Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Anja Rubik pozuje nago na MOCNEJ okładce "Vogue Polska". "Władza ZNIEWALA KOBIETY zakazem aborcji"

337
Podziel się

Świąteczne wydanie modowego pisma zostało poświęcone prawom kobiet.

Anja Rubik pozuje nago na MOCNEJ okładce "Vogue Polska". "Władza ZNIEWALA KOBIETY zakazem aborcji"
Anja Rubik pojawiła się na okładce Vogue Polska (Instagram, Facebook)
bEpJdWbV

Anja Rubik jest gwiazdą, która bardzo mocno angażuje się w sprawy społeczne i polityczne. Modelka jest m.in. inicjatorką projektu SexEd, który odniósł spory sukces i wywołał ogólnonarodową dyskusję o braku edukacji seksualnej w szkołach. Anja intensywnie walczy też o prawo kobiet do decydowaniu o swoim ciele. Od kilku tygodni modelka nagłaśnia na social mediach trudną sytuację w Polsce i protestuje przeciwko kontrowersyjnemu orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Rubik wzięła udział w wyjątkowej sesji dla Vogue Polska i zaprezentowała w sieci okładkę grudniowego numeru pisma. Anja pozuje na niej nago, a jej ręce spętane są czerwonym materiałem. Na policzku modelki namalowana jest czerwona błyskawica - symbol Strajku Kobiet.

Zobacz także: Strajk Kobiet. Posłanka Lewicy o ataku policji: ludzie myśleli, że to neonazistowskie bojówki
bEpJdWbX

Gwiazda zdradziła, że była to jedna z najważniejszych sesji w jej życiu.

Są to najważniejsze i najbardziej osobiste okładki oraz autoportrety w mojej karierze. Tworzenie obrazów jest moim językiem, sposobem w jaki wyrażam mój protest, mój bunt, naszą siłę, ból, złość i nadzieję. Wierzę, że fotografia ma ogromną moc, może przyciągać uwagę, wzbudzać emocje, rozpoczynać rozmowy, mobilizować nas do działania i do zmian. Prawo kobiety do wyboru jest papierkiem lakmusowym, czyli sprawdzianem, dla zdrowego, postępowego społeczeństwa. Decyzja Trybunału Konstytucyjnego będzie miała wpływ na polską społeczność na dziesięciolecia. Władza zniewala kobiety zakazem aborcji i ograniczaniem praw reprodukcyjnych - napisała na Facebooku.

bEpJdWcd

Prawa reprodukcyjne to prawa człowieka, gwarantują możliwość i wolność decydowania o naszym życiu, o naszym ciele, naszym zdrowiu i naszym losie! - dodała modelka.

Grudniowe wydanie magazynu z autoportretem Anji Rubik będzie dostępne w sprzedaży od 26 listopada.

Numer świąteczny poświęciliśmy sile kobiet, a stworzenie sesji okładkowej powierzyliśmy supermodelce i, a może już przede wszystkim, aktywistce Anji Rubik. Sfotografowała się sama, z atrybutami bliskimi dziś sercu milionów rodaczek. Jesteśmy z Wami - stwierdził Filip Niedenthal, redaktor naczelny Vogue Polska.

Podoba Wam się ta okładka?

bEpJdWce
bEpJdWcf
bEpJdWcy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(337)
???
8 miesięcy temu
Zniewolone są kobiety, które szyją ubrania koncernom modowym!!! Tego Anka nie widzi?
Ata
8 miesięcy temu
Ale po co ta golizna? Sama na własne życzenie się uprzedmiotawia. I żeby jeszcze było na co popatrzeć. ...
Lili
8 miesięcy temu
Też mi news 😏 Newsem to by było gdyby ona gdzieś ubrana zapozowała.
bEpJdWcz
hriso
8 miesięcy temu
Przypominam że w konstytucji nie ma ani słowa o tym, że człowiek jest od poczęcia. Skrajna prawica chciała dokonać tej zmiany w konstytucji, ale się nie udało. W związku z tym, to kiedy można dokonać w Polsce aborcji jest luźną interpretacją prawa, gdyż konstytucja jej nie zabrania. Wystarczy że wygra partia liberalna i aborcja będzie w Polsce zalegalizowana i nie muszą wcale ruszać konstytucji.
modelka
8 miesięcy temu
Ma świetną figurę, ale całe życie jedną minę i jeden wyraz twarzy. Zdjęć w ubraniu nie robi już od lat. Wykorzystywana jest na świecie wyłącznie do nagich sesji.
Najnowsze komentarze (337)
Pomorzanin
8 miesięcy temu
Piękna, mądra, przebojowa
Blabla
8 miesięcy temu
Ale jak sie ma haslo SILA KOBIET do zdjecia przedstawiajacego kobiete ze zwiazanymi rekami? Jak sie ma haslo SILA KOBIET do zdjecia z kompletnie naga kobieta? Ze niby sila to cycki wywalic?
some man
8 miesięcy temu
tak prawdę mówiąc nic specjalnego nie reprezentuje, w żadnym wymiarze
Ania
8 miesięcy temu
Takimi sesjami sama pozwala na uprzedmiotowienie kobiet, może właśnie dlatego nic strajkiem nie osiągną tym bardziej teraz gdy Główna działaczka Suchanow została oskarżona o molestowanie przemoc i to przez kogo???? Przez działaczkę MARGOT, nawet Jarek w najśmielszych snach by lepiej tego nie wymyślił :)
BRS
8 miesięcy temu
Podsumowała bym to słowem ekshibicjonistka. Czy ona jest ładna?
Reg
8 miesięcy temu
Świąteczne wydanie, Święta na cześć narodzin nowego życia i aborcja..hipokryzja czy co? Ach no tak...Marksizm..a tąPanią...zostawiam bez konentarza
Amanda
8 miesięcy temu
Dla mnie to jest aseksualne. A poza tym mądrość nie potrzebuje golizny
oki
8 miesięcy temu
Nieprawdopodobny brak uroku i powabu u tej pani
bEpJdWcr
Jola
8 miesięcy temu
Ja bym chciała zadać jej tylko jedno krótkie pytanie:czy wierzy w Boga?
basia
8 miesięcy temu
bardzo mocne, świetne przesłanie, jestem pod wrażeniem
babcia
8 miesięcy temu
BRAWO!!!!! Szkoda, że tak wielu moich poprzedników nie rozumie.
xcx
8 miesięcy temu
niech napisze "wyrok na dziecko"
Hehehe
8 miesięcy temu
Z facebooka to wygląda jak szpak. Czy to szpak jest kobiecy zanadto czy Anja zanadto męska? Pokazanie buły jako manifest. Gwiazdy XXX robiły to zanim to było modne;)
ewa
8 miesięcy temu
śmieszna osoba, pozbawiona moralności
...
Następna strona
bEpJdWcT