Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

TYLKO NA PUDELKU: Allan Krupa jednak NIE PRZYSTĄPI do matury! Wiemy, dlaczego

544
Podziel się

Edyta Górniak wyznała, że nie naciska, by jej syn zdawał egzamin dojrzałości. Jak udało nam się dowiedzieć, Allan Krupa zrezygnował z podejścia do matury. Ma ku temu ważne powody.

TYLKO NA PUDELKU: Allan Krupa jednak NIE PRZYSTĄPI do matury! Wiemy, dlaczego
Allan Krupa przystąpi do matury? (AKPA)
bDYeDpAl

Tegoroczna matura zbliża się wielkimi krokami. Już 4 maja uczniowie przystąpią do pierwszego egzaminu pisemnego - z języka polskiego. W gronie celebrytów, których pociechy mają przed sobą egzamin dojrzałości jest m.in. Edyta Górniak. Diwa, która sama skończyła edukację na trzeciej klasie technikum pszczelarskiego, jakiś czas temu wyznała jednak, że ma do matury swojego syna Allana dość luźne podejście.

Piosenkarka ostateczną decyzję pozostawiła synowi, który kończy w tym roku klasę mundurową Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. Jak udało się nam potwierdzić w rozmowie z osobą z bliskiego otoczenia Górniak - Allan postanowił odłożyć w czasie egzamin dojrzałości.

bDYeDpAn

Allan rozpoczął naukę półtora roku wcześniej niż jego rówieśnicy, niedawno skończył 17 lat - wyjawia nasze źródło. W związku z tym zdecydował, że ma jeszcze czas. Na jego decyzję wpłynęła też pandemia. Lekcje online to dodatkowy stres, zwłaszcza dla maturzystów. Allan nie czuje się na siłach, by pod taką presją zdawać egzamin dojrzałości. Woli dać sobie jeszcze rok i spokojnie się przygotować - słyszymy.

Zobacz także: Edyta Górniak chwali się talentem muzycznym Allana

17-latek może liczyć na zrozumienie mamy. Jak powszechnie wiadomo, Górniak również nie przystąpiła do matury, bo - jak podkreślała - w tym czasie pracowała już w Nowym Jorku na Broadwayu.

bDYeDpAt

Edyta szczerze powiedziała Allanowi, że jeśli nie czuje się wystarczająco przygotowany, to nie będzie miała pretensji, gdy podejdzie do matury za rok. Wie, że jej syn jest odpowiedzialny i ambitny, dlatego pozwala mu samodzielnie podejmować decyzje i zawsze go wspiera - ujawnia znajomy piosenkarki.

Słuszne podejście?

bDYeDpAu
bDYeDpAO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(544)
Aga
1 tyg. temu
Każdy normalny rodzic powiedziałby - zadawaj w tym roku ze swoją klasa, za rok możesz POPRAWIC WYNIK. Nie przystąpić wcale to głupota.
Bab
1 tyg. temu
Wszyscy znani mi ludzie, którzy mature, magisterkę, doktorat, prawo jazdy czy cokolwiek odkładali na "za rok" ostatecznie albo nigdy do tych egzaminów nie przystąpili, albo minęło 10 lat i poszli pod naciskiem otoczenia /partnera/rodzicow. Mnie zajęło 10 lat zanim poszlam na egzamin na prawo jazdy. Kurs w 2005 roku, egzamin w 2016. Mój brat 5 lat odkładał napisanie licencjatu i dopiero jak się bratowa na niego wkurzyła to poszedł i zdał. Nie oszukujmy się - jak nie ma wewnętrznej motywacji, to te gadki "za rok" są tylko marnym usprawiedliwieniem.
Bea
1 tyg. temu
OK, byle by w przyszłym roku nie powiedział, że jednak nie zdaje. Matura jest ważna. Może będzie trochę mądrzejszy od mamy-foliary.
bDYeDpAP
Prawda
1 tyg. temu
Moja chrześnica tak zrobiła... Wszyscy jej kibicowaliśmy i wspieraliśmy. Teraz żałujemy, że nie namówiliśmy jej, żeby zdawała maturę "na gorąco", bo obecnie ma 24 lata i... ani nie chce słyszeć o maturze. (przy czym co roku obiecuje, że będzie przystępować). Teraz buja się po byle jakich pracach... Szkoda!
Oma Stefania
1 tyg. temu
Powinien podejść, bo w tym roku matury albo będą śmiesznie proste, ale niewielu ją zda, ale przynajmniej ta młodzież będzie już wiedziała jak taki egzamin wygląda.Nie zdać to zaden wstyd, zawsze można podejść do poprawki.
Najnowsze komentarze (544)
uhaha
3 dni temu
Zaraz, hola. Ukończył tę szkołę czy nie? Bo raczej od tego zależy przystąpienie (lub nie) do matury.
HAHA
1 tyg. temu
Ojoj, będzie przyszły oficer..... kolejny nieudacznik... niestety ale ma plecy ;)
kika
1 tyg. temu
Skąd ona ma takie włosy?I to od samej nasady. Na pewno nie naturalne.
Bzzyk
1 tyg. temu
Skoro prywatna to po co wywlekają na pudlu?
belfer
1 tyg. temu
Widać przecież, że Alanek do 10 nie potrafi zliczyć.
Lol
1 tyg. temu
A może nie został dopuszczony?
Ewa
1 tyg. temu
w tym roku nie zdaje sie ustnych egzaminow wiec warto byloby sprobowac, zawsze mozna zdac poprawke jak cos nie wyjdzie. poza tym przyjemniej jest zdawac z kolegami z tej samej klasy. Syn jest w klasie mundurowej i taki grubasek? skoro sie nie uczy to warto ,zeby pocwiczyl , w domu tez mozna jak silownie zamkniete, ale sadze ze Edyta to ma w domu wielka sale cwiczen bo figure ma idealna .
ORZEŁ
1 tyg. temu
A HYMN POTRAFI ZAŚPIEWAĆ? TAK TYLKO PYTAM....
bDYeDpAH
ZWYCZAJNY
1 tyg. temu
A według mnie to każdego prywatna sprawa czy zdaje czy nie wszyscy jesteście tacy wyuczeni i po maturach a tak naprawdę ciekawe czy i ilu z was ma te maturę i pisało ją w terminie ja jestem po zawodówce i wcale nie czuje się gorszy z tego powodu.Chce podchodzi nie to nie wasze komentarze tutaj wydaje mi się przynajmniej co poniektóre są zbędne PANOWIE I PANIE MAGISTROWIE
Ja1
1 tyg. temu
Szkoda chłopaka. Matura to nie magisterka, żeby ją odkładać na później. Czasem potrzeba matki, która będzie dopingować, a nie tylko przyjaciółki. Syn nie może mieć wyższego wykształcenia niż rodzice?
sonia
1 tyg. temu
Halo halo ...zazdrośniki, zobaczcie gdzie jest tak wyśmiewana przez was Edzia ? a gdzie wy .
Cacek
1 tyg. temu
Uczyć się i zdawać. mature to biedni muszą a syn edzi jak ona sama nic nie muszą mają więcej forsy jak wykształciuchy i tacy nie musza
bob
1 tyg. temu
Poziom matki jest przekazywany na syna.
Przedostatni ...
1 tyg. temu
U nas na wsi mówią, że "nauka nie zając, studia nie wyścigi". Ale Chuck Norris zapewne stwierdziłby, że " Allanek nie podchodzi do matury, bo to matura podchodzi do Allanka". Od siebie, to dużo zdrowia życzę. Psychicznego najbardziej.
...
Następna strona
bDYeDpBj