Angelina Jolie buntuje Maddoxa przeciwko Bradowi Pittowi?

81
Podziel się

W mediach pojawiły się spekulacje, że chłodne stosunki między Bradem a ich najstarszym synem mogą być wynikiem zabiegów PR-owców Jolie.

Angelina Jolie buntuje Maddoxa przeciwko Bradowi Pittowi?

Od momentu, gdy pojawiły się pierwsze doniesienia o rozstaniu Angeliny Jolie i Brada Pitta publiczne pranie brudów pary pozostawało jedynie kwestią czasu. W mediach regularnie pojawiały się doniesienia na temat anoreksji Jolie, a także problemów Pitta z narkotykami i agresją.

Najwięcej emocji w sprawie rozwodu pary wzbudzały jednak kwestie podziału opieki nad dziećmi. Przypomnijmy, że podczas trwającego 12 lat związku para wspólnie wychowywała 18-letniego Maddoxa, 15-letniego Paxa, 13-letnią Zaharę i Shiloh oraz 11-letnie bliźniaki, Vivienne i Knoxa.

I chociaż mogłoby się wydawać, że obydwoje mieli świetne relacje ze swoim potomstwem, podczas procesu Angelina stwierdziła, że w przeszłości pijanemu Bradowi zdarzyło się podnieść rękę na najstarszego syna.

Mówiło się również, że 18-latek postanowił całkowicie odciąć się od Pitta i w 2018 roku wraz z Paxem odmówił udziału w świątecznym obiedzie z ojcem. W obliczu tych rewelacji nie dziwne, że dziennikarze nieustannie dążą do poznania wersji wydarzeń chłopaka.

Ostatnio Maddox opuścił rodzinny dom i przeprowadził się do Korei Południowej, aby tam rozpocząć studia biochemiczne. Na kampusie wypatrzyli go dziennikarze magazynu InTouch i spytali, czy chłopak spodziewa się odwiedzin ojca w akademiku. Ten przyznał, że nic mu na ten temat nie wiadomo. Na pytanie o zerwanie kontaktów z ojcem odpowiedział za to obojętnie: "_**co się dzieje, to się dzieje".**_

Media podejrzewają jednak, że wymijające odpowiedzi niekoniecznie mogły być jego pomysłem.

Osoba z otoczenia Maddoxa twierdzi, że chłopak był zadziwiająco dobrze przygotowany do rozmowy z dziennikarzami.

Nie próbował odpędzić od siebie dziennikarza. Pojawiły się spekulacje, że cała sytuacja jest efektem wysiłków sztabu ludzi Jolie, którzy zwyczajnie chcieli trochę namieszać w całkiem spokojnej ostatnio sprawie.

W przeszłości w mediach kilkakrotnie pojawiały się doniesienia, jakoby Jolie miała prowadzić przeciwko Bradowi wyrachowaną grę. Myślicie jednak, że byłaby zdolna do manipulowania swoim dzieckiem, żeby zrobić Pittowi na złość?

KOMENTARZE
(81)
Gość
7 miesięcy temu
Ja opetalo cos
Gościa
7 miesięcy temu
Zahara tez nie jest jego biologicznym dzieckiem ale maja dobre relacje, Pax tak samo. Maddoxa Angelina adoptowała sama pare lat przed zejściem się z Bradem, może od początku podświadomie konkurowali o jej względy i dlatego niw nawiązali takiej więzi...
Gość
7 miesięcy temu
Przestańcie kasować komentarze
gość
7 miesięcy temu
A czy Madox ma 2 lata, że nie potrafi samodzielnie myśleć?
Gość
7 miesięcy temu
On sie buntuje, a powinien byc wdzieczny, bo oboje go adoptowali, łożyli na niego i zapewnili lepsze zycie niz biologiczni rodzice.
Najnowsze komentarze (81)
gość
7 miesięcy temu
Brad pił bo jak można wytrzymać z taka czarownica jak angelina??
gość
7 miesięcy temu
Nie ma domu bez ognia
Gość
7 miesięcy temu
Przeciez to nie jego syn powinien go olac
gość
7 miesięcy temu
Srednio w to wierze ona jest psychiczna a dzieciak niewdzieczny
gość
7 miesięcy temu
Toksyczna kobieta.
Gość
7 miesięcy temu
Kobieta u której mądrość dorównuje urodzie.
gość
7 miesięcy temu
Broad jest bosko piękny a maddox ohydny, czego ten drugi nie może znieść
gość
7 miesięcy temu
Wcale nie byłabym zdziwiona. Jolie wygląda na jędzę.
Gość
7 miesięcy temu
Miliony $ na koncie a ten ma jedną brew. Klasy nie kupisz
Gość
7 miesięcy temu
Może nie był idealnym ojcem ale się starał i na pewno kochał swoje dzieci i błędem by było jak by ich od niego odcioc.
Gość
7 miesięcy temu
Napewno jest wyrachowana i zrobi wszystko, żeby dzieci znienawidziły Brada. Ona z nikim nigdy nie ułoży sobie życia!
Ona
7 miesięcy temu
Ona jest Najpiękniejsza na świecie!!! 😍😍😍
Gość
7 miesięcy temu
Pijak to pijak. Nie wazne czy zrobi flaszke czystej, czy upija się najdroższą whisky z kryształowego kieliszka. Każdy wyniszcza rodzinę i robi krzywdę dzieciom.
Gość
7 miesięcy temu
Mi to ona wyglada na wyrachowana
...
Następna strona