Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

Agata Duda ODRZUCIŁA zaproszenie do TVN24. Dziennikarka ostro o pierwszej damie. Pokazała, jakie miała pytania

593
Podziel się:

Katarzyna Kasia ma Agacie Dudzie za złe, że ta nigdy nie zgodziła się na rozmowę. Dziennikarka uderzyła również w samego prezydenta. Chodzi o jego słowa na temat filmu "Zielona granica".

Agata Duda ODRZUCIŁA zaproszenie do TVN24. Dziennikarka ostro o pierwszej damie. Pokazała, jakie miała pytania
Katarzyna Kasia o Agacie Dudzie (AKPA, East News)

Nie da się nie zauważyć, że Agata Duda jest wyjątkowo wycofaną pierwszą damą i nie ma w zwyczaju rozmawiać z mediami. Nic dziwnego, że nazywana jest "milczącą" prezydentową. Jak można się domyślić, w związku z tą cechą żona Andrzeja Dudy nie jest traktowana zbyt poważnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Andrzej Duda został "Węgielkiem"?

Katarzyna Kasia żali się, że Agata Duda nie chce z nią rozmawiać

Mimo to wielu chciałoby móc w końcu porozmawiać z Agatą Dudą. Do tego grona zalicza się m.in. Katarzyna Kasia. W rozmowie z "Plotkiem" dziennikarka ubolewała nad tym, że ma wiele pytań do pierwszej damy, jednak ta nigdy nie była skora do pogawędki.

Mam mnóstwo pytań do pani Agaty Dudy, ale nie słyszałam niestety nigdy żadnych odpowiedzi z ust obecnie panującej pierwszej damy, zaczynając od kwestii związanych ze szkolnictwem. Pani prezydentowa jest przecież nauczycielką z zawodu. Mogłybyśmy o tym porozmawiać - wskazuje filozofka i dodaje, że prezydentowa wielokrotnie miała szansę się wypowiedzieć i nie chciała z niej skorzystać:

Nie bardzo sobie wyobrażam jednak rozmowę, w stylu, że ktoś mówi i pyta, a druga strona nie odpowiada. Wiele razy prosiliśmy o głos panią prezydentową. Czy to w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej, czy innych spraw kobiet, parytetów, edukacji... Wiele razy prosiliśmy o głos, a to się nie zdarzało, by go zabierała - mówi wyraźnie rozczarowana.

Katarzyna Kasia uderza w Andrzeja Dudę

Prowadząca program "Szkło Kontaktowe" odniosła się także do zamieszania wokół filmu Agnieszki Holland i komentarza, którego udzielił na temat głośnego dramatu prezydent. Andrzej Duda powiedział m.in., że "Zielona granica" to "brutalne rozpowszechnianie nieprawdy".

To nie jest pierwszy raz, kiedy jestem zadowolona z faktu, że nie głosowałam na tego prezydenta. To nie jest jego pierwsza kompromitująca wypowiedź - stwierdziła Kasia, dodając, że zamiast krytykować film, para prezydencka powinna go obejrzeć i wyciągnąć z niego wnioski:

Pan prezydent by dobrze zrobił, jakby razem z małżonką obejrzeli ten film. Może coś by im w sercach drgnęło. Może przestaliby mówić takie rzeczy. Mają wielką władzę i może seans by sprawił, że przyczyniliby się do tego, by los tych, co przechodzą przez granicę i giną w tych lasach, jak i los Straży Granicznej, czy tych, co niosą pomoc, mógłby ulec zmianie na lepsze. To bardzo ważne i jest mi przykro po ludzku, że osoba, która ma taki mandat, nie robi z niego dobrego użytku.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(593)
Aleksandra
2 miesiące temu
Ona jest IKONĄ tego jak rząd w Polsce traktuje kobiety! Pokazują nam, że mamy siedzieć cicho, ładnie się uśmiechać i być tylko DODATKIEM dla mężczyzn! Wstyd dla całej Polski na arenie światowej!
Buhahaha
2 miesiące temu
Dudowa to wieszak na ciuchy , pisze się tylko o jej kreacjach . Tak beznadziejnej "pierwszej damy" nigdy nie mieliśmy ...nie mówiąc już o "prezydencie"....
Wyborca od za...
2 miesiące temu
Pamiętam głosy Pani Kaczyńskiej,Pani Jolanty Kwaśniewskiej ,Pani Komorowskiej nawet gdzieś tam słyszę głos małżonki Wałęsy ale nigdy nie słyszałem tej kobiety nigdy. Milcząca posągowa postać dziwnie wygląda przy tym śmieszku dudusiu,smutna kobieta musi być bardzo nieszczęśliwa w tym układzie (związku)
Wojtek
2 miesiące temu
Gdyby Polska miała Prezydenta Polski, a nie prezydenta pis-landu, sprawy wyglądałyby zupełnie inaczej.
Mhm..
2 miesiące temu
Co wy zrobicie jak przegracie, płacz ? Hehe
Najnowsze komentarze (593)
Lola
2 miesiące temu
Pierwsza dama nie wie co powiedzieć, ma za małą wiedzę, wstyd
DNO
2 miesiące temu
A co to za gwizdek "Kasia" ? na dodatek z pretensjami !!!
Ewa
2 miesiące temu
Bo ona nienawidzi Pis a nie moze powiedziec tego glosno ze wzgledu na stanowisko meza 🫡
gospodarz
2 miesiące temu
a jak na inwentarz domowy to cieniutko
prawda
2 miesiące temu
Korzenna A gatka jak wszystkie korzenne w chałupie i przez prześcieradło .....
Luda
2 miesiące temu
Prezes nie pozwala i tyle. Słucham się jego.
Normalny
2 miesiące temu
Pani Duda zapomniala tak samo jak jej maz ,ze oni sa przedstawicielami wszystkich Polakow.
Qwe
2 miesiące temu
Czy jak ktos kogos zaprasza to nie mozna odmówic? Romumiem ze pani Kasi i pani Kindze nie mozna odmawiac bo to jest wyraz....no wlasnie czego....
llk
2 miesiące temu
nie poszla bo sieczka w glowie a wiedzy zadnej......
llk
2 miesiące temu
nie poszla bo sieczka w glowie a wiedzy zadnej......
llk
2 miesiące temu
nie poszla bo sieczka w glowie a wiedzy zadnej......
Ewa
2 miesiące temu
Pamiętam Prezydentową Kaczynską- miała swoje zdanie,potrafiła go bronić. Nigdy jej nie popieralam,,ale szanowalam. Teraz nawet nie ma co szanować- lalka .
Jurek
2 miesiące temu
Pamiętam jak na spotkaniu przed wyborami na prezydenta p. Duda powiedziała: Panie prezesie jak się pana nie boję. Te słowa były skierowane do p. Kaczyńskego i to były jedyne słowa które ta pani wypowiedziała bez cenzury. Bardzo przykre.
Wstyd
2 miesiące temu
Pamiętacie jak udawała von Karajana w Nowym Jorku? Szczyt kompromitacji i cringe level master.
...
Następna strona