Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Radosław Majdan o zakażeniu koronawirusem: "Nigdy nie czułem takiego zmęczenia. Nie byłem w stanie się wykąpać"

247
Podziel się

W najnowszym wywiadzie piłkarz opowiedział o przebiegu choroby i zdradził, kiedy będzie mógł opuścić szpital. "Żona pomaga, jak może" - wyznał.

Radosław Majdan o zakażeniu koronawirusem: "Nigdy nie czułem takiego zmęczenia. Nie byłem w stanie się wykąpać"
Radosław Majdan szczerze o swoim stanie zdrowia (Instagram @r_majdan)
bDnYPrKJ

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami wraz z początkiem jesieni do Polski dotarła druga fala koronawirusa. Liczba zakażonych COVID-19 z dnia na dzień rośnie, a wśród chorych nie brakuje także znanych nazwisk. Jedynie w ciągu ostatnich kilku dni obecność wirusa potwierdzono u Jurka Owsiaka czy Maryli Rodowicz.

W środę poinformowaliśmy Was, że w gronie zakażonych COVID-19 znalazł się także Radosław Majdan, który z tego powodu musiał poddać się hospitalizacji. Na szczęście mąż Małgorzaty Rozenenek czuje się już lepiej. W czwartek były piłkarz opublikował na swoim instagramowym profilu fotografię ze szpitalnego łóżka i przy okazji zapewnił fanów, że ma zapewnioną świetną opiekę lekarzy i ma nadzieję na szybki powrót do domu.

bDnYPrKL

Póki co Majdan umila sobie oczekiwanie na powrót do pełni sił aktywnością w sieci i przeglądaniem fotografii małego Henryczka. Ostatnio piłkarz postanowił także opowiedzieć nieco o swoim stanie zdrowia w rozmowie z Mateuszem Skierawskim z WP SportoweFakty.

Jestem w szpitalu, staram się mało mówić, żeby oszczędzać gardło (...) Najgorszy czas już na szczęście za mną. Przyznam jednak, że koronawirus totalnie mnie rozłożył - zdradził Radosław.

bDnYPrKR

Piłkarz zdecydował się także szczegółowo opisać zauważone u siebie objawy choroby. Majdan nawet nie próbował ukrywać, że koronawirus poważnie dał mu się we znaki.

Potwornie mnie osłabił. (...) Nie byłem w stanie wejść pod prysznic i się wykąpać. Takiego zmęczenia nie czułem nigdy w życiu, a przecież grałem kilka lat w piłkę (...) Do tego dochodziły inne bóle: przede wszystkim głowy. Rozrywało mi ją. Przez kilka dni leżałem w domu, w zasadzie ciągle spałem. Tylko to dawało mi ulgę. Myślałem, że będzie coraz lepiej, a było tylko gorzej - wspominał.

W miarę nasilania się objawów Radosław zaczął zażywać antybiotyk. Gdy okazał się nieskuteczny, podjął decyzję o hospitalizacji.

Doszedł nienaturalny kaszel, dusiło mnie. Do tego stan podgorączkowy, apatia. Brałem antybiotyk, ale nie pomagał. Po kilku dniach w domu stwierdziłem, że nie ma już na co czekać i trzeba jechać do szpitala. Lekarze zrobili mi tomografię i zdecydowali, że sytuacja jest na tyle poważna, że muszę zostać. U mnie szczególnie rozwinęło się zapalenie płuc. Po każdym oddechu dostawałem ataków kaszlu. Na początku choroby czułem osłabienie, w pewnym momencie wydawało się, że stan zdrowia się poprawia, ale później koronawirus zaatakował naprawdę mocno - wyznał w rozmowie z WP SportoweFakty.

bDnYPrKS

Radosław przyznał, że początkowo wizytę w szpitalu traktował jedynie jako ostateczność. W obliczu wciąż pogarszającego się stanu zdrowia i rosnącego niepokoju w końcu zwrócił się po pomoc. Dziś nie ukrywa, że czuje się już znacznie lepiej.

Kaszel powoli mija, nie mam już gorączki (...) Jest szansa, że opuszczę szpital na początku przyszłego tygodnia. Cieszę się, że rodzina jest zdrowa. Żona pomaga, jak może. Dba o mnie i stara się nie wychodzić z domu. Bardzo martwiłem się o syna, Henia. Całe szczęście, jest zdrowy. W szpitalu mam bardzo dobrą opiekę. Leżę na sali z jednym panem i razem się wspieramy - zdradził WP Majdan.

Pudelek życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

bDnYPrKT
bDnYPrKU
bDnYPrLm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(247)
Dcd
miesiąc temu
Jak żona stara się nie wychodzić? Czy w takiej sytuacji rodzina nie ma obowiązkowej kwarantanny?
RęceOpadają
miesiąc temu
Co za ludzie ... nawet z tego szoł robią ...
Kaczka
miesiąc temu
Taki umierający, ale fotkę miał siłę robić, wygląda na zadowolonego
bDnYPrLn
DNO
miesiąc temu
To wszystko jest tak bardzo prawdziwe jak wasze życie ...
.......
miesiąc temu
Po co o nim piszecie
Najnowsze komentarze (247)
edek
miesiąc temu
i potem się dziwić że takie sa wyniki w nogę jak takie mięczaki grają
Mona
miesiąc temu
Jeszcze mało im kasy hipokryzji.
gosc
miesiąc temu
co ten celebryta w szpitalu robi, co to za zenada?umierajacy jest?nie widac
Jula
miesiąc temu
Śle zdjęcie był wstanie zrobić?? Aż ci biedni celebryci aż ich zal😂
elizabeth
miesiąc temu
ludzie widzicie ,taki byk lezy w szpitalu a ludzie ktorzy nie moga oddychac umieraja w domu.Kiedy wreszcie przestaniecie sie ekscytowac majdanami .
.....
miesiąc temu
Zdrowia
Lido
miesiąc temu
Nom Radzio jak widać zadowolony ze szpitala na zdjęciu.A inni co naprawdę są chorzy raczej zdjęcia nie umieszczają.....
Kot
miesiąc temu
Sportowiec i nie ma siły 😂
bDnYPrLf
Lol
miesiąc temu
Żona tak o niego dba, że stara się nie wychodzic z domu??? Służbę wysyla do szpitala???
Trew
miesiąc temu
Gdzie on sie szlajal.
plotkara
miesiąc temu
pitu,pitu,wszystko co mówili inni radzio zebrał dla siebie....kasa poszła
Ecie pecie
miesiąc temu
A pozować z usmieszkiem na gębie to miał siłę. Boże co za parodia 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Kajtek
miesiąc temu
Co jest grane on ma koronawirusa a ta chodzi do niego do szpitala
jajca
miesiąc temu
Majdan jest jednym z elementów prokowidowej propagandy strachu.Ma udawać chorego,ale ze ma mniej inteligencji od Gardias, to w czasie "choroby" strzela foty z zadowoloną miną.Powinni mu potrącić z honorarium za taką niefrasobliwość.
...
Następna strona
bDnYPrLH