Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Anna Mucha rozważała PRZERWANIE pierwszej CIĄŻY. "Tabletki leżały na mojej dłoni"

216
Podziel się

Aktorka mówi, że choć dziś jest zadowolona z tego, że postanowiła urodzić, to uważa, że każda kobieta powinna mieć prawo wyboru. "Nie oceniam niczyjej decyzji" - mówi.

Anna Mucha rozważała PRZERWANIE pierwszej CIĄŻY. "Tabletki leżały na mojej dłoni"
Anna Mucha rozważała aborcję (FORUM)
bDYnDdyt

Anna Mucha bez wątpienia należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Karierę w show biznesie zaczynała jeszcze jako 10-latka, a jej pracę artystyczną od dawna dopełniają kontrowersyjne wypowiedzi, którymi celebrytka raczy nas za pośrednictwem kolorowej prasy. Mucha nie ukrywa zresztą, że lubi, gdy uwaga mediów jest skupiona właśnie na niej.

Choć Anna Mucha przez lata była bohaterką kilkunastu głośnych afer i media już od dawna regularnie donoszą o nowinkach z jej życia osobistego, aktorka stara się mimo wszystko trzymać swoje prywatne sprawy z dala od blasków fleszy. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy Mucha sama decyduje się poinformować prasę o nieznanych dotąd faktach ze swojego życia - oczywiście na jej zasadach.

bDYnDdyv
Zobacz także: Anna Mucha opowiada o wymarzonej Polsce

Jedną z kwestii, za które Mucha była w przeszłości atakowana, jest jej liberalne podejście do wielu kwestii. Aktorka nigdy nie bała się tematów seksualności czy walki o prawa kobiet. Teraz celebrytka udowadnia to po raz kolejny w wywiadzie dla Wysokich Obcasów, w którym przyznaje, że pierwsza ciąża była dla niej z początku trudnym doświadczeniem.

bDYnDdyB

Mnie osobiście ciąża zaskoczyła. Dziś mogę powiedzieć, bez żadnych konotacji religijnych, że to było błogosławieństwo i dziękuję za ten dar, ten przypadek. Jestem szczęśliwa i wzruszona. Natomiast na początku wcale taka wzruszona nie byłam - opowiada Mucha.

W dalszej części wypowiedzi aktorka wprost przyznaje, że rozważała nawet przerwanie ciąży. Była już nawet zaopatrzona w tabletki poronne, jednak ostatecznie zmieniła zdanie.

Skontaktowałam się z Kobietami na Falach, przysłały mi tabletki. Leżały przez jakiś czas na mojej dłoni, potem w lodówce. Podjęłam inną decyzję, widząc, że mam koło siebie właściwego partnera. Tabletki zostały w lodówce - wyznaje Mucha..

Fakt, że zrezygnowała z przerwania ciąży, nie oznacza jednak, że celebrytka oczekuje tego samego od innych kobiet. Ania podkreśla, że każdy powinien mieć możliwość podjęcia samodzielnej, świadomej decyzji, a ona nie ma prawa ich wyboru oceniać.

bDYnDdyC

Jakiś czas później zgłosiły się do mnie dwie kobiety w ciąży z wielkimi rozterkami. Długo rozmawiałyśmy. Nie oceniałam ich decyzji. Zostawiłam tabletki na stole. Wyszłam - wspomina.

W tym samym wywiadzie aktorka poruszyła jeszcze temat tego, że boi się o przyszłość swoich dzieci. Chodzi oczywiście o kondycję środowiska i nastroje społeczne, które nie napawają optymizmem.

Największy mój strach codzienny to to, że ktoś je potrąci na pasach. Jak się rodziły, bałam się, że będzie wojna. Myślałam o bezpiecznym miejscu, gdzie mogłabym je wywieźć, bo ja nie jestem bohaterką, która miałaby umierać za ulicę. Teraz się boję, że moje dzieci będą żyły w trującym środowisku. Przeraża mnie, że przed zanieczyszczeniami możemy nie mieć gdzie uciec - ubolewa Mucha.

Zaskoczyło Was jej wyznanie?

bDYnDdyD
bDYnDdyW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(216)
domma
8 miesięcy temu
Mnie by to nie przeszkadzał, gdyby moja Mama coś takiego mi powiedziała. Ważne jest jaką podjęła ostateczną decyzję. Poza tym nikt w niczyich butach nie chodzi i nie siedzimy nikomu w głowie.
Lea
8 miesięcy temu
W dzisiejszych czasach być Dzieckiem Miłości, a nie Dzieckiem Wpadki to naprawdę coś wyjątkowego ❤️
K.
8 miesięcy temu
Mamy XXI wiek i dostępną antykoncepcję, to jest absurd, że dwoje dorosłych osób zalicza wpadkę w postaci ciąży!!!!! chcesz uprawiać sex zabezpiecz się i po kłopocie... ludzie ogarnijcie się
bDYnDdyX
Gość
8 miesięcy temu
Normalny człowiek zrozumie i wybaczy, jeśli w ogóle jest co. Mnie moja mama osobiście poinformowała, że taka sytuacja zaskoczyła ich pod koniec studiów, początkowo oboje z tatą mnie nie chcieli. Wtedy jeszcze nie było z tym problemów, nikt by się nie dowiedział. Mama nie chciała, żeby mnie coś podobnego spotkało
efgh
8 miesięcy temu
Ja nie ogarniam już tego lewactwa. Do jakich wynaturzeń dochodzi??? Nie można zabić zwierzęcia, nie można ściąć drzewa, nie można jeść zwierząt, nie można palić w piecu węglem i jeszcze wiele innych, ale dziecko można zabić bo to tylko zlepek komórek i jeszcze nie człowiek! Świat stanął na głowie...
Najnowsze komentarze (216)
ONA
7 miesięcy temu
i kogo to obchodzi????
juyt
7 miesięcy temu
kazdy niech robi co chce
krystyna
7 miesięcy temu
Każda aborcja jest MORDERSTWEM człowieka, niewinnej niczemu istoty. Pomaganie, namawianie czy wspomaganie kogoś w podjęciu decyzji o aborcji jest równoważne czynowi aborcji.
Koniczynka
7 miesięcy temu
Jakie tajemnice można jeszcze upubliczniać by tylko zaistnieć i wzbudzić zainteresowanie. To niczemu nie służy, a dziecko (nie życzę tego), może usłyszeć w szkole "szkoda, że mama Cię nie wyskrobała". Biedne są dzieci celebrytów. Pamiętam gdy byłam mała nie lubiłam gdy rodzice mówili na mój temat najbliższym im osobom. Choć były to ciocie, wujkowie, dziadkowie, najbliżsi przyjaciele - zawstydzało mnie to .Dziś wynurzenia celebrytów, dotyczące ich dzieci czytają i słuchają tysiące ludzi. Smutne to bardzo i czasem ociera się o patologię, bo patologia to niekoniecznie odór wódki i brudu. Czasem nosi białe rękawiczki i pachnie dobrymi perfumami.
OKO
7 miesięcy temu
Xli ludzie tak zdeprawowali społeczeństwo ,, wmawiając mu ,że ZABICIE SWOJEGO WŁASNEGO DZIECKA nie jest niczym złym...na BOGA!!! takich ludzi , gotowych zabic swoje własne potomstwo boje się najbardziej..bo co ich powstrzymuje od zabicia mnie lub ciebie??? gdy stanę się dla nich niewygodny..///
Dick
7 miesięcy temu
Publicznie takie wynurzenia :( Nawet nie wiem jak to skomentować...
busia
7 miesięcy temu
A co nas to obchodzi, żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sss
7 miesięcy temu
A taka wyedukowana seksualnie... Od 20 roku życia reklamująca całą sobą plastry antykoncepcyjne... Ciekawe co poszło nie tak..?
bDYnDdyP
ala
7 miesięcy temu
Kazda NORMALNA matka ma takie lęki. Witamy w klubie PAWDZIWYCH matek :)
Gula
7 miesięcy temu
A mnie ojciec kazał mojej mamie wyskrobać. Na szczęście mam mądrą mamę i dar życia.
Oxy
7 miesięcy temu
Ojoj aż tak trzeba żebrać o uwagę?
zzz
7 miesięcy temu
wszystko super rodzimy wychowujemy martwimy sie caly czas o nasze dzieci a skazujemy je na walke o przetrwanie w tym okrutnym swiecie
Ewela
7 miesięcy temu
to co ona mówi o macierzyństwie i dzieciach zrozumie tylko kobieta będąca matką pozdrawiam wszystkie mamy
widz
7 miesięcy temu
Ona to drugi nocnik. Pierwszy to Rossati. Celebrytki bez wstydu . Szkoda dzieci kiedys beda czytali o matce zyla bez zahamowania.
...
Następna strona
bDYnDdzr