Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Anja Rubik pozuje we włoskim "Vogue'u" ZE SZCZURAMI na głowie (ZDJĘCIA)

132
Podziel się

Anja Rubik nie tylko zapozowała, ale też sama stanęła "za aparatem" sesji, która pojawiła się w najnowszym numerze "Vogue Italia" poświęconym naszym braciom mniejszym. "Żyłam w związku ze szczurem" - przyznaje na łamach magazynu Polka.

Anja Rubik pozuje we włoskim "Vogue'u" ZE SZCZURAMI na głowie (ZDJĘCIA)
Anja Rubik pozuje ze szczurami we włoskim "Vogue'u" (fot. AKPA, fot. East News)
bDBjgWoR

Anja Rubik nie przestaje zaskakiwać. Tym razem polska supermodelka i zapalona aktywistka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla włoskiego wydania modowej biblii - Vogue'a. Ze względu na szalejącą na świecie pandemię Anja była również odpowiedzialna za zrobienie zdjęć, które trafiły ostatecznie do magazynu.

Styczniowa edycja Vogue Italia w całości poświęcona była zwierzętom. Po raz pierwszy w historii magazynu to właśnie one były głównymi bohaterami okładki i to im hołdowała również sesja w wykonaniu Anji Rubik. Modelka miała dowolność wyboru zwierzaka, z którym chciałaby wystąpić przed aparatem. Wybór był dla niej oczywisty - zdecydowała się na szczury.

bDBjgWoT
Zobacz także: Rubik: "Jestem w takim momencie swojej kariery, że nie wypada mi wszystkiego robić"

W towarzyszącym fotografiom tekście Rubik tłumaczy, jak ważnym elementem naszego ekosystemu są owe szalenie inteligentne gryzonie. Wyjawiła przy okazji, że to przedstawicielka tej dumnej rasy była jej najbardziej oddaną powierniczką, gdy po raz pierwszy wyruszyła podbijać świat wielkiej mody.

bDBjgWoZ

Żyłam w związku ze szczurem. Pokochałam szczura. Miała ona na imię Fibi. Była moim najlepszym kompanem, gdy po raz pierwszy przeprowadziłam się do Nowego Jorku w 2003 roku. Była mieszanką Dumbo Rex z ogromnymi uszami. Siadała za dnia na moim ramieniu, a na noc tuliła się we mnie. Kiedy straciłam ją przez zapalenie płuc w 2005 roku, byłam załamana. Moja mała przyjaciółka zostawiła mnie i zabrała ze sobą cząstkę mojego serca - wspomina obwieszona szczurami piękność.

Zobaczcie najnowszą sesję z udziałem Anji Rubik i jej szczurzych towarzyszy. Robi wrażenie?

bDBjgWpa
bDBjgWpb
bDBjgWpu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(132)
ina
2 tyg. temu
to sympatyczne zwierzaki mialam sa bardzo madre
Tosia
2 tyg. temu
Szczury to bardzo inteligentne i kochane zwierzaki :) Piękna sesja
Kala
2 tyg. temu
Sama mam szczurka odmiany Dumbo. To bardzo inteligętne i przyjazne zwierzątka uwielbiające towarzystwo. Nie rozumiem zupełnie nienawiści do tych zwierzaków czy obrzydzenia.
bDBjgWpv
Ewa
2 tyg. temu
Dziwna sesja, nie podoba mi się
Hahaha
2 tyg. temu
Ohyda, głupota, odczłowieczenie. Pani ani ładna, ani mądra. Wspolczuje
Najnowsze komentarze (132)
gość
2 tyg. temu
Modelka jednej miny, chyba tylko dla tego, że skrajnie chuda zrobiła w tej branży karierę, ta kobieta ma wiecznie tą sama minę nie zależnie co reklamuje te otwarte usta są już nie smaczne, zero innych emocji
Helka modelka
2 tyg. temu
Nie każda kobieta z otwartą buzią kręci faceta.
Brawo Anja
2 tyg. temu
Przecież szczurki to są kochane mądre i inteligentne stworzenia! Brawo Anja! Mam nadzieję że ludzie zaczną traktować te stworzenia z szacunkiem bo to jest bezbronne zwierzę które czuje tak samo jak człowiek, to są nasi bracia mniejsi a to kochani jest miarą naszego człowieczeństwa jak traktujemy zwierzęta i to powiedział akurat ksiądz w Kościele
Kasia
2 tyg. temu
Szczury domowe to jedno, a szczury dzikie to drugie! Dzikie są szkodnikami i to bardzo groźnymi, wiec nie porównujmy ich do udomowionych, hodowlanych odmian! Czemu ta sesja ma służyć nie wiem. Pieniądze wydane na tę sesję mogłyby zapewnić wyżywienie potrzebującej osobie przez długi czas ... No ale taki to świat
Małorolny
2 tyg. temu
DOBRY POMYSŁ. ALE GŁUPIE TE TZW. MODELKI. JAK BY IM TAK NAS...AĆ NA GŁOWĘ TEŻ BY ZAPOZOWAŁY. pozdrawiam
Love
2 tyg. temu
Piękna kobieta
Ania
2 tyg. temu
Nie rozumiem fenomenu Rubik , mi wogóle ona się nie podoba, jest antyseksualna , jest tyle pięknych kobiet na świecie które by były lepszymi modelami od niej, i zawsze ta buzię rozwala niewiadoma po co !!!!!
Adam
2 tyg. temu
Piękne zwierzątka
bDBjgWpn
uuuuuuu
2 tyg. temu
Villas skończyła z psami a ta pani skończy ze szczurami. Nie pomogła kariera i pieniądze: brak miłości, rodziny i dzieci które usuwałaby na każdym kroku . ZENADA roku , choć rok się dopiero zaczął
Małgoś
2 tyg. temu
Zadziwia mnie fascynacja p Rubik. Oglądając zdjęcia , zwróciłam uwagę na jej chude ramiona, a nie na szczury. Choć to też niesmaczne.
Ala
2 tyg. temu
ŻAŁOSNE. NIE lubię tej kobiety
Kiku
2 tyg. temu
Dlaczego ona tak plechy przygarnia na niektórych zdj? Rozumiecie to?
Dagmara
2 tyg. temu
Te zdjęcia to mistrzostwo świata! I doskonały manifest dzisiejszego świata !! Brawa 👏
Krytyk
2 tyg. temu
Porażka ta Anija. Nie wiem, ani jej słuchać a jak oglądam to mnie denerwuje jej poza i ta maniera w mowie.
...
Następna strona
bDBjgWpP