Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Angelina Jolie MŚCI SIĘ na byłym mężu? Tabloid twierdzi, że Brad Pitt jest "torturowany psychicznie"

19
Podziel się

Zdaniem informatora jednej z gazet, Angelina ma regularnie poniżać byłego męża, wysyłać mu sprzeczne sygnały, a w ciągłych sporach wykorzystywać nawet dzieci. Przerażające?

Angelina Jolie MŚCI SIĘ na byłym mężu? Tabloid twierdzi, że Brad Pitt jest "torturowany psychicznie"
(East News)
bDhpeEER

Angelina Jolie i Brad Pitt stanowili niegdyś jedną z najgorętszych par amerykańskiego show biznesu. Niestety, * późniejszy rozwód i sądowa batalia o opiekę nad dziećmi* położyły się cieniem na ich relacjach, a tamtejsze tabloidy wciąż informują o nowych konfliktach między byłymi małżonkami.

Tym razem na ujawnienie* kolejnych ponurych kulisów ich rozwodu* zdecydował się amerykański tabloid Us Weekly. To właśnie Brad Pitt i Angelina Jolie zostali gwiazdami najnowszego numeru gazety, który opatrzono wymownym tytułem: Dlaczego Angelina torturuje Brada?. Zgodnie z oczekiwaniami, najnowsze szczegóły ich relacji mogą zaskakiwać.

bDhpeEET

Jak wynika z informacji Us Weekly, Angelina Jolie miała poniżać byłego partnera, z dnia na dzień zmieniać wcześniejsze ustalenia i wykorzystywać dzieci jako argument w ich prywatnych konfliktach. Choć od rozwodu pary minęły już 3 lata, to aktorka podobno wciąż nie może uporać się z demonami przeszłości i wyraźnie chce dogryźć Bradowi.

Angie wciąż zaskakuje Brada. W jednej chwili potrafi być przyjazna i miła, aby w następnej stać się zimna i bezwzględna. Ustalają ze sobą szczegóły, a dzień później Brad dostaje telefon od jej współpracowników, że spotkanie jest już nieaktualne - czytamy na łamach tabloidu.

Zdaniem gazety to właśnie odwoływanie spotkań ma być dla Angeliny sposobem na skuteczne torturowanie byłego męża. Co ciekawe, w 2018 roku sędzia rzeczywiście zwrócił jej uwagę, aby nie utrudniała mu widzeń z dziećmi. Angelina Jolie jest podobno wściekła, że wciąż musi się liczyć ze zdaniem Pitta.

Przypomnijmy, że o trudnych relacjach Angeliny i Brada mówi się już od bardzo dawna. Niektóre media twierdzą nawet, że aktorka specjalnie nastawia dzieci przeciwko ojcu, aby pogorszyć ich relacje.

bDhpeEEZ

Spodziewaliście się, że potrafi być tak bezwzględna?

bDhpeEFu
KOMENTARZE
(19)
Ludwiczek
12 miesięcy temu
Czego to już tabloidy nie wymyśliły na nich. Sami praktycznie nie udzielają wywiadów i nie mówią o swoim związku, a media mają 100 różnych tematów i informacji o tym.
ADR
12 miesięcy temu
Trzeba było zostać przy Jennifer
bee
12 miesięcy temu
niestety mozna wyczytac z jej oczu, ze jest bezwzgledna osoba, ktora nie cofnie sie przed niczym
bDhpeEFv
Ech
12 miesięcy temu
Całe życie była popierniczona.
gość
12 miesięcy temu
Tabloidy to "bardzo" wiarygodne źródła informacji:/
Najnowsze komentarze (19)
ToYa
3 miesiące temu
karma, nie budujcie szczęścia na cudzym nieszczęściu
pix
10 miesięcy temu
Głodna to i zła :)
Meg
12 miesięcy temu
Od dawna uważam że z nią jest coś nie tak , a po rozwodzie już jej klepka poszła, taka modliszka , szybko wskakuje do łóżka i owija sobie wokół palca, niestety nie da się zmienić , ta rodzina ogólnie dziwna jest i jej brat też coś ma z głową , Brat miał poukładane życie z Jeniffer ale była dla niego za zwykła, i dlatego się przejechał, szkoda mi tylko dzieci , bo Bratt napewno jest dobrym ojcem , i pewnie Angelina też ale przy tym ma zaborcze zachowania , ona jest chora psychicznie jak dla mnie , zresztą czytałam o niej że jak miała tego Billy Thornton to szły pejcze w ruch więc sory nie była spokojną dziewczyną , próbowała żyć inaczej ale jej prawdziwa twarz wyszła na świat , Brat popadł w alkoholizm, bo dusił smutki, Angelina jest toksyczna , bije od niej takie złe światło, Brat ma szanse ułożyć sobie życie ale bęzie mu ciężko , bo Angelina dopuki dzieci nie podrosna będzie nimi manipulować
Yaris
12 miesięcy temu
Zupełnie mnie to nie zaskakuje.
asda
12 miesięcy temu
jej przeszłość świadczy o tym ,że jest rozchwiana emocjonalnie
znam to
12 miesięcy temu
dokładnie jak po moim rozwodzie. 50 % polek jest ja ta Angelina
laszlo
12 miesięcy temu
trzebabyło zostać z Jenifer, Angelina jest pewnie dobra w łóżku i to ich gubi. Ma co chciał.
ania
12 miesięcy temu
piękna i niebezpieczna :)
bDhpeEFn
NOX
12 miesięcy temu
Cóż.... ma piękną, ale wredną twarz.
nkk
12 miesięcy temu
Akurat, znów robienie wiedźmy z Angeliny w prasie, bo nie akceptowała nałogów Brada i jego agresji wobec dzieci
gość
12 miesięcy temu
Tabloidy to "bardzo" wiarygodne źródła informacji:/
Ech
12 miesięcy temu
Całe życie była popierniczona.
add
12 miesięcy temu
chłooopie uciekaj od tej wariatki
zzz
12 miesięcy temu
marcinkiewiczowie po amerykancku, sam sobie na to zasłużył
bDhpeEFP