Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Aktor i działacz PiS dopuszczał się molestowania seksualnego? "Wabił, odurzał i GWAŁCIŁ NASTOLETNIE DZIEWCZYNY"

179
Podziel się:

Jak donosi "Newsweek", Bartłomiej M. nawiązywał znajomości z młodymi dziewczynami przez internet pod pozorem sesji fotograficznych. Mężczyzna od lat walczył o sławę: kandydował z ramienia PiS do Sejmu, wystąpił w "Barze" i grywał w serialach "Samo życie" czy "Barwy szczęścia".

Aktor i działacz PiS dopuszczał się molestowania seksualnego? "Wabił, odurzał i GWAŁCIŁ NASTOLETNIE DZIEWCZYNY"
Bartłomiej M. oskarżony w tekście "Newsweeka" o molestowanie seksualne (YouTube.com, Grupa PKP)

W czwartek wieczorem Newsweek opublikował wyniki dziennikarskiego śledztwa w sprawie Bartłomieja M., aktora i byłego kandydata do Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W przeszłości mężczyzna grywał w reklamach i kilku serialach, a także pojawił się w jednym z popularnych programów typu reality show.

Jak wynika z tekstu Newsweeka, Bartłomiej M. przez lata wabił do siebie młode dziewczyny, z którymi miał realizować sesje fotograficzne. Najpierw miał stopniowo zdobywać ich zaufanie, a później odurzać i gwałcić. Jak wspominają jego ofiary, zawsze pierwszy proponował sesję, aby potem robić nastoletnim dziewczynom nagie zdjęcia i wykorzystywać je seksualnie.

Zobacz także: Czaykowski chce pomóc ofiarom przemocy: "Nie wiem, czy to byłby telefon, czy kogoś bym uderzył"

Jak ustalił tygodnik, mężczyzna miał konto na portalu od 2009 roku, więc liczba ofiar może być jeszcze większa. Miał też kilkukrotnie zmieniać personalia, co jednak nie powstrzymało poszkodowanych, które w końcu zabrały głos. Jedna z nich miała w momencie spotkania 14 lat, a sprawę zgłosiła prokuraturze. Wkrótce wyszło na jaw, że toczyły się już inne sprawy za podobne nadużycia, a Bartłomiej M. został wcześniej nieprawomocnie uznany za winnego.

Chciałabym ostrzec inne dziewczyny. 12 lat milczałam i wystarczy. Dzisiaj już nie wmawiam sobie, że to się nie wydarzyło - cytuje słowa jednej z ofiar tygodnik.

Jak podkreślono, w żadnej z toczących się spraw Bartłomiej M. nie przyznawał się do winy. Nie zeznał jednak, że nie utrzymywał kontaktów seksualnych ze swoimi ofiarami, tłumacząc, że "nastolatki lubiły ostry seks ze starszym mężczyzną, przemoc i robienie im nagich zdjęć". Zgodnie z relacjami ofiar robi też co może, aby nie trafić za kratki.

Obawiam się, czy i kiedy trafi za kratki. Mówię to jako obrońca w wielu sprawach karnych. Na pewno będzie składał wnioski o odroczenie wykonania kary, wstrzymywał wykonanie wyroku, zasłaniał się doktoratem albo wyjedzie za granicę (ma podwójne obywatelstwo) a wtedy nadal może działać w Internecie - mówi pani adwokat jednej z poszkodowanych.

Warto wspomnieć, że Bartłomiej M. dwukrotnie startował do Sejmu z ramienia PiS, a pierwszą dawkę upragnionej sławy przyniósł mu udział w programie Polsatu Bar. Grywał też w serialach, takich jak Samo życie czy Wesołowska i mediatorzy. Nikt niestety nie przewidział, jak będą wyglądały jego dalsze losy...

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, skorzystaj z listy miejsc, w których możesz szukać pomocy. Znajdziesz ją TUTAJ. Pamiętaj! W sytuacji zagrożenia życia zawsze dzwoń na numer alarmowy 112!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(179)
Ona
3 lata temu
Tego złapali, a ilu "znanych" jeszcze nie zostało zdemaskowanych...
Karolina
3 lata temu
To aktor z co drugiej reklamy! On tylko zmienia swój image sprawdźcie w necie. Poza tym na pewno w najbliższym bloku reklamowym zobaczycie jego twarz. Współczuję dziewczynom
!!!!!
3 lata temu
20 lat !!!
Olka
3 lata temu
Jestem dziennikarką i wielokrotnie zdawałam relacje z miesięcznik smoleńskich, protestów itp. Tego gościa widywałam bardzo często. Zażarcie bronił PiS, atakował każdego, kto miał inne zdanie. Nagrywał, przepytywał itp itd. Jeżeli ktoś pisze, że wcale nie był z PiS. No to kochani - był tak bardzo za PiS, że poświęcał swój prywatny czas, by bronić partii na ulicach. Tyle w kwestii prawdy.
Niekasowac😪�...
3 lata temu
Nooo, widać że lubi ten *sport* oj te chłopy.
Najnowsze komentarze (179)
orto
3 lata temu
czy podczas rewizji znaleziono tabletki gwałtu, narkotyki itp?
Adas
3 lata temu
ZIOBRO go uniewinni bo jest z PISu
Solo
3 lata temu
morawski
Gość
3 lata temu
Nie wypiera się seksu ponieważ pewnie zostały zabezpieczone ślady biologiczne, gdyby nie to pewnie twierdziłby że nie dotknął ich nawet palcem. "Nastolatki lubiły ostry seks ze starszym mężczyzną, przemoc i robienie im nagich zdjęć" - lubiły przemoc i sex z typem starszym o ponad 30 lat którego zobaczyły pierwszy raz w życiu?!!! Kto uwierzy w podobne brednie?!!!!!!
wacek
3 lata temu
Bez przesady, to dziewczyny nie wiedziały że ida do samotnego starszego faceta który mial je fotografować ? Przecież on sie nie ukrywał i nikogo do niczego nie zmuszał bo by od razu poleciały na policję.Jego największą wadą jest to że jest zaangażowanym pisowcem i to jest najgorsze
Czyta to któr...
3 lata temu
Jestem jego ofiarą. Gdzie mam się zgłosić. ?!!
A ja mam 34la...
3 lata temu
A ja mam 34lata i nie miałem dziewczyny i sexu, a chciałbym. Najgorzej że już nie mogę liczyć na młodą dziewczynę, tylko po 30 :(
MMM.
3 lata temu
Z opisów wynika, że każdej z dziewczynek podawał tabletkę gwałtu. Nasz system sprawiedliwości nie działa.
Morawski
3 lata temu
Morawski
Tiaaa
3 lata temu
gość brał z życia, co się da. Aktorstwo, polityka, "zainteresowania" w postaci seksu z małoletnimi... Nie zaświtało mu, że pedofilia i życie na świeczniku (nawet takie skromne jak jego) nie idą w parze? Chyba tylko faceci mają tyle buty i przekonania, że wszystko im wolno
No tak
3 lata temu
Poczytajcie ile osób z PO ma takie oskarżenia. Na 🐩 o tym nie przeczytacie 🤣
!!!!!!!
3 lata temu
Jak fajnie mieć takiego "bohatera" w swoich szeregach. Dla pisu to pewnie powód do dumy :)))))))))))
..?
3 lata temu
to ten z reklam?
Ola
3 lata temu
Liczę na to, ze pudel będzie pilnował tematu!
...
Następna strona