Trwa ładowanie...
Przejdź na
oprac.
Papawera
|

Aleksandra Kwaśniewska szczerze o przyjaciółkach, które zaszły w ciążę: "Poczułam się NIEMALŻE ZDRADZONA"

468
Podziel się:

"Nagle się okazało, że uczestniczę w rozmowach, które są ciągle o dzieciach, a ja nie mam nic do powiedzenia w tym temacie" - mówi szczerze Aleksandra Kwaśniewska, która od lat musi tłumaczyć się (!), czemu nie ma dzieci.

Aleksandra Kwaśniewska szczerze o przyjaciółkach, które zaszły w ciążę: "Poczułam się NIEMALŻE ZDRADZONA"
Ola Kwaśniewska czuje się osamotniona przez przyjaciółki, które zaszły w ciążę (AKPA)
bEDKVSrp

Po sześciu latach na antenę TVN Style wrócił talk show "Miasto Kobiet". Jedną z nowych prowadzących została Aleksandra Kwaśniewska, córka byłego prezydenta, która jeszcze do niedawna zarzekała się, że nie wróci do telewizji.

bEDKVSrr

Ola Kwaśniewska dała się uwieść propozycji producentek talk show. Program prowadzi wraz z Marzeną Rogalską, byłą gwiazdą TVP i Olgą Łegosz, instagramerką i działaczką społeczną. Pierwszy odcinek dotyczył kobiecej przyjaźni i zahaczał mocno o temat ciąży i macierzyństwa. W tym gronie jedynie Łegosz jest mamą, jednak tym razem nie uczestniczyła w rozmowie. O macierzyństwie rozmawiały więc Rogalska z Kwaśniewską.

Zobacz także: Aleksander Kwaśniewski zaskoczył. Odkrył tajemnicę... makaronu z grzybami shitake

Marzena Rogalska stwierdziła od razu, że na poważnie traktuje rolę ciotki i chętnie wspiera znajome matki. Wtedy Kwaśniewska wbiła kij w mrowisko bardzo osobistym i - trzeba to przyznać - dość odważnym wyznaniem.

bEDKVSrx

To ja będę tutaj adwokatem diabła. Z drugiej strony to jest trudne dla mnie, jako dla osoby bezdzietnej, która ma wiele przyjaciółek, które mają dzieci. Jak ta ostatnia zaszła w ciążę, to ja się czułam niemalże zdradzona. Nagle się okazało, że uczestniczę w rozmowach, które są ciągle o dzieciach, a ja nie mam nic do powiedzenia w tym temacie - przyznała na antenie Kwaśniewska.

Gdy dziecko urodziła ostatnia z przyjaciółek 40-letniej Kwaśniewskiej, w jej gronie zabrakło nagle kogoś, kto ma podobne problemy i przeżycia. Ola wolała raczej rozmawiać o psach, podczas gdy pozostałe kobiety rozprawiały o pieluchach.

Ja się czuję teraz taka troszeczkę osamotniona - wyznała córka byłego prezydenta, która nie uczestniczy we kinderbalach i tym samym coraz rzadziej spotyka się w gronie starych przyjaciółek.

Kwaśniewska stwierdziła, że to sygnał, że potrzebujemy także nowych przyjaciół, z którymi ma się podobną wrażliwość, światopogląd i poczucie humoru.

bEDKVSry

Zgadzacie się z nią?

Przypomnijmy, że Ola Kwaśniewska od dawna musi "tłumaczyć się" z tego, że nie ma dzieci: Aleksandra Kwaśniewska wciąż walczy z pytaniami o dziecko. "Latka lecą, młodsi nie będą"

bEDKVSrz
bEDKVSrS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(468)
Ewa
3 tyg. temu
A może choruje, może poroniła, może więcej już nie che próbować ... dajcie żyć.
Toja
3 tyg. temu
Mam dokładnie tak samo
Wika
3 tyg. temu
Kolezanki Ci zazdroszczą :)
bEDKVSrT
Anna
3 tyg. temu
Fajna ta Ola.
Lady
3 tyg. temu
Mam dziecko a moje najbliższe koleżanki nie i już raczej mieć nie będą i kompletnie nie przeszkadza nam to w kontaktach i relacjach, jak się kogoś lubi to dziecko nie jest w tym przeszkodą.
Najnowsze komentarze (468)
Emerytka
2 dni temu
Rozumiem Panie Olę i mam nadzieje ze odnajdzie sie wśród dotychczasowych koleżanek a dzięki swojej otwartości pozyska grono nowych.Powodzenia Pani Oleńko…..
Miki
4 dni temu
Przykre to - ale występując publicznie z tym problemem szuka akceptacji, współczucia, jest ofiarą ? Czy tylko chce nas poinformować że nie chce mieć dzieci? Współczuję i akceptuję.
Aga
5 dni temu
Nic nie musi tłumaczyć. To wyłączna sprawa jej i jej męża.
gra
6 dni temu
Akurat mnie spotkała odwrotna sytuacja, jako pierwsza byłam w ciąży, potem z małym dzieckiem i cóż, wypadłam...po prostu koleżanki uznały, że najwyraźniej jestem kimś innym, nasze wspólne tematy skończyły się... i to był ich wybór, nie mój.
smutna
6 dni temu
może ma problem z zajściem ciąży i mówi że nie chce mieć dzieci, ja mam podobnie
2390
1 tyg. temu
Pani Olu ja mam dokladnie to samo.. tez nie mam dzieci, mam 37 lat i z mężem nie będziemy ich mieć, nawet nie czujemy takiej potrzeby. Niestety wkoło same mamusie i wszyscy mnie męczą tym tematem. Pouczają, ględzą, rzygać się chce..
gość
1 tyg. temu
A co tu roztrząsać? Może Ola i jej mąż są bezdzietni z wyboru, a może zadecydował za nich los i choć próbowali, to nie wyszło i dali sobie spokój. Bez względu na to, co jest przyczyną, pytania i drążenie tematu są zwyczajnie nie na miejscu. To jest ich prywatną sprawa dlaczego.
Prawda
1 tyg. temu
Jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu nogi śmierdzą. Kto chce mieć dzieci, ten ma, chyba że jakieś "insze inszości" zachodzą. Jak ktoś nie chce, to nie będzie mieć. Żyjmy i dajmy żyć, każdemu po swojemu. Niech każdy będzie odpowiedzialny za siebie i swoje decyzje.
bEDKVSrL
gość
1 tyg. temu
Nic nie musi. Jej sprawa, czy ma dzieci czy nie, i dlaczego akurat tak.
wjwwjw
1 tyg. temu
Pieski zamiast dzieci to dopiero ciekawy temat, hue, hue. Ola, 0,7 i do przodu
Pax
2 tyg. temu
Nie każdy musi mieć dzieci , pani Olu głowa do góry ma pani fajnego męża .
OLA
2 tyg. temu
MOŻE KTÓREŚ Z NICH JEST BEZPŁODNE... PO CO W TYM GRZEBAĆ
Pandorka
2 tyg. temu
Nie wszyscy się muszą rozmnażać.... i tak Ziemia jest przepełniona.
jaaa
2 tyg. temu
to odcinek programu był o macierzyństwie ,a prowadzące nie mają dzieci?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDKVSsE
bEDKVSsF
bEDKVSsG
bEDKVSsH
bEDKVSsI
bEDKVSsn