Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Dzień Matki 2021. Edyta Górniak dostała życzenia od Allana... w tabloidzie: "Jest wyjątkowa, KAŻDY MI JEJ ZAZDROŚCI"

142
Podziel się:

Z okazji Dnia Matki 17-letni Allan Krupa postanowił rozmówić się z jednym z dzienników i złożyć życzenia Edycie Górniak tak, aby mogła je potem przeczytać cała Polska. Lepsze niż bukiet kwiatów?

Dzień Matki 2021. Edyta Górniak dostała życzenia od Allana... w tabloidzie: "Jest wyjątkowa, KAŻDY MI JEJ ZAZDROŚCI"
Allan Krupa składa Edycie życzenia z okazji Dnia Matki w tabloidzie (AKPA)

Edyta Górniak, mimo rozlicznych sukcesów muzycznych, niestety nie miała dotąd szczęścia w miłości. Piosenkarka doczekała się syna z Dariuszem Krupą, który dziś, po wyjściu z więzienia, rozpoczął nowe życie z dala od rodziny. Trudno się zatem dziwić, że Allan Krupa jest jej oczkiem w głowie i łączy ich wyjątkowa więź, o czym oboje zapewniają przy różnorakich okazjach.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Edyta Górniak bardzo dba o to, aby Allan Krupa nie miał powodów do narzekania na swoje dzieciństwo. Dziś natomiast Edi może dumnie świętować Dzień Matki, o czym jej syn oczywiście nie zapomniał. Z tej okazji wręczył jej nawet dość wyjątkowy prezent, jakim jest... kwiecista laurka na łamach "Super Expressu".

Zobacz także: Edyta Górniak chwali się talentem muzycznym Allana

Z okazji jej święta Allan zgodził się na rozmowę z tabloidem, na którego łamach rozprawiał o zaletach znanej mamy. Wśród największych zalet Edyty wymienił m.in. ugodowość i szacunek dla jego wolności.

Jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że ma na mnie dobry wpływ, mamy niesamowite zaufanie do siebie oraz bardzo dobry i zdrowy kontakt, ale również dlatego, że ma pozytywny wpływ na innych ludzi i dobre relacje z nimi. Nigdy na przykład nie spotkałem osoby, która by się z nią nie dogadała. Każdy mi jej zazdrości - zapewnił, po czym dodał: Zawsze daje mi możliwość głosu w każdej podejmowanej decyzji, przez co jesteśmy z owej zadowoleni oboje. Przez okres dorastania dostałem też bardzo dużo wolności, dzięki czemu szybko się usamodzielniłem i ukształtowałem dzisiejszego siebie.

Allan postanowił też powspominać dawne czasy i podzielić się ze światem najpiękniejszym wspomnieniem związanym z mamą. Wyznał też, że wcale nie jest o nią zazdrosny i to dla niego naturalne, że musi się nią "dzielić" z publiką.

Chyba najlepszym dla mnie przeżyciem, jakie mieliśmy razem, to te wszystkie wyjazdy do Tajlandii. Zawsze mile to wspominam i jako młodszy dzieciak lubiłem wyjeżdżać tam z mamą, bo wiedziałem, że może sobie w spokoju odpocząć od chaosu pracy i po prostu być sobą. Zazdrość to dla mnie najgorsza cecha człowieka, dlatego też nigdy nie byłem zazdrosny i nigdy nie będę, ponieważ przez to, co razem z moją mamą przeszliśmy, wiem, że jesteśmy dla siebie nawzajem najważniejsi i nic tego nie zmieni - mówił.

Na koniec złożył też krótkie życzenia w dniu jej święta.

Najbardziej życzę jej tego, aby po tylu ciężkich latach swojej kariery robiła tylko to, czego naprawdę pragnie w muzyce. Żeby zawsze była szczęśliwa i bezpieczna oraz abyśmy mieli taki kontakt na zawsze! - skwitował pełen nadziei.

Myślicie, że Edyta się wzruszy?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(142)
Kawa na Ławę
3 lata temu
Zaczyna się. Dzień Matki i w socialach wiele osob pisze, że mama jest jego najlepsza przyjaciółka (co jest chore, mama to mama, nie psiapsi). To ja napiszę, że moja mama to osoba z osobowością narcystyczną i dla własnego zdrowia psychicznego ograniczyłam kontakt z nią do absolutnego miminum. Prezent wysłałam kurierem, życzeń nie złożę. I ściskam wszystkim dla których ten dzień nie jest łatwy
Olo
3 lata temu
Nie, nie każdy.
Malgorzata
3 lata temu
Fajny syn
Mona
3 lata temu
Mądry chłopak.
😊😊😊😊
3 lata temu
Jejkuuu, moja córka chyba mnie nie kocha, bo nie poleciała do tabloidu tylko osobiście mi złożyła życzenia.
Najnowsze komentarze (142)
Aga
3 lata temu
Ugodowa? Każdy mu jej zazdrości? Co on palił jak to pisał? To ze ona ma odloty to jedno, ale z nią nikt normalny wytrzymać nie może, więc niech nie gada, że taka ugodowa jest, bo on chyba nie wie, co to słowo oznacza.
madzie
3 lata temu
no juz niech nie przesadza . ja nie zazdroszcze
Kasia
3 lata temu
Ja ci w ogóle nie zazdroszczę.. 🤣
Lola
3 lata temu
Ja to mu współczuję a nie zazdroszczę
Anna
3 lata temu
Super, że mają dobre relacje. Nie zmienia to faktu, że raczej nikt mu jej nie zazdrości. Ja nie chciałabym aby moja matka była odrealnioną międzygalaktyczną niebianką.
iwona
3 lata temu
a mi moje dzieci zlozyly zyczenia stojac naprzeciw mnie ,objely mnie i mocno ucalowaly
Ula
3 lata temu
Fajnie, że Edyta potrafi być matką, która kocha syna. Sama była skrzywdzonym dzieckiem, ale potrafi mimo tego kochać. Dzielimy się na kobiety młode, które rozliczają swoje matki z błędów i dojrzale, które też noszą w sobie piętno z dzieciństwa. Pokolenie wojny to ludzie zachwiani emocjonalnie, często przekazują swoją złą karmę, tak jak by próbowali na nas zrzucić winę za ich cierpienie. Z rodzin chłopskich (nasze babki) matki rodziły dzieci wbrew sobie , wychowując je surowo , jako kolejne ręce do pracy w polu. W konsekwencji, nasze matki uciekły z gniazda rodzinnego do miast kreując inny styl życia , lecz nosząc w sobie źle wpojoną edukację o życiu w rodzinie. Zimne pokolenie , stworzyło zimne krzywdzące relacje, często więc nim nauczymy się żyć inaczej dla naszych dzieci musimy najpierw uporać się z przeszłoscią. Oczywiście bywają wyjątki, wszystkich tych , których uraziłam swym komentarzem przepraszam .
amen
3 lata temu
Przeczytaj to chłopcze. Dzisiaj dzwoniła moja wnuczka z życzeniami, bo jak powiedziała to ja jej matkowałam przez lata. Wiem też ile mnie kosztowało tłumaczenie jej, jej mamie z którą nie mieszka i synowi, że dzisiaj wszyscy rozmawiają. Niewiele jej ta mama daje od siebie, ale nauczyła się takiego układu i nie za często ale rozmawiają przez telefon, dogadując się, bo jest jej to potrzebne. Odsunięcie ciebie od ojca, jest chore, bo byłeś mu bliski. Teraz dobra mamusia wypowiada się źle o synu Krawczyka. Ma jakąś fobie na facetów? Covid odsłonił prawdziwy świat i ręce opadają na poziom a właściwie na jego brak.
Iuil
3 lata temu
Mlody ty się lepiej nie wypowiadaj bo odlatujesz tak jak mamusia!
Pamiętnik
3 lata temu
Ku pamięci, mięci kupa, wpisał się Analek Krupa
jacekk
3 lata temu
Wstydził bym się za taką matkę.
Jane Doe
3 lata temu
"wiem, że jesteśmy dla siebie nawzajem najważniejsi i nic tego nie zmieni". Wyrazy współczucia dla przyszłej partnerki.
ewa
3 lata temu
Jasne, jej wywody filozoficzne biją na głowę nawet Laureatów Nobla
jjjj
3 lata temu
Lans,lans,lans,bo nic innego nie ma do zaoferowania i jeszcze bezczelnie zabiera głos w sprawie nie swojego syna/Krawczyka/.
...
Następna strona