Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Alicja Bachleda-Curuś może pochwalić się przystojnym bratem. Tadeusz spotykał się z Pauliną Krupińską (ZDJĘCIA)

76
Podziel się:

Mimo sporych odległości dzielących ich na co dzień, Alicja Bachleda-Curuś zawsze z nieukrywaną radością odwiedza swoich najbliższych. Szczególnie silne więzi łączą ją ze starszym bratem. Tadeusz ma za sobą krótki celebrycki epizod.

Alicja Bachleda-Curuś może pochwalić się przystojnym bratem. Tadeusz spotykał się z Pauliną Krupińską (ZDJĘCIA)
Alicję Bachledę-Curuś łączą bardzo silne więzi ze starszym bratem (AKPA, Instagram)

Członkowie rodu Bachleda-Curuś od pokoleń zamieszkują ziemie Podhala. Senior opływającej w luksusy familii stworzył jedną z najsilniejszych grup inwestycyjnych działających w sektorze nieruchomości. Dysponujący ponad miliardowym majątkiem Adam Bachleda-Curuś prywatnie jest stryjem jednej z najpopularniejszych polskich aktorek, które zaznaczyły swoją obecność w Hollywood.

Alicja Bachleda-Curuś nieczęsto ma możliwość odwiedzania rodzinnych stron. Rezydentka słynnej ulicy Mulholland Drive pozostaje jednak w nieustannym kontakcie z bliskimi. Mimo dzielących ich tysięcy kilometrów w każdej chwili może liczyć na pomoc i cenne rady starszego brata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Paulina Krupińska o Annie Lewandowskiej. Mówi, dlaczego jest jej szkoda

Brat Alicji Bachledy-Curuś jest zarazem jej bliskim przyjacielem

Aktorka niechętnie zabiera głos w kwestiach dotyczących najbliższych jej osób. Na palcach jednej ręki można byłoby policzyć wypowiedzi poświęcone starszemu o 6 lat Tadeuszowi. Zamiast opowiadania rodzinnych anegdot swego czasu wolała pokazywać się u jego boku na celebryckich wydarzeniach. Mężczyzna nie zabawił jednak długo na ściankach. Wolał całkowicie poświęcić się rozwijaniu kariery zawodowej.

Członek słynnego zakopiańskiego rodu spełnił wieloletnie marzenie o lataniu w przestworzach. Po uzyskaniu licencji pilota zasilił szeregi nieistniejącego już Eurolotu, gdzie szybko awansował na stanowisko kapitana. Obecnie pracuje w jednej z najpopularniejszych sieci linii lotniczych.

Jego wymagająca i niezwykle czasochłonna profesja stanęła na drodze do zbudowania szczęścia u boku byłej Miss Polonia. Paulina Krupińska na kilka lat przed prezenterskim debiutem i poznaniem swojego obecnego męża, Sebastiana Karpiela-Bułecki, spotykała się z bratem Alicji. W odróżnieniu od niedoszłej szwagierki, znacznie chętniej zabierała głos na jego temat.

To jest taki chłopak, który ceni sobie wolność i podejrzewam, że jego pasja i zawód też nie jest przypadkowa. A ja jestem trochę taka zazdrosna... - uzewnętrzniała się w programie "Najsztub słucha".

Od zakończenia żywo komentowanego wówczas związku minęło już prawie 10 lat. Decydujące dla przyszłości ich relacji okazały się odmienne wizje dotyczące rodzicielstwa. Wygląda jednak na to, że Tadeusz Bachleda-Curuś z czasem zweryfikował poglądy na temat ojcostwa. W 2020 r. został ojcem chłopca, któremu, zgodnie z góralską tradycją przekazywania swojego imienia synowi, również nadał imię Tadeusz. Nie zdecydował się jednak zawrzeć związku małżeńskiego z matką dziecka.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(76)
Jaka Hanka
3 miesiące temu
Wygląda na gościa,który na 1 miejscu stawia swoje ego
#schroniska#z...
3 miesiące temu
ADOPTUJCIE PSY I KOTY, nie kupujcie sztucznych tworów, tyle pieknych zwierzat czeka na MILOSC!! NIE JAKIES TOREBKOWE CHOMIKI
Asia
3 miesiące temu
Prawdziwą gwiazdą jest Colin Farrell. Curusiowie są tylko dziećmi swoich rodziców . Ich kariera to Instagram. Zero talentu. Za to mają urodę. Zdjęcie zrobione z 10 lat temu. Teraz to i oni mają pierwsze siwe włosy. Nie wiem kogo chcą oszukać że tacy cudni. Oboje farbują włosy i noszą majtki diora
Anka_skakanka
3 miesiące temu
Bardzo przystojny mężczyzna, szkoda tylko, że ciepły jak grzejnik w grudniu
Kat
3 miesiące temu
Nie przystojnym tylko bogatym. Bogatym bo dobrze się urodził a nie dorobił. A wiadomo łatwo ładną żonę upolować jak ma się w majątku pół Podhala.
Najnowsze komentarze (76)
zofija
3 miesiące temu
same Tadeusze !!! Można się udusić w takiej rodzinie dobrze że się nie ożenił bo żona by miała przechlapane, to jest narcyz
Olo
3 miesiące temu
Tytuł powinien brzmieć ".. brat Alicji spał z Pauliną" a dopiero później wyjaśnilibyście że kiedyś.. wtedy byłby to Wasz poziom..
Dudki
3 miesiące temu
Oj Paulino Paulino
Dudki
3 miesiące temu
Oj Paulino Paulino
Seba
3 miesiące temu
Czyli Krupińska szukała nogatego faceta ...Wiedziałem
Nikola
3 miesiące temu
Implant klaty mial wstariany chyba bowidac zarys na 1 zdjęciu
Nie
3 miesiące temu
Gdzie mu do urody Alicji...
Gość
3 miesiące temu
Uuuu paulinka to pół Podhala zaliczyła
gość
3 miesiące temu
Paulina tez celowała w bogatych. Jednego najbogatszego z Zakopanego nie dało się usidlić, to poszła do drugiej najbogatszej rodziny...
Ada
3 miesiące temu
Przecież Tadzik ma już dorosła córkę.wpadka, gdy miał 19 lat...Ale wyciszona. Poza tym to pan wątpliwych obyczajów..współczuję kobiecie, z którą ma kolejne dziecko
Sdfgh
3 miesiące temu
Zarozumialec taki jak i siostra
Sdfgh
3 miesiące temu
Zarozumialec taki jak i siostra
Gienia
3 miesiące temu
Akurat górale z Zakopanego ,Krościenka n/Dunajcem są bardzo przystojni ,męscy,zwłaszcza ciemnoocy bruneci.A co mają w głowach to już inna sprawa.Bieszczady to takie Czereśniaki..
Rafał
3 miesiące temu
A ma profilek na fellow?
...
Następna strona