Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Chory na COVID-19 Radosław Majdan pokazał zdjęcie ze szpitala

852
Podziel się

W środę informowaliśmy, że piłkarz wymagał hospitalizacji w związku z koronawirusem. Sytuację skomentowała także Małgorzata Rozenek.

Chory na COVID-19 Radosław Majdan pokazał zdjęcie ze szpitala
Radosław Majdan przerwał milczenie (Instagram, ONS)
bDBncaHp

W środę informowaliśmy, że Radosław Majdan, mąż Małgorzaty Rozenek, trafił do szpitala. Powód był niestety łatwy do przewidzenia w ostatnich dniach: zakażenie koronawirusem. Piłkarz wymagał hospitalizacji, a z krótkiego oświadczenia, jakie otrzymaliśmy od menedżera Małgorzaty, wynikało, że niedługo wyjdzie z placówki.

Majdan przerwał milczenie w czwartek, zaledwie dzień po przedostaniu się wiadomości o jego stanie do mediów. Opublikował krótki post na Instagramie, w którym uspokoił fanów co do stanu swojego zdrowia. Podziękował też za wyrazy wsparcia, jakie otrzymał.

bDBncaHr

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu - pisze Majdan. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie😊 ps. Dbajcie o siebie 😷

W tym samym czasie wpis na Instagramie dodała też Małgorzata Rozenek, która... wrzuciła zdjęcia Henryka, pisząc, że "tatuś o nie prosił". Celebrytka również podziękowała za wyrazy wsparcia, jakie otrzymuje w związku z całą sytuacją.

bDBncaHx
bDBncaHS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(852)
Zenua
3 miesiące temu
ludzie co wy piszecie, jacy celebryci, jacy bogacze ? , koło takich to oni nawet nie stali. Milionerzy i celebryci nie mieszkają w małych mieszkaniach i nie łapią się nawet lansu na szpital aby zarobic parę zlotych na portalach internetowych.
ciekawy
3 miesiące temu
jak to jest bo juz sie gubię. Radosław Majdan a jego żona wszędzie widnieje jako Rozenek a panieńskie jeszcze inne, to o co tu chodzi. Wstydzi się męża tak naprawdę 🤔
Faaaz..a
3 miesiące temu
mam dość tego gościa i jej...
bDBncaHT
Patrycjq
3 miesiące temu
Jest to gorzej niż żenujące. Powiedzcie mi kto ciężko chory ma siłę na robienie zdjęć kuzwa w szpitalu! Niby miejsc nie ma.... A pan zadowolony.... Co vid to faktycznie bardzo ciężka choroba
zuzia
3 miesiące temu
Nigdy nikomu źle nie życzę, ale ten Pan nie wygląda na chorego. Prędzej na reklamę niby covida -19. Moja znajoma jest trochę po 70-ce ma sporo chorób i problemy z chodzeniem. Zrobiono jej test i wyszedł dodatni. No oczywiście aby zrobić test to przyjechali do tej pani. Bierze sporo leków i mimo , że mieszka sama nie wzięli jej do szpitala. Zdrowa nie jest skoro kwarantannę jej przedłużono. Oczywiście telefonicznie. Na szczęście czuje się trochę lepiej .Uważam , że nigdy nie było sprawiedliwości i nadal jej nie ma. Są równi i równiejsi.
Najnowsze komentarze (852)
Tomuś
3 miesiące temu
Radek ile kosztuje ten covid ? Może ja też mym poleżał sobie
kazimierz
3 miesiące temu
ciekawe po placa aktch na covid?to ma jakoszastraszyc ludzi?
DGG
3 miesiące temu
ja cie nie zaluje bo jak byleś zdrowy to obrażałeś ludzi na Instagramie ... karma wraca
Krak
3 miesiące temu
Jak sądzicie .. czy pseudo cebryta dostal łóżko po znajomości w ramach ogólnej paniki jego żony ??
gość
3 miesiące temu
KLIENCIK WYGLĄDA NA ŚMIERTELNIE CHOREGO, świadczy o tym choćby sardoniczny uśmiech,ponieważ ma również wściekliznę jako chorobę współistniejącą, taki grymas zapowiada nieuchronny koniec
ewel
3 miesiące temu
Ludzie zamozni i z klasa nie pokazuja swojego prywatnego zycia i nie reklamuja badziewia. Majdany nie maja klasy i honoru. Gdzie im do klasy wyzszej.
elaservice
3 miesiące temu
za malo dostal z reklam musi dorobic
Olek
3 miesiące temu
Zaraz beda reklamowac miejsce na cmentarzu ...ludzie przestancie ich obserwowac
bDBncaHL
Monika
3 miesiące temu
Miał szczęście, że w jego przypadku zastosowano tlenoterapię a nie respirator który powoduje pękanie pęcherzyków płucnych i śmierć pacjenta. To się dzieje napradę.
Gość
3 miesiące temu
On tylko leży
Krak
3 miesiące temu
Ale kogo to obchodzi !!
aaaaaaa
3 miesiące temu
No to dziwne, Małgonia w takim razie powinna być na kwarantannie,
takasytuacyja
3 miesiące temu
Ćsiooootaaa
Jednak Tlen
3 miesiące temu
A nie respirator?! Czyżby tak mało było aparatury tlenowej? Czy jak chce sie wykonczyc pacjenta to zakłada sie respirator?
...
Następna strona
bDBncaIn