Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|
aktualizacja

Anna i Robert Lewandowscy pozują podczas Tygodnia Mody w Paryżu, solidaryzując się z obywatelami Ukrainy (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Anna i Robert Lewandowscy zawitali do Paryża, aby uczestniczyć w pokazach z okazji odbywającego się tam Tygodnia Mody. Na ubraniach małżonków pojawiły się niebiesko-żółte wstążki symbolizujące wsparcie dla walczących w obronie swojego kraju Ukraińców.

Anna i Robert Lewandowscy pozują podczas Tygodnia Mody w Paryżu, solidaryzując się z obywatelami Ukrainy (ZDJĘCIA)
Stylowi Anna i Rober Lewandowscy pozują podczas Tygodnia Mody w Paryżu (East News)

Anna Lewandowska ostatnie dni spędziła w wyjątkowo nerwowej i przygnębiającej atmosferze. 26 lutego trenerka wróciła do mediów społecznościowych po chwilowej nieobecności, dzieląc się z obserwatorami smutną informacją o "niewyobrażalnej stracie". Jak się później okazało, zmarła jej babcia.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Anna i Robert Lewandowscy na imprezie świątecznej Bayernu. Żona polskiego piłkarze wyglądała zjawiskowo

Obecnie Anna i Robert Lewandowscy są aktywnie zaangażowani w pomoc ukraińskim uchodźcom, którzy w obliczu inwazji Rosji na ich kraj potrzebują ogromnego wsparcia na wielu polach.

Mimo ogromnej tragedii, do jakiej dochodzi za wschodnią granicą Polski, organizatorzy zarówno mediolańskiego, jak i paryskiego Tygodnia Mody nie zrezygnowali z pokazów.

Lewandowscy w poniedziałkowy wieczór pojawili się na paryskim pokazie marki Off-White. Zawodnik Bayernu postawił na luźną kurtkę bomberkę, eleganckie spodnie i białe buty, natomiast jego małżonka zdecydowała się na klasyczną elegancję w formie ciemnej sukienki i płaszcza. Oboje przypięli do swoich ubrań wstążki w kolorach flagi Ukrainy, aby publicznie solidaryzować się z zaatakowanym narodem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie