Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Alec Baldwin płacze w wywiadzie udzielonym po zastrzeleniu kobiety na planie: "NIE POCIĄGNĄŁEM ZA SPUST"

102
Podziel się:

Ponad dwa miesiące po tragicznych wydarzeniach z planu filmu "Rust" Alec Baldwin w końcu odważył się na udzielenie obszernego wywiadu stacji ABC News. 63-letni gwiazdor nie potrafił stłumić silnych emocji.

Alec Baldwin płacze w wywiadzie udzielonym po zastrzeleniu kobiety na planie: "NIE POCIĄGNĄŁEM ZA SPUST"
Alec Baldwin płacze w szczerym wywiadzie (ABC News)

Nieszczęśliwy wypadek, który wydarzył się pod koniec września na planie filmu "Rust", wciąż budzi w opinii publicznej silne emocje. Po tym, jak z rąk niczego nieświadomego Aleca Baldwina zginęła operatorka Halyna Hutchins, znany gwiazdor przeszedł załamanie nerwowe. O ile na początku aktor odmawiał komentarza w sprawie, w końcu zdecydował się udzielić wywiadu, gdy hordy natrętnych paparazzi nie dawały mu spokoju przez całą dobę.

Po makabrycznym incydencie nad produkcją zawisły czarne chmury. Kolejni członkowie ekipy zaczęli głośno mówić o skandalicznych warunkach panujących na planie, domagając się od produkcji zadośćuczynienia. Spore kłopoty ma obecnie również sam Alec. Choć policja wstępnie zakwalifikowała oddanie strzałów jako "nieszczęśliwy wypadek", Baldwin musi mierzyć się teraz z dwoma pozwami.

Zobacz także: Alec Baldwin zastrzelił operatorkę i zranił reżysera. Tragedia na planie filmowym w USA

Teraz aktor postanowił się bronić, w czym pomóc ma wywiad udzielony stacji ABC News. W środę w sieci pojawił się fragment rozmowy, podczas której Alec nie potrafi powstrzymać silnych emocji. Dziennikarz stacji George Stephanopoulos zapowiedział, że Baldwin "szczegółowo omówił, co stało się na planie tego dnia". Dodał, że rozmowa trwa godzinę i dwadzieścia minut.

Cóż. Spust nie został pociągnięty, nie pociągnąłem za spust — zapewnił Baldwin.

Więc nigdy nie pociągnąłeś za spust? – dopytywał go Stephanopoulos.

Nie, nie, nie. Nigdy nie wycelowałbym w kogokolwiek pistoletu i nie pociągnąłbym za spust. Nigdy – zarzekał się Baldwin.

63-latek dodał też, że nie ma pojęcia, jakim sposobem kula trafiła na plan zdjęciowy. Wciąż trwa śledztwo mające ustalić prawdziwe przyczyny tragedii. Zdjęcia do filmu zostały wstrzymane.

Zdradzimy Wam, kto najlepiej klika się na Pudelku!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
Ddd
6 miesięcy temu
Jest mi strasznie szkoda tego człowieka. Musi mierzyć się z faktem, że wykonując swoją prace z jego rąk zginęła osoba. A on nie był tego świadomy. Straszne…
Rrrrrr
6 miesięcy temu
Trauma do końca życia ...
Paps
6 miesięcy temu
Tragedia dwóch rodzin....
Ludmiła
6 miesięcy temu
Nikt nie pociągnął za spust, nikt nie celował, a kobieta nie żyje... Ciekawe.
Ooo
6 miesięcy temu
Trauma do końca życia ...
Najnowsze komentarze (102)
Gosc
6 miesięcy temu
Alek nie moze wylac lez, bo jest popudrowany. Kwestia image.
Sara
6 miesięcy temu
Wierzę mu, jednak pamiętajmy że to zawodowy aktor, więc takie łzy i smutek są niekoniecznie szczere.
Gość
6 miesięcy temu
Jakoś mu nie wierzę . Z tyłu głowy się pojawia to, że jest aktorem.
😑😑😑
6 miesięcy temu
Nie wierzę mu.Placze ale bez łez,nie pociągnął za spust,i w nikogo nie celował,ale kobieta nie żyje,a on udawał że ją namierza
Kitti
6 miesięcy temu
Żal mi go... Tak po ludzku...
Hok
6 miesięcy temu
Jak można wierzyć aktorowi placzacemu na zawołanie przed kamerą? :D nie pociągnął za spust, nie trzymal wcale broni w ręku może? To była przypadkowa, nieszczęśliwa tragedia ale niech on nie przesadza starając się za wszelką cenę wybielić bo to ośmiesza śmierć tej dziewczyny.
Linia bon ton
6 miesięcy temu
Myślę że to nie był wypadek, ona miała zginąć, kto wie co tam się między nimi wydarzyło, ale może zagroziła ze wszystko ujawni, albo pójdzie do sądu, więc wymyślił ze ją niby przypadkiem uśmierci.
Ja wam mowie
6 miesięcy temu
To kto strzelał, jeśli nie on? Dobrze gra i tyle...
asdf
6 miesięcy temu
Jak dla mnie on udaje, że płacze i to marnie.
Zzz
6 miesięcy temu
Na początku była rozpacz, załamanie, obecnie dochodzi rozsądek, dlatego nie przyznaje die do winy, bo wie, ze będzie sadzony, o grube miliony dolarów.
Uno
6 miesięcy temu
Pistolet sam wyszczelil, a Baldwin nigdy nie dotknął broni. Odgrywa role, bo wie, ze może mieć problemy.
Beata
6 miesięcy temu
Bardzo mi go szkoda biedny człowiek a wy ludziska nie kpikcie z tego biednego człowieka to jest prawdziwa tragedia.😱🙏😢
julka
6 miesięcy temu
Sam się pociągnął?
Czytelnik
6 miesięcy temu
Oczywiście pistolet sam wystrzelił, Pan Cieszkowski w 2019 pod marketem pewnie sam się pobił. Patrząc na to co się dzieje, niestety wniosek jeden: duży (portfel) może więcej. Refleksja gdyby wtedy (po pobiciu, którego nie było) dojechali go tak jak każdego normalnego człowieka, to może z większą ostrożnością obchodził by się z bronią... Pozdrawiam
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie