Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Tolerancyjna Anna Mucha: "Nie mam potrzeby włażenia komuś DO ŁÓŻKA ani sprawdzania kto z kim co robi"

76
Podziel się

Aktorka uważa, że uprzedzenia powodują, że ludzie są nieszczęśliwi: "Żyjmy i dajmy żyć innym" - apeluje Mucha.

Tolerancyjna Anna Mucha: "Nie mam potrzeby włażenia komuś DO ŁÓŻKA ani sprawdzania kto z kim co robi"
Ana Mucha zachęca, by ludzie pozwolili innym kochać tak, jak chcą (ONS.pl)
bDAngGER

Przetaczająca się przez media i kraj burza wokół traktowania społeczności LGBT sprowokowała do komentarzy wielu celebrytów. Wśród gwiazd, które zabrały głos w dyskusji na ten temat znalazły się między innymi Martyna Wojciechowska, Rafał Brzozowski, Michał Szpak, a ostatnio, podczas koncertu, również Kayah. Piosenkarka poszła krok dalej od swoich kolegów i zaapelowała o legalizację związków osób tej samej płci.

Do tolerancji i otwartości w stosunku do wyborów innych zachęca też Anna Mucha. W rozmowie z Jastrząb Post celebrytka, która od pewnego czasu jest związana z aktorem, Jakubem Wonsem, podkreśliła, że w życiu stara się nie wtrącać w intymne sprawy ludzi, o ile w grę nie wchodzi czyjaś krzywda lub cierpienie:

Nie mam jakiejś potrzeby włażenia komuś do łóżka, ani sprawdzania kto z kim co robi, o ile oczywiście nikt nie jest przy tym raniony, krzywdzony. O ile nie są to sytuacje związane z szeroko pojętym nieszczęściem - mówi Mucha.

bDAngGET
Zobacz także: "Kogel-mogel 4". Anna Mucha uradowana wróciła na plan filmowy. "Jest absolutnie cudownie!"

Aktorka podkreśla, że najważniejsza w życiu jest po prostu miłość i o nią powinniśmy walczyć:

bDAngGEZ

Natomiast na miłość boską… żeby życie miało smaczek… Kochani dajmy spokój. Ludzie chcą się kochać, to jest najpiękniejsze, co może nas spotkać - zauważa Ania.

Zdaniem aktorki, która w przeszłości była związana z Kubą Wojewódzkim i ma dwoje dzieci z wieloletniego związku z Marcelem Sorą, uprzedzenia i zamknięcie na racje innych sprawiają, że ludzie sami sobie zamykają drogę do szczęścia:

A wszystkie demony i potwory, które siedzą w szafie powodują, że jesteśmy zwyczajnie nieszczęśliwi. Więc żyjmy i dajmy żyć innym - nawołuje Mucha w rozmowie z portalem.

bDAngGFa

Zgadzacie się z Anią?

bDAngGFb
bDAngGFu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(76)
Pytajka
5 miesięcy temu
Myślałam że równość polega na tym że homo i hetero są tacy sami, tylko kręcą je inne osoby i z innymi są w związkach. Jednak gdy patrzę na aktywistów i marsze równości mam wrażenie że oni są kompletnie inni niz np. Ja. Nie mogłabym iść w tym marszu bo się nie identyfikuję z taką społecznością, takim zachowaniem a hetero też tam idą. Dlaczego oni są tam tacy wyuzdani? Dlaczego na każdym kroku chcą podkreslać jak bardzo się różnią?
peace & love
5 miesięcy temu
Ja tez nie mam potrzeby i nie rozumiem własnie dlaczego oni mają potrzebę wyłażenia z tym na ulice ???
Panielitosci
5 miesięcy temu
Oh jak milo, zeby inni byli szczesliwi. A twoje uszczypilwosci w programach czy ogolne bezpodstawne chamstwo wobec innych to juz nikogo nie unieszczęśliwa?
bDAngGFv
polka
5 miesięcy temu
Od stuleci większość ludzi nie interesuje się z kim kto śpi. O co ten raban???
gość
5 miesięcy temu
Przecież to LGBT opiera się jedynie na seksualności.Oprócz mówienia kto z kim sypia nic więcej nie mają do powiedzenia. A nas nie interesuje czy pan z panem , czy pan z panią, czy pan z panią i panem. Polacy są tolerancyjni i oceniają ludzi nie po ich seksualnych zainteresowaniach. Jeżeli ktoś jest agresywny,chamski i nie szanuje innych to nie ma znaczenia czy jest z grupy LGBT czy heteroseksualny. Środowisko LGBT prowokuje naszą niechęć aby mieć wieczne argumenty jacy jesteśmy nietolerancyjni. To cyniczne gierki!
Najnowsze komentarze (76)
Gosc
5 miesięcy temu
Celebrycki autorytet się odezwał, nie musi pani mówić ludziom co mają robić, myśleć itp. Każdy ma własne zdanie, POGLĄD na ten temat, nikt nikomu nie zabrania się kochać, o czym pani mówi, życzę pani aby pani spotkała takiego głaszczącego się po...... jak ten Pan z balkoniku, ciekawe czy się Pani nie wystraszy - pani tolerancjo.
artek
5 miesięcy temu
To że są tacy odmieńcy to wiadomo. Tylko dlaczego on w tak obleśny sposób demonstrują tą swoją odmiennośc. To że dwóch czy dwie chcą byc razem to ich sprawa.
Dghnjdd
5 miesięcy temu
To sobie żyjcie i kochajcie kogo chcecie, dlaczego uparcie chcecie produkować symbole religijne?
#muchozol
5 miesięcy temu
Z tą aktorka to przesadzacie...
Olga
5 miesięcy temu
Nie mogę jej słuchać i .... oglądać
i..
5 miesięcy temu
Swoje już natrzepała na prawo i lewo.
Yan
5 miesięcy temu
No Mucha musi coś wymyśleć żeby o niej pisali bo jakoś tak cicho o niej
gosc
5 miesięcy temu
W tym wywiadzie wygląda jak Agata Kulesza.
bDAngGFn
gość
5 miesięcy temu
Trudno uwierzyć, że ktoś w ogóle chce się z tym babskiem wiązać i że znalazł się jakiś mega odważny, który jej dwoje dzieci zrobił. Medal się gościowi należy normalnie.
Dzinia Ratka
5 miesięcy temu
Brawo Ania! To,co się teraz dzieje,ta nagonka na LGBT,a zwłaszcza ze strony KK,jest czymś obrzydliwym. A zawsze myślałam,że Polacy są narodem tolerancyjnym! W większości nie są! I to katolicki kraj!
ups
5 miesięcy temu
Też nie interesuje mnie kto z kim śpi, no ale na litość po co się z tym obnosić i uważać, że się jest dyskryminowanym, choć jednocześnie obraża się innych, profanuje ich wiarę, wreszcie dopuszcza się czynów chuligańskich.
Ula
5 miesięcy temu
Poznałam ta Panią mala pryszczata robi bardzo duzo szumu wokoł siebie
Zofia
5 miesięcy temu
Pani Ania jak zwykle piekna i mądra.
Figa
5 miesięcy temu
Kolejna cele brytka która gdacze co jej każą
...
Następna strona
bDAngGFP