Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Odklejony od rzeczywistości Janusz Korwin-Mikke strzela z broni i "rapuje" w Hot 16 Challenge (WIDEO)

129
Podziel się

Złotousty polityk Konfederacji też postanowił przyjąć wyzwanie i jak zwykle nie unikał kontrowersyjnych stwierdzeń. "Teraz jestem bogiem rapu" - deklaruje między wersami.

Odklejony od rzeczywistości Janusz Korwin-Mikke strzela z broni i "rapuje" w Hot 16 Challenge (WIDEO)
Janusz Korwin Mikke wziął udział w #Hot16Challenge (YouTube.com)
bDmFieJN

Janusz Korwin-Mikke to bez wątpienia jeden z tych polityków, którzy nigdy nie przestają zaskakiwać. Chodzi oczywiście o "barwne" poglądy lidera Konfederacji, który ma już na koncie dziesiątki kontrowersyjnych tez. Ostatnio stwierdził na przykład, że dobrym i taktownym argumentem na walkę z aborcją będzie porównać iloraz inteligencji Aborygenów i dzieci z zespołem Downa.


Zobacz: Janusz Korwin-Mikke odpływa na sejmowej mównicy: "Iloraz inteligencji Aborygenów australijskich jest równy inteligencji DZIECKA Z ZESPOŁEM DOWNA"


Czy tego chcemy, czy nie, Janusz Korwin-Mikke dorobił się w naszym kraju grupy oddanych zwolenników. Oni także, podobnie jak ich lider, nie stronią od dość "intrygujących" poglądów, które póki co raczej nie spotykają się ze zrozumieniem społeczeństwa. Mowa między innymi o pamiętnej wymianie zdań pomiędzy działaczami młodzieżówki partii KORWiN, którzy beztrosko dywagowali o gwałcie. Sam Korwin-Mikke niespecjalnie się tym przejął i zbagatelizował sprawę.


Przypomnijmy: Niewzruszony Janusz Korwin-Mikke komentuje słowa członków swojej partii o gwałcie: "TROCHĘ PRZESADZILI"


Kolejną rzeczą obok wzbudzania kontrowersji, które uwielbia lider Konfederacji, jest oczywiście popularność w internecie. Z tego powodu Janusz Korwin-Mikke postanowił przyjąć wyzwanie od Zbigniewa Stonogi w ramach akcji #Hot16Challenge, która od kilku dni podbija media społecznościowe. W tym celu nagrał, jak strzela z broni oraz "rapuje" o socjalistach i rządach Prawa i Sprawiedliwości.


Po wsadzeniu już za kraty ostatniego demokraty, socjalistów poszatkuję, bo to są zwyczajne szm*ty. Ja pierniczę różne PiS-y, które żrą z państwowej misy, choćby były zjednoczone, ale lecą w lewą stronę. Dla ojczyzny ratowania, zamiast rzucać się przez morze, trzeba wziąć takiego drania, obciąć jaja albo gorzej - "nawija" polityk Konfederacji.


Na koniec Janusz zadeklarował, że "socjaliści muszą wisieć zamiast liści" oraz obwołał się nowym bogiem rapu. Patrząc na część komentarzy, jego zwolennicy chyba faktycznie w to uwierzyli i przyjęli "twórczość" sepleniącego polityka z entuzjazmem. Inni z kolei nie kryją swojego oburzenia, co zapewne od początku było celem silącego się na kontrowersje 77-latka.


Zyskał Waszą sympatię?

bDmFieJP
bDmFieKq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(129)
Gość
7 miesięcy temu
Trzeba przyznac że gościu jest barwną postacią
Monika
7 miesięcy temu
Flow ma, trzeba przyznać 🙈
Gość
7 miesięcy temu
Czemu odklejony? Wyraża tylko swoje zdanie. On już nie ma prawa, bo Wam się nie podoba w redakcji?
bDmFieKr
LecimyOdLat
7 miesięcy temu
To Wy jesteście odklejeni. Swego czasu Wasz autorytet profesoressa Płatek powiedziała, że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż u heteronormatywnych. Janusz żyj 300 lat. Przyjdzie nasz czas
Kamil
7 miesięcy temu
Możecie sobie pudlu zaklinać rzeczywistość, a prawda jest taka, że ten filmik w 3 godziny nabił PÓŁ MILIONA wejść. Odklejeni to są wasi pseudo-redaktorzyny.
Najnowsze komentarze (129)
Xxxx
6 miesięcy temu
Odklejeni od rzeczywistości to są redaktorzy tego artykułu Korwin rewelacyjny
lol
6 miesięcy temu
dobry jest Korwin. szacuneczek!
justina
6 miesięcy temu
własnie, że nie jest odklejony...tak jest tylko ze on to serwuje w mocnych slowach i bez ogrudek... nie jest prawda ze partia rządząca jest socjalistami? daje i daje a skad bierze? na nas sie to skupi-tak jak rapuje ten Pan...
MIKA
6 miesięcy temu
PODBIŁ INTERNET.WYMIAAAATA....
Karo
7 miesięcy temu
Mi się ten jego utwór podoba :D
Aga
7 miesięcy temu
Dla mnie super. Odważny. Korwin pozytywna osoba
Mikki
7 miesięcy temu
Chyba pierwszy raz widzę go bez muchy. Powiem wam, że jest jaki jest, ale lubię go. Jest sobą.
Aga
7 miesięcy temu
Pan Janusz dal czadu i pokazal dystans do siebie. A Pudel szczuje na niego naglowkami. Piszcie sami Stop hejt A co Wy robicie?!
bDmFieKj
Nienawistnik
7 miesięcy temu
Janusz często gada bzdury (w każdym razie ja się nie zawsze z nim zgadza), ale jeszcze częściej mówi prawdę. A piosenka dowcipna i w punkt. Tylko lewaki płaczo :)
Ani
7 miesięcy temu
Czekam na hot16 Kaczynskiego
Derek911
7 miesięcy temu
Mistrzowski kawalek
Noo
7 miesięcy temu
No może ktoś wziąć z tego przykład
Fggy
7 miesięcy temu
Najbardziej kozacki hot16 !!!
Gosc
7 miesięcy temu
Podoba się,zrobione z charakterem.
...
Następna strona
bDmFieKL