Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Angelina Jolie od samego początku POLOWAŁA NA Brada Pitta. "Zrzuciła kostium i wskoczyła do łóżka naga!"

135
Podziel się

Wyszło na jaw, jakie metody stosowała aktorka, by poderwać Pitta. Spodziewaliście się, że były aż tak "wyrafinowane"?

Angelina Jolie od samego początku POLOWAŁA NA Brada Pitta. "Zrzuciła kostium i wskoczyła do łóżka naga!"
Angelina Jolie, Brad Pitt (ONS)
bDZpMgxx

Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata uchodzili za jedną z najgorętszych par Hollywood. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach na całym świecie, a tabloidy regularnie rozpisywały się o kolejnych tajemnicach ich relacji. Niestety, parze aktorów nie udało się uniknąć publicznego prania brudów. Szybko pojawiły się doniesienia o problemach Brada z agresją, a także manipulatorskich zapędach Jolie.

Angie i Brad poznali się w 2004 roku podczas prac na planie filmu Pan i Pani Smith, gdzie grali małżeństwo. Między aktorami szybko narodziło się uczucie - zauroczony Pitt dla Jolie postanowił nawet rozwieść się z Jennifer Aniston. Chociaż para przez lata utrzymywała, że ich relacja rozpoczęła się już po rozstaniu Brada z gwiazdą Przyjaciół, raczej trudno było w to uwierzyć.

bDZpMgxz

Mimo że małżeństwo Jolie-Pitt od lat należy już do przeszłości, kulisy związku gwiazd wciąż wzbudzają ogromne emocje wśród miłośników show biznesu. Us Weekly opublikowało niedawno wywiad z byłym ochroniarzem Angeliny, Markiem Beharem. Jak można się było spodziewać, mężczyzna nie szczędził portalowi pikantnych szczegółów z życia swojej byłej pracodawczyni.

Zdaniem Behara, Angelina i Brad od początku mieli się ku sobie. Były ochroniarz gwiazdy przyznał nawet, że zdarzyło mu się przyłapać parę na czułościach w ich przyczepach na planie.

Kolejny informator Us Weekly wspomniał natomiast, że podczas prac na planie wspólnej produkcji zdeterminowana Jolie postanowiła uwieść swojego filmowego małżonka. Wykorzystała jednak do tego raczej niezbyt wyrafinowane metody. Podczas sceny łóżkowej Angelina celowo zdjęła bowiem specjalną cielistą bieliznę, która miała za zadanie zakryć jej wdzięki przed Bradem.

bDZpMgxF

Zrzuciła kostium i wskoczyła do łóżka naga! To najbardziej pamiętna chwila z całego filmu - twierdzi źródło portalu.

Myślicie, że Angelina dała się ponieść chwili? A może od początku planowała zdobycie względów Brada?

bDZpMgxG
bDZpMgya
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(135)
Gość
rok temu
Oczywiście zła kobieta winna a mężczyzna niewinna ofiara
gostka
rok temu
Taaa bo to oczywiście zawsze kobieta jest modlichą która poluje na faceta i rzuca na niego czarny xd Brad gdyby był lojalnym i kochającym partnerem nigdy nie zostawiłby Jennifer. To on był zajęty i to on powinien myśleć o swoim związku.
ZłaAngie
rok temu
A Brad pewnie się opierał i krzyczał "Nieeee".Potem Angelina go wykorzystała😂
bDZpMgyb
aha
rok temu
Czyli on był łatwy, skoro się tylko rozebrała a on od razu poleciał
Mimi
rok temu
Oczywiacie ona jest kobietą modliszką
Najnowsze komentarze (135)
Dziadek
rok temu
Bo ta cielista bielizna przeszkadzałaby tylko Bradowi ,,w robocie,,.Dlatego ją zdjęła.
Ewelina
rok temu
Ona jest wyrachowana a on durny, że dał się jej złapać.
Aga
rok temu
Fajna jest! I ciekawa!
fffffffff
rok temu
Ojciec ją porzucił w dzieciństwie dla innej kobiety więc teraz ona odbiera kobietom mężów i mężczyzn. Ten typ tak ma.
zenon
rok temu
jebnieta jest i urodziwa !!!
loki
rok temu
Skoro jedno źródło mówi, że na planie filmowym kopulowali w przyczepie kempingowej, to chyba polować na niego już nie musiała, zakrywać się przed nim tez już nie musiała.
baby winne
rok temu
jestem kobieta ale baby sa paskudne----zadko jak facet podrywa zone kolegi a baby to dla nich normalne---baba to nawet z trupem pojdzie do lozka
Baśka
rok temu
Oboje siebie warci.
bDZpMgxT
Drbr
rok temu
Na obrazku jest Billy Bob Thornton, ale jakie to ma znaczenie skoro nie ma go iq
adam
rok temu
od stworzenia swiata tylko baby som winne pierwsza to EWA
Mihai
rok temu
Tutaj same znawczynie, psycholożki, terapeutki i cała masa świętych co najmniej, co tak chętnie wtrącają się w cudze życie i wygłaszają sądy moralne ze swojego piedestału. Zajrzyjcie najpierw pod własną kołdrę i zobaczcie co się u was dzieje-skoro wszystkie takie idealne to czemu faceci was zostawiają? I tak łatwo przychodzi wam nazywanie innych kobiet kochankami, kochaneczkami i ladacznicami? Zastanów się jedna z drugą, bo niedługo Wielkanoc, a wam jad aż kapie. Jak dalej będziecie takie wredne i podłe, to wasi mężowie też sobie znajdą lepsze-ile można z taką wiecznie złośliwą żmiją. Wy kobiety naprawdę jesteście gorsze od facetów.
modlitwa
rok temu
MODLITWA O URATOWANIE PRZED KORONAWIRUSEM Wszechmocny Panie Wszechświata! Wylecz mnie i cały Świat z koronawirusa, ponieważ odkupienie jest bliskie. I przez swą łaskę odsłoń przed nami 50. bramę świętości, tajemnicę ibur, a od tego dnia niechaj będziemy mocni w przestrzeganiu przykazań wewnątrz swoich serc (tj. życzliwość dla innych). Z tej mocy pozwól nam doznać cudów, jakich nie było od czasu stworzenia Świata. I niech cały Świat, cała ludzkość, mężczyźni, kobiety i dzieci doznają dobra Twoich sądów. Boże, proszę! Błagam, wylecz koronawirusa na całym Świecie, tak jak to było w przypadku Prorokini Miriam: „Panie, proszę, ulecz ją, błagam”. Błagam Cię, Boże! Ciebie, któryś Wszechmocny! Ześlij całkowite uzdrowienie na cały Świat! Na wszystkich mężczyzn, kobiety, dzieci, chłopców i dziewczęta, na wszystkich ludzi, gdziekolwiek się znajdują, i na wszystkie zwierzęta, ptaki oraz stworzenia. Niechaj wszyscy doznają wyleczenia z tej choroby w mgnieniu oka i niech nie pozostanie żaden ślad po niej. A wszyscy dostąpią bojaźni przed Niebem i Bogiem, Ojcze Miłosierny i Współczujący. Boże, proszę, obdarz nas cudami tak, jak to uczyniłeś naszym przodkom przy wyjściu z Egiptu. A teraz wyzwól nas i cały Świat z tej choroby, uwolnij nas i ocal nas przed koronawirusem, który chce wyeliminować wszystkich śmiertelników. Teraz żałujemy za wszystkie popełnione przez nas grzechy i szczerze prosimy o wybaczenie. Dzięki zasługom naszej skruchy ta przeklęta choroba, która nie omija mężczyzn, kobiet, chłopców, dziewcząt i zwierząt, zostanie wyeliminowana. Boże, proszę, tak szybko jak ta choroba nadeszła, tak szybko zniknie, w mgnieniu oka, a dzięki temu dusza Mesjasza ben Dawida zostanie objawiona. Boże, proszę, obdarz nas możliwością włączenia się w zastępy Świętych i Czystych oraz pobłogosław wszelki nowy owoc i roślinność, aby wszyscy zostali uzdrowieni w mgnieniu oka, a na własne oczy ujrzymy oblicze Mesjasza ben Dawida. Boże, proszę, Ty, który działasz z wielkością nie do pojęcia i czynisz nieskończone cuda. Błagam, niechaj i my dostąpimy teraz Twych niepojętych cudów, i nie zostaw żadnego śladu po tej przeklętej chorobie. I niech cały Świat zostanie uleczony w mgnieniu oka. Ponieważ HaSzem uczynił to wszystko, abyśmy mogli żałować, wszystko po to, abyśmy kierowali swoje serca do swojego Ojca w Niebie, a przez to On ześle błogosławieństwo i powodzenie wszystkim naszym dziełom.
Lens
rok temu
Ładna para
DarekM
rok temu
Ludzie, gdzie podziało się Wasze poczucie urody, wdzięku i piękna - przecież Angelina to obrzydliwość, wstrętna kobieta i aseksualna. Taki fajny gość tak się zeszmacić.
...
Następna strona
bDZpMgyv