Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Allan Krupa złożył życzenia na DZIEŃ OJCA! Nie powędrowały one jednak do Dariusza K...

161
Podziel się:

Syn Edyty Górniak od sześciu lat nie miał żadnego kontaktu z ojcem. Zgadniecie, do kogo były zaadresowane jego życzenia?

Allan Krupa złożył życzenia na DZIEŃ OJCA! Nie powędrowały one jednak do Dariusza K...
Allan Krupa złożył życzenia na dzień ojca Edycie Górniak (fot. Instagram, @ak7pl, fot. ONS)
bECAlNyZ

Sześć lat temu były mąż Edyty Górniak, Dariusz K., raz na zawsze zbrukał swoją reputację, kiedy pod wpływem kokainy potrącił ze skutkiem śmiertelnym 63-letnią kobietę. Mimo że prokuratura wnioskowała o skazanie muzyka na pozbawienie wolności na 8 lat, sąd stwierdził, że byłaby to kara zbyt surowa i wysłał go za kratki jedynie na 6 lat. Niedawno K. znowu wyszedł na wolność w ramach przedterminowego zwolnienia. Przydzielono mu jednak nadzór kuratora.

Mogłoby się wydawać, że pierwszą rzeczą, jaką Dariusz K. zrobi po opuszczeniu zakładu karnego, będzie spotkanie się z synem, którego nie widział od ponad połowy dekady. W końcu, jak twierdzi informator Super Expressu, wraz z aresztowaniem jego kontakt z Allanem kompletnie się urwał. Tak się jednak nie stało.

bECAlNzb

Na szczęście nieobecność ojca w życiu młodego pasjonata militariów skutecznie wypełniła jego mama, Edyta Górniak. Gwiazda sama parokrotnie mówiła, że musi pełnić dla Allana zarówno rolę matki, jak i ojca. Najpewniej z tego też tytułu to właśnie do niej powędrowały życzenia od syna z okazji Dnia Ojca.

Mamuś, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca - napisał Allan Krupa pod zdjęciem z uśmiechniętą mamą na Instagramie.

bECAlNzh

Edyta doceniła gest swego pierworodnego, zostawiając w sekcji komentarzy emotikonę serduszka.

Taka mama to skarb?

bECAlNzi
bECAlNzj
bECAlNzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(161)
Hggjs
rok temu
No i super. Widać że się bardzo kochają :)
Jagoda
rok temu
Bardzo fajnie Syn się zachował. Dla Matki właściwie samotnie wychowujacej dziecko to musi być mega komplement
Star
rok temu
mądre dziecko
bECAlNzD
Mojnik
rok temu
Wzruszył mnie. Jednym zdaniem ujął cała prawdę. Niesamowicie w punkt. Choć jest w tym tyle bólu to jest to na swój sposób piękne.
⁉⁉⁉
rok temu
Co ta Edyta zobaczyła w tym dariuszu ?😂
Najnowsze komentarze (161)
Kacper
rok temu
No coś Ty chłopaku nie umiesz odróżnić ojca od matki????
były
rok temu
Edzia,kiedy przyznasz i powiesz prawdę że Alanek to dziewczynka
jola
rok temu
ojciec to ojciec trudno potknal sie ale nigdy nie nalezy go skreslac,matki niestety czesto wciskaja wszystko co zle ja spotkalo to wina jego,ale nie ma tak zawsze winne sa 2 strony a Edyta robi z siebie swieta
anna
rok temu
nie piszcie, że popełnił błąd, on zabił człowieka po narkotykach i nie jest to zwykły błąd, jesteście zdziwieni reakcją syna?
Beny
rok temu
Docenisz synu jak ci ojca zabraknie
Mira
rok temu
Fajny chłopak dobrze wychowany
Teresa
rok temu
Fantastycznie, bardzo fajny chłopak i bardzo kocha swoją mamę zresztą z wzajemnością. Gratulacje dla Pani Edyty i jej syna Alana
Aga
rok temu
Super mama!!
bECAlNzv
Xyx
rok temu
Oj Alanku źle robisz,ojca ma się jednego Są w życiu wzloty i upadki, zrobił Twój tata błąd, za który już zapłacił Myślę, że jest lepszym człowiekiem niż Twoja mama Ona nie nauczyła Ciebie kto jest w życiu najważniejszy Jesteś młody, ale warto się zastanowić
lola
rok temu
Darek zbajerował Edytę bo udawał dobrego,normalnego, skromnego faceta.ona nie szukała blasku tylko miłosci bo jest rozchwiana emocjonalnie.I on to wykorzystał.Ale dał jej syna o jakim marzy każda matka.
Dora
rok temu
Kobiety, Matki i uczcie swoje dzieci szacunku do ich ojców, obojętnie kim oni by nie byli, uczcie przebaczenia, szacunku. Pani Edyto kto z nas nie był synem marnotrawnym? Kto z nas wie jak się potoczy los za 5 10 lat. Deklaruje się Pani jako osoba wierząca zachwyca się pani cudami jakie stworzył Bóg a czy największym cudem nie jest człowiek? I ten który odniósł sukces i ten który przeżywa upadek w swoim życiu. Każdy z nas ma szansę żeby zmienić na lepsze swoje życie ale istagram w tym nie pomoże
Judyta
rok temu
Alanie, dlaczego nie do ojca ? Pewnie, potknął się, ale cóż to, daj mu szansę, życie przed wami i kto wie może wspaniale chwile.
Obserwator
rok temu
Mój pełnoletni już syn, również mi składa życzenia i na dzień matki i ojca, i to są najlepsze życzenia
Jajjjj
rok temu
Każdy z nas popełnia błędy, Dariusz już zapłacił za swój błąd. Uważam że Edyta robi źle, bo chłopak bardzo potrzebuje ojca. A jeśli okazałby się bardziej dojrzały nawet niż ojciec i mamusia, to powinien dać szansę temu ojcu...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECAlNAo
bECAlNAp
bECAlNAq
bECAlNAr
bECAlNAs
bECAlNzX