Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

TYLKO NA PUDELKU: Allan Krupa jednak NIE PRZYSTĄPI do matury! Wiemy, dlaczego

548
Podziel się:

Edyta Górniak wyznała, że nie naciska, by jej syn zdawał egzamin dojrzałości. Jak udało nam się dowiedzieć, Allan Krupa zrezygnował z podejścia do matury. Ma ku temu ważne powody.

TYLKO NA PUDELKU: Allan Krupa jednak NIE PRZYSTĄPI do matury! Wiemy, dlaczego
Allan Krupa przystąpi do matury? (AKPA)

Tegoroczna matura zbliża się wielkimi krokami. Już 4 maja uczniowie przystąpią do pierwszego egzaminu pisemnego - z języka polskiego. W gronie celebrytów, których pociechy mają przed sobą egzamin dojrzałości jest m.in. Edyta Górniak. Diwa, która sama skończyła edukację na trzeciej klasie technikum pszczelarskiego, jakiś czas temu wyznała jednak, że ma do matury swojego syna Allana dość luźne podejście.

Piosenkarka ostateczną decyzję pozostawiła synowi, który kończy w tym roku klasę mundurową Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. Jak udało się nam potwierdzić w rozmowie z osobą z bliskiego otoczenia Górniak - Allan postanowił odłożyć w czasie egzamin dojrzałości.

Allan rozpoczął naukę półtora roku wcześniej niż jego rówieśnicy, niedawno skończył 17 lat - wyjawia nasze źródło. W związku z tym zdecydował, że ma jeszcze czas. Na jego decyzję wpłynęła też pandemia. Lekcje online to dodatkowy stres, zwłaszcza dla maturzystów. Allan nie czuje się na siłach, by pod taką presją zdawać egzamin dojrzałości. Woli dać sobie jeszcze rok i spokojnie się przygotować - słyszymy.

Zobacz także: Edyta Górniak chwali się talentem muzycznym Allana

17-latek może liczyć na zrozumienie mamy. Jak powszechnie wiadomo, Górniak również nie przystąpiła do matury, bo - jak podkreślała - w tym czasie pracowała już w Nowym Jorku na Broadwayu.

Edyta szczerze powiedziała Allanowi, że jeśli nie czuje się wystarczająco przygotowany, to nie będzie miała pretensji, gdy podejdzie do matury za rok. Wie, że jej syn jest odpowiedzialny i ambitny, dlatego pozwala mu samodzielnie podejmować decyzje i zawsze go wspiera - ujawnia znajomy piosenkarki.

Słuszne podejście?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(548)
Aga
3 lata temu
Każdy normalny rodzic powiedziałby - zadawaj w tym roku ze swoją klasa, za rok możesz POPRAWIC WYNIK. Nie przystąpić wcale to głupota.
Bab
3 lata temu
Wszyscy znani mi ludzie, którzy mature, magisterkę, doktorat, prawo jazdy czy cokolwiek odkładali na "za rok" ostatecznie albo nigdy do tych egzaminów nie przystąpili, albo minęło 10 lat i poszli pod naciskiem otoczenia /partnera/rodzicow. Mnie zajęło 10 lat zanim poszlam na egzamin na prawo jazdy. Kurs w 2005 roku, egzamin w 2016. Mój brat 5 lat odkładał napisanie licencjatu i dopiero jak się bratowa na niego wkurzyła to poszedł i zdał. Nie oszukujmy się - jak nie ma wewnętrznej motywacji, to te gadki "za rok" są tylko marnym usprawiedliwieniem.
Bea
3 lata temu
OK, byle by w przyszłym roku nie powiedział, że jednak nie zdaje. Matura jest ważna. Może będzie trochę mądrzejszy od mamy-foliary.
Prawda
3 lata temu
Moja chrześnica tak zrobiła... Wszyscy jej kibicowaliśmy i wspieraliśmy. Teraz żałujemy, że nie namówiliśmy jej, żeby zdawała maturę "na gorąco", bo obecnie ma 24 lata i... ani nie chce słyszeć o maturze. (przy czym co roku obiecuje, że będzie przystępować). Teraz buja się po byle jakich pracach... Szkoda!
Oma Stefania
3 lata temu
Powinien podejść, bo w tym roku matury albo będą śmiesznie proste, ale niewielu ją zda, ale przynajmniej ta młodzież będzie już wiedziała jak taki egzamin wygląda.Nie zdać to zaden wstyd, zawsze można podejść do poprawki.
Najnowsze komentarze (548)
xxxx
2 lata temu
Za moich czasów słabszym uczniom pozwalano ukończyć technikum pod warunkiem rezygnacji z matury , częsty przypadek w szkołach technicznych .
Ulcia
3 lata temu
Jakies bzdury, pewnie nie został dopuszczony i tyle. Co to za problem do matury przystąpić? Każdy średnio rozgarnięty zda maturę z buta nawet się specjalnie nie ucząc, a wynik zawsze można poprawić.
Hariett
3 lata temu
Coś się tam nie klei, chłopak powinien być teraz w 2 kl tego liceum i maturę mieć za rok, mój brat poszedł do szkoły jak miał 6 lat, teraz jest w ogolniaku w 2 kl, maturę ma za rok.
pyza z polski...
3 lata temu
Ładny pucuś, do tatusia podobny, ale oczka to cała mama, która pewnie myśli,że jak ona po podstawówce zrobiła karierę, to Alankowi też się uda. My nie wiemy ,jakie talenty nam kiedyś to dziecię objawi ale matka pewnie wie.
uhaha
3 lata temu
Zaraz, hola. Ukończył tę szkołę czy nie? Bo raczej od tego zależy przystąpienie (lub nie) do matury.
HAHA
3 lata temu
Ojoj, będzie przyszły oficer..... kolejny nieudacznik... niestety ale ma plecy ;)
kika
3 lata temu
Skąd ona ma takie włosy?I to od samej nasady. Na pewno nie naturalne.
Bzzyk
3 lata temu
Skoro prywatna to po co wywlekają na pudlu?
belfer
3 lata temu
Widać przecież, że Alanek do 10 nie potrafi zliczyć.
Lol
3 lata temu
A może nie został dopuszczony?
Ewa
3 lata temu
w tym roku nie zdaje sie ustnych egzaminow wiec warto byloby sprobowac, zawsze mozna zdac poprawke jak cos nie wyjdzie. poza tym przyjemniej jest zdawac z kolegami z tej samej klasy. Syn jest w klasie mundurowej i taki grubasek? skoro sie nie uczy to warto ,zeby pocwiczyl , w domu tez mozna jak silownie zamkniete, ale sadze ze Edyta to ma w domu wielka sale cwiczen bo figure ma idealna .
ORZEŁ
3 lata temu
A HYMN POTRAFI ZAŚPIEWAĆ? TAK TYLKO PYTAM....
ZWYCZAJNY
3 lata temu
A według mnie to każdego prywatna sprawa czy zdaje czy nie wszyscy jesteście tacy wyuczeni i po maturach a tak naprawdę ciekawe czy i ilu z was ma te maturę i pisało ją w terminie ja jestem po zawodówce i wcale nie czuje się gorszy z tego powodu.Chce podchodzi nie to nie wasze komentarze tutaj wydaje mi się przynajmniej co poniektóre są zbędne PANOWIE I PANIE MAGISTROWIE
Ja1
3 lata temu
Szkoda chłopaka. Matura to nie magisterka, żeby ją odkładać na później. Czasem potrzeba matki, która będzie dopingować, a nie tylko przyjaciółki. Syn nie może mieć wyższego wykształcenia niż rodzice?
...
Następna strona