Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Andrzej Duda przekonuje: "Jeżeli są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do sklepu, to są warunki i do tego, żeby pójść do lokalu wyborczego"

809
Podziel się:

Prezydent jednocześnie zaznaczył, że najważniejsze jest dla niego zdrowie i życie rodaków.

Andrzej Duda przekonuje: "Jeżeli są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do sklepu, to są warunki i do tego, żeby pójść do lokalu wyborczego"
Andrzej Duda (East News, East News)
bEJtXgzp

Pandemia koronawirusa niespodziewanie stała się tematem numer jeden na całym świecie. Wirus zbiera coraz większe żniwo, także w Polsce. Na ten moment w kraju odnotowano ponad 2100 przypadków zarażeń, 31 osób zmarło. Sytuacja jest poważna, rząd wprowadza kolejne obostrzenia, tym samym apelując do Polaków o pozostanie w domach, co ma zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

Zamknięte są szkoły, ośrodki kultury, sklepy, ludzie tracą pracę, a polska służba zdrowia apeluje o wsparcie finansowe. Niestety, na tę chwilę trudno mówić o tym, kiedy pandemia wyhamuje. Patrząc bowiem na to, co dzieje się we Włoszech, w Niemczech czy też w innych krajach dużo bardziej dotkniętych skutkami koronawirusa, pozostaje nam tylko wierzyć, że stosowanie się do zaleceń ekspertów pomoże nam jak najszybciej uwolnić się od pandemii.

bEJtXgzr

Nie wiadomo więc, jak długo potrwać może "społeczna kwarantanna", ale faktem jest, że na 10 maja zaplanowane są wybory prezydenckie. Władze przekonują jednak, że nie ma powodów, by na ten moment wybory powinny zostać przełożone. Zupełnie inne zdanie ma na ten temat, rzecz jasna, opozycja, która wytyka rządzącym narażanie obywateli na śmiertelne niebezpieczeństwo.

W końcu głos w tej sprawie zabrał i jeden z zainteresowanych, obecna głowa państwa, czyli Andrzej Duda, który mimo poważnej sytuacji w kraju w ostatnim czasie świetnie odnajduje się w młodzieżowej rzeczywistości, "popisując się" na TikToku...

Zobacz także: <h2>Andrzej Duda założył konto na Tik Toku</h2>
bEJtXgzx

Duda jednak aktywny jest na wszelkich możliwych kanałach w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Facebooku, gdzie ostatnio pokusił się o relację na żywo, podczas której odpowiedział na pytania internautów. Nietrudno się domyślić, że głównym tematem był oczywiście koronawirus. Nie obyło się też bez pytania o wspomniane wybory. Wówczas Duda, który zaznacza, że najważniejsze jest dla niego życie i zdrowie rodaków, przyznał, że "jeżeli są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do sklepu, to są i warunki do tego, żeby pójść do lokalu wyborczego, z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności".

Nie można w tej chwili organizować spotkań publicznych, gromadzić się, ale są różne inne formy prowadzenia kampanii. Kiedy spojrzę do internetu, to widzę, że różni kandydaci na prezydenta w sposób bardzo intensywny prowadzą swoje kampanie. Na pewno dzisiaj są różne formy prowadzenia kampanii i z całą pewnością szeroka gama form prowadzenia tej kampanii jest w tej chwili dostępna w sposób bezpieczny - tłumaczył.

Ciekawy punkt widzenia?

bEJtXgzy
bEJtXgzS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(809)
Jaaa
2 lata temu
Nie wiedziałam ze wybory zaspokajają potrzeby życiowe
Iksa
2 lata temu
Trzeba nie miec mozgu, by mowic takie rzeczy!!!
Gosc
2 lata temu
Po zywnosc to koniecznosc.Odrealniony czlowiek.Ludzie prace traca a ten na tik tok.😞
bEJtXgzT
Megii
2 lata temu
Panie Duda tylko sklepy są zamknięte w niedzielę, nie pamiętasz co uchwaliliscie? Czyli nie ma warunków.
QBi
2 lata temu
Litości!
Najnowsze komentarze (809)
Nadar
2 lata temu
Szanowny Panie Prezydencie, zawsze mi mowiono ,ze wyksztalcenie zobowiazuje a niestety Pan o tym zapomnial.Jesli nie ma nawet warunkow ,zeby pochowac godnie zmarlych ,to jest jasne ,ze nie ma na nic normalnych warunkow.Stara maxyma mowi,ze lepiej sie dwa razy zastanowic zanim sie cokolwiek powie.Niech Pan codziennie nam nie udowadnia,ze Panski wybor na Prezydenta to byla jedna wielka pomylka !
niech..
2 lata temu
Niech koniecznie powie, co zmieni się w moim życiu, gdy wybrany zostanie inny prezydent RP. Już dawno powinien mówić Polakom tylko TO.
no problem
2 lata temu
Warunki, to są również do tego, żeby chodzić do innych lokali, ale trzeba mieć po co. Niech w maju roześlą do wszystkich uprawnionych kartki do głosowania, to kto będzie chciał zagłosuje listownie. Co za problem? Nawet Mikke będzie zadowolony, bo będzie mógł głosować w imieniu żony.
To polityka
2 lata temu
Wyborów nie zrobią. Ale ogłoszą to na ostatnią chwilę. Grają na strachu. A potem będzie jacy to są dobrzy.
gość
2 lata temu
Ludzie.. on nie robi z siebie klauna. Kiedy w końcu zrozumiecie, że ONI DOSKONALE WIEDZĄ CO ROBIĄ ??
gość
2 lata temu
Jeśli niebezpieczeństwo FAKTYCZNIE by istniało to wybory by się nie odbyły ! POLITYCY siedzieliby pochowani w domach.
KKK
2 lata temu
I tak wygra bo ludziom się kojarzy z pięćset plusem. Chociaż każdy leming wie, że to głupota to zagryzie zęby i dla kasy krzyżyk postawi.
Gosc
2 lata temu
Będzie miał urne ale wlasna
bEJtXgzL
Biedronka
2 lata temu
Jak można takie bzdury gadać. Jeść trzeba a wybrać kolejnego geniusza nie
gość
2 lata temu
ten człowiek nie ma wstydu
SUPEL
2 lata temu
panie prezydencie pan wyręczył sondy to proponuje wyręczyć lekarzy..
krzysztof 68
2 lata temu
Najpierw wszyscy na wybory a potem obowiązkowo na Tik-Toka
Ala
2 lata temu
Prezydentowi rozlasował się mózg. Pieniądze z kampani wyborczej i wyborów przekazać do szpitali na walkę z koronowirusem .
Vip
2 lata temu
To właśnie dla tego mamy idiote za Prezydenta! Bo tylko idjota potrafi przechodzić na czerwonym świetle! i @ Pozwólcie pisiorom zrobić swoje wybory. Niech zasiądą w komitetach wyborczych, sami wyznawcy PIS ! A potem będziemy obserwować co z tymi niedorozwojami się dzieje. Bo inteligętny człowiek i kulturalny, zawsze przechodzi na zielonym świetle
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJtXgAE
bEJtXgAF
bEJtXgAG
bEJtXgAH
bEJtXgAI
bEJtXgAn