Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Andrzej Sołtysik otwiera się na temat walki z DEPRESJĄ po zwolnieniu z "Dzień Dobry TVN": "Dotarłem do granic, DO DNA"

1126
Podziel się:

W pierwszym tak szczerym wywiadzie od czasu rozstania z TVN Andrzej Sołtysik opowiedział o poważnych problemach zdrowotnych, których nabawił się w wyniku nagłego zwolnienia z pracy. "Wpadłem w depresję".

Andrzej Sołtysik otwiera się na temat walki z DEPRESJĄ po zwolnieniu z "Dzień Dobry TVN": "Dotarłem do granic, DO DNA"
Andrzej Sołtysik otwiera się na temat depresji po zwolnieniu z "Dzień Dobry TVN" (fot. AKPA)

Aż trudno uwierzyć, że od wielkiego trzęsienia ziemi w Dzień Dobry TVN minęło już ponad pół roku. Właśnie latem 2023 Lidia Kazen podjęła decyzję o zakończeniu współpracy ze znaczną liczbą swoich prowadzących. Pracę stracili wówczas m.in. Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska i właśnie Andrzej Sołtysik. W najnowszym wywiadzie dla portalu Świat Gwiazd Sołtysik przyznał, że tak nagle przeprowadzone i zaskakujące zwolnienie zachwiało jego dotychczasowym światem. Dla kontekstu należy zaznaczyć, że dziennikarz przepracował w stacji ponad 25 lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Andrzej Sołtysik o wynikach wyborów: "Już niedługo wrócimy do starych, sprawdzonych wzorców telewizji publicznej"

Andrzej Sołtysik opowiada o depresji po zwolnieniu z TVN

Nie powiedziano mi, dlaczego. Powiedziano mi tylko, że to nic osobistego. To była chyba prosta selekcja. Przyszła nowa pani dyrektor, postanowiła coś zmienić, albo miała taką sugestię, żeby coś zmienić, żeby prowadzących było mniej. Wybrała sobie swoich, namaściła następnych i powstała nowa "drużyna pierścienia" i ja się w niej nie znalazłem. Myślałem, że mam tam swoje miejsce jako pan Andrzej z telewizji śniadaniowej. I się dobrze czułem, a stało się inaczej - opowiada w rozmowie z portalem.

Sołtysik nie kryje, że te wydarzenia znacząco wpłynęły na jego zdrowie psychiczne.

[Było] gorzej niż przy pierwszym i drugim rozwodzie. Bardzo źle, bardzo niedobrze. Zezłościłem się najpierw. Poprosiłem o chwilę przerwy, by wyjść na papierosa.

Dziennikarz przyznaje ponadto, co akurat dość znamienne, że rozmowy dotyczącej zwolnienia nie przeprowadzała z nim sama Lidia Kazen. W jej zastępstwie wystąpiły trzy inne osoby.

Potem wpadłem w depresję, jak to u facetów w moim wieku bywa, przy stracie pracy. Bardzo głęboki, ale niedługi epizod depresyjny. Dotarłem do granic, do dna depresji. A potem jakoś czas leczy rany, trochę czasu minęło, życie zaczęło się toczyć dalej - oznajmił Sołtysik w wywiadzie dla Świata Gwiazd.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1126)
Nikola
5 miesięcy temu
Facet zarabiałeś fortunę, nie masz pewnie kredytu na dom lub miałeś możliwości ich nie mieć. Nie wiem ktoś wam obiecywał te posady na całe życie ? No nie…. Depresja bo zwolniono go z telewizji śniadaniowej … ludzie zostają zwolnienie bez odpraw, bez pensji, bez wypłacanych urlopów …
biezanów
5 miesięcy temu
Pati do roboty, a Endriu zajmie się domem. Młoda żonka, niepracująca ale wymagania ma. My to wiemy
Olo
5 miesięcy temu
No i, setki tysięcy ludzi jest zwalnianych codziennie. Nie wszyscy muszą pracować w tv
Epsia
5 miesięcy temu
Depresja to straszna choroba.. :(
Gosc
5 miesięcy temu
Powodzenia Panie Andrzeju. Mysle ze duzo pań stracil zeniac się z tą malolata
Najnowsze komentarze (1126)
ddd
5 miesięcy temu
Wszystkiego dobrego Panu życzę z szacunkiem
Jungowska
5 miesięcy temu
Miękka faja!!!!!!!!!!!11 Popłacz się jeszcze w Pytaniu na śniadanie
karol
5 miesięcy temu
W TVN wszyscy ostatnio w depresji
And
5 miesięcy temu
Trzeba umieć to wziąć na klatę. Nie ma wiecznych klasowych posad.
Best
5 miesięcy temu
Depresję miał przez moment? To nie depresja, tylko chwilowe złamanie . Depresja to choroba i nie wychodzi się z niej po tygodniu… poza tym depresję to byś miał gdybyś został z kredytem bez złotówki jak niektórzy….
Mario
5 miesięcy temu
No no mloda żona to i wymagania €$$£¥ spore.
Kkk
5 miesięcy temu
Nie płacz nie płacz człowieku! Wielu ludzi za najniższa krajowa musi żyć … a ty mogłeś chociaż zdbac o suebie: żółte brzydkie zęby, niezdrowa cera, brzuch… ani klasy ani pokory .
gość
5 miesięcy temu
To może na Malediwy wyskoczyć i na słoneczku deprechę wygrzać, ten rodzaj deprechy zniknie szybko
Kropka
5 miesięcy temu
Po co on o tym mowi. Ale córka niczego sobie (chyba że to kochanka, ale facet musi mieć ładną,depresja czy nie depresja).jedz, pij, baw sie, jak to mówią
Ars
5 miesięcy temu
Dziś już nie ma mężczyzn prawdziwych Są tacy właśnie płaczki tacy nibto chłopczyk może trochę taki niby chłopiec ale nie do końca no rozumiecie bez zasad użalaniem się takich chłopów to garstka co to dobrze zje bąka puści tak tak beknie i jak trzeba wywali w kły jest obrońca rodziny i do kościoła chodzi raczej wspomniany jegomość nie należy do tych drugich
Jola
5 miesięcy temu
Trzeba było się uczyć, teraz nie chwali sie,że jest bez studiów
Ona
5 miesięcy temu
"Dno depresji", jak sam to powiedział, z której szybko sam wyszedł, bo "czas leczy rany". Gościu, nie ośmieszaj tej choroby. Bo potem ludzie myślą, że depresja to taki smuteczek, z którego po 2 dniach się wychodzi, gdy się weźmie w garść!
WAW
5 miesięcy temu
Ciepłe posadki w tv nie są wieczne. Czasem trzeba że sceny zejść i umieć przy tym zachować się jak facet, panie Sołtysik.
Racjonalista
5 miesięcy temu
A wystarczy ANTYKRUCHOŚĆ i używanie przeszkód do realizacji celów.
...
Następna strona