Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Syn Doroty Szelągowskiej NIE PRZYSTĄPI do matury: "Nie będę go posyłać NA ŚMIERĆ"

505
Podziel się:

Rozsądna decyzja?

Syn Doroty Szelągowskiej NIE PRZYSTĄPI do matury: "Nie będę go posyłać NA ŚMIERĆ"
Dorota Szelągowska (East News, East News)
bEEafhBx

Pandemia koronawirusa całkowicie odmieniła codzienność Polaków. Nic dziwnego, liczba zachorowań z dnia na dzień rośnie. Dlatego też w ostatnim czasie wiele osób zdecydowało się poddać domowej kwarantannie. Do pozostania w czterech ścianach zachęca również wielu celebrytów, w tym m.in. Anna Lewandowska, Julia Wieniawa czy Maja Sablewska.

W gronie gwiazd show biznesu, które izolują się w domowym zaciszu, znajduje się także Dorota Szelągowska. Prezenterka i projektantka wnętrz jakiś czas temu postanowiła jednak opuścić swoje warszawskie mieszkanie i wraz z bliskimi wyjechała do domu na Warmii. W sobotę w Dzień Dobry TVN wyemitowano wywiad z Szelągowską, w którym ta opowiedziała o kulisach swojej decyzji.

bEEafhBz

Podeszłam do tego rozważnie. Najpierw zrobiłam sobie 14-dniową kwarantannę w Warszawie, żeby wiedzieć, że wyjeżdżam całkowicie zdrowa. Uznałam, że to jest miejsce bezpieczniejsze, przy małym dziecku mogę wyjść przed dom. Tutaj jest pośrodku niczego tak naprawdę - stwierdziła.

Prowadzący rozmowę Mateusz Hładki postanowił zapytać prezenterkę, jak do obecnych wydarzeń podchodzi jej syn Antoni, który w tym roku powinien podchodzić do egzaminu dojrzałości. Okazuje się, że Szelągowska nie ma zamiaru narażać zdrowia swojego pierworodnego i wyznała, że nie pozwoli mu przystąpić do egzaminu dojrzałości.

Ja go nie dopuszczę do matury. To jest decyzja, którą podjęłam już parę dni temu. Mój syn bierze udział w lekcjach, pisał próbne matury, uczy się, nie jest mu nic odpuszczone, bo to nie są wakacje. Natomiast nie będę go posyłać na śmierć - powiedziała stanowczo.

bEEafhBF

Dorota przyznała, że nie konsultowała swojej decyzji z rodzicami innych maturzystów. Wystarczająca była dla niej rozmowa z synem.

Mój syn jest dorosły, porozmawiałam przede wszystkim z nim na ten temat. Myślę, że jest to bardzo trudny moment dla młodego człowieka, który właśnie miał mieć, jak sam twierdził, rok życia - matura, zdanie na studia, najdłuższe wakacje, super koncerty - i nagle się wszystko wali. Jestem z niego bardzo dumna - wyznała.

Myślicie, że Dorota Szelągowska podjęła słuszną decyzję?

bEEafhBG
bEEafhBH
bEEafhCa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(505)
Anna
rok temu
Tak ma Pani rację, zdrowie liczy się, i tylko zdrowie🍀
EKO
rok temu
Pani Doroto, zawsze miałam Panią za mądrą kobietę. Życzę zdrowia dla calej rodziny
Meg
rok temu
A wctym samochodzie w tej masce to przed kim/czym się chroni??? Teraz maskocelbrytyzm
bEEafhCb
ola
rok temu
wszystko w porządku tylko czyja to wina że jest korona wirus ? każdy z pretensjami ale do kogo ,nie chce wysłać niech nie wysyła większość celebrytów nie ma matury i żyją lepiej niż ludzie wykształceni
Covid
rok temu
W dupach się poprzewracało. Maturzyści mają „traumę” a ich rodzice nie będą ich posyłać na smierć lol. Bananowe pokolenie konsumujących pustaków, wysłać ich do Afryki niech się przydadzą do czegoś, niech zobaczą czym jest walka o życie, może nabiorą trochę pokory. Nie mogę już czytać o tych cwelebrytach i problemach pierwszego świata. Ale jakoś tak lepiej mi się s.. jak odpalam newsy o nich na pudlu.
Najnowsze komentarze (505)
Charon
5 miesięcy temu
No i dobrze ma w głowie pani Szelągowska?
Yyy
5 miesięcy temu
Po co ta sciema Prościej jest powiedzieć że ma się średnio uczące dziecko które raczej nie dźwignię matury
Mmm
rok temu
Nie wszyscy muszą mieć maturę !!! Twój syn także. Pójdzie do ŁOPATY !!!!!!!
M...
rok temu
To niech idzie za niego. A poza tym syn jest pełnoletni. Można nie puszczać małe dziecko A nie dorosłego. Rozumiem decyzję, ale powinna być to jego decyzja.
Mund
rok temu
5-10-15 resortowe dzieci
Taka prawda
rok temu
Po co mu matura ? Mamusia też nie skończyła żadnej szkoły a od najmłodszych lat występowała w telewizji. Dorota nie ma pojęcia o urządzaniu mieszkań dlatego robią to za nią specjaliści. Dorota na 100% załatwi mu pracę w telewizji więc po co ma się chłopak frustrować nauką.
bella
rok temu
Dobra wymówka, przecięż i tak by nie zdał, mierny jest.
gość.
rok temu
I to są cali celebryci.Jak wszystko ok to prą na szkło,biorą grubą kasę za nic,krytykują wszystko i wszystkich,a jak trwoga,to zamykają się w swoich wielkich posesjach i na pierwszą linię wysyłają tych.których zwykle lekceważą;Lekarzy.policję.pielęgniarki ,listonoszy i ludzi wielu innych zawodów,których zazwyczaj mają za nic.Tchórze.
bEEafhBT
Daniel
rok temu
Też coś, ja nie mam matury już 12 lat i jakoś żyje. Na szczęście rodzice na mnie nie naciskali a dali mi wolną rękę. Fakt, nie byłem orłem nauki to też dałem sobie z tym spokój.
Ehhhh
rok temu
Ale po biegać, na rower, do lasu, na grilla, to by poszła. Nie wie nawet, jakby to miało wyglądać, a już krytykuje
jaktos
rok temu
Matura w czerwcu a on juz wie co i jak bedzie.Oby zawsze taka madrosc przejawiała
jako
rok temu
i nie musi, ale czy by zdał?
Basia
rok temu
Pani Dorotko! Pani nie ma matury,synek też może nie mieć! Ale w takim razie o czym będzie pani pisać?
qbaszenko
rok temu
skoro jej syn - jak sama twierdzi - jest już dorosły, to nie może mu niczego zabraniać.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEafhCM
bEEafhCN
bEEafhCO
bEEafhCP
bEEafhCQ
bEEafhCv