Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Agnieszka Woźniak-Starak żartuje z Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika: "Uciekli do prezydenta. Ciekawe czy mają ŚPIWORY"

512
Podziel się:

Afera wokół odwołania/nieodwołania posłów/nieposłów Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego zatacza coraz szersze kręgi. Po ucieczce działaczy PiS do Pałacu Prezydenckiego sprawą zainteresowała się nawet Agnieszka Woźniak-Starak. Robi się coraz ciekawiej?

Agnieszka Woźniak-Starak żartuje z Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika: "Uciekli do prezydenta. Ciekawe czy mają ŚPIWORY"
Agnieszka Woźniak-Starak żartuje z Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika (fot. AKPA, fot. East News)

Afera z Mariuszem Kamińskim i Maciejem Wąsikiem trwa w najlepsze. Panowie zostali prawomocnie skazani, za co z automatu - według ustawodawcy - powinni stracić mandaty poselskie. Jakby tego było mało, sąd wydał nakaz doprowadzenia skazanych w miejsce odosobnienia. Tymczasem Andrzej Duda twierdzi, że ułaskawił członków PiS-u na zapas (instytucja ułaskawienia takiego wariantu nie przewiduje), tak więc skazania de facto nie było. Konstytucjonaliści zdają się nie mieć wątpliwości, że taki tok postępowania jest naganny, jednak prezydent i tak otworzył przed Kamińskim i Wąsikiem Pałac Prezydencki, gdzie skazani mają teraz ponoć ukrywać się przed policją. Napięcie sięga zenitu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Co z Kamińskim i Wąsikiem? Konstytucjonalista o "najlepszym wyjściu"

Agnieszka Woźniak-Starak żartuje ze sprawy Kamińskiego i Wąsika

Sprawa stała się na tyle poważna, że już dawno wyszła poza sferę wyłącznie polityczną. Swoje trzy grosze do afery postanowiła teraz wtrącić Agnieszka Woźniak-Starak, dzieląc się z internautami autorskim żartem.

Mariusz Kamiński zaapelował do wszystkich Polaków o solidarność. Gdzie ta policja? - dopytuje zaniepokojona obywatelka.

Po czym zaraz dodaje.

Za późno, uciekli do prezydenta. Ciekawe, czy mają śpiwory - czytamy obok emotikony płaczącej ze śmiechu buzi.

Też nie wiecie, czy już się śmiać, czy płakać?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(512)
Niestety
2 miesiące temu
A z Grodzkiego może się posmieje że do tej pory schował się nie u prezydenta, tylko za imunitetem !! Ale sprawa wróciła, więc będzie zmuszony wyjść z kryjówki,bo cała masa świadków przeciwko jego korupcji. Proszę się pośmiać.
Ika
2 miesiące temu
A więc mamy Białoruś. Niestety
Tragedia
2 miesiące temu
TUSK Z TRZECIĄ DROGĄ PODPALA POLSKĘ
Daria
2 miesiące temu
Cóż niestety ta sytuacja tylko pokazuje poziom inteligencji i wiedzy prawniczej Dudy. Wystarczyło, żeby 8 lat temu się nie wygłupiał i ich nie ułaskawiał, kiedy jeszcze nie byli prawomocnie skazani, mógł to zrobić teraz i czy komuś by się to podobało czy nie, sprawa byłaby jasna, a tak sam zapędził się w kozi róg, bo przecież nie może ułaskawić ich drugi raz, bo ośmieszyłby się jeszcze bardziej. Wszystko z czym się teraz mierzymy to spuścizna pisu. A ludzie chcą szybkiego sprzątania bałaganu po pisie, tylko problem polega na tym, że niektórych rzeczy nie da się szybko zrobić.
Gosc
2 miesiące temu
No prezydent daje schronienie osobom skazanym przez sad, nieladnie
Najnowsze komentarze (512)
nasri
miesiąc temu
toba są zainteresowani - wawa ratuszowa sektor 6
KAR
miesiąc temu
Ta pani niech zajmie się swoją aferą z mężem swoim.
CBSW
miesiąc temu
Na rządach premiera Donalda Tuska najbardziej finansowo stracą polskie elity finansowe a zyskają zachodnie, głównie niemieckie. Przypomnijcie sobie jak było za jego poprzednich rządów - b.małe zarobki(bo zachodnie firmy wtedy najwięcej zarabiają), bezrobocie ( bo wtedy łatwo utrzymać małe zarobki).
dDoris
miesiąc temu
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni
dDoris
miesiąc temu
Zajmij się sobą bo niczym tu nie błyszczysz
dDoris
miesiąc temu
Zajmij się sobą bo nie błyszczysz tu ni czym
Wojtasik
miesiąc temu
Jeden to zemdlał a teraz kozaczy przyjdzie czas. A każdego kiedyś osadza jak winny
Ryżonald
miesiąc temu
Podwójne syandardy.Z celi do brukseli o grodzkim nie wspomnę.
Xxx
miesiąc temu
Wystarczy minimum wiedzy z zakresu prawa, pozwala na stwierdzenie że prezydent w sposób BEZPRAWNY zastosował akt łaski wobec osób nieprawomocnie skazanych = bezprawne działanie nie wywołuje skutków prawnych. Panowie zostali kilka lat po tym bezprawnym i bezskutecznym akcie skazani prawomocnie - akt łaski jako bezprawny nie działa. A zatem są oni prawomocnie skazani. Prezydent może jeszcze raz zastosować akt łaski - tym razem jest to prawnie uzasadnione bo był PRAWOMOCNY WYROK SKAZUJĄCY. Ale tego nie zrobi zapewne, bo stanowiłoby to przyznanie racji wszystkim trzeźwo myślącym i oceniającym sytuację lege artis. Ludzie objęci propagandą nie zrozumieją i tak, że nawet jak toczy się walka polityczna to aż tak w poprzek prawa nikt by nie działał, była podstawa, służby zadziałały - w odniesieniu do policji dokonującej zatrzymania. Mieli nakaz sądu? Mieli. Czy mogą go nie respektować jako że są powołani do tego realizacji co do doprowadzenia? Nie mogą. Czy mogli dokonać zatrzymania w pałacu? Mogli (abstrahując od moralności i szacunku bo z tym zatrzymanie akurat było sprzeczne, to było zgodne z prawem). Czy gdyby nie zatrzymali ich w pałacu wiedząc od rana że tam przebywają zarzucono by im nieudolność? Tak. Sprawa pod względem prawnym jest klarowna, tylko pod względem propagandowym nie.
gość
miesiąc temu
Musimy pamiętać, że panowie nie zostali skazani za poglądy tylko m.in. za fałszowanie dokumentów w aferze gruntowej.
Jacek
miesiąc temu
Skończyło się chowanie za spódnicą Jarka. To jest cyrk, absolutny cyrk, co PiS zrobił: że skazanych przestępców robili jakiś bohaterów. Mam nadzieję, że będzie więcej pociągania do odpowiedzialności, koniec z równymi i równiejszymi, po obu stronach
adi
miesiąc temu
No w końcu w państwie prawa!
Emil
miesiąc temu
Bardzo dobrze ! Koniec kolesiostwa , powoli odzyskuje wiarę że nie ma równych i równiejszych tylko każdy jest z tej samej gliny ! Brawo !
Monikk
miesiąc temu
Adrian wyszedł na chwilę do żabki po chipsy a oni ich zwinęli. Pięknie 🤣
...
Następna strona