Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Agnieszka Kaczorowska BURZY SIĘ, że ktoś śmiał zwątpić w jej URODĘ! "Ja się czuję PIĘKNIE"

603
Podziel się:

Znana ze zwalczania szeroko pojętej "brzydoty" Agnieszka Kaczorowska nie mogła uwierzyć, że jedna z internautek zostawiła na jej profilu negatywny komentarz na temat urody celebrytki. W chwili potrzeby roztrzęsiona młoda mama o wsparcie poprosiła swoje wierne fanki.

Agnieszka Kaczorowska BURZY SIĘ, że ktoś śmiał zwątpić w jej URODĘ! "Ja się czuję PIĘKNIE"
Agnieszka Kaczorowska zwalcza negatywne komentarze na temat swojej urody (fot. Instagram, fot. AKPA)

Jeszcze nie opadł kurz afery po słynnej wypowiedzi Agnieszki Kaczorowskiej na temat "mody na brzydotę", a tancerka już zdążyła wdać się w kolejną awanturkę z subiektywnym pojmowaniem estetyki na pierwszym planie. Tym razem punktem zapalnym do wszczęcia ożywionej dyskusji stał się mało przychylny, acz zaskakująco uprzejmie sporządzony komentarz, który jedna z internautek zostawiła po sobie na instagramowym profilu celebrytki.

Źle Pani wygląda - napisała kobieta, dodając na wyraz współczucia roniącą łezkę emotikonę.

Większość celebrytów pozostawia tego typu wpisy bez komentarza. Nieraz dane nam już było jednak przekonać się, że Agnieszka Kaczorowska nie jest jak większość celebrytów. Gwiazdka postanowiła nie puścić tej zniewagi płazem, wywlekła więc profil autorki wpisu na swoim InstaStories. Zapewniła przy tym, że czuje się pięknie i tego samego życzyła wystawionej na pośmiewisko kobiecie.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wytoczyła wojnę brzydocie

Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić, w jakim celu wchodzi się na czyjś profil, aby dodać taki komentarz? Minka/emotikon świadczy o tym, że chyba pani smutno z tego powodu. Proszę się nie smucić! Czuję się świetnie! Czuję się pięknie! - próbuje nas przekonać Kaczorowska.

Pani Anno, Pani też życzę, aby Pani czuła się piękna każdego dnia i żeby częściej Pani słyszała "pięknie wyglądasz" - dorzuciła z przekąsem na osobnym slajdzie, prezentując przed setkami tysięcy swoich obserwatorek prywatne zdjęcia autorki komentarza.

Jakby tego było mało, Bożenka z Klanu dała pole do dyskusji swoim fankom, aby te postawiły diagnozę kobiecie, która śmiała zwątpić w jej urodę. Większość cytowanych później przez Agę odpowiedzi była jej rzecz jasna wyjątkowo przychylna.

To z nudów, z zazdrości, z zawiści, po to, żeby zranić; Wyładowanie frustracji; Brak akceptacji samej siebie. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. A pani wygląda pięknie - pocieszali Agnieszkę miłośnicy jej radosnej twórczości w cyberprzestrzeni.

Jedna z odpowiadających na zapytanie Kaczorowskiej osób miała jednak tupet zasugerować, że celebrytka nie musi się wszystkim podobać.

Po prostu są ludzie, którzy pani nie lubią. Tyle - zasugerowała anonimowa internautka.

Też myślicie, że Aga powinna już nieco wyluzować?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(603)
Karolina
3 lata temu
Panie i Panowie, oto jest bardzo mocna kandydatka do Żenady Roku. Czarny koń bym powiedziała
maciuś
3 lata temu
ojoj, źle znosi negatywne komentarze. sama napełnia się negatywnymi emocjami i wbija komuś szpilę. wiem, że to czytasz Aguniu. zjedz snikersa
Hgy
3 lata temu
Hahahahhahaha Boże...Boze..Bozenkoooo
Gosc
3 lata temu
Ty może Bozenko czujesz się piękną,ale nie jestes.Sory taki mamy klimat!
Xawery
3 lata temu
Czego niby mamy jej zazdrościć????
Najnowsze komentarze (603)
Olala
2 lata temu
Jeszcze do prokuratury było napisać, że kobita obraziła majestat. Żenada, dno i kilometry mułu.
miki
3 lata temu
Pani Kaczorowskiej i pani Halejcio odciąć internety i po gwiazdorzeniu.
laura
3 lata temu
taka osiedlowa uroda, bardzo pospolita dziewczyna, która na siłę chce zaistnieć, lecz niestety nie ma czym.
Hahaha
3 lata temu
Błagam odetnijcie Bożence internettttt!!! Proszę!! Chociaż z drugiej strony... Przynajmniej można z niej się pośmiać 😂😂
gość
3 lata temu
Tona fluidu na twarzy dlatego wygląda jako tako ...!!!!!! Niestety inteligencja......poniżej..... Jeśli panienka Kaczorowska ma profil publiczny to każdy może wejść i oglądać oraz komentować !!!!!!!
Gka
3 lata temu
Kobieto to zostaw swoje prywatne życie dla siebie, przestań wrzucać wszystko na insta. Skoro wszystko upubliczniasz to licz się z komentarzami! Twoja naiwność i głupota jest bardziej widoczna niż uroda!!
J.
3 lata temu
Zachowanie słabe, tak samo jak osoby, która wchodzi na czyjś profil, żeby napisać chamskie rzeczy, jeszcze kobiecie w ciazy...
Prawda boli
3 lata temu
Pani Bożenko z Klanu! Nigdy pani nie była , nie jest i nie będzie piękna a nawet ładna. Natura urody nie dała i nic pani na to nie poradzi, a eksponowanie wielkiego brzucha nie ma nic wspólnego z pięknem i estetyką. Wzbudza zupełnie inne uczucia.....
Niepisioż
3 lata temu
A ja zarabiam 2 tysie i czuję się mego bogaty chyba bardziej bogaty niż ona piękna
Dick
3 lata temu
Oto jakie problemy mają w życiu współczesne gwiazdy. Oto czym żyje świat. Niech już przyleci jakąś asteroida i zaorze ten świat :))
o boże boże b...
3 lata temu
mogło skończyć się na jednym komentarzu lecz u nas większość to takie bożenki..
Wera
3 lata temu
Osobowość narcystyczna – zaburzenie osobowości, w którym występuje wzorzec zachowań zdominowany nastawieniem wielkościowym (w wyobraźni lub na jawie), potrzebą bycia podziwianym, brakiem empatii i niezdolnością do przyjęcia perspektywy innych osób. Tak podaje Wikipedia 😉
Gosc
3 lata temu
Malutka,taka sobie, pewnie dla męża jest gwiazda i myśli, że wszyscy tak myślą.
FORESTER18
3 lata temu
Ta Pani to właśnie taka Bożenka, uroda pospolita, przeciętna, maniera wypowiedzi irytująca.
...
Następna strona