Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Anna Lewandowska przeżywa bal u Omeny: "Nie wiem, czy się BARDZIEJ SPOCIŁAM licytując, czy przy licytacji naszej pozycji"

171
Podziel się:

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pomogli uzbierać na cel charytatywny prawdziwą fortunę. Ich aukcja wzbudziła zainteresowanie...

Anna Lewandowska przeżywa bal u Omeny: "Nie wiem, czy się BARDZIEJ SPOCIŁAM licytując, czy przy licytacji naszej pozycji"
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pomogli uzbierać na cel charytatywny prawdziwą fortunę (Instagram)

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zostali zaproszeni przez miliardera Rafała Brzoskę i jego ukochaną Omenę Mensah na charytatywny bal Top Charity 2022. Wystrojonym w suknie wieczorowe i smokingi bogaczom udało się zebrać całkiem pokaźną kwotę na cele charytatywne. Dochód z licytacji, w których brali udział goście, wyniósł aż 9 milionów złotych.

Duży wkład w ten sukces finansowy mieli Lewandowscy. Para oddała na aukcję zaproszenie na jeden z meczów Lewego i spotkanie z nim oraz udział w obozie Camp by Ann. Za te aktywności jeden z licytujących zaoferował aż 420 tys. złotych!

Anna i Robert udzielili też krótkiego wywiadu, w którym dzielili się emocjami, jakie towarzyszyły im podczas licytacji. Para między słowami dała też do zrozumienia, że jeszcze nie wiadomo, czy Lewy przedłuży kontrakt z Bayernem...

Nie wiem, czy się bardziej spociłam licytując, czy przy licytacji naszej pozycji. Na rzecz fundacji został wystawiony mecz Roberta w miejscu, gdzie będzie grał w przyszłym roku - zdradziła niejednoznacznie Ania.

Do wyboru jeszcze, zobaczymy. Jesteśmy tutaj bardzo otwarci na terminy, coś znajdziemy - przekonywał Robert na filmiku, który zamieścił JastrząbPost.

Myślicie, że prawdą jest, że Lewandowskiego wkrótce zobaczymy w barwach Barcelony?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(171)
Klara
miesiąc temu
Jeśli to ma być bał charytatywny to zamiast kupować i ubierać te stroje za kilkadziesiąt tysięcy i biżuterię za miliony powinni te pieniądze wpłacić na cele fundacji. Taki przepych trochę się kłóci z dobroczynnością. Wyszło jak targowisko próżności i lans na dobroduszności
Gość
miesiąc temu
500 tyś za spotkaniem z lewym? To chyba Anka wylicytowala🤭
Hahaha
miesiąc temu
Można było zainwestować i wystawić do licytacji np. jakieś dzieło sztuki, czy coś w tym guście. Ale nie. Lewandowscy bez cienia żenady zlicytowali możliwość spotkania się z nimi. Ciekawe, jak głęboka konwersacja czeka szczęśliwca, który dostąpi tego zaszczytu.
Nie pozdrawia...
miesiąc temu
A że mocno się pocisz to my wszyscy wiemy. Pamiętamy to nieszczęsne zdjęcie ;)
...:).
miesiąc temu
Ciekawe jaką pozycję miała na myśli ! .
Najnowsze komentarze (171)
ggggggggggggg...
miesiąc temu
Ania wyglada jak aktork ze starego kina.psuje se urode.
Hela
miesiąc temu
Ludzie sie bawia na miare swoich portweli Jak kazdy z nas ;)
Jaaa
miesiąc temu
To nie na kieszeń zwykłego Polaka. Dobrze że zebrali tyle pieniędzy ale aż tak szpanować bogactwem??
Jebudu
miesiąc temu
Pot, nerwy i stres by Ann 🤣🤣🤣🤣🤣
zxcyuj
miesiąc temu
a może na Ukraine te stroje a nie cyrk robić
CODA
miesiąc temu
Jaka małość wynika z tych Waszych wypowiedzi. Taka polska, charakterystyczna, chora zazdrość. Można tylko Wam współczuć, bo to Was zżera i nic tu po tych opiniach.
czytelnik
miesiąc temu
panią Lewandowską to pewnie uczesał fryzjer ze Wspaniałego Stulecia bo w punkt tylko diademów brakuje
Lila
miesiąc temu
Ludziska zazdrość Was zżera nic innego.
Talia
miesiąc temu
A talii nadal brak...
Heni
miesiąc temu
Pani Aniu niech pani już nic nie robi przy twarzy była pani śliczna naturalna i myśleliśmy że tak zostanie szkoda
Ciekawy
miesiąc temu
A ile dali majdany
Anna J.
miesiąc temu
Lewandiwscy są źli, próżni, itd. Czyżby? To jakimi ludźmi są komentujący, którzy taki ładunek nienawiści zawarli w swoich komentarzach?
Toja
miesiąc temu
To podoba sytuacja jak przy OSP gdy Majdanowi dali do licytowania kolację z nimi,albo Gonia zafundowała jeden dzień ze swoją ekipą.Nic ją to nie kosztowało bo ekipa pieniędzy za to nie wziela.
gość
miesiąc temu
Ubogaceni prostacy udają arystokrację. Piękne stroje a w głowach pustka. Ta para tak nachalnie zachwala siebie ,że to już nieprzyzwoite. Ciągle mają za mało?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie