Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Chory na COVID-19 Radosław Majdan pokazał zdjęcie ze szpitala

852
Podziel się

W środę informowaliśmy, że piłkarz wymagał hospitalizacji w związku z koronawirusem. Sytuację skomentowała także Małgorzata Rozenek.

Chory na COVID-19 Radosław Majdan pokazał zdjęcie ze szpitala
Radosław Majdan przerwał milczenie (Instagram, ONS)
bDpniJQR

W środę informowaliśmy, że Radosław Majdan, mąż Małgorzaty Rozenek, trafił do szpitala. Powód był niestety łatwy do przewidzenia w ostatnich dniach: zakażenie koronawirusem. Piłkarz wymagał hospitalizacji, a z krótkiego oświadczenia, jakie otrzymaliśmy od menedżera Małgorzaty, wynikało, że niedługo wyjdzie z placówki.

Majdan przerwał milczenie w czwartek, zaledwie dzień po przedostaniu się wiadomości o jego stanie do mediów. Opublikował krótki post na Instagramie, w którym uspokoił fanów co do stanu swojego zdrowia. Podziękował też za wyrazy wsparcia, jakie otrzymał.

bDpniJQT

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu - pisze Majdan. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie😊 ps. Dbajcie o siebie 😷

W tym samym czasie wpis na Instagramie dodała też Małgorzata Rozenek, która... wrzuciła zdjęcia Henryka, pisząc, że "tatuś o nie prosił". Celebrytka również podziękowała za wyrazy wsparcia, jakie otrzymuje w związku z całą sytuacją.

bDpniJQZ
bDpniJRu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(852)
Zenua
miesiąc temu
ludzie co wy piszecie, jacy celebryci, jacy bogacze ? , koło takich to oni nawet nie stali. Milionerzy i celebryci nie mieszkają w małych mieszkaniach i nie łapią się nawet lansu na szpital aby zarobic parę zlotych na portalach internetowych.
ciekawy
miesiąc temu
jak to jest bo juz sie gubię. Radosław Majdan a jego żona wszędzie widnieje jako Rozenek a panieńskie jeszcze inne, to o co tu chodzi. Wstydzi się męża tak naprawdę 🤔
Faaaz..a
miesiąc temu
mam dość tego gościa i jej...
bDpniJRv
Patrycjq
miesiąc temu
Jest to gorzej niż żenujące. Powiedzcie mi kto ciężko chory ma siłę na robienie zdjęć kuzwa w szpitalu! Niby miejsc nie ma.... A pan zadowolony.... Co vid to faktycznie bardzo ciężka choroba
zuzia
miesiąc temu
Nigdy nikomu źle nie życzę, ale ten Pan nie wygląda na chorego. Prędzej na reklamę niby covida -19. Moja znajoma jest trochę po 70-ce ma sporo chorób i problemy z chodzeniem. Zrobiono jej test i wyszedł dodatni. No oczywiście aby zrobić test to przyjechali do tej pani. Bierze sporo leków i mimo , że mieszka sama nie wzięli jej do szpitala. Zdrowa nie jest skoro kwarantannę jej przedłużono. Oczywiście telefonicznie. Na szczęście czuje się trochę lepiej .Uważam , że nigdy nie było sprawiedliwości i nadal jej nie ma. Są równi i równiejsi.
Najnowsze komentarze (852)
Tomuś
miesiąc temu
Radek ile kosztuje ten covid ? Może ja też mym poleżał sobie
kazimierz
miesiąc temu
ciekawe po placa aktch na covid?to ma jakoszastraszyc ludzi?
DGG
miesiąc temu
ja cie nie zaluje bo jak byleś zdrowy to obrażałeś ludzi na Instagramie ... karma wraca
Krak
miesiąc temu
Jak sądzicie .. czy pseudo cebryta dostal łóżko po znajomości w ramach ogólnej paniki jego żony ??
gość
miesiąc temu
KLIENCIK WYGLĄDA NA ŚMIERTELNIE CHOREGO, świadczy o tym choćby sardoniczny uśmiech,ponieważ ma również wściekliznę jako chorobę współistniejącą, taki grymas zapowiada nieuchronny koniec
ewel
miesiąc temu
Ludzie zamozni i z klasa nie pokazuja swojego prywatnego zycia i nie reklamuja badziewia. Majdany nie maja klasy i honoru. Gdzie im do klasy wyzszej.
elaservice
miesiąc temu
za malo dostal z reklam musi dorobic
Olek
miesiąc temu
Zaraz beda reklamowac miejsce na cmentarzu ...ludzie przestancie ich obserwowac
bDpniJRn
Monika
miesiąc temu
Miał szczęście, że w jego przypadku zastosowano tlenoterapię a nie respirator który powoduje pękanie pęcherzyków płucnych i śmierć pacjenta. To się dzieje napradę.
Gość
miesiąc temu
On tylko leży
Krak
miesiąc temu
Ale kogo to obchodzi !!
aaaaaaa
miesiąc temu
No to dziwne, Małgonia w takim razie powinna być na kwarantannie,
takasytuacyja
miesiąc temu
Ćsiooootaaa
Jednak Tlen
miesiąc temu
A nie respirator?! Czyżby tak mało było aparatury tlenowej? Czy jak chce sie wykonczyc pacjenta to zakłada sie respirator?
...
Następna strona
bDpniJRP