Trwa ładowanie...
oprac. Primavera
|
aktualizacja

Anna Głogowska o zwolnieniu z "Tańca z Gwiazdami": "Przestałam być potrzebna"

Anna Głogowska przybyła 20 listopada na event zorganizowany przez Agnieszkę Kaczorowską, którą poznała wiele lat temu. Jak wspomina, pamięta, jak młodsza koleżanka po fachu robiła show na parkiecie. W tej samej rozmowie z Cezarym Wiśniewskim z Pudelka opowiedziała, czy tęskni za "Tańcem z Gwiazdami". Wyznała, że jej zwolnienie z show kilka lat temu, kiedy była jego gospodynią, nie było od niej zależne, nie prosiła o to, a po prostu "przestała być potrzebna". Więcej w materiale wideo.
KOMENTARZE
(33)
Bikki
3 miesiące temu
Przecież Gąsior wkręcił ją do teatru a córcie do dubbingu,mało??
TEZMIGWIADA
3 miesiące temu
No rzeczywiście gwiazda z kamionka .Gdyby nie wskoczyła Gąsowskiemu do łóżka i nie zamawiała narkotyków nikt by o niej nie słyszał .
Christamss
3 miesiące temu
Przecież ona jest uzależniona od śniegu
Ech
3 miesiące temu
Ale mnie dzisiaj boli głowa
cóż...
3 miesiące temu
Oj Aniu Aniu ... trochę mało czasu minęło żebyśmy zapomnieli jak to było... Nie przestałaś być potrzebna tylko stałaś się niewygodna po tym jak wyszło że ostro ,,jesz schabowe" od dealera z warszawki ...
Najnowsze komentarze (33)
ToJa
miesiąc temu
Ojej, Sofi wyjątkowo bystra jest ;)
olo
3 miesiące temu
Może nie stałaś, sie nie potrzebna----ale po prostu : nie atrakcyjna.....?????
Hbjn
3 miesiące temu
Przecież ta Pani była prowadząca tylko dzięki Gasowi. Była tancerka niezbyt popularna a potem nagle gwiazda Polsatu. Powinna do tej pory dawać co niedziele na ofiarę w podziękowaniu, że tyle lat mogła dzięki swoim czterem literom zarabiać ogromne pieniadze a tej jeszcze mało. Najlepiej niech ją Gas wsadzi na miejsce Terentiew.
Dziwne
3 miesiące temu
Przeciez ci tancerze nie maja byc gwiazdami. Maja byc mlodzi, pelni zycia, piekni. Najlepiej anonimowi. Zle sie stalo, ze trzymali tych samych przez pierdyliard sezonow, nagle to oni zostali roszczeniowymi celebrytami.
Prokurator
3 miesiące temu
Może zwolnili bo za dużo mielonych żarłaś po nocach?
Oko
3 miesiące temu
W każdej pracy tak jest.
Ewa
3 miesiące temu
Dawno ten show powinien zniknąć. Oglądałam do 3 edycji potem stało sie nudne i przewidywalne .
Pulpet
3 miesiące temu
Pamiętamy o kotletach
Pula
3 miesiące temu
Pamiętamy o kotletach
😂😂😂
3 miesiące temu
Może przez te kotlety stacja podziękowała?
Prawidłowo
3 miesiące temu
Kotleciki się odbiły
Erto
3 miesiące temu
Ponoć jest dobra w robieniu kotletów.
Stara
3 miesiące temu
Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez pania Anię. Urocza, skromna. Pięknie tańczyła ale absolutnie sie nie popisywała. Zrobiła zajęcia tak, że każdy zrozumiał, każdy ją widział bo zmieniała ustawienia, biegła też na koniec sali upewnić się, że i tam wszystko usłyszeli. Było mnóstwo śmiechu a każda uczestniczka poczuła się jak gwiazda bo Ania nas przekonała że to ma być zabawa i zachwycała się zaangażowaniem grupy. Pozowała cierpliwie do zdjęć. Obiad i kolacje zjadła w naszym gronie, cierpliwie czekała w kolejce do dań i dosuadała się do uczestników, normalnie rozmawiając o sprawach przyziemnych jak dzieci szkoła.
Mmm
3 miesiące temu
A może to przez te kotlety z wkładkami producent nie chciał przedłużać współpracy?