Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|

Anna Markowska prezentuje umięśniony brzuch, prężąc się w toalecie. Fani krótko: "Cudna rzeźba"

141
Podziel się:
141
Podziel się:

Anna Markowska nie stroni od zdjęć czy filmów, na których eksponuje wyrzeźbioną sylwetkę. Na jednym z nich pochwaliła się płaskim brzuchem, którym wywołała zazdrość u kilku fanek. Petarda?

1
 / 7
Anna Markowska prezentuje umięśniony brzuch, prężąc się w toalecie. Fani krótko: "Cudna rzeźba"
Anna Markowska chwali się umięśnionym brzuchem
Anna Markowska chwali się umięśnionym brzuchem (Instagram)
0
0

Anna Markowska dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w uwielbianym programie "Top Model". Choć celebrytce nie udało się zwyciężyć programu, to z pewnością zyskała dzięki niemu pokaźne grono fanów i sporą rozpoznawalność. Dodatkowy zastrzyk popularności zapewnił jej medialny związek z Kubą Wojewódzkim, który niestety zdążył już przejść do historii.

Modelka skutecznie przyciąga uwagę internautów śmiałymi fotografiami, które z lubością publikuje na swoim profilu. Co ciekawe, w niedawnej rozmowie z Pudelkiem zapewniła, że wbrew pozorom jest osobą wstydliwą i nie zawsze odnajduje się w blasku fleszy.

Ania stara się jednak pokonać swoje ograniczenia, w czym rzekomo pomaga jej tworzenie "pikantnego" kontentu na Instagram. W myśl tej idei 33-latka nakręciła kolejne wideo, gdzie pozuje z płatkami Diora pod oczy, a przy okazji z dumą prezentuje efekty katorżniczych ćwiczeń na siłowni - idealnie płaski i umięśniony brzuch. Nagraniem, które powstało w toalecie przed lustrem, Markowska zapewniła sobie deszcze komplementów.

Ciało marzenie!; OMG, ale brzuch; Cudna rzeźba - pisały internautki.

Faktycznie jest co podziwiać?

Z okazji 30. lat Wirtualnej Polski zapraszamy do udziału w konkursie "Za co kochasz internet?". Do wygrania aż kilkaset podwójnych biletów na wyjątkowy koncert sanah, który odbędzie się 19 września 2025 r. na PGE Narodowym. Pokaż swoją kreatywność i świętuj razem z nami! Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie 30lat.wp.pl/konkurs

2
 / 7
Anna Markowska chwali się umięśnionym brzuchem
3
 / 7
Anna Markowska
4
 / 7
Anna Markowska chwali się umięśnionym brzuchem
5
 / 7
Anna Markowska chwali się umięśnionym brzuchem
6
 / 7
Anna Markowska chwali się umięśnionym brzuchem
7
 / 7
Anna Markowska chwali się umięśnionym brzuchem
KOMENTARZE
(141)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Ada
3 miesiące temu
Ludzie chorzy na jadłowstręt, publikują prezentację swojego chudego ciała w Internecie, żeby słyszeć, że wyglądają jak chore osoby, jakby umierały, to motywuje je, żeby dalej brnąć w autodestrukcyjną czynność
Daria 😊
3 miesiące temu
Niewiele jest jest jej zdjec bez eksponowania brzucha. Może dla odmiany zaskoczyłaby fanów jakąśmś mądrą wypowiedzią
Amy R.
3 miesiące temu
Hej ostatnio widział jak dostała zdjęcie z galerii sztuki i powiedziała jakieś słowo artystce tak jakbyśmy mieli uwierzyć że ona się na tej sztuce zna ale Z relacji z tej galerii widziałam rękę starszego mężczyzny? Ja pytam co to jest że w Warszawie tyle influencerek spotyka się z starymi facetami których nie pokazują twarzy na IG? I ile to kosztuje? Dla koleżanki pytam
Ela
3 miesiące temu
Panna Nikt, kto to jest i komu daje, że o niej piszecie??
Meee
3 miesiące temu
a kto to jest
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
boom
3 miesiące temu
To nie jest wyrzeżbiony brzuch, tylko brzuch, który dawno jedzenia nie widział, ale za to mnóstwo środków przeczyszczających! Nie dajcie sie nabrac dziewczyny!
Prik
3 miesiące temu
To jest brzuch osoby która się głodzi...
Monika
3 miesiące temu
No może powiem jak boomer ale za moich czasów wszystkie młode dziewczyny były chude, tylko wyjątki nie były … dosłownie wszystkie koleżanki, kuzynki, siostry, sąsiadki itd … były bardzo szczupłe i było to tak oczywiste że nikomu by do głowy nie przyszło jakoś specjalnie zwracać na to uwagę. Młodość ma swoje zalety a jedną z nich jest bycie szczupłym bez wielkich wyczynów. Czy ta kobieta poza tym że jest chuda ma coś ciekawego do powiedzenia ?
Ha ha ha 😀😁
3 miesiące temu
Prężąc się w toalecie 😂
Poborca długó...
3 miesiące temu
Kreski nie tuczą, tuczą, ale pośrednio, obłoczki aromatycznego dymu. Wybierz mądrze. Wygrasz życie albo brzuch albo co tam chcesz.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (141)
Gosia
3 miesiące temu
Matko boska jak ta dziewczyna wyglada, lrzeciez to widac ze jest zaburzona w relacji z jedzeniem, ona wyglada zle I jak chora, I pokazuje ciagle treningi...po co, jak tam zero miesni, sama skora I kosci I ona mysle ze to jest ladne a przedewszytskim zdrowe....nie to nie jest, jej glowa kwalifikuje sie do leczenia to nie sa zarty!!
ona
3 miesiące temu
moja reakcja : oooooooh ....matko biedna :(
Mariusz
3 miesiące temu
Piękna figura godna naśladowania.
obserwacja
3 miesiące temu
wygląda na głodną i przemęczoną ale czym
Magie
3 miesiące temu
Naprawdę zazdro 🤩 ale po dwóch ciążach i przy ciągłym braku czasu - czuję się usprawiedliwiona 😅
Zniesmaczony
3 miesiące temu
Brzuch jak brzuch, co w tym nadzwyczajnego
gosc
3 miesiące temu
To nie jest umiesniony brzuch ,tylko totalnie wychudzony...co ona wyprawia..straszne
Marta M.
3 miesiące temu
O czym Wojewødzki z nią rozmawiał?
Aaaaa
3 miesiące temu
Tony samoopalacza z niedomalowanym biodrem i pępkiem - no Mulatka po prostu
mmm
3 miesiące temu
zawsze mi sie chce smiac jak widze dodane do imienia 'official'
jolka
3 miesiące temu
z twarzy podobna do tej Magdy od rzeźniczaka
43-latek
3 miesiące temu
Przecież te płatki jej nie pomogą. Musi po prostu przestać spać na boku z wlepioną twarzą w poduszkę. Niech się nauczy spać na plecach, to za 4 dni nie będzie żadnych zmarszczek pod oczami. Ot cała rewelacja. A takie płatki na lato mogą spowodować przebarwienia po słoneczne później pod oczami jak nie będzie codziennie przed słońcem stosować kremów z filtrem 50+ co 2 godziny. Takie płatki mają dużo witamin i czegoś pochodnego od retinolu lub sam retinol. Nie warto.
Gonia
3 miesiące temu
Co jeszcze zrobi dla sławy a i tak nikt jej nie zatrudnia
Agnieszka
3 miesiące temu
Biedne , zaburzone dziewczę. Bardzo źle to śwuadczy o Kubie i jego wyborach takich partnerek.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
9.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
8.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
7.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
6.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
5.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?
4.

Aleksander Sikora i Tomasz Karolak bawili się po "Tańcu z Gwiazdami" do trzeciej nad ranem. Kto jeszcze wpadł?

Aleksander Sikora po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" nie zdecydował się na angielskie wyjście. Prowadzący "Halo, tu Polsat" spotkał się po odcinku ze znajomymi, aby uczcić koniec przygody z programem. Humor ewidentnie dopisywał wszystkim. Sami zobaczcie.
3.

Sabrina Carpenter świeci stanikiem na ulicach Nowego Jorku. Tak świętowała kolejny sukces

Piosenkarka była gwiazdą kultowego show "Saturday Night Live", a jej występ spotkał się z entuzjastycznymi reakcjami. Po zakończeniu nagrań Sabrina Carpenter udała się na oficjalne after party, a paparazzi przyłapali ją w kreacji eksponującej stanik. Podoba wam sie jej seksowny wizerunek?
2.

TYLKO NA PUDELKU. Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz dokazywali nie tylko na parkiecie. Tak wyglądały kulisy "Tańca z Gwiazdami"

Za nami szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym emocji nie brakowało. Na miejscu nie zabrakło również Pudelka, który skrzętnie udokumentował dla was kulisy programu. Jak się okazuje, Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz nie szczędzili sobie czułości nie tylko przed kamerami. Czego jeszcze nie pokazano w telewizji?
1.

Celebryci opuszczają studio "TzG": Ewa Kasprzyk wyprowadzająca Shakirę, maślane oczy Agnieszki Kaczorowskiej, Iwona Pavlović obdarowana kwiatami...

Za nami kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami", w którym nie brakowało emocji. Po zakończeniu nagrań gwiazdy pośpiesznie opuszczały studio Polsatu, gdzie czekali już na nich paparazzi. Uwiecznili m.in. słodkie spojrzenia Rogacewicza i Kaczorowskiej, Kasprzyk wyprowadzającą Shakirę i jurorów obdarowanych bukietami kwiatów.