Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Dariusz K. WYSZEDŁ Z WIĘZIENIA! "Mógł się ubiegać o przedterminowe zwolnienie"

147
Podziel się:

Jak donosi jeden z portali, były mąż Edyty Górniak, odsiadujący karę za śmiertelne potrącenie kobiety, wyszedł już na wolność. Myślicie, że piosenkarka się ucieszy?

Dariusz K. WYSZEDŁ Z WIĘZIENIA! "Mógł się ubiegać o przedterminowe zwolnienie"
Dariusz K. wyszedł z więzienia. Co na to Edyta? (East News)
bEKdVMtN

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z największych polskich gwiazd. Choć dziś podtrzymuje medialną popularność głównie dzięki udziałowi w programach telewizyjnych, to sławę zdobyła głównie jako piosenkarka. Z tego powodu od lat dużym zainteresowaniem cieszy się jej życie prywatne, w którym, jak wiadomo, nigdy nie brakowało emocjonujących zwrotów akcji.

W 2010 roku całą Polską wstrząsnęła wiadomość o tym, że Edyta Górniak rozwodzi się ze swoim dotychczasowym małżonkiem, Dariuszem K. Choć para zapewniała wszystkich o łączącym ich głębokim uczuciu, którego owocem jest jej ukochany syn Allan, to najwyraźniej w ich relacji pojawiły się zgrzyty. Z kolei cztery lata później Dariusz K., będąc pod wpływem kokainy, potrącił śmiertelnie 63-letnią kobietę, za co trafił na kilka lat do więzienia. Od tego czasu kojarzony jest zresztą wyłącznie z kolejnych wizyt w sądzie.

bEKdVMtP

Mając na uwadze to, że muzyk prowadził samochód pod wpływem środków odurzających, w 2017 roku prokurator żądał dla Dariusza K. kary 8 lat więzienia. Ostatecznie w wyniku apelacji wyrok został skrócony do 6 lat i zasądzono również zakaz prowadzenia pojazdów na 10 lat. Warto wspomnieć, że były mąż Górniak robił co mógł, aby nie trafić za kratki, jednak w połowie 2017 roku musiał w końcu stawić się w więzieniu.

Zobacz także: Edyta Górniak kpi z byłego męża: "Wciągnij to nosem"

Trudno się zatem dziwić, że na co dzień piosenkarka raczej unika tematu swojego byłego męża. Niestety teraz może być jej nieco trudniej, bo, jak donosi serwis Plejada, Dariusz K. właśnie wyszedł z więzienia. Po odbyciu połowy kary mógł się on bowiem starać o przedterminowe zwolnienie, którego mu udzielono. Doniesienia te potwierdza Sąd Okręgowy w Warszawie, który wydał stosowne oświadczenie.

bEKdVMtV

Informujemy, że postanowieniem z dnia 30.04.2020r. wydanym przez Sąd Okręgowy w Łomży w sprawie II 1.Kow 403/20/wz, skazanemu udzielono warunkowego przedterminowego zwolnienia - czytamy.

Warto wspomnieć, że w ostatnich latach zarówno Edyta Górniak, jak i rodzina skazanego wypowiadali się o muzyku raczej dość chłodno. W 2018 roku mówiło się też o tym, że Dariusz K. może chcieć skorzystać z możliwości przedterminowego zwolnienia, co, jak widać, właśnie uczynił.

bEKdVMtW
bEKdVMuq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(147)
Ala
rok temu
Ten wyrok to jakaś kpina!
Gosc
rok temu
Długo nie posiedział
aaa
rok temu
żart
bEKdVMur
edf
rok temu
Oto Polska właśnie, mordujesz świadomie kobietę (bo ćpanie, jazda pod wpływem i zabicie człowieka to umyślne spowodowanie śmierci, a zamiar jest bezpośredni) i sobie wychodzisz. Kobiecie która naklejała plakaty z ministrem zdrowia grozi 10 lat.
Baba
rok temu
Za zabicie człowieka siedział 3 lata - to kpina z rodziny ofiary
Najnowsze komentarze (147)
Gość
rok temu
Czy odzyskał prawo jazdy?
Oni
rok temu
Śmieszny wyrok
kika
rok temu
jaka niesprawiedliwosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Tylko 6 lat za zabicie kobiety,i jeszcze przedterminowe zwolnienie z wiezienia,
GOŚĆ
rok temu
Jak jest kasa to i wyrok nie jest straszny.
Nie daruje.
rok temu
Gdyby zabił kogoś z mojej rodziny to bym się nawet ucieszył ze juz wychodzi. Łatwiej by mi było do niego dotrzeć i porozmawiać po swojemu.
milanka
rok temu
Czyli za zabójstwo z premedytacją (bo tak trzeba uznać to, że jechał pod wpływem) odsiedział 6 lat tak? I jak to wyjaśnicie rodzinie Pani Ewy? hm?
rrr
rok temu
bardzo tanio wycenił sąd ludzkie życie
Majka
rok temu
Ej, to kpina jakas? Za zabojstwo siedzial 3 lata tylko? Kit tam z Edzia, ale czy ktos pomyslal, jak czuje sie rodzina tej biednej pani, ktora ten narkoman zabil??? gromnie im wspolczuje.
bEKdVMuj
Aleksandra
rok temu
No i bardzo dobrze. Niech żyje za swoje a nie nasze. Do końca życia będzie pamiętał jak sobie spieprzył życie. Dalszy pobyt w więzieniu nic by nie dał.
Lili
rok temu
Bo on z innej gliny ulepiony. Jemu sie po prostu nalezalo
Bart
rok temu
3 lata za zabicie człowieka - 3 lata za kilka gramów marihuany. Chore prawo.
Odchudzona
rok temu
Mógł to wyszedł. A co mnie to obchodzi czy jakąś śpiewaczkę to ucieszy, czy zmartwi?
Aaaa
rok temu
3 lata za zabicie czlowieka? Kpina!
Xoxo
rok temu
Kpina. Sędzia wziął od niego łapowe i dalej pracuje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKdVMvc
bEKdVMvd
bEKdVMve
bEKdVMvf
bEKdVMvg
bEKdVMuL