Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Dzień Matki 2021. Edyta Górniak dostała życzenia od Allana... w tabloidzie: "Jest wyjątkowa, KAŻDY MI JEJ ZAZDROŚCI"

142
Podziel się:

Z okazji Dnia Matki 17-letni Allan Krupa postanowił rozmówić się z jednym z dzienników i złożyć życzenia Edycie Górniak tak, aby mogła je potem przeczytać cała Polska. Lepsze niż bukiet kwiatów?

Dzień Matki 2021. Edyta Górniak dostała życzenia od Allana... w tabloidzie: "Jest wyjątkowa, KAŻDY MI JEJ ZAZDROŚCI"
Allan Krupa składa Edycie życzenia z okazji Dnia Matki w tabloidzie (AKPA)

Edyta Górniak, mimo rozlicznych sukcesów muzycznych, niestety nie miała dotąd szczęścia w miłości. Piosenkarka doczekała się syna z Dariuszem Krupą, który dziś, po wyjściu z więzienia, rozpoczął nowe życie z dala od rodziny. Trudno się zatem dziwić, że Allan Krupa jest jej oczkiem w głowie i łączy ich wyjątkowa więź, o czym oboje zapewniają przy różnorakich okazjach.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Edyta Górniak bardzo dba o to, aby Allan Krupa nie miał powodów do narzekania na swoje dzieciństwo. Dziś natomiast Edi może dumnie świętować Dzień Matki, o czym jej syn oczywiście nie zapomniał. Z tej okazji wręczył jej nawet dość wyjątkowy prezent, jakim jest... kwiecista laurka na łamach "Super Expressu".

Zobacz także: Edyta Górniak chwali się talentem muzycznym Allana

Z okazji jej święta Allan zgodził się na rozmowę z tabloidem, na którego łamach rozprawiał o zaletach znanej mamy. Wśród największych zalet Edyty wymienił m.in. ugodowość i szacunek dla jego wolności.

Jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że ma na mnie dobry wpływ, mamy niesamowite zaufanie do siebie oraz bardzo dobry i zdrowy kontakt, ale również dlatego, że ma pozytywny wpływ na innych ludzi i dobre relacje z nimi. Nigdy na przykład nie spotkałem osoby, która by się z nią nie dogadała. Każdy mi jej zazdrości - zapewnił, po czym dodał: Zawsze daje mi możliwość głosu w każdej podejmowanej decyzji, przez co jesteśmy z owej zadowoleni oboje. Przez okres dorastania dostałem też bardzo dużo wolności, dzięki czemu szybko się usamodzielniłem i ukształtowałem dzisiejszego siebie.

Allan postanowił też powspominać dawne czasy i podzielić się ze światem najpiękniejszym wspomnieniem związanym z mamą. Wyznał też, że wcale nie jest o nią zazdrosny i to dla niego naturalne, że musi się nią "dzielić" z publiką.

Chyba najlepszym dla mnie przeżyciem, jakie mieliśmy razem, to te wszystkie wyjazdy do Tajlandii. Zawsze mile to wspominam i jako młodszy dzieciak lubiłem wyjeżdżać tam z mamą, bo wiedziałem, że może sobie w spokoju odpocząć od chaosu pracy i po prostu być sobą. Zazdrość to dla mnie najgorsza cecha człowieka, dlatego też nigdy nie byłem zazdrosny i nigdy nie będę, ponieważ przez to, co razem z moją mamą przeszliśmy, wiem, że jesteśmy dla siebie nawzajem najważniejsi i nic tego nie zmieni - mówił.

Na koniec złożył też krótkie życzenia w dniu jej święta.

Najbardziej życzę jej tego, aby po tylu ciężkich latach swojej kariery robiła tylko to, czego naprawdę pragnie w muzyce. Żeby zawsze była szczęśliwa i bezpieczna oraz abyśmy mieli taki kontakt na zawsze! - skwitował pełen nadziei.

Myślicie, że Edyta się wzruszy?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(142)
Kawa na Ławę
rok temu
Zaczyna się. Dzień Matki i w socialach wiele osob pisze, że mama jest jego najlepsza przyjaciółka (co jest chore, mama to mama, nie psiapsi). To ja napiszę, że moja mama to osoba z osobowością narcystyczną i dla własnego zdrowia psychicznego ograniczyłam kontakt z nią do absolutnego miminum. Prezent wysłałam kurierem, życzeń nie złożę. I ściskam wszystkim dla których ten dzień nie jest łatwy
Olo
rok temu
Nie, nie każdy.
Malgorzata
rok temu
Fajny syn
Mona
rok temu
Mądry chłopak.
😊😊😊😊
rok temu
Jejkuuu, moja córka chyba mnie nie kocha, bo nie poleciała do tabloidu tylko osobiście mi złożyła życzenia.
Najnowsze komentarze (142)
Aga
rok temu
Ugodowa? Każdy mu jej zazdrości? Co on palił jak to pisał? To ze ona ma odloty to jedno, ale z nią nikt normalny wytrzymać nie może, więc niech nie gada, że taka ugodowa jest, bo on chyba nie wie, co to słowo oznacza.
madzie
rok temu
no juz niech nie przesadza . ja nie zazdroszcze
Kasia
rok temu
Ja ci w ogóle nie zazdroszczę.. 🤣
Lola
rok temu
Ja to mu współczuję a nie zazdroszczę
Anna
rok temu
Super, że mają dobre relacje. Nie zmienia to faktu, że raczej nikt mu jej nie zazdrości. Ja nie chciałabym aby moja matka była odrealnioną międzygalaktyczną niebianką.
iwona
rok temu
a mi moje dzieci zlozyly zyczenia stojac naprzeciw mnie ,objely mnie i mocno ucalowaly
Ula
rok temu
Fajnie, że Edyta potrafi być matką, która kocha syna. Sama była skrzywdzonym dzieckiem, ale potrafi mimo tego kochać. Dzielimy się na kobiety młode, które rozliczają swoje matki z błędów i dojrzale, które też noszą w sobie piętno z dzieciństwa. Pokolenie wojny to ludzie zachwiani emocjonalnie, często przekazują swoją złą karmę, tak jak by próbowali na nas zrzucić winę za ich cierpienie. Z rodzin chłopskich (nasze babki) matki rodziły dzieci wbrew sobie , wychowując je surowo , jako kolejne ręce do pracy w polu. W konsekwencji, nasze matki uciekły z gniazda rodzinnego do miast kreując inny styl życia , lecz nosząc w sobie źle wpojoną edukację o życiu w rodzinie. Zimne pokolenie , stworzyło zimne krzywdzące relacje, często więc nim nauczymy się żyć inaczej dla naszych dzieci musimy najpierw uporać się z przeszłoscią. Oczywiście bywają wyjątki, wszystkich tych , których uraziłam swym komentarzem przepraszam .
amen
rok temu
Przeczytaj to chłopcze. Dzisiaj dzwoniła moja wnuczka z życzeniami, bo jak powiedziała to ja jej matkowałam przez lata. Wiem też ile mnie kosztowało tłumaczenie jej, jej mamie z którą nie mieszka i synowi, że dzisiaj wszyscy rozmawiają. Niewiele jej ta mama daje od siebie, ale nauczyła się takiego układu i nie za często ale rozmawiają przez telefon, dogadując się, bo jest jej to potrzebne. Odsunięcie ciebie od ojca, jest chore, bo byłeś mu bliski. Teraz dobra mamusia wypowiada się źle o synu Krawczyka. Ma jakąś fobie na facetów? Covid odsłonił prawdziwy świat i ręce opadają na poziom a właściwie na jego brak.
Iuil
rok temu
Mlody ty się lepiej nie wypowiadaj bo odlatujesz tak jak mamusia!
Pamiętnik
rok temu
Ku pamięci, mięci kupa, wpisał się Analek Krupa
jacekk
rok temu
Wstydził bym się za taką matkę.
Jane Doe
rok temu
"wiem, że jesteśmy dla siebie nawzajem najważniejsi i nic tego nie zmieni". Wyrazy współczucia dla przyszłej partnerki.
ewa
rok temu
Jasne, jej wywody filozoficzne biją na głowę nawet Laureatów Nobla
jjjj
rok temu
Lans,lans,lans,bo nic innego nie ma do zaoferowania i jeszcze bezczelnie zabiera głos w sprawie nie swojego syna/Krawczyka/.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie