Trwa ładowanie...
Przejdź na
Molly
|
aktualizacja

Amber Heard OSZUKAŁA fundacje charytatywne?! Miała przekazać siedem milionów dolarów, brakuje ponad połowy...

91
Podziel się:

Amber Heard po sprawie rozwodowej z Johnnym Deppem w 2016 roku zobowiązała się wpłacić darowiznę na dwie instytucje charytatywne. Kwota opiewała na siedem milionów dolarów. Jak się okazało, celebrytka do tej pory nie wywiązała się z obietnicy, a część kosztów pokrył jej były partner Elon Musk. Co więcej, miała ona kłamać na ten temat.

Amber Heard OSZUKAŁA fundacje charytatywne?! Miała przekazać siedem milionów dolarów, brakuje ponad połowy...
Amber Heard kłamała w sprawie darowizn na rzecz fundacji charytatywnych (Getty)

W 2016 roku zakończyła się rozprawa rozwodowa Amber Heard i Johnny'ego Deppa. Aktorka wywalczyła w sądzie kwotę siedmiu milionów dolarów, którą zobowiązała się przekazać na cele charytatywne. Pieniądze miały być rozdzielone na dwie instytucje: Amerykański Związek Swobód Obywatelskich (ACLU) i Szpital Dziecięcy w Los Angeles. Żadna z organizacji nie otrzymała obiecanej sumy.

Przedstawiciel Amerykańskiego Związku Swobód Obywatelskich przyznał, że do tej pory otrzymali zaledwie 1,3 milionów dolarów, w tym darowiznę od samego Deppa. Jak się okazuje, nie tylko jej były mąż dołączył się do spłaty darowizny. Jedynie 350 tysięcy dolarów wpłynęło z  konta Amber Heard, 100 tysięcy dolarów należało do aktora, przelew na kwotę 350 tysięcy wykonała fundacja Fidelity, a kolejne 500 tysięcy opłacono funduszem wspieranym przez darczyńców w Vanguard. Podejrzewa się, że największą wpłatę przekazał Elon Musk, z którym celebrytka się wtedy spotykała.

Dyrektor generalny ACLU zapytany o udział Elona Muska odpowiedział, że kwota 500 tysięcy dolarów pochodzi z fundacji, która jest bezpośrednio powiązana z założycielem Tesli. Z jego zeznań wynika, że ostatnia wpłata od Amber w wysokości 350 tysięcy dolarów wpłynęła w 2018 roku. Od tamtej pory nic się nie zmieniło i wciąż brakuje sporej części obiecanej sumy.

Sprawa darowizny wróciła teraz podczas głośnej rozprawy między byłymi małżonkami, gdzie szef fundacji pojawił się jako świadek.

Na dzień dzisiejszy nie wpłaciła ona 3,5 mln dolarów na ACLU, prawda? - zapytał go prawnik Deppa.

Prawda - odpowiedział Dougherty.

Prawnicy Johnnego Deppa nie ukrywają, że te zeznania są dla nich niezwykle cenne. Ponadto sąd zażądał dostarczenia pełnej dokumentacji związanej ze spłatami zaległych darowizn pani Heard. Wynika z niej jasno, że kwota ta wciąż nie została uregulowana, a sama celebrytka kłamała w tej kwestii. Na platformie TikTok populraność zdobywa filmik użytkownika, który zestawił słowa Amber z 2018 roku i zeznania świadka z tego roku. Podczas wywiadu aktorka powiedziała, że przekazała pełną kwotę na wskazane fundacje, dokumentacja i zeznania dyrektora ACLU przeczą jednak tym słowom. To nie stawia jej w dobrym świetle, jako aktywnej działaczki walczącej o prawa kobiet.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(91)
Inna
3 miesiące temu
Ona już jest przegrana....
Kylie
3 miesiące temu
Napiszcie o Krawczyku M. Anecie alimentów nie płaci od lat. Prawie 170 tys. Długu. Brawo „tatusiu“ 👏
siwy
3 miesiące temu
Jak się okazuje degrengolada moralna nie jest specjalniścią tylko polskich celebrytów.
Lilka
3 miesiące temu
Elon zapłacił na te fundacje żeby robić machlojki finansowe, po to tez założył swoją fundacje. I tak te miliony pływają między jedną fundacją a drugą. Po drodze każdy sobie coś uszczknie i tak to leci. Większość fundacji to ściemy i pralnie pieniędzy
Uuuuu
3 miesiące temu
Oj Amber Amber..
Najnowsze komentarze (91)
bb1
3 miesiące temu
Tak to wygląda, jak trzeba poświecić swoje pieniądze, a kurek z forsą został zakręcony.
gosc
3 miesiące temu
ona tylko klamie
Zbyszek
3 miesiące temu
Czyli Ona i powiązane z Nią osoby wpłacili furę siana na konto tej organizacji, a jej przedstawiciele narzekają, że za mało, bo 14 mln, a nie 28. :() Co za niewdzięczność, co za tupet. Mili Państwo, nie wiecie, że "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby". Don't you know that "man does not look into the horse's teeth?".
Wyrokkk
3 miesiące temu
Na stornie judicary jest wyrok sadu z uk. Depp przgral ponieważ udowodniła 12 z 14 pobic przed sądem w procesie The sun. Miała wielu świadków, zdjęcia, smsy i nagrania potwierdzające, ze Depp ja bił. Ma tez zeznania psychiatrów, którzy ich leczyli. Jeśli ktoś myśli, ze on to może wygrać, to ma coś z deklem. Depp zakończył już swoją obronę i niczego jej nie udowodnił. Nawet żaden świadków nie zeznał, ze widział ja ona go bije.
kolumb
3 miesiące temu
Hahaha. ale fermenciara z tej Amber. Kombinatorka i manipulatorka, + jakas choroba psychiczna niewątpliwie. Oj Johnny, nie lepiej było jednak z Vanessą ?
Magda
3 miesiące temu
Ten związek nie był dobry dla żadnej ze stron. Ona ma osobowość narcystyczną, chce mieć wszystko dla siebie, chce żeby ją wielbiono i nie znosi sprzeciwu, on z kolei może być dobrym człowiekiem, ale kto wie, co z niego wychodzi po narkotykach i alkoholu. To nie była zdrowa relacja. Ale dlaczego konsekwencje ponosi tylko Depp? A Amber robi z siebie ofiarę? Według mnie jest tak samo winna.
Ewa
3 miesiące temu
Powiem tak, młoda dziewczyna wyszła za mąż za starego ramola uzaleznionego od alkoholu i narkotyków, z pewnością inaczej wyobrażała sobie zycie z nim, niż oglądanie go w stanie upojenia, stad te awantury itd.trochę się jej nie dziwie, że nie wytrzymala
Krycha
3 miesiące temu
Szyderstwo
Zorientowana
3 miesiące temu
Wszyscy zapomnieli o ‘drobnym’ szczegole, jakim jest to ze w zamian za te ‘dobroczynnosc’ ACLU pomoglo jej wypocic i opublikowac tego paszkwila w Washington Post za ktorego Johnny ja pozywa i o co jest ten caly proces…
noel
3 miesiące temu
Dlaczego ona jeszcze nie siedzi ? Acha , no tak .. jest biala laska a do tego sprawila sobie dziecko , czyli samotna matka teraz :) Co za cwaniara dobrze to zaplanowala :)) Specialnie zostala mama aby jej nie wsadzili 🤯😂
Taka se..
3 miesiące temu
Dysponują milionami..!!.gorzej z rozsadkiem ,emocjami...itp.itd..bida z nyndzą ogólnie mówiąc. .smutne to strasznie.
Haha
3 miesiące temu
Gdyby Rzeźniczak ożenił się z Magdą Stępień też by tak swirowala. Na szczęście nie mieli ślubu i tylko na dziecko go wzięła,dziecko,którego mi w sumie szkoda. To pokazuje jak niektóre kobiety potrafią się mscic
ola
3 miesiące temu
ja na ten moment stawiam znak równosci miedzy Amber i Johnnym, sa siebie warci, oboje siebie krzywdzili, oko za oko
Wyrok
3 miesiące temu
Na judicary jest dostępny wyrok sadu z uk. Depp przegrał proces o zniesławienie, ponieważ udowodniła przed sądem 12 z 14 pobic. Tam są wszystkie zeznania. Czytajcie to. Depp miał więcej świadków, a i tak przegrał. Zbyt obciążające dowody. Nie ma szans, przegra na 100.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie