Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Allan Krupa przemawia do fanów: "Uważam, że studia to jest STRATA CZASU"

1391
Podziel się

Allan Krupa zasygnalizował też, że nie jest zwolennikiem szczepień przeciwko Covid-19. "Na ten temat nie będę się dzisiaj wypowiadał, może kiedyś, bo mi pewnie utną zasięgi" - tłumaczył. Myślicie, że Edyta Górniak będzie dumna?

Allan Krupa przemawia do fanów: "Uważam, że studia to jest STRATA CZASU"
Allan Krupa przemawia do fanów (Instagram)
bEhNPxEB

Allan Krupa jak prawdziwy influencer postanowił odpowiedzieć na swoim instagramowym profilu na pytania frapujące fanów. Już na samym początku zabawy syn Edyty Górniak zdradził, że jego zdaniem edukacja wyższa jest... zbędna.

Ogólnie uważam, że studia to jest strata czasu. Uważam, że tak naprawdę studia nie są potrzebne, by coś osiągnąć w życiu - wyznał, odpowiadając na pytanie, czy planuje wybrać się na jakąś uczelnię. Na pewno chciałbym osiągnąć jakiś sukces związany z muzyką. Tak naprawdę pół życia pracuję na to, więc zobaczymy - dodał Allan.

bEhNPxED

Krupa został też zapytany o to, która piosenka z repertuaru mamy podoba mu się bardziej: Dotyk czy To nie ja.

Ogólnie to chyba kiedyś już mówiłem, ja tak średnio słucham muzyki mojej mamy. Jeśli już miałbym wybrać, to myślę, że "To nie ja", bo jest to taki bardzo kultowy utwórstwierdził.

Zobacz także: Edyta Górniak chwali się talentem muzycznym Allana

Allan stanął również w obronie swojego przyjaciela Marcina Najmana, po tym jak jeden z internautów zarzucił mu, że promowanie federacji Najmana to "wstyd na sali".

bEhNPxEJ

Nie uważam, że to wstyd na sali. Najman jest moim bardzo bliskim przyjacielem i jest naprawdę wspaniałym człowiekiem. Dużo ludzi tego nie widzi po prostu, bo nie zna go prywatnie i nie wiedzą, jaki on jest dokładnie. Marcin, oprócz tego, że jest dobrym przyjacielem i ogólnie osobą, jest też bardzo dobrym biznesmenem i ma głowę do interesów. On wie, co robi po prostu. Ja jako przyjaciel jego, też chcę go wesprzeć - wyjaśnił nastolatek.

Pojawiło się też pytanie dotyczące szczepień na Covid-19...

Na ten temat nie będę się dzisiaj wypowiadał, może kiedyś, bo mi pewnie utną zasięgi - zdradził enigmatycznie syn Edyty Górniak.

bEhNPxEK

Rezolutny nastolatek...?

bEhNPxEL
bEhNPxFe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1391)
Hahaha
2 tyg. temu
Mądry po mamie
Eee
2 tyg. temu
No widzisz chłopcze, ja musiałam skończyć studia i to dwa fakultety. Nie miałam majętnych rodziców, a marzyłam i domu i podróżach. Musiałam na to zapracować za więcej niż najniższa krajowa.
wera
2 tyg. temu
Mama też tak uważała i to słychać w wielu jej wypowiedziach
bEhNPxFf
Serio ?
2 tyg. temu
Po co wy o nim piszecie ?
Wow
2 tyg. temu
On ma fanów ?
Najnowsze komentarze (1391)
DlaEdzi
1 tyg. temu
Po ang wywiad z lekarzem... ze stanow..polecam. w Europie nie słyszy się o tych faktach. Wyszukaj: MASSIVE: WORLD RENOWNED DOCTOR BLOWS LID OFF OF COVID VACCINE . wyskakuje kilka stron.
L....
1 tyg. temu
Jedyni fani, jakich on ma, to ludzie skupieni i opłacenia przez mamusię, których i tak mało obchodzi jego życie. No ale fajniej jest sobie wyobrażać, że ktoś go jednak lubi:)
Zarka
2 tyg. temu
Podbno jak Bóg nie daje urody to wynagradza to rozumem,,,,,,,w tym przypadku zapomnial
Iga
2 tyg. temu
Kiedys to był Śliczny maluch,a teraz ZGROZA .Maleńkie oczka schowane w tłustej twarzy. Młody człowieku zadbaj o siebie,bo za 10 lat usiądziesz na wózku z 200 kg.wagą.
Fifi
2 tyg. temu
A co ten Abdullah Wisimulacha wie o życiu? Nic nie wie, wszystko podane na tacy i jeszcze matka go w tyłek całuje przy każdej okazji.
Zbigniew H.
2 tyg. temu
Panie Anal jes pan gruby i co teras
Krys
2 tyg. temu
Mądry po mamusi
AAAA
2 tyg. temu
Ten Alladynek palnął teraz przemowe jak jego matka w Opolu na koncercie.
bEhNPxEX
Akbar
2 tyg. temu
Kto daje dziecku na imię Allah?
gość
2 tyg. temu
Widać po wypowiedziach, że intelektu ma za mało, żeby dostać się na jakiekolwiek studia. Więc bezpieczniej mu zaklinać rzeczywistość i wmawiać światu, że to on nie chce i nie musi :)
cvb
2 tyg. temu
tradycja rodzinna,"ni majo wyrobinio do nauki"
IQ
2 tyg. temu
o, inteligencja rzeczywiście po matce!… choć tutai i po ojcu nie było za bardzo co dziedziczyć
Mira
2 tyg. temu
Bo się nie nadaje. dlatego tak plecie.
Ryw
2 tyg. temu
Nie jedz tyle batonów!!
...
Następna strona
bEhNPxFz