Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Andrzej Duda "rapuje" w #Hot16Challenge: "Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły"

555
Podziel się

Prezydent do dalszej zabawy nominował Mateusza Morawieckiego. Myślicie, że premier przyjmie wyzwanie?

Andrzej Duda "rapuje" w #Hot16Challenge: "Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły"
bDHRtznV

W ostatnich dniach #Hot16Challenge zdobywa w internecie ogromną popularność. To już druga edycja akcji, w której chodzi o nagrywanie i publikowanie rapowanych 16 wersów do podkładu muzycznego.

Akcja popularna do tej pory głównie w środowisku hip-hopowym teraz przeżywa swój renesans, bo tym razem jest połączona z organizowaniem zbiórki na rzecz służby zdrowia walczącej z koronawirusem. W wyzwaniu wzięli udział już m.in. Zbigniew Stonoga, Norbi i Janusz Korwin-Mikke.

bDHRtznX
Zobacz także: Wybory 2020. Adam Hofman o kolejnych działaniach otoczenia prezydenta Andrzeja Dudy

Teraz do akcji postanowił dołączyć także... Andrzej Duda, który ostatnio robi, co może, aby przypodobać się młodemu elektoratowi. Przypomnijmy, że niedawno, kiedy w Polsce wybuchła epidemia koronawirusa, urzędujący prezydent promował się, zakładając sobie konto na TikToku.

bDHRtzod

W nagraniu, które pojawiło się na YouTube, Duda ubrany w koszulę z krawatem recytuje tekst, który czyta z tabletu.

Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. To jest maj, nie pachnie Saska Kępa. Może ktoś to gdzieś przewidział, ale wróżba raczej tępa. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Ostre niebo tu i teraz, ostra ziemia, ostry kurz. Wczoraj znika w nieostrości, jutro, dzisiaj, zaraz, już. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Ciepły wieczór bez ciemności, trawa, spokój, my i wy, my i wy, my to oni, oni, my. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Mocne ręce ratowników wszyscy razem, chwała im - "nawija" prezydent, mijając się z rytmem.

Niestety "twórczości" prezydenta nie można skomentować, bo... zablokował możliwość dodawania komentarzy.

Bardzo dziękuję Zeusowi za to, że nominował mnie i wciągnął mnie do tej akcji. Chciałem nominować panią Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Pectus, Golec uOrkiestrę, która przekonała wszystkich, że może być ściernisko, ale zaraz będzie San Francisco i że można pociągnąć wóz pustaków, choćby był bez kół. I chciałem nominować pana premiera Mateusza Morawieckiego - powiedział Duda.

bDHRtzoe

Myślicie, że premier przyjmie wyzwanie?

bDHRtzof
bDHRtzoy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(555)
jolka
9 miesięcy temu
Duda to posmiewisko polski na caly swiat
No i super
9 miesięcy temu
Wziął udział - źle, nie wziąłby - jeszcze gorzej. Taka prawda ;-) pozdr600v
nicka
9 miesięcy temu
nie przejmuj sie z wrazliwszych i lagodiejszych zawsze beda drwic, szcxegolnie babochlopy i sado macho
bDHRtzoz
iga
9 miesięcy temu
a ta podstawiona baba twierdzi, ze nie chce byc prezydentem. ze tylko z przymusu. orry, ale on to kocha. wielbia byc na swieczniku. nie wymuj z ust moi tego czego ja nie znosze i nie przypisuj innym.
ola
10 miesięcy temu
Ten nasz prezydent, nie walczy z mgłą -----tylko z wiatrakami, od lat !!! opowiada nie stworzona historie---sam sie z nich smieje !!! Wie, że on sam nie ma nic do powiedzenia !!! Po co byc takim prezydentem ???????????????? Tylko dla mamony!!!?
Olo
10 miesięcy temu
Odebrać służbie zdrowia miliardy złotych. Przeznaczyć je na propagandę TVP A później beztrosko rapować w charytatywnej akcji wspomagającej służbę zdrowia.
Mateo
10 miesięcy temu
Prosze laskawie odpieprzyc sie od prezydenta. Soki z buraka.
Emeryt płk
10 miesięcy temu
Musimy pokonać Dudę i trzeba ratować gospodarkę. Kidawę zastąpić Trzaskowskim (ja wolę Tuska) wygrać wybory i zrezygnować z 500+, przywrócić zmniejszone emerytury mundurowe (wyrównać za stracone lata), zlikwidować IPN, wstrzymać przekop Mierzei Wiślanej i budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego. Wprowadzić wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn na 67 lat. Ważna jest gospodarka, a nie PISiorowate rozdawnictwo.
rozśmieszona
10 miesięcy temu
Można pociągnąć wóz pustaków-o kim jest mowa???
Sandrulla
10 miesięcy temu
To jest WSTYD zeby ludzi prosic o pieniadze! Niech wszyscy z rzádu wplaca pieniadze i bedzie po klopocie. Takie pieniadze powinny byc dostepne od razu! na co my placimy podatki
polacy
10 miesięcy temu
P i s zniszczył Polske
polska
10 miesięcy temu
Wstyd Panie Prezydencie wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ala
10 miesięcy temu
nie pytają cię o imię...... .powtórzony 13 razy cytat z talmudu . prezydent wczytuje się w talmud
bDHRtzor
Iza
10 miesięcy temu
niestety nasze społeczeństwo jest głupie, w większości to nieświadoma ciemnota i jak pis im zagra tak oni zatańczą i jeszcze będą klaskać.
...
Następna strona
bDHRtzoT