Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Anna Markowska zapytana o konflikt Janusza Palikota z Kubą Wojewódzkim: "Mam nadzieję, że jest to skok na kasę"

49
Podziel się:

Można odnieść wrażenie, że z każdym dniem Januszowi Palikotowi przybywa w show-biznesie wrogów. Tym razem liczne afery, które ma na koncie, skomentowała Anna Markowska - aktualna (?) partnerka Kuby Wojewódzkiego.

Anna Markowska zapytana o konflikt Janusza Palikota z Kubą Wojewódzkim: "Mam nadzieję, że jest to skok na kasę"
Anna Markowska komentuje aferę z Januszem Palikotem (fot. AKPA)

Choć Janusz Palikot wciąż usilnie próbuje podtrzymać swój wizerunek oświeconego człowieka sukcesu, dowody zdają się świadczyć o nieco odmiennym obrazie rzeczywistości. W ostatnich tygodniach szczególnie głośno było o próbach zdyskredytowania niegdysiejszych wpływowych przyjaciół Palikota. Ośmieszając m.in. Magdę Gessler, jak również snując wydumane insynuacje na temat Kuby Wojewódzkiego - swego byłego partnera biznesowego - przedsiębiorca postanowił wypromować najnowszą publikację o showbiznesowych brudach. Wszystko to zostało przeprowadzone z absolutnym brakiem wyczucia, jednak nie powinno to chyba dziwić. W końcu tonący brzytwy się chwyta. Nie jest bowiem tajemnicą, że prowadzona przez Palikota spółka popadła w potężne problemy finansowe. Wysoka sprzedaż książki mogłaby więc teoretycznie pokryć przynajmniej w niewielkiej części ciążące na nim zobowiązania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Palikot skazany. Poseł Lewicy jednoznacznie

Partnerka Kuby Wojewódzkiego wymownie o Januszu Palikocie

W międzyczasie stało się już jasne, że Palikot osiągnął w branży rozrywkowej, ale też i zapewne w wielkim biznesie, status persona non grata. Osoby, które były z nim powiązane w ten czy inny sposób w kwestiach finansowych, bardzo uważnie dobierają słowa, odnosząc się do wybryków niegdysiejszego wspólnika. Teraz swoje trzy grosze do głośnej afery wtrąciła Anna Markowska - "absolwentka" Top Model, która, choć sama nie robiła z Palikotem interesów, to jest przecież bardzo blisko z Kubą Wojewódzkim. Sami zainteresowani nigdy bezpośrednio nie potwierdzili, że są parą, ale tak już się jakoś w tabloidowej prasie przyjęło.

W rozmowie z reporterem portalu Świat Gwiazd Markowska zasugerowała, że krzywdzące wywody Palikota to nic innego jak desperacka próba łatwego zarobku. Modelka zdaje się twierdzić, że lista wierzycieli biznesmena jest dość obszerna.

Mam nadzieję, że jest to skok na kasę, bo ma komu oddawać pieniądze. Tyle na ten temat. (...) Oceniam jako uczciwy człowiek.

W jednej ze swych niedawnych wypowiedzi Wojewódzki przyznał, że został przez Palikota "rozegrany jak amator". Panowie ponoć nie utrzymują obecnie kontaktu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(49)
Den g
3 miesiące temu
To nie jest DRAMA Palikota z Wojewódzkim. To jest wyłudzenie kilku milionów od inwestorów. I wojewódzki też za to jest odpowiedzialny
Fryty
3 miesiące temu
Czyli Wojewódzki się już wybiela...
🥕🥕🥕
3 miesiące temu
Obaj są cwaniakmi, nieuczciwymi ludźmi, chciwymi i nieszanujacymi innych.
Noo
3 miesiące temu
Wojewódzki żałuje, Gessler żałuje, kto jeszcze? Chyba tylko nie sam Palikot
Ejj
3 miesiące temu
Jak to nigdy nie potwierdzili, że są parą? Przecież i Markowska i Wojewódzki o tym mówili i potwierdzali
Najnowsze komentarze (49)
Monte
3 miesiące temu
Mierna uroda , trochę jakby nie nasza..
Asia
3 miesiące temu
Mam wrazenie że to facet ......
arek
3 miesiące temu
artykuł sponsorowany - ile wojewódzki płaci za promowanie jego niewinności ? przecież palikot wojewódzkiemu nie jest nic winien - tylko odwrotnie - wojewódzki dostał kasę za naganianie klientów palikotowi a teraz nie chce oddać; to raczej jest WSPOŁUDZIAŁ i czerpanie korzyści przez wojewódzkiego
Kobe
3 miesiące temu
Kolejna "mądra" ? Schreiber nie przebije. Skąd tacy ludzie się biorą?
Gersdog
3 miesiące temu
Wobec Amber Golf to było jakieś dochodzenie a oni są nadal gwiazdy tv
Gerry
3 miesiące temu
Te młode dziewczyny to przykrywki pod zatok sztuki?
But
3 miesiące temu
Prokuratura Barskiego wyrzucili to teraz Palikot wyłazi z nory
Bella
3 miesiące temu
Nowy Amber Alkohol Palikot. Ludzie potracili majątki a Jakub i Jan udają że nitez są ofiarami
Figa
3 miesiące temu
A co z Zatoką Sztuki? Jakub W był w to ponoć zamieszany a teraz Blanka pracownica miliony robi. Ofiary nadal są ?
Monia
3 miesiące temu
Autorytet!!!!😄😄😄 daj pan spokój
Axaz
3 miesiące temu
Mam swoje zdanie na temat tych dwóch panów. Po prostu jeden wart drugiego. Dwóm cwaniakom coś w biznesie nie pykło i teraz wieszają po sobie psy.
Agata
3 miesiące temu
Z góry przepraszam, nie będę odpowiadać na komentarze. Bo się boje co napiszecie a mi jest trochę wstyd.. i wiem, że to głupie. Trochę naiwne. Ale posiada ktoś konto w pko? Doszło by odrazu.. I mógłby pożyczyć mi ktoś chociaż z 6 zł na chleb i do tego pasztet za 3 pln? Do poniedziałku jestem bez grosza. A naprawdę nie wytrzymam jak czegoś nie zjem.. jestem trochę załamana.. już nie wspomnę, że po opłaceniu wszystkiego zostaje mi 300 zł na życie na miesiąc.. Stępień Agata, 41 10 2024 9800 0081 0207 45 6124.. dziękuję naprawdę..
Nie za mądrą
3 miesiące temu
Ma nadzieję …🙈🙈, dziwnie się wypowiada, albo cytat wyrwany z kontekstu
Opryszczek
3 miesiące temu
Nie to zebym byl zlosliwy, ale czy Pani Ania tez nie dokonala "skoku na kase"? No chyba ze to Milosc, taka jak Weroniki Rosati z Harveiem Weinsteinem