Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Andrzej Duda ma KORONAWIRUSA!

647
Podziel się

"Wynik okazał się pozytywny" - przekazał rzecznik prezydenta.

Andrzej Duda ma KORONAWIRUSA!
Andrzej Duda ma koronawirusa (ONS)
bDAHrBGZ

Andrzej Duda poddał się testowi na obecność koronawirusa po odwiedzeniu pracowników, którzy budowali szpital na PGE Narodowym. Jak wyznał rzecznik Prezydenta, wynik okazał się pozytywny.

Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi - napisał na Twitterze minister Błażej Spychalski.

bDAHrBHb

Jak podaje Wirtualna Polska, prezydent mógł zarazić się od jednego z funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa.

Przypomnijmy, że w Polsce padają ostatnio rekordy zakażeń wirusem. Wprowadzono też kolejne obostrzenia. Rząd postanowił zintensyfikować walkę z pandemią i objąć czerwoną strefą cały kraj.

bDAHrBHh
bDAHrBHC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(647)
Opik
3 miesiące temu
Dobrze,że ma armię lekarzy obok. Mnie i mojej koronie pozostał ciągle zajęty telefon przychodni i tele porada.
Ola
3 miesiące temu
Dla wszystkich matoł...korona wirus istnieje i tylko zależy od was jak będziemy przestrzegać zasad to może wygramy a jak ludzie w Polsce będą myśleć jak upośledzeń to niestety będziemy tak 3 lata w zakazach...
Daria
3 miesiące temu
Coraz więcej ludzi ma, mowie z praktyki , z mojego otoczenia. Sporo mlodych osób ale maja ciezkie powikłania. Takze ignoranci darujcie swoje wywody ze cov19 to sciema.
bDAHrBHD
Adam
3 miesiące temu
Polacy to dno maja gdzieś zasady a potem lament bo w szpitalu
Ja
3 miesiące temu
Zdrowia!
Najnowsze komentarze (647)
emerytka
3 miesiące temu
wirusa ma ,dobry żart
Fan
3 miesiące temu
Niech zobaczy jak to jest byc chorym.
JMM
3 miesiące temu
Widocznie Pan Bóg tak chciał. Choć wątpię czy zechce go powowałać do siebie przed czasem. Pewnie zdaje sobie sprawę ile problemów będzie z taką duszyczką ;)
hehe
3 miesiące temu
Ojej,i co teraz?
diego
3 miesiące temu
Myślałem że okres :)
zNY
3 miesiące temu
Pulpet
zNY
3 miesiące temu
Pulpet
dod
3 miesiące temu
kogo to obchodzi. on się nami nie przejmuje . Niech dzwoni do kaczora
bDAHrBHv
qwqwqw
3 miesiące temu
dobra wiadomość, może będzie gorzej....Chcę żyć w Polsce, ale takiej, gdzie z dumą opowiem przyjaciołom na całym świecie, że biała kobieta nie będzie wytykana palcem i obrażana dlatego, że idzie za rękę z Afroamerykaniem, a Azjatka z Hiszpanem. Gdzie geje i lesbijki będą czuć się wspaniale na ulicy, w kinie, w pubie i będą mogli wziąć ślub oraz posiadać dzieci. Gdy Polska będzie kolorowa, pełna ludzi z różnych stron świata, różnych kultur, międzynarodowych festiwali i festynów. Homofobia, rasizm zostaną zapomniane, a każda kobieta, która z jakiegoś niepożądanego powodu, nawet prostego, nawet jeśli ciąża jest zdrowa, mogła ją przerwać bezpiecznie pod opieką lekarza, nie uciekając się do nielegalnych metod podziemia lub wyjeżdżając do Holandii lub Anglii by to zrobić. Chcę żyć w kraju, gdzie ludzie nie gapią się na siebie na ulicy oczami papieża, który słyszy słowo ,,antykoncepcja’’, niczym bazyliszki. Chcę kraju, gdzie pracę otrzymuje każdy człowiek, który posiada w danym zakresie wiedzę, doświadczenie i wykształcenie, a nie przez znajomości, układy i musi być pięknym, młodym, białym Polakiem, najlepiej z dużymi cyckami. Chcę żyć w Polsce, gdzie nie będę wydawał 20% pensji na benzynę i liczył każdą złotówkę, czy stać mnie w tym miesiącu na lepsze jedzenie, pójście do kina, czy zabranie rodziny na fikuśny posiłek w restauracji. Pragnę Polski szczęśliwej, bo to co widzę dziś to koszmar, którego nie spodziewałem się w najczarniejszych snach i nie przewidziałem z żadnym z moich scenariuszy życiowych. Nie będę mówił i pisał, że jest ok, bo mam osobiście stosunkowo dobrą sytuację. Nie. Patrzę na to poprzez pryzmat ludzi w Polsce, którzy nie mają takiego szczęścia, którzy jako uchodźcy nie mogą znaleźć tu azylu, którzy jako muzułmanie i poprzez to jak wyglądają i w co się ubierają są bici i poniżani w miejscach publicznych a także w propagandowych mediach masowego przekazu. Żyję w państwie pogardy, ludzie nienawidzą siebie i się nawzajem, władza nienawidzi Polaków, władza jest złożona z psychopatów, ludzi podłych, małych, zakompleksionych, ale niestety inteligentnych. Wszyscy źli tego świata, dyktatorzy, mordercy, byli niestety bardzo inteligentni, jak Hitler, Stalin, Łukaszenko, Caucescu, Ted Bundy czy Kaczyński. Psychopaci i ludzie mali są inteligentni.
kele
3 miesiące temu
egoista.....kobieta w patologicznej wadliwej ciąży ma prawo do szczepionki na Covid-19..jak ustalicie jej dawkę?!....kobieta w patologicznej prawie martwej ciąży ma prawo ją przerwać gdy jest zarażona Covid-19 i oddycha za dwoje!!!!!! dranie!!!!! a pod respiratorem będzie już za późno!!!!
pokrzywa
3 miesiące temu
mam nadzieję, że odczuje to, co inni zarażeni. On jest trag,iczny. Żenua.
Juryna
3 miesiące temu
Nie lubię tego pozoranta i nie pytajcie nawet za co. Wdzięczny będę za oszczędzenie mi jego widoku, ale chętnie przeczytam sentencję wyroku w jego sprawie i mam nadzieję, zgodnie z zasługami, na długi, długi wyrok.
Dorka
3 miesiące temu
"Długopis" ma tak wiele wad, schorzeń i chorób, żęjakiś tam koronawirus to już pikuś. Oczywiście ten trudny egzemplarz trzeba izolować, ale myślę, że dopiero po wyroku najpierw przed Trybunałem Stanu, potem przed Sądem Powszechnym. Kwarantanna powinnabyć długa ...
gość
3 miesiące temu
Jak jest problem to zawsze TCHÓRZY ! Ludzie obudźcie z tej WIELKIEJ PROPAGANDY !!! Dziecko by wymyśliło lepszą wymówkę. Naród nie zapomni i rozliczy !!! Każda władza się skończy !!!
...
Następna strona
bDAHrBHX