Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Agnieszka Holland i Jurek Owsiak popierają słowa Janusza Gajosa. "Mały człowiek podzielił nasz kraj na dwie części. TO JEST ZBRODNIA"

423
Podziel się:

"Zgadzam się ze słowami Janusza Gajosa, że PiS okrada Polaków. Korupcyjno-nepotyckie praktyki narastają z dnia na dzień" - wtórowała aktorowi Agnieszka Holland.

Agnieszka Holland i Jurek Owsiak popierają słowa Janusza Gajosa. "Mały człowiek podzielił nasz kraj na dwie części. TO JEST ZBRODNIA"
Agnieszka Holland i Jurek Owsiak zgadzają się ze słowami Janusza Gajosa (ONS)
bETlCHbF

Janusz Gajos był jednym z gości Pol’and’Rock Festival. Podczas wydarzenia, które z powodów pandemii w całości przeniosło się do sieci, słynny aktor udzielił głośnego wywiadu. Po tym, jak zapytano go o refleksje dotyczące wyniku wyborów prezydenckich, pozwolił sobie na mocną krytykę obozu rządzącego. Niejako porównał też Jarosława Kaczyńskiego do Hitlera...

Oczekiwaliśmy i chcieliśmy zmiany. I nie wiemy, dlaczego tak się skończyło. Czy w sposób, jaki zasługujemy, czy może zadziałały jakieś siły, które nam to uniemożliwiły. Coś takiego, czego dokonał, przepraszam za wyrażenie, mały człowiek, jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na dwie części. To jest zbrodnia. Ponieważ znamy takie przykłady z historii. W ten sposób powstawały najgorsze sprawy na świecie. Tak powstawało to, co później nazwano hitleryzmem. To takie dosyć ordynarne wskazywanie jedną ręką. Jest ci źle? Powiem ci dlaczego: bo on cię okrada - wyznał Gajos.

bETlCHbH

Po tym jak słowa aktora wywołały burzę w prawicowych mediach, w obronie Gajosa stanął sam Jurek Owsiak.

Zobacz także: Burza wokół słów Janusza Gajosa. "Każdy wie, że tak jest"

Drogi Januszu, chciałbym bardzo podziękować za Twój udział w Akademii Sztuk Przepięknych Pol'and'Rock Festival. W tym roku mieliśmy jedenastu znamienitych gości, a ja zacznę od Ciebie i od słów, które chcę skierować do Ciebie - napisał na Facebooku.

bETlCHbN

Każde słowo, które wypowiedziałeś na ASP było ważne. Podkreślam, każde. I bardzo dziękuję Tobie jak i wszystkim pozostałym gościom, że znaleźliście czas, aby do nas przyjechać, być z nami i aby w czasach, w których tak łatwo wypowiada się okrutne, głupie i obrzydliwe słowa, móc słuchać kogoś, kto wie, co mówi i robi to z klasą - dodał Owsiak.

Głos w tej sprawie zabrała też Agnieszka Holland. Wybitna reżyserka przyznała, że całkowicie popiera stanowisko Gajosa.

Zgadzam się ze słowami Janusza Gajosa, że PiS okrada Polaków. Korupcyjno-nepotyckie praktyki narastają z dnia na dzień, mieliśmy przykład przy okazji pandemii czy wyborów prezydenckich. Przekroczyło to wszystkie możliwe normy - stwierdziła Holland w rozmowie z Plotkiem.

bETlCHbO

Obóz rządzący okrada Polaków nie tylko z pieniędzy, ale ogromną rzeszę obywateli, niemal połowę, odziera z poczucia godności, bezpieczeństwa, z polskości - dodała reżyserka.

Zgadzacie się z Januszem Gajosem i popierającymi go osobami?

bETlCHbP
bETlCHci
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(423)
madziap
rok temu
Nocna zmiana, pamiętajcie, że wtedy nas podzielono. Tusk, Wałęsa, Pawlak i inni nie pozwolili zerwać z komuną. Obalili rząd Olszewskiego, który chciał rozliczenia z przeszłością. Film dokumentalny Nocna zmiana do obejrzenia na Youtube, obejrzyjcie, a zrozumiecie
Omat
rok temu
"mały człowiek"??? Boże, co za poziom wypowiedzi. Jak można w ten sposób kogoś obrażać???
polka
rok temu
J. Kaczyński- 168cm wzrostu, J. Gajos-169cm wzrostu. To, o którym małym człowieku mówicie?
bETlCHcj
Feministka
rok temu
Jak ich(Owsiaka, Gajosa, Holland, Młynarska itd itd) boli to, że ludzie w demokratycznych wyborach wybrali Dude. Argumenty personalne, dno niestety. Jeśli ktos dzieli spoleczenstwo, to właśnie "oni".
Help
rok temu
Ej a jak konkretnie PiS dzieli Polskę? Proszę o konkrety. To, ze nie wszyscy się z nimi zgadzają to już jest ten podział? Czy o co chodzi?
Najnowsze komentarze (423)
Sylwia
rok temu
Gratulacje dla osob, które myślą że tu chodzi o wzrost tego dyktatora. Super inteligencja. Nie drodzy Państwo ten szeregowy poseł nie umie stanąć na wysokości i nawet odpowiedzialności za ten polski koszmar nie potrafi wziąć na siebie. Dlatego jest " małym człowiekiem" I ile on ma lat, chyba już czas pisać testament a nie mówić ludzia jak mają żyć, kiedy i z kim seks uprawiać, i jak wspomagać kościół ślubami i chrzcinami rozmnażając się na potęgę za 500 plus. Ale słowiańskie narody lubią zamordyzm. Jeszcze raz super. Grunt aby coś się działo z szabelką rozwiązywać konflikty. A potem ponad 100 nie ma Polski.
Adud
rok temu
Kaczyński podzielił Polaków..bo twierdzi ze jego brata zabił Tusk co jest oskarżeniem nikczemnym i bezsprzecznie pozbawionym dowodów..Do tej pory Maciarewicz nie udowodnił swojej spiskowej teorii chociaż kraj nasz wydał miliony na jego pożal się Boże komisje..Kaczyński podzielił Polaków bo uważa on i jego wyznawcy i partia ze człowiek który myśli inaczej..jest innej orientacji seksualnej,wyznania i poglądów jest gorszym sortem i nieprawdziwym Polakiem lub gorszym..W końcu Kaczyński podzielił Polaków bo Brudziński krzyczał ze ktokolwiek jest przeciwny ideologii PIS jest komunista i złodziejem chociaż sami maja i siebie takich ludzi(Piotrowicz)..Kaczyński podzielił Polaków..wmawiając im ze PO kradło i obstawiali stanowiska swoimi ludźmi a sam wraz ze swoją partia robi to na potęgę..Is it Enough??
wolny gej
rok temu
Warszawka!!!
Rateres
rok temu
Mrowka cala...
Jarek
rok temu
Gdyby Hitler znała Jarka wymienił by go na Goebbelsa
bvc
rok temu
to wy dzielicie Polskę , najlepiej żeby szary człowiek pracował na marne pieniądze do samej smierci
Wawkamen
rok temu
Zloty melon...
Rateres
rok temu
Jasna sprawa...
bETlCHcb
gda
rok temu
Tych " ludzi " na Madagaskar
POLSKA!!
rok temu
Cudownie zniknęły komentarze z tysiącami lajków. Nie wiem, na co liczą? Że dzięki temu Gajos odzyska sympatię? Bo o owsiku i wielkiej pani reżyser to większość i tak ma swoje zdanie.
Poslanka
rok temu
Pan Gajos Szturowie i Janda.... Powinni stworzyć nową partię.Powodzenia.
Normalny
rok temu
Aha bo gdy rządziło PO i Komorowski , to społeczeństwo nie było podzielone , ale gdy rządzi PiS i Duda to społeczeństwo jest podzielone, zawistne pokrętna logika. Wypowiedzi Gajosa brak konkretnych argumentów , bo wypominanie komuś wzrostu i porównywanie do zbrodniarza jest słabe. Po ludzku takie wypowiedzi świadczą o bólu pewnej części ciała na 4 litery z powodu że nasz nie wygrał wyborów. Celebryci nie mogą przyjąć do wiadomości że wygrał ktoś inny oni chcieli .
Sowina
rok temu
Holland i Owsiak wyjedzcie nikt was tu nie chce jedzcie do siebie do Izraela.
Prawda
rok temu
Tak na dwie polski ta która kradnie i nadal kraść by chciała i ta normalna ktora uczciwie i godnie chce Żyć
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETlCHcU
bETlCHcV
bETlCHcW
bETlCHcX
bETlCHcY
bETlCHcD