Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Dzieci Angeliny i Brada wolą mieszkać z ojcem!? Shiloh jest "zdesperowana, by uciec od matki"

55
Podziel się

Ponoć w trakcie epidemii koronawirusa Jolie zachowuje się "dziwnie" i dzieci czują się dużo bezpieczniej pod opieką Pitta.

Dzieci Angeliny i Brada wolą mieszkać z ojcem!? Shiloh jest "zdesperowana, by uciec od matki"
Brad Pitt, Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt (East News, East News)
bDnQjemt

Po rozstaniu Angeliny Jolie i Brada Pitta dzieci spędzają większość czasu z matką. Co zrozumiałe, mieszkają z nią też w czasie dobrowolnej izolacji spowodowanej epidemią koronawirusa. Jak donosi informator magazynu "Star", podopieczni Angie powoli mają jej dość. Wszystko dlatego, że aktorka zachowuje się ostatnio wyjątkowo "dziwnie" i "nerwowo".

Twierdzą, że obecność taty bardzo ich uspokaja. Brad oczywiście bardzo chętnie zamieszkałby z dziećmi. Ostateczna decyzja należy jednak do Angie - twierdzi źródło "Star".

bDnQjemv

Wyjątkowo buntowniczo nastawiona wydaje się być Shiloh Jolie-Pitt. Córka znanej pary jest "szczególnie zdesperowana, by uciec od matki". Dziewczynka twierdzi, że pod opieką ojca na pewno nie stanie się jej nic złego.

Shiloh uwielbia swojego ojca, a jego mieszkanie traktuje jak azyl. Błaga, żeby ich uratował przed koronawirusem - dodaje źródło portalu.

Tabloidy już od dawna donoszą o kłótniach Angie i Shiloh. Myślicie, że aktorka pozwoli córce zamieszkać z Bradem?

bDnQjemB
bDnQjemC
bDnQjemW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(55)
Gosc
8 miesięcy temu
Nie ma to jak informacje z pierwszej reki. Pewnie Siloh jeszcze zadzwonila do redakcji i potwierdzila?
Mac
8 miesięcy temu
Ale głupoty jprdl xd
Mart
8 miesięcy temu
Dzieci lubią słodycze a nie lubią chodzić do dentysty. Zgodnie z logika „artykułu” należy dawać im dużo słodyczy i unikać dentysty.
bDnQjemX
hahaha
8 miesięcy temu
Też wolałabym mieszkać z nim, a nie z nią :D
Buba
8 miesięcy temu
Uwielbiam World war z i tego się boję...
Najnowsze komentarze (55)
Renata
8 miesięcy temu
Jasne. Ojciec alkoholik aż kipi bezpieczeństwem. Można się tylko domyślać co Angelina przeszła przez niego, że z seksowniej kobiety stała się wrakiem człowieka. Nigdy nie podobało mi się z kim się związała.
Gość
8 miesięcy temu
Ona jest na maksa obleśna
daisy
8 miesięcy temu
Powinna w każdym razie umożliwić Shiloh na tyle kontaktu, ile dziecko pragnie. Przecież Brad i tak będzie dbał, by miała stałą opiekę też mamy. To mądry i dobry człowiek.
Gość
8 miesięcy temu
Niedługo przeczytam, że to Angelina wywołała pandemię. Ha ha ha. Głupoty straszne wypisujecie.
Victoria
8 miesięcy temu
Jeżeli miewa problemy i obsesje, to niech jej ktoś pomoże a nie karze za chorobę odbieraniem dzieci. Nie wiem co się dzieje u nich w domu, bo nie mogę wiedzieć, ale wygląda na zaangażowaną matkę. Nie romansuje, nie pije - choć ładna i bogata tylko dzieci wychowuje. A co robi tatuś? A że w sytuacji kryzysu np koronawirusa kobieta zawsze łatwiej emocjom ulegnie niż facet to jest normalne.
Guest
8 miesięcy temu
Całkiem zbzikowała na stare lata.
Qqq
8 miesięcy temu
Mamusi zabrakło adrenochromu to zaczyna szaleć. Biedne dzieci.
Hubcii
8 miesięcy temu
To tajemnicze źródło mieszka z nimi i wie co te dzieci mówią do matki i ojca? Wyssane z tyłka newsy nakrecajace hejt i tyle.
bDnQjemP
dom
8 miesięcy temu
Patrząc na dominację charakterów rodziców zdecydowanie lepiej byłoby mieszkać z Bradem niż Angie.
Lee
8 miesięcy temu
Co za bzdury.
Bobi
8 miesięcy temu
Jak to możliwe, chęć uciec od matk?
Gabi
8 miesięcy temu
Co za gówniara, trafiając do nich stała się dzieckiem najbogatszych rodziców ever a teraz jeszcze ma czelność wybrzydzać ? Niewdzięcznica.
Agg
8 miesięcy temu
Pewnie tatuś rozpieszcza bo widzi raz na miesiac a mama wymaga, stad takie rzeczy:)
Kasia be
8 miesięcy temu
A mi się wydaje, że Angie ma wyjątkowo niewdzięczne dzieci....Wszystko im poświęciła - karierę, część urody, spokój święty, chowa je jak królów, a dzieciątka nastolatki notabene chyba myślą, że cały świat czeka żeby im usługiwać i z nudów tylko w przepychanki się bawią, "raz pomieszkam u Mamci", raz u Tatki... Aż strach pomyśleć jacy partnerzy życiowi wyrosną z takich egoistów małych... Angie wygląda na taką zaangażowaną Mamę, chyba za dużo dzieci wzięła i zaczyna się w tym wszystkim gubić.
bDnQjenr