Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Anna Popek ROZSTAŁA SIĘ z partnerem! Oskarża go o promowanie się na jej nazwisku: "NIC MNIE Z NIM NIE ŁĄCZY"

159
Podziel się

Ulubienica Jacka Kurskiego postanowiła zabrać głos w sprawie swojego życia uczuciowego, po tym jak doszły do niej słuchy, że jej eks próbuje zaistnieć, powołując się łączącą ich niegdyś relację.

Anna Popek ROZSTAŁA SIĘ z partnerem! Oskarża go o promowanie się na jej nazwisku: "NIC MNIE Z NIM NIE ŁĄCZY"
Anna Popek potwierdza rozstanie z partnerem (fot. ONS)
bDSWOenF

Mimo czerpania pełnymi garściami z zaprowadzanej na korytarzach TVP dobrej zmiany Anna Popek nigdy specjalnie nie otwierała się przed kolorową prasą na temat swojego życia osobistego. W 2011 roku dziennikarka rozwiodła się po 16 latach małżeństwa z Andrzejem Popkiem. Od jakiegoś czasu przy jej boku zaczęto widywać natomiast parającego się fotografią Tomasza Krupę.

Przez ostatnie kilka dni po sieci hulały plotki, jakoby relacja Anny Popek z Tomaszem Krupą przeszła już do historii, pomimo że jeszcze niedawno para miała ponoć planować ślub. Spekulacje ostatecznie potwierdziła sama dziennikarka, która najwyraźniej zawiodła się na młodszym o 11 lat kochanku.

bDSWOenH
Zobacz także: Anna Popek uderza w Kingę Rusin? "Panuje nadużywanie statusu gwiazdy"

W ostatni piątek Popek opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym opisuje zakończony romans jako zwyczajną pomyłkę. Niestety, nawet po definitywnym ukróceniu kontaktów z Krupą, ten nadal rzekomo przysparzał dziennikarce przykrości.

Chcę potwierdzić fakt, że opisywana relacja to przeszłość - deklaruje na Instagramie Anna Popek. Jak złośliwie skomentował tę sytuację mój znajomy, był to spóźniony błąd młodości. No cóż, czasem i tak się zdarza. Jednak w związku z tym, że dochodzą mnie słuchy o powoływaniu się przez tę osobę na wciąż aktualne kontakty ze mną, oświadczam, że ani prywatnie, ani zawodowo, ani towarzysko nic mnie z panem Tomaszem nie łączy. Powoływanie się na mnie będzie nadużyciem. Sądzę jednak, że w przyszłości fakt taki nie będzie miał już miejsca - pisze pełna nadziei dziennikarka.

bDSWOenN

Mimo że związek zakończył się fiaskiem, Anna nadal jest zdania, że wyniosła z niego cenne doświadczenie i teraz będzie bardziej świadoma, na co powinno się uważać w relacjach damsko-męskich.

Pod zdjęciem dziennikarki komentarz zostawiła pewna kobieta podająca się za byłą sympatię Tomasza Krupy. Ona również wyciągnęła wnioski, że relacja z mężczyzną była po prostu błędem. W odpowiedzi Popek pogratulowała jej czujności.

Myślicie, że były ukochany jej odpowie?

bDSWOenO
bDSWOenP
bDSWOeoi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
Mila
5 miesięcy temu
Dzisiaj chyba nie ma nic bezinteresownie, nawet w związku. Jestem przerażona. Wspominam czasy, kiedy ludzie mniej posiadali, ale mieli inne priorytety i wariaci.
anna
5 miesięcy temu
prawie nigdy nie wyjdzie związek starszej kobiety z młodszym mężczyzna, jeden na milion może, ale kobieta musi bardzo młodo wyglądać
Nel
5 miesięcy temu
Niestety zazwyczaj związek starszej kobiety z młodszym mężczyzną tak się kończy... Wykorzysta, nauczy się, pozna lepsze towarzystwo i zostawi... Przerobiłam ☹️
bDSWOeoj
Gen
5 miesięcy temu
Widać że chłopak miał parcie na szkło
Nina
5 miesięcy temu
Trudno (dziś) rozpoznać interesowność, samą namiętność od tego że ktoś Cię na serio polubił, chce naprawdę poznać, traktuje poważnie i w dłuższym horyzoncie czasu.
Najnowsze komentarze (159)
Mark
3 miesiące temu
Zachciało jej się młodzika! Wiadomo że poleciał na jej nazwisko a nie na urodę. Starość nie radość!
Dr Nauk
4 miesiące temu
Co zamoczył to jego.
rówieśniczka
4 miesiące temu
Rozstali się, bo on zobaczył ją bez makijażu...
Ala
5 miesięcy temu
Szczerze wątpię czy na jej nazwisku można się wypromowac. Swego czasu bardzo popierala Kurskiego bo chciała zostać kurska ale jak się ożenił to się uspokoila.
Jaga
5 miesięcy temu
Widziałam ich razem na imprezie przed covid...jej wieszanie się na nim i obsciskiwanie publiczne..to nie było 'smaczne'..teraz już ich nic nie łączy...
wow
5 miesięcy temu
hahahhah ...dobre dobre
dodo.
5 miesięcy temu
No cóż zrobił usługę przeczyścił komin i poszedł na inne dachy.
Aneta
5 miesięcy temu
Prawda jest taka, że ona wygląda o niebo młodziej od niego
bDSWOeob
fan
5 miesięcy temu
kolo naprawdę był w potrzebie, mam 62 lata i nie brałbym
kiki mrówka
5 miesięcy temu
koleś był naprawdę zakochany a ona ciągle podejrzewała go że żeruje na jej nazwisku, to nie w porządku
kili
5 miesięcy temu
Musi pani porzucić poszukiwania w swojej branży, tam nie ma materiału na męża!
Greg
5 miesięcy temu
Anna Popek...niby taka katoliczka 🤣🤣🤣
Ada
5 miesięcy temu
Jeżeli dojrzały facet jest wartościowym człowiekiem to jest żonaty lub ma mądrą kobietę, która go docenia. Nieudacznicy skaczą z kwiatka na kwiatek lub są sami. Taka prawda.
Klara
5 miesięcy temu
Ja tam przeszło 15 lat w cudownym związku z cudownym mężem..a że 12 lat młodszy..bez znaczenia
...
Następna strona
bDSWOeoD