Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Edyta Górniak ODRADZA (?) Allankowi maturę: "Ten kawałek papierka nie jest DO NICZEGO POTRZEBNY"

571
Podziel się

"Dzisiaj są takie czasy, że ten egzamin nie daje gwarancji niczego" - powiedziała Edyta Górniak w najnowszym wywiadzie. Zgadzacie się z nią?

Edyta Górniak ODRADZA (?) Allankowi maturę: "Ten kawałek papierka nie jest DO NICZEGO POTRZEBNY"
Edyta Górniak o maturze: "Ten kawałek papierka nie jest do niczego potrzebny" (AKPA)
bDSmhsZN

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała, że nie ma matury. Po szkole podstawowej podjęła co prawda naukę w technikum ogrodniczo-pszczelarskim, ale przerwała ją, będąc w trzeciej klasie.

Może i dobrze, bo dziś raczej trudno sobie wyobrazić Edytę pracującą w pasiece, za to nie można zaprzeczyć, że w show biznesie odniosła sukces i dorobiła się ogromnych pieniędzy.

bDSmhsZP
Zobacz także: Edyta Górniak chwali się talentem muzycznym Allana

Temat matury powrócił niedawno do życia Edyty, ponieważ jej syn jest tegorocznym maturzystą. W rozmowie z Faktem Górniak wyznała jednak, że nie wymaga od Allana zdania egzaminu.

Obecnie są takie czasy, że ten egzamin nie daje gwarancji niczego. Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy. Ja nie przystąpiłam do matury. W roku, w którym miałam to zrobić, pracowałam już w Nowym Jorku na Broadwayu i ominął mnie ten czas - wspomina wokalistka.

bDSmhsZV

Bazując na własnym doświadczeniu, Edyta dała synowi wolny wybór.

Powiedziałam mu: "Synku, to jest twoja sprawa, czy chcesz mieć tę maturę. Dla mnie to nie ma znaczenia". Dzisiaj są takie czasy, że ten egzamin nie daje gwarancji niczego. Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy.

Dla mnie ten kawałek papierka nie jest do niczego potrzebny. Życie pokazało, że jeśli jest się pracowitą i zdyscyplinowaną osobą, to w dobie dzisiejszego internetu, można uzupełnić tę wiedzę. Kiedyś były inne czasy - uważa piosenkarka.

Edyta ujawnia, że mimo to Allan zdecydował się podejść do matury. Gwiazda zapewnia, że będzie go w tym wspierać.

bDSmhsZW

On chce to zrobić. Myślę, że skoncentruje się na języku polskim, matematyce i prawdopodobnie historii i języku angielskim - zdradza.

Co sądzicie o podejściu Edyty do edukacji syna?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDSmhsZX
bDSmhsZY
bDSmhtaq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(571)
Kkk
4 tyg. temu
Alanek nie słuchaj mamy! Zrób ta mature :)
Ana
4 tyg. temu
Chodzenie do szkoły nie jest gwarancją niczego. Nie wysyłajcie Waszych dzieci do szkoły, bo nie macie pewności, że po jej ukończeniu będą mądre. ja pierdziele... :D
Ffg
4 tyg. temu
No niestety Edyta tych braków w wiedzy nie nadrobiła. Potem mamy tych plaskoziemcow, antyszczepionkowcow i pisowcow. To są właśnie braki w edukacji.
bDSmhtar
Gość
4 tyg. temu
W wojsku bez matury za dalekp noe zajdzie. Zwykłym szeregowym zostanie
Solara
4 tyg. temu
Jak można odradza maturę dla dziecka? Chyba że wie, że nie ma on szans na zdanie jej, ale jest jeszcze fart.
Najnowsze komentarze (571)
gina~
2 tyg. temu
Matura jest jak najbardziej potrzebna. Dobrze, że syn Edyty chce ją zdać. Widać, jest rozsądnym przystojniaczkiem. Pozdrawiam i życzę powodzenia na maturze.
gość
3 tyg. temu
Teraz będzie miała kompleks, że syn mądrzejszy od matki. Wykształcenie warto mieć, kiedyś może zostać z niczym i co wtedy?
Anka
3 tyg. temu
Na pewne z takim podejściem rodzica dużo łatwiej będzie mu zdać tej egzamin! Najgorsze co może być to życie pod presją oczekiwań rodziców! Chyba nic bardziej demotywujące go dla młodego człowieka!
Emerytka
4 tyg. temu
Pani Edyto super Pani wychowuje syna brawo👏
Emerytka
4 tyg. temu
Mamusia jest bardzo mądra tylko wy nie umiecie czytać że zrozumieniem.Pani Edyta przekazuje synowi że gdyby nie zdał to niech się nie przejmuje bo papierek nie jest najważniejszy i ma rację dobrze że ma takie podejście do syna bo niektórzy rodzice za wszelką cenę zmuszają dzieci żeby zdali bo wtedy satysfakcja przed znajomymi.Powodzenia chłopie na maturze A mamusi przesyłam pozdrowienia.
xx33
4 tyg. temu
Moja znajoma urodziła mając 16 lat i dzieci w tym wieku też skończyły szkoły. Mieszkają za granicą i wszystkie to sprzątaczki. Dopiero po kilku latach zrozumiały, że nie za mądra mamusia pozbawiła je wykształcenia i dzieciństwa i każda robi różne kursy aby wyjść z sytuacji która nikomu nie odpowiada. Wykształcenie to wybór i satysfakcja, ale do kogo ja to mówię??
Ava
4 tyg. temu
Fajny chłopak !
Moro
4 tyg. temu
Nie słuchaj Alanku.Matura się przyda jakbyś chciał np.zdawac na WAT i kontynuować karierę wojskową.
bDSmhtaj
Iwo
4 tyg. temu
Koszmarny ten synek otłuszczony jak na chłopaka w tym wieku...
Taka prawda
4 tyg. temu
Ma rację.Aby dochrapać się ciepłej posadki nie trzeba matury.Liczą się znajomości,kontakty.Matura to relikt przeszłości,podobnie jak przedpotopwe lektury w stylu-ogniem i mieczem
Jolie
4 tyg. temu
Ta pani sama nie ma nawet matury, co widać, słychać i czuć we wszystkich jej wypowiedziach.
Beata
4 tyg. temu
Ten kawałek papierka otwiera drzwi do świata ludzi inteligentnych
Ewa
4 tyg. temu
Ten kawałek papieru jest jednak potrzebny żeby iść na studia. Co Edyta mą mówić, jak sama nie ma matury.
Wandzia
4 tyg. temu
W jego przypadku matura to rzeczywiście dodatek ale on jest sprytny więc zda. I bez matury chłopak ma wykształcenie muzyczne, wie jak ten biznes się kręci, ma koneksje i na dzień dobry może rozkręcić swój interes prowadząc jakąś gwiazdkę. Może być managerem, kompozytorem itp. To nie te czasy żeby zarabiać na wypisaniu muzyki trzeba kończyć szkołę muzyczną.
...
Następna strona
bDSmhtaL