Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Anna Popek ROZSTAŁA SIĘ z partnerem! Oskarża go o promowanie się na jej nazwisku: "NIC MNIE Z NIM NIE ŁĄCZY"

149
Podziel się:

Ulubienica Jacka Kurskiego postanowiła zabrać głos w sprawie swojego życia uczuciowego, po tym jak doszły do niej słuchy, że jej eks próbuje zaistnieć, powołując się łączącą ich niegdyś relację.

Anna Popek ROZSTAŁA SIĘ z partnerem! Oskarża go o promowanie się na jej nazwisku: "NIC MNIE Z NIM NIE ŁĄCZY"
Anna Popek potwierdza rozstanie z partnerem (fot. ONS)

Mimo czerpania pełnymi garściami z zaprowadzanej na korytarzach TVP dobrej zmiany Anna Popek nigdy specjalnie nie otwierała się przed kolorową prasą na temat swojego życia osobistego. W 2011 roku dziennikarka rozwiodła się po 16 latach małżeństwa z Andrzejem Popkiem. Od jakiegoś czasu przy jej boku zaczęto widywać natomiast parającego się fotografią Tomasza Krupę.

Przez ostatnie kilka dni po sieci hulały plotki, jakoby relacja Anny Popek z Tomaszem Krupą przeszła już do historii, pomimo że jeszcze niedawno para miała ponoć planować ślub. Spekulacje ostatecznie potwierdziła sama dziennikarka, która najwyraźniej zawiodła się na młodszym o 11 lat kochanku.

Zobacz także: Anna Popek uderza w Kingę Rusin? "Panuje nadużywanie statusu gwiazdy"

W ostatni piątek Popek opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym opisuje zakończony romans jako zwyczajną pomyłkę. Niestety, nawet po definitywnym ukróceniu kontaktów z Krupą, ten nadal rzekomo przysparzał dziennikarce przykrości.

Chcę potwierdzić fakt, że opisywana relacja to przeszłość - deklaruje na Instagramie Anna Popek. Jak złośliwie skomentował tę sytuację mój znajomy, był to spóźniony błąd młodości. No cóż, czasem i tak się zdarza. Jednak w związku z tym, że dochodzą mnie słuchy o powoływaniu się przez tę osobę na wciąż aktualne kontakty ze mną, oświadczam, że ani prywatnie, ani zawodowo, ani towarzysko nic mnie z panem Tomaszem nie łączy. Powoływanie się na mnie będzie nadużyciem. Sądzę jednak, że w przyszłości fakt taki nie będzie miał już miejsca - pisze pełna nadziei dziennikarka.

Mimo że związek zakończył się fiaskiem, Anna nadal jest zdania, że wyniosła z niego cenne doświadczenie i teraz będzie bardziej świadoma, na co powinno się uważać w relacjach damsko-męskich.

Pod zdjęciem dziennikarki komentarz zostawiła pewna kobieta podająca się za byłą sympatię Tomasza Krupy. Ona również wyciągnęła wnioski, że relacja z mężczyzną była po prostu błędem. W odpowiedzi Popek pogratulowała jej czujności.

Myślicie, że były ukochany jej odpowie?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(149)
Mila
rok temu
Dzisiaj chyba nie ma nic bezinteresownie, nawet w związku. Jestem przerażona. Wspominam czasy, kiedy ludzie mniej posiadali, ale mieli inne priorytety i wariaci.
Gen
rok temu
Widać że chłopak miał parcie na szkło
Nina
rok temu
Trudno (dziś) rozpoznać interesowność, samą namiętność od tego że ktoś Cię na serio polubił, chce naprawdę poznać, traktuje poważnie i w dłuższym horyzoncie czasu.
Drobiazg
rok temu
Zdjecie na tle ksiazek nie dodaje inteligencji
pytam
rok temu
Czy ta pani , która tak chwali się swoim katolicyzmem może się rozwieść i zmieniać partnerów i mieszkać z nimi bez ślubu kościelnego ?
Najnowsze komentarze (149)
obserwator
2 tyg. temu
Lata lecą widać, nie da się ukryć. Nie pomogą te botoxy i operacje?
Aneta
rok temu
Prawda jest taka, że ona wygląda o niebo młodziej od niego
kili
rok temu
Musi pani porzucić poszukiwania w swojej branży, tam nie ma materiału na męża!
Greg
rok temu
Anna Popek...niby taka katoliczka 🤣🤣🤣
Ada
rok temu
Jeżeli dojrzały facet jest wartościowym człowiekiem to jest żonaty lub ma mądrą kobietę, która go docenia. Nieudacznicy skaczą z kwiatka na kwiatek lub są sami. Taka prawda.
Klara
rok temu
Ja tam przeszło 15 lat w cudownym związku z cudownym mężem..a że 12 lat młodszy..bez znaczenia
Bystra
rok temu
Niech tak nie marudzi. Facet zrobil jej mnóstwo zdjęć na których wyglada lepiej niz w rzeczywistości. A ze teraz niektóre. sprzedaje? Pewnie on jest ich właścicielem.
Jolie
rok temu
Ten gość wygląda starzej od pani Anny. Fotograf z Bożej łaski.....ha, ha. ..... Taka dziennikarka to dobra trampolina do kariery. Wstyd ! Pogonić karierowicza i basta.
rewia
rok temu
"Trójki"już całkiem nie da się słuchać, od kiedy ta pani się tam załapała...
Gość
rok temu
Nie wiem ile ona ma lat? Ale wygląda staro! On do niej to wyglądał jak dzieciak!
gość
rok temu
Popek chyba masz za duże mniemanie o sobie, po pierwsze że brudy pierze się w domu a po drugie chyba miał dosyć być ze starszą kobietą to jest facet bardzo przystojny i może miej młodą kobiete.
Dziadek
rok temu
Czy wy też słyszeliście Mikołaj złapał wirusa! I co teraz😭
Marco
rok temu
Ładna kobieta,nie powiem, przeważnie tak się kończy...
Dafi
rok temu
Ja tam bym się chętnie umówił z Anią i nie mam parcia na szkło działam w innej branży. Sporą część ją krytykuje a prawda jest taka że jak Ania by skinęła palcem w realu to 3/4 facetów by jej nie odmówiło nawet jak mają w domu mega piękności.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie