Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Tolerancyjna Anna Mucha: "Nie mam potrzeby włażenia komuś DO ŁÓŻKA ani sprawdzania kto z kim co robi"

76
Podziel się

Aktorka uważa, że uprzedzenia powodują, że ludzie są nieszczęśliwi: "Żyjmy i dajmy żyć innym" - apeluje Mucha.

Tolerancyjna Anna Mucha: "Nie mam potrzeby włażenia komuś DO ŁÓŻKA ani sprawdzania kto z kim co robi"
Ana Mucha zachęca, by ludzie pozwolili innym kochać tak, jak chcą (ONS.pl)
bCYMfriZ

Przetaczająca się przez media i kraj burza wokół traktowania społeczności LGBT sprowokowała do komentarzy wielu celebrytów. Wśród gwiazd, które zabrały głos w dyskusji na ten temat znalazły się między innymi Martyna Wojciechowska, Rafał Brzozowski, Michał Szpak, a ostatnio, podczas koncertu, również Kayah. Piosenkarka poszła krok dalej od swoich kolegów i zaapelowała o legalizację związków osób tej samej płci.

Do tolerancji i otwartości w stosunku do wyborów innych zachęca też Anna Mucha. W rozmowie z Jastrząb Post celebrytka, która od pewnego czasu jest związana z aktorem, Jakubem Wonsem, podkreśliła, że w życiu stara się nie wtrącać w intymne sprawy ludzi, o ile w grę nie wchodzi czyjaś krzywda lub cierpienie:

Nie mam jakiejś potrzeby włażenia komuś do łóżka, ani sprawdzania kto z kim co robi, o ile oczywiście nikt nie jest przy tym raniony, krzywdzony. O ile nie są to sytuacje związane z szeroko pojętym nieszczęściem - mówi Mucha.

bCYMfrjb

"Kogel-mogel 4". Anna Mucha uradowana wróciła na plan filmowy. "Jest absolutnie cudownie!"

Aktorka podkreśla, że najważniejsza w życiu jest po prostu miłość i o nią powinniśmy walczyć:

Natomiast na miłość boską… żeby życie miało smaczek… Kochani dajmy spokój. Ludzie chcą się kochać, to jest najpiękniejsze, co może nas spotkać - zauważa Ania.

bCYMfrjh

Zdaniem aktorki, która w przeszłości była związana z Kubą Wojewódzkim i ma dwoje dzieci z wieloletniego związku z Marcelem Sorą, uprzedzenia i zamknięcie na racje innych sprawiają, że ludzie sami sobie zamykają drogę do szczęścia:

A wszystkie demony i potwory, które siedzą w szafie powodują, że jesteśmy zwyczajnie nieszczęśliwi. Więc żyjmy i dajmy żyć innym - nawołuje Mucha w rozmowie z portalem.

Zgadzacie się z Anią?

bCYMfrji
bCYMfrjC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(76)
Pytajka
miesiąc temu
Myślałam że równość polega na tym że homo i hetero są tacy sami, tylko kręcą je inne osoby i z innymi są w związkach. Jednak gdy patrzę na aktywistów i marsze równości mam wrażenie że oni są kompletnie inni niz np. Ja. Nie mogłabym iść w tym marszu bo się nie identyfikuję z taką społecznością, takim zachowaniem a hetero też tam idą. Dlaczego oni są tam tacy wyuzdani? Dlaczego na każdym kroku chcą podkreslać jak bardzo się różnią?
peace & love
miesiąc temu
Ja tez nie mam potrzeby i nie rozumiem własnie dlaczego oni mają potrzebę wyłażenia z tym na ulice ???
Panielitosci
miesiąc temu
Oh jak milo, zeby inni byli szczesliwi. A twoje uszczypilwosci w programach czy ogolne bezpodstawne chamstwo wobec innych to juz nikogo nie unieszczęśliwa?
bCYMfrjD
polka
miesiąc temu
Od stuleci większość ludzi nie interesuje się z kim kto śpi. O co ten raban???
gość
miesiąc temu
Przecież to LGBT opiera się jedynie na seksualności.Oprócz mówienia kto z kim sypia nic więcej nie mają do powiedzenia. A nas nie interesuje czy pan z panem , czy pan z panią, czy pan z panią i panem. Polacy są tolerancyjni i oceniają ludzi nie po ich seksualnych zainteresowaniach. Jeżeli ktoś jest agresywny,chamski i nie szanuje innych to nie ma znaczenia czy jest z grupy LGBT czy heteroseksualny. Środowisko LGBT prowokuje naszą niechęć aby mieć wieczne argumenty jacy jesteśmy nietolerancyjni. To cyniczne gierki!
Najnowsze komentarze (76)
Gosc
miesiąc temu
Celebrycki autorytet się odezwał, nie musi pani mówić ludziom co mają robić, myśleć itp. Każdy ma własne zdanie, POGLĄD na ten temat, nikt nikomu nie zabrania się kochać, o czym pani mówi, życzę pani aby pani spotkała takiego głaszczącego się po...... jak ten Pan z balkoniku, ciekawe czy się Pani nie wystraszy - pani tolerancjo.
artek
miesiąc temu
To że są tacy odmieńcy to wiadomo. Tylko dlaczego on w tak obleśny sposób demonstrują tą swoją odmiennośc. To że dwóch czy dwie chcą byc razem to ich sprawa.
Dghnjdd
miesiąc temu
To sobie żyjcie i kochajcie kogo chcecie, dlaczego uparcie chcecie produkować symbole religijne?
#muchozol
miesiąc temu
Z tą aktorka to przesadzacie...
Olga
miesiąc temu
Nie mogę jej słuchać i .... oglądać
i..
miesiąc temu
Swoje już natrzepała na prawo i lewo.
Yan
miesiąc temu
No Mucha musi coś wymyśleć żeby o niej pisali bo jakoś tak cicho o niej
gosc
miesiąc temu
W tym wywiadzie wygląda jak Agata Kulesza.
bCYMfrjv
gość
miesiąc temu
Trudno uwierzyć, że ktoś w ogóle chce się z tym babskiem wiązać i że znalazł się jakiś mega odważny, który jej dwoje dzieci zrobił. Medal się gościowi należy normalnie.
Dzinia Ratka
miesiąc temu
Brawo Ania! To,co się teraz dzieje,ta nagonka na LGBT,a zwłaszcza ze strony KK,jest czymś obrzydliwym. A zawsze myślałam,że Polacy są narodem tolerancyjnym! W większości nie są! I to katolicki kraj!
ups
miesiąc temu
Też nie interesuje mnie kto z kim śpi, no ale na litość po co się z tym obnosić i uważać, że się jest dyskryminowanym, choć jednocześnie obraża się innych, profanuje ich wiarę, wreszcie dopuszcza się czynów chuligańskich.
Ula
miesiąc temu
Poznałam ta Panią mala pryszczata robi bardzo duzo szumu wokoł siebie
Zofia
miesiąc temu
Pani Ania jak zwykle piekna i mądra.
Figa
miesiąc temu
Kolejna cele brytka która gdacze co jej każą
...
Następna strona
bCYMfrjX