Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje "najpiękniejsze urodziny" Agnieszki Włodarczyk: "Widać ZMĄDRZAŁAŚ trochę od trzydziestki"

114
Podziel się:

Agnieszka Włodarczyk przyznała, że jako 30-latka martwiła się, że "nic dobrego jej już w życiu nie spotka". Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zostawić pod jej wpisem krzepiący komentarz.

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje "najpiękniejsze urodziny" Agnieszki Włodarczyk: "Widać ZMĄDRZAŁAŚ trochę od trzydziestki"
Agnieszka Woźniak-Starak wymienia uprzejmości z Agnieszką Włodarczyk (Instagram.com, AKPA)
bEUbWpnV

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w listopadzie zeszłego roku wylecieli na indonezyjską wyspę Gili, gdzie spędzili ostatnie kilkanaście tygodni. W pewnym momencie aktorka ogłosiła jednak, że postanowiła pilnie wrócić do kraju. Wkrótce Agnieszka i Robert pochwalili się na Instagramie, że niebawem zostaną rodzicami.

Jak widać "urlop życia" okazał się dla Agnieszki Włodarczyk niezwykle owocny. Aktorka ogłosiła radosną nowinę zdjęciem z rosnącym brzuszkiem, na którym pojawił się też jej ukochany. Sam Robert Karaś także nie ukrywał, że jest bardzo podekscytowany wizją ojcostwa i również dodał od siebie kilka słów w mediach społecznościowych.

bEUbWpnX
Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk wypowiada wojnę... kunom

Od pewnego czasu Agnieszka stała się niezwykle aktywna na Instagramie i coraz chętniej dzieli się przemyśleniami i momentami z życia prywatnego. Tym razem postanowiła napisać kilka słów na temat 40. urodzin, które upływają jej teraz pod znakiem ciąży. Aktorka nie ukrywa, że jeszcze dekadę temu patrzyła na świat w nieco inny sposób.

bEUbWpod

Teraz już wiecie, że to były moje najpiękniejsze urodziny... I pomyśleć, że kiedy miałam 30 lat wydawało mi się, że nic dobrego mnie już w życiu nie spotka... #życiezaczynasiępo40 - napisała nostalgicznie.

Fanów wyraźnie zainteresowała taka refleksja, a do dyskusji włączyli się nawet znani znajomi aktorki. Co ciekawe, na post Włodarczyk odpowiedziała wkrótce Agnieszka Woźniak-Starak, która odniosła się do jej słów.

Agulek, kochana, to widać zmądrzałaś trochę od tej trzydziestki - napisała z wyraźnym rozbawieniem, co druga Agnieszka skomentowała jedynie roześmianym emoji.

Sympatycznie?

bEUbWpoe
bEUbWpof
bEUbWpoy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(114)
Lolka
10 miesięcy temu
No i fajnie! kobiety, wspierajmy sie!
OLA THG
10 miesięcy temu
#ŻycieZaczynaSięPo40 - dawniej z baryłki wódkę rozlewano do kieliszków o pojemności 40 mililitrów, stąd takie 'powiedzonko', które znalazło i inne 'wiekowe' zastosowanie ;) Jestem po 40stce, czyli w wieku, z którego śmieją się 20stki, a zazdroszczą 60tki ;) Wspominajcie, planujcie, ale przede wszystkim żyjcie dniem dzisiejszym :)
Ela.27lat
10 miesięcy temu
jak wszystkie te "aktorki", "celebrytki" są podobne do siebie... dobrze, że fotki podpisują, że to właśnie ONE bo wszystkie przypominjaą wszystkie ;)
bEUbWpoz
Kcidk
10 miesięcy temu
Pogadały..
Heh
10 miesięcy temu
Zaczął się lans na ciążę... Ciekawe kiedy zacznie reklamować produkty dla dzieci i gadżety dla ciężarnych :-/
Najnowsze komentarze (114)
gosc
10 miesięcy temu
za stara zdecydowanie na 1 dziecko,teraz mamusie-babcie i obie jakie sztuczne
Jacek Placek
10 miesięcy temu
Czy to nie te sam chirurg że widać podobieństwo do siebie tych pań a na temat ciąży nie zabieram głosu bo nigdy nie byłem to tylko dla Szwanncegera udało się zajść i to tylko w filmie !
załosne 40-st...
10 miesięcy temu
Obie mega "madre" jedna chwali sie brzuchem z łapanki w dodatku meża innej, a drugą Piotruś robił jak chciał na szaro az do samej śmierci w ekstazie!
Ewa
10 miesięcy temu
Agunia wygląda jak matka tego swojego konkubenta
Jozek
10 miesięcy temu
Starak tez troche zmadrzala od 30
loko
10 miesięcy temu
dołaczyła do celepryckich ryczacych 40-tek i od razu szał macicy :D, Gośka Rozynek to chociaz, faceta potrafi utrzymac przy sobie, bez łapania na dzieciaka, a te dwie to szkoda gadać
Gosc
10 miesięcy temu
Szkoda, ze Sama nie zmadrzala
feeee
10 miesięcy temu
obie Krysie, obie ....... zdaje mi się
bEUbWpor
marabella
10 miesięcy temu
zmądrzałaś - powiedziała najbardziej znana żona w Polsce a obecnie wdowa, szkoda, że sama nie zmądrzała
Kicia Kubuś
10 miesięcy temu
Metoda stara jak świat łapanie męża na ciążę brawo udało się a przedtem musiałaś innym skaplikowac życie cała ty .
Bbb
10 miesięcy temu
Jakby golddigger powiedział do mnie agulek, to bym chyba spadła z krzesła 😂
Ilona
10 miesięcy temu
mają tego samego lekarza od strzykaweczki i botoksu;-)
DNA
10 miesięcy temu
Włodara chodzaca reklama nowej dziedziny medycyny położniczej: 'Ciąża geriatryczna'!
Gość
10 miesięcy temu
No i czas żebyś i Ty zmądrzała Agnieszko
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUbWppk
bEUbWppl
bEUbWppm
bEUbWppn
bEUbWppo
bEUbWpoT