Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Odklejony od rzeczywistości Janusz Korwin-Mikke strzela z broni i "rapuje" w Hot 16 Challenge (WIDEO)

129
Podziel się

Złotousty polityk Konfederacji też postanowił przyjąć wyzwanie i jak zwykle nie unikał kontrowersyjnych stwierdzeń. "Teraz jestem bogiem rapu" - deklaruje między wersami.

Odklejony od rzeczywistości Janusz Korwin-Mikke strzela z broni i "rapuje" w Hot 16 Challenge (WIDEO)
Janusz Korwin Mikke wziął udział w #Hot16Challenge (YouTube.com)
bDUfnDWZ

Janusz Korwin-Mikke to bez wątpienia jeden z tych polityków, którzy nigdy nie przestają zaskakiwać. Chodzi oczywiście o "barwne" poglądy lidera Konfederacji, który ma już na koncie dziesiątki kontrowersyjnych tez. Ostatnio stwierdził na przykład, że dobrym i taktownym argumentem na walkę z aborcją będzie porównać iloraz inteligencji Aborygenów i dzieci z zespołem Downa.


Zobacz: Janusz Korwin-Mikke odpływa na sejmowej mównicy: "Iloraz inteligencji Aborygenów australijskich jest równy inteligencji DZIECKA Z ZESPOŁEM DOWNA"


Czy tego chcemy, czy nie, Janusz Korwin-Mikke dorobił się w naszym kraju grupy oddanych zwolenników. Oni także, podobnie jak ich lider, nie stronią od dość "intrygujących" poglądów, które póki co raczej nie spotykają się ze zrozumieniem społeczeństwa. Mowa między innymi o pamiętnej wymianie zdań pomiędzy działaczami młodzieżówki partii KORWiN, którzy beztrosko dywagowali o gwałcie. Sam Korwin-Mikke niespecjalnie się tym przejął i zbagatelizował sprawę.


Przypomnijmy: Niewzruszony Janusz Korwin-Mikke komentuje słowa członków swojej partii o gwałcie: "TROCHĘ PRZESADZILI"


Kolejną rzeczą obok wzbudzania kontrowersji, które uwielbia lider Konfederacji, jest oczywiście popularność w internecie. Z tego powodu Janusz Korwin-Mikke postanowił przyjąć wyzwanie od Zbigniewa Stonogi w ramach akcji #Hot16Challenge, która od kilku dni podbija media społecznościowe. W tym celu nagrał, jak strzela z broni oraz "rapuje" o socjalistach i rządach Prawa i Sprawiedliwości.


Po wsadzeniu już za kraty ostatniego demokraty, socjalistów poszatkuję, bo to są zwyczajne szm*ty. Ja pierniczę różne PiS-y, które żrą z państwowej misy, choćby były zjednoczone, ale lecą w lewą stronę. Dla ojczyzny ratowania, zamiast rzucać się przez morze, trzeba wziąć takiego drania, obciąć jaja albo gorzej - "nawija" polityk Konfederacji.


Na koniec Janusz zadeklarował, że "socjaliści muszą wisieć zamiast liści" oraz obwołał się nowym bogiem rapu. Patrząc na część komentarzy, jego zwolennicy chyba faktycznie w to uwierzyli i przyjęli "twórczość" sepleniącego polityka z entuzjazmem. Inni z kolei nie kryją swojego oburzenia, co zapewne od początku było celem silącego się na kontrowersje 77-latka.


Zyskał Waszą sympatię?

bDUfnDXb
bDUfnDXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(129)
Gość
11 miesięcy temu
Trzeba przyznac że gościu jest barwną postacią
Monika
11 miesięcy temu
Flow ma, trzeba przyznać 🙈
Gość
11 miesięcy temu
Czemu odklejony? Wyraża tylko swoje zdanie. On już nie ma prawa, bo Wam się nie podoba w redakcji?
bDUfnDXD
LecimyOdLat
11 miesięcy temu
To Wy jesteście odklejeni. Swego czasu Wasz autorytet profesoressa Płatek powiedziała, że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż u heteronormatywnych. Janusz żyj 300 lat. Przyjdzie nasz czas
Kamil
11 miesięcy temu
Możecie sobie pudlu zaklinać rzeczywistość, a prawda jest taka, że ten filmik w 3 godziny nabił PÓŁ MILIONA wejść. Odklejeni to są wasi pseudo-redaktorzyny.
Najnowsze komentarze (129)
Xxxx
11 miesięcy temu
Odklejeni od rzeczywistości to są redaktorzy tego artykułu Korwin rewelacyjny
lol
11 miesięcy temu
dobry jest Korwin. szacuneczek!
justina
11 miesięcy temu
własnie, że nie jest odklejony...tak jest tylko ze on to serwuje w mocnych slowach i bez ogrudek... nie jest prawda ze partia rządząca jest socjalistami? daje i daje a skad bierze? na nas sie to skupi-tak jak rapuje ten Pan...
MIKA
11 miesięcy temu
PODBIŁ INTERNET.WYMIAAAATA....
Karo
11 miesięcy temu
Mi się ten jego utwór podoba :D
Aga
11 miesięcy temu
Dla mnie super. Odważny. Korwin pozytywna osoba
Mikki
11 miesięcy temu
Chyba pierwszy raz widzę go bez muchy. Powiem wam, że jest jaki jest, ale lubię go. Jest sobą.
Aga
11 miesięcy temu
Pan Janusz dal czadu i pokazal dystans do siebie. A Pudel szczuje na niego naglowkami. Piszcie sami Stop hejt A co Wy robicie?!
bDUfnDXv
Nienawistnik
11 miesięcy temu
Janusz często gada bzdury (w każdym razie ja się nie zawsze z nim zgadza), ale jeszcze częściej mówi prawdę. A piosenka dowcipna i w punkt. Tylko lewaki płaczo :)
Ani
11 miesięcy temu
Czekam na hot16 Kaczynskiego
Derek911
11 miesięcy temu
Mistrzowski kawalek
Noo
11 miesięcy temu
No może ktoś wziąć z tego przykład
Fggy
11 miesięcy temu
Najbardziej kozacki hot16 !!!
Gosc
11 miesięcy temu
Podoba się,zrobione z charakterem.
...
Następna strona
bDUfnDXX