Goss
|

Angelina Jolie MŚCI SIĘ na byłym mężu? Tabloid twierdzi, że Brad Pitt jest "torturowany psychicznie"

19
Podziel się

Zdaniem informatora jednej z gazet, Angelina ma regularnie poniżać byłego męża, wysyłać mu sprzeczne sygnały, a w ciągłych sporach wykorzystywać nawet dzieci. Przerażające?

Angelina Jolie MŚCI SIĘ na byłym mężu? Tabloid twierdzi, że Brad Pitt jest "torturowany psychicznie"
(East News)

Angelina Jolie i Brad Pitt stanowili niegdyś jedną z najgorętszych par amerykańskiego show biznesu. Niestety, * późniejszy rozwód i sądowa batalia o opiekę nad dziećmi* położyły się cieniem na ich relacjach, a tamtejsze tabloidy wciąż informują o nowych konfliktach między byłymi małżonkami.

Tym razem na ujawnienie* kolejnych ponurych kulisów ich rozwodu* zdecydował się amerykański tabloid Us Weekly. To właśnie Brad Pitt i Angelina Jolie zostali gwiazdami najnowszego numeru gazety, który opatrzono wymownym tytułem: Dlaczego Angelina torturuje Brada?. Zgodnie z oczekiwaniami, najnowsze szczegóły ich relacji mogą zaskakiwać.

Jak wynika z informacji Us Weekly, Angelina Jolie miała poniżać byłego partnera, z dnia na dzień zmieniać wcześniejsze ustalenia i wykorzystywać dzieci jako argument w ich prywatnych konfliktach. Choć od rozwodu pary minęły już 3 lata, to aktorka podobno wciąż nie może uporać się z demonami przeszłości i wyraźnie chce dogryźć Bradowi.

Angie wciąż zaskakuje Brada. W jednej chwili potrafi być przyjazna i miła, aby w następnej stać się zimna i bezwzględna. Ustalają ze sobą szczegóły, a dzień później Brad dostaje telefon od jej współpracowników, że spotkanie jest już nieaktualne - czytamy na łamach tabloidu.

Zdaniem gazety to właśnie odwoływanie spotkań ma być dla Angeliny sposobem na skuteczne torturowanie byłego męża. Co ciekawe, w 2018 roku sędzia rzeczywiście zwrócił jej uwagę, aby nie utrudniała mu widzeń z dziećmi. Angelina Jolie jest podobno wściekła, że wciąż musi się liczyć ze zdaniem Pitta.

Przypomnijmy, że o trudnych relacjach Angeliny i Brada mówi się już od bardzo dawna. Niektóre media twierdzą nawet, że aktorka specjalnie nastawia dzieci przeciwko ojcu, aby pogorszyć ich relacje.

KOMENTARZE
(19)
Ludwiczek
3 miesiące temu
Czego to już tabloidy nie wymyśliły na nich. Sami praktycznie nie udzielają wywiadów i nie mówią o swoim związku, a media mają 100 różnych tematów i informacji o tym.
ADR
3 miesiące temu
Trzeba było zostać przy Jennifer
bee
3 miesiące temu
niestety mozna wyczytac z jej oczu, ze jest bezwzgledna osoba, ktora nie cofnie sie przed niczym
Ech
3 miesiące temu
Całe życie była popierniczona.
gość
3 miesiące temu
Tabloidy to "bardzo" wiarygodne źródła informacji:/
Najnowsze komentarze (19)
pix
miesiąc temu
Głodna to i zła :)
Meg
3 miesiące temu
Od dawna uważam że z nią jest coś nie tak , a po rozwodzie już jej klepka poszła, taka modliszka , szybko wskakuje do łóżka i owija sobie wokół palca, niestety nie da się zmienić , ta rodzina ogólnie dziwna jest i jej brat też coś ma z głową , Brat miał poukładane życie z Jeniffer ale była dla niego za zwykła, i dlatego się przejechał, szkoda mi tylko dzieci , bo Bratt napewno jest dobrym ojcem , i pewnie Angelina też ale przy tym ma zaborcze zachowania , ona jest chora psychicznie jak dla mnie , zresztą czytałam o niej że jak miała tego Billy Thornton to szły pejcze w ruch więc sory nie była spokojną dziewczyną , próbowała żyć inaczej ale jej prawdziwa twarz wyszła na świat , Brat popadł w alkoholizm, bo dusił smutki, Angelina jest toksyczna , bije od niej takie złe światło, Brat ma szanse ułożyć sobie życie ale bęzie mu ciężko , bo Angelina dopuki dzieci nie podrosna będzie nimi manipulować
Yaris
3 miesiące temu
Zupełnie mnie to nie zaskakuje.
asda
3 miesiące temu
jej przeszłość świadczy o tym ,że jest rozchwiana emocjonalnie
znam to
3 miesiące temu
dokładnie jak po moim rozwodzie. 50 % polek jest ja ta Angelina
laszlo
3 miesiące temu
trzebabyło zostać z Jenifer, Angelina jest pewnie dobra w łóżku i to ich gubi. Ma co chciał.
ania
3 miesiące temu
piękna i niebezpieczna :)
kobieta
3 miesiące temu
On nadużywał alkoholu, przemocy, dzieci odwróciły się od niego (a nie są już tak małe że można nimi manipulować) a i tak winna jest kobieta. Jakie to słabe i tendencyjne. A najgorsze , że duża część kobiet broni takich facetów.
NOX
3 miesiące temu
Cóż.... ma piękną, ale wredną twarz.
nkk
3 miesiące temu
Akurat, znów robienie wiedźmy z Angeliny w prasie, bo nie akceptowała nałogów Brada i jego agresji wobec dzieci
gość
3 miesiące temu
Tabloidy to "bardzo" wiarygodne źródła informacji:/
Ech
3 miesiące temu
Całe życie była popierniczona.
add
3 miesiące temu
chłooopie uciekaj od tej wariatki
zzz
3 miesiące temu
marcinkiewiczowie po amerykancku, sam sobie na to zasłużył