Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Anna Popek ROZSTAŁA SIĘ z partnerem! Oskarża go o promowanie się na jej nazwisku: "NIC MNIE Z NIM NIE ŁĄCZY"

159
Podziel się

Ulubienica Jacka Kurskiego postanowiła zabrać głos w sprawie swojego życia uczuciowego, po tym jak doszły do niej słuchy, że jej eks próbuje zaistnieć, powołując się łączącą ich niegdyś relację.

Anna Popek ROZSTAŁA SIĘ z partnerem! Oskarża go o promowanie się na jej nazwisku: "NIC MNIE Z NIM NIE ŁĄCZY"
Anna Popek potwierdza rozstanie z partnerem (fot. ONS)
bDIDgodh

Mimo czerpania pełnymi garściami z zaprowadzanej na korytarzach TVP dobrej zmiany Anna Popek nigdy specjalnie nie otwierała się przed kolorową prasą na temat swojego życia osobistego. W 2011 roku dziennikarka rozwiodła się po 16 latach małżeństwa z Andrzejem Popkiem. Od jakiegoś czasu przy jej boku zaczęto widywać natomiast parającego się fotografią Tomasza Krupę.

Przez ostatnie kilka dni po sieci hulały plotki, jakoby relacja Anny Popek z Tomaszem Krupą przeszła już do historii, pomimo że jeszcze niedawno para miała ponoć planować ślub. Spekulacje ostatecznie potwierdziła sama dziennikarka, która najwyraźniej zawiodła się na młodszym o 11 lat kochanku.

bDIDgodj
Zobacz także: Anna Popek uderza w Kingę Rusin? "Panuje nadużywanie statusu gwiazdy"

W ostatni piątek Popek opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym opisuje zakończony romans jako zwyczajną pomyłkę. Niestety, nawet po definitywnym ukróceniu kontaktów z Krupą, ten nadal rzekomo przysparzał dziennikarce przykrości.

Chcę potwierdzić fakt, że opisywana relacja to przeszłość - deklaruje na Instagramie Anna Popek. Jak złośliwie skomentował tę sytuację mój znajomy, był to spóźniony błąd młodości. No cóż, czasem i tak się zdarza. Jednak w związku z tym, że dochodzą mnie słuchy o powoływaniu się przez tę osobę na wciąż aktualne kontakty ze mną, oświadczam, że ani prywatnie, ani zawodowo, ani towarzysko nic mnie z panem Tomaszem nie łączy. Powoływanie się na mnie będzie nadużyciem. Sądzę jednak, że w przyszłości fakt taki nie będzie miał już miejsca - pisze pełna nadziei dziennikarka.

bDIDgodp

Mimo że związek zakończył się fiaskiem, Anna nadal jest zdania, że wyniosła z niego cenne doświadczenie i teraz będzie bardziej świadoma, na co powinno się uważać w relacjach damsko-męskich.

Pod zdjęciem dziennikarki komentarz zostawiła pewna kobieta podająca się za byłą sympatię Tomasza Krupy. Ona również wyciągnęła wnioski, że relacja z mężczyzną była po prostu błędem. W odpowiedzi Popek pogratulowała jej czujności.

Myślicie, że były ukochany jej odpowie?

bDIDgodq
bDIDgodr
bDIDgodK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
Mark
2 miesiące temu
Zachciało jej się młodzika! Wiadomo że poleciał na jej nazwisko a nie na urodę. Starość nie radość!
Dr Nauk
2 miesiące temu
Co zamoczył to jego.
rówieśniczka
2 miesiące temu
Rozstali się, bo on zobaczył ją bez makijażu...
bDIDgodL
Ala
3 miesiące temu
Szczerze wątpię czy na jej nazwisku można się wypromowac. Swego czasu bardzo popierala Kurskiego bo chciała zostać kurska ale jak się ożenił to się uspokoila.
Jaga
3 miesiące temu
Widziałam ich razem na imprezie przed covid...jej wieszanie się na nim i obsciskiwanie publiczne..to nie było 'smaczne'..teraz już ich nic nie łączy...
wow
3 miesiące temu
hahahhah ...dobre dobre
dodo.
3 miesiące temu
No cóż zrobił usługę przeczyścił komin i poszedł na inne dachy.
Aneta
3 miesiące temu
Prawda jest taka, że ona wygląda o niebo młodziej od niego
fan
3 miesiące temu
kolo naprawdę był w potrzebie, mam 62 lata i nie brałbym
kiki mrówka
3 miesiące temu
koleś był naprawdę zakochany a ona ciągle podejrzewała go że żeruje na jej nazwisku, to nie w porządku
kili
3 miesiące temu
Musi pani porzucić poszukiwania w swojej branży, tam nie ma materiału na męża!
Greg
3 miesiące temu
Anna Popek...niby taka katoliczka 🤣🤣🤣
Ada
3 miesiące temu
Jeżeli dojrzały facet jest wartościowym człowiekiem to jest żonaty lub ma mądrą kobietę, która go docenia. Nieudacznicy skaczą z kwiatka na kwiatek lub są sami. Taka prawda.
bDIDgodD
Klara
3 miesiące temu
Ja tam przeszło 15 lat w cudownym związku z cudownym mężem..a że 12 lat młodszy..bez znaczenia
...
Następna strona
bDIDgoef