Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Anna Lewandowska mówi o aborcji. "Sama jestem PRZECIWNICZKĄ". Wspomniała też o ważnych zmianach w Polsce

206
Podziel się:

Anna Lewandowska w rozmowie z serwisem WP Kobieta nie stroniła od trudnych i osobistych tematów. Trenerka nie ukrywa, że choć skupia się na życiu w Barcelonie, to bacznie obserwuje to, co dzieje się w Polsce. Zdradziła również, jaki ma stosunek do aborcji.

Anna Lewandowska mówi o aborcji. "Sama jestem PRZECIWNICZKĄ". Wspomniała też o ważnych zmianach w Polsce
Anna Lewandowska w szczerym wyznaniu otwiera się na temat aborcji. "Sama jestem PRZECIWNICZKĄ" (Getty Images)

AnnaRobert Lewandowscy wraz z dziećmi już od dłuższego czasu układają sobie życie w słonecznej Barcelonie. Ostatnio trenerka i promotorka zdrowego stylu życia udzieliła wywiadu dla serwisu WP Kobieta. "Lewa" w szczerej rozmowie z Agnieszką Woźniak nie ukrywała, że przeprowadzka do Hiszpanii odegrała znaczącą rolę w jej życiu i miała duży wpływ na jej obecne samopoczucie.

Moi znajomi mówią, że tak naprawdę to dawna Ania wróciła. Ja właśnie taka byłam za czasów, gdy trenowałam karate - wyznała w wywiadzie dla "Wirtualnej Polski".

Anna Lewandowska w Barcelonie rozpoczyna nowe życie

Można śmiało powiedzieć, że to właśnie w Hiszpanii Anna Lewandowska rozpoczęła całkiem nowe życie, szczególnie że trenerka oddała zarządzanie swoimi spółkami w Polsce zaufanym osobom. Teraz 35-latka stara się w pełni skoncentrować na nowych projektach. Jednym z nich ma być specjalne multibutikowe studio, które jest w fazie przygotowań.

W Hiszpanii tak naprawdę zaczynam od zera i buduję swoją markę osobistą zgodnie z wartościami, które promuję w Polsce od kilkunastu lat. Kibice interesują się Robertem i jest on oczywiście bardzo popularny, ale mnie nie znają. Wkładam dużo wysiłku, żeby to zmienić, pokazać, czym się zajmuję zawodowo i jak chcę ich zachęcić do zdrowego stylu życia - stwierdziła Anna Lewandowska.

Znając smykałkę do biznesu 35-latki, śmiało można przypuszczać, że również tam jej pomysły zaowocują sporą popularnością. Lewandowska przyznaje jednak, że wkłada "dużo serca i pracy" by zyskać uznanie wśród hiszpańskiej społeczności, jako prawdziwa ekspertka od zdrowego stylu życia i zerwać ze stereotypem żony znanego piłkarza.

Anna Lewandowska otwarcie o prawie do aborcji

Życie i praca w słonecznej Barcelonie nie sprawiły, że trenerka zapomniała o swojej ojczyźnie. "Lewa" w wywiadzie dla WP Kobieta zaznaczyła, choć w mediach "nie wypowiada się na każdy temat" to jest na bieżąco z problemami społecznymi, z którymi zmagają się rodacy. W ostatnim czasie bez wątpienia jednym z nich jest żarliwa dyskusja dotycząca praw kobiet do legalnej aborcji. Na ten temat ukochana piłkarza ma jednak swoje jasno określone stanowisko.

Mówiłam o tym w trakcie strajków i podtrzymuję swoje zdanie. Sama jestem przeciwniczką aborcji, ale wiem, że istnieją różne sytuacje i każda kobieta powinna móc samodzielnie podjąć taką decyzję. Konieczne jest wypracowanie zmian legislacyjnych, które będę uwzględniały prawa kobiet - wyznała.

Uważam, że w naszym kraju zachodzą zmiany, które były bardzo potrzebne. Cieszę się, że jest dużo nowych postulatów. Z radością przyjęłam informację, że kobiety w Polsce będą miały dostęp do bezpłatnych zabiegów in vitro. Choć mieszkam w Hiszpanii, jestem dumna, że jestem Polką i interesuję się wszystkim, co dzieje się w kraju - skwitowała.

Zaskoczeni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(206)
Życie
miesiąc temu
Za dużo się mówi o aborcji a za mało o uświadamianiu dziewczynom żeby nie chodziły do łóżka z byle kim a jak już lubią sypiać z byle kim to choć niech ten byle ktoś ma 6.99 zł na prezerwatywy.
Magda
miesiąc temu
Przeciwniczka.... A gdyby tylko było coś nie tak to pierwsza by poleciała do najdroższej kliniki. I nie byłby to żaden problem ani przes,koda. Zakaz aborcji zawsze uderza w najbiedniejsze kobiety.
Tfu sk
miesiąc temu
Aborcja to aktualnie zasłona dymna Tuska, temat zastępczy dla cpk, atomu, "zielonej" polityki i kredytu 0%. Dwóch pierwszych suweren chce, na "zielony" ład i kredyt ludzie psioczą. Zakrzczmy ich głosy aborcją.
Sarcastic
miesiąc temu
No dobrze, ale kto pytał...? 🙄
Pewna kobieta
miesiąc temu
Proszę zmienić chirurga plastycznego bo już Pani nie poznaję albo pogodzić się z mijającym czasem i skończyć te korygowanie urody.
Najnowsze komentarze (206)
Treasure
miesiąc temu
Chyba znaczna większość jest przeciwna, rozumiem w wyjątkowych przypadkach, gdzie są wskazania medyczne, gwałt, kazirodzctwo itp. Ale skrobanki bo ktoś nie uważał, nie zabezpieczył się to absolutnie nie. Seks to nie tylko przyjemność ale przede wszystkim odpowiedzialność.
Hmm
miesiąc temu
Ja tu trochę nie rozumiem, aborcja na życzenie absolutnie nie...albo dojrzelismy do pewnych rzeczy albo nie, nawet jeśli to była pomyłka to kuzwa są lekarze, masz 72 godziny 3dni na pójście do lekarza i poproszenie o tabletkę, ba są recepty online, do tej ciąży nawet nie zdąży dojść. Inne przypadki poważniejsze reguluje ustawa i niech tak zostanie.
Hyhy
miesiąc temu
Pozdrawiam usuwających komentarze :-) uwierzcie, że są lepsze stanowiska :-D jeżeli tylko ma się kompetencje, oczywiście
:-)
miesiąc temu
Każdy obywatel ma prawo do życia!
kometa
miesiąc temu
Co to znaczy być przeciwniczką aborcji, bo nie rozumiem. Nie znoszę takich asekuracyjnych wypowiedzi, które wszystkich mają zadowolić. Po co poruszać taki temat, kiedy nic nie ma się do powiedzenia konkretnego, ani prawdziwego. Jeżeli jesteś za dostępem i wolnym wyborem, to jasno to określ. Jeżeli uważasz, że powinno się tego zakazać kobietom, to napisz to wprost. Jeżeli czujesz niepewność w tym temacie, nie wiesz co myśleć, to po prostu to powiedz "nie wiem, mam wewnętrzne rozterki". Pisanie na zasadzie - jestem za , a nawet przeciw - jest żałosne. Czy to ma dawać złudzenie, że "nie boję się poruszać ważnych tematów"?
Olga
miesiąc temu
Dlaczego pudlu usuwasz pod raz drugi mój komenatrarz, o tym że ciotka Anki ze strony matki w trakcie II wojny światowej uratowała ponad 3 tys dzieci w obozach, jako położna. I że nie byłaby dumna z tego co lewa teraz mówi. To aż tak niewygodne, że trzeba usuwać. Gdzie wolność słowa!
Koniec i krop...
miesiąc temu
Aborcja w przypadkach zdrowia i życia matki i dziecka powinna być dostępna.Aborcja na życzenie dla puszczalskich to morderstwo.
anik
miesiąc temu
ale ona zniszczyła swoją urodę. Miała okres gdzie wyglądała pięknie. To było kilka lat temu
lol
miesiąc temu
Jak myślicie, będzie wojna w Polsce?
lalalla
miesiąc temu
Anka nigdy by nie usunęła dziecka ona kocha dzieci i rodzinę zajmuje się nimi dba kocha i jest dobra. Jest trenerką i też leczyła ludzi ze schorzeń które nawet lekarze nie było w stanie wyleczyć jak rak piersi, stwardnienia, głosy etc...na pewno znalazła by metodę żeby naturalnie zlikwidować nie chciałby czy zły płód komórkowy na niskim poziomie.
marta
miesiąc temu
Anna musi dbać o swój PR bo to towar exportowy. Jest najbardziej rozpoznawalna Polka na kuli ziemskiej. Od dekady to najbardziej znana kobieta z polski. W naszej historii nie było czegoś takiego jak ona osiągnęła. Nie ma osoby co by jej nie znała i nie ceniła.
alicja
miesiąc temu
Akurat ona wie co mówi bo od dawna promowała u siebie naturalne sposoby na antykoncepcję. Wlewy do maciczne , kawowanie szyjki, posiew z nasion Gia, świecowanie dna pochwy. Jest dużo metod naturalnych starych i nowych ona o tym pisała. Zresztą sama mówiła też że można płód wydalić sposobami naturalnymi pijąc dużo wrotycza bielunia i czystka. Ania akurat dawała dobre rady. Ja się stosuje i nigdy nie wpadłam
Annka
miesiąc temu
"Kibice interesują się Robertem i jest on oczywiście bardzo popularny, ale mnie nie znają. Wkładam dużo wysiłku, żeby to zmienić" - nie moge...dalczego ona w ogole uwaza, ze jakas szersza publika/spoleczenstwo powinno ja znac??!!?! Coz ona ma ciekawego czy unikalnego do powiedzenia? Narcyzm do potegi.
Prawda to
miesiąc temu
Lewy za duzo jej pozwala jeszcze zadna zona pilkarza tak sie nie wychylala jak Lewa
...
Następna strona