagują

W odsłaniającym kulisy afery materiale pojawił się też wątek Michała "Boxdela" Barona, internetowego twórcy, rapera, a także udziałowca i jednego z włodarzy Fame MMA. Boxdel również zaprzeczał, jakoby wiedział o wybrykach Stuu, co - zdaniem Sylwestra Wardęgi - nie było prawdą. Na poparcie swojej teorii youtuber zaprezentował fragmenty rozmowy Michała Barona z jedną z nieletnich dziewczyn. Gwiazdor najpierw miał pytać ją o to, czy jest w związku ze Stuu, a następnie grozić, że odbędzie z nią stosunek seksualny.

Kilka godzin po publikacji obciążającego Boxdela filmu, głos w sprawie zabrali przedstawiciele federacji Fame MMA.

Tę sprawę traktujemy bardzo poważnie. Jako Federacja chcemy przede wszystkim przekazać wyrazy współczucia osobom, które ucierpiały w wydarzeniach sprzed lat. To nigdy nie powinno się wydarzyć. Nie pozostaniemy obojętni względem takich zachowań - czytamy na Instagramie federacji.

Federacja Fame MMA wydała oświadczenie w sprawie afery z polskimi youtuberami. Podjęto konkretne kroki

W mediach społecznościowych federacji opublikowano oficjalne oświadczenie, w którym poinformowano o natychmiastowym wykluczeniu z Fame MMA Michała "Boxdela" Barona.

Jako prezes zarządu spółki zarządzającej Federacją FAME oświadczam, że Michał Baron został de facto wykluczony z bieżącej działalności Federacji w trybie natychmiastowym. Decyzja została podjęta z powodu podejrzeń dotyczących bardzo niepokojących zachowań Michała Barona w okresie przed rozpoczęciem działalności w Federacji. Oświadczam również, że władze Federacji nie posiadały wiedzy dotyczącej wspomnianych zachowań. O dalszych krokach natury formalnej Federacja poinformuje w formie oświadczenia na oficjalnych kanałach FAME w mediach społecznościowych. Jednocześnie należy zaznaczyć, że Federacja podejmie natychmiastowe i stanowcze kroki względem innych osób występujących na naszych galach, wobec których skierowane zostały publicznie poważne zarzuty w związku z tą sprawą.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(78)
Kkkkkk
2 miesiące temu
Drogi rzadzie i kosciele, patrzcie i uczcie sie, jak sie postepuje z czarnymi owcami! Kop w zadek i dowidzenia, a nie modlcie sie za obolalych…
Fejmik
2 miesiące temu
Co jak co, ale Fame Mma skutecznie pozbywa się zawodników/ludzi, którzy są na bakier z prawem i brawo za to!
Telewidz
2 miesiące temu
Znów zawinili rodzice, skoro nie ma w nocy dziecka to zgłosić zaginięcia dziecka. Wtedy by się okazało że poszło do mieszkania tych ułomków a badania toksykologiczne wykazałyby pigułke gawełtu.
Nie
2 miesiące temu
Wardęga sam uczestniczył w stworzeniu kompromitującego go filmu- jak werbując dziewczyny jutuberzy urządzili sobie igrzyska. Na filmie słychać nawoływania do podtapianie i podduszanie. Panowie się świetnie bawili upokarzając dziewczyny. Wszyscy oni to jedno szambo.
Emi
2 miesiące temu
W takim razie szacunek dla fame że nie zamiata sprawy pod dywan tylko faktycznie usuwa takich ludzi ze swoich szeregów. Poza tym: Wardęga też wiedział. Poza tym: grzanie się dorosłych chłopów na 13letnie dzieci 🤢🤮
Najnowsze komentarze (78)
smutne
2 miesiące temu
lody wycofana ze sprzedazy
smutne
2 miesiące temu
Ico Boxdel warto było stracić wszystko a to dopiero początek
kara
2 miesiące temu
raport z akcji youtube
kara
2 miesiące temu
to wszystko jest smutne i przerażające aby tych co to robili aby tych co wiedzieli i pozwalali spotkała kara
razdwa
2 miesiące temu
a JTO CO MA NA SUMIENIU
HI-5
2 miesiące temu
a HI-5 youtuber COMA NA SUMIENIU
rook
2 miesiące temu
tera żeby zagranice nie uciekli a były już zatrzymania
Walus
2 miesiące temu
Wardega zapomniał jak klepał dziewczyny pewnie chce zająć miejsce boxdela
$-9
2 miesiące temu
Kto następny, Blowek, Friz, Rezi?
Abc
2 miesiące temu
Cała ta sytuacja jest chora. Z jednej strony ci goście maja jakies zaburzenia skoro interesuja sie małolatami a z drugiej strony te małolaty też nie są zbyt bystre.
aaa
2 miesiące temu
brawo dla pudelka za zaangazowanie
Polka
2 miesiące temu
jAK PIS się tym zajmie będą zatrzymania
zNAK
2 miesiące temu
bogaty to myśli że mu wszystko wolno
oj oj
2 miesiące temu
uuu grubo
...
Następna strona