Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Anna Wendzikowska radzi, jak odciąć się od TOKSYCZNYCH RELACJI: "Należy skoncentrować się NA SOBIE"

100
Podziel się:

W rozmowie z Pudelkiem Anna Wendzikowska zdradziła, jak radzić sobie ze szkodliwymi życiowymi relacjami. Zdaniem dziennikarki, kluczowa w tym temacie jest praca nad samym sobą.

Anna Wendzikowska radzi, jak odciąć się od TOKSYCZNYCH RELACJI: "Należy skoncentrować się NA SOBIE"
Anna Wendzikowska radzi, jak odciąć się od toksycznych relacji (Pudelek Exclusive)
bETahIKZ

Anna Wendzikowska należy do grona celebrytów, którzy chętnie pokazują życie prywatne w sieci. Dziennikarka aktywnie działa na Instagramie, gdzie ochoczo relacjonuje codzienne poczynania czy rajskie wakacje. Wendzikowskiej zdarza się również poruszać w sieci nieco bardziej osobiste tematy. Celebrytka okazjonalnie opowiada o realiach samotnego macierzyństwa. Niedawno zdradziła natomiast, że nie utrzymuje kontaktów z rodzicami.

W środę Anna Wendzikowska pojawiła się na polskiej premierze najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Z dziennikarką rozmawiał reporter Pudelka Michał Dziedzic.

bETahILb
Zobacz także: Anna Wendzikowska radzi, jak odciąć się od toksycznych relacji

Wendzikowska przed naszą kamerą otworzyła się na temat toksycznych relacji. Zdaniem celebrytki sposobem, żeby się od nich uwolnić, jest troska o własne potrzeby.

(...) Uważam, że należy się bardziej skoncentrować na sobie. Mieć dobrą relację ze sobą, wiedzieć i wybierać, co nam służy. Wtedy nie trzeba robić takich gwałtownych ruchów - zdradziła Pudelkowi.

bETahILh

Jak stwierdziła Wendzikowska, ludzie mają tendencję do przyciągania podobnych do siebie jednostek. Dlatego tak istotne jest życie w zgodzie z samym sobą i dbałość o własne samopoczucie. Wówczas, zdaniem Ani, unikniemy w naszym życiu toksycznych relacji.

Najważniejsze jest zadbać o to, żebyśmy my sami byli pozytywni, fajni, mili dla innych, dobrzy. Dopiero wtedy okazuje się, że nic nie trzeba robić. Nagle wszyscy ludzie, którzy nas otaczają, są podobni do nas i nagle nie mamy toksycznych ludzi wokół siebie - wyjaśniła.

Zobaczcie, co jeszcze zdradziła nam Anna Wendzikowska.

bETahILi

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bETahILj
bETahILC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
beti
2 miesiące temu
Akurat w Polsce zerwanie toksycznych relacji z rodzicami ( szczególnie z matkami) nie jest takie proste. Otoczenie uważa taką osobę za niewdzięczną egoistkę , która nie docenia tego wszystkiego, co zrobili dla niej rodzice. Raczej jest presja na utrzymywanie kontaktu z rodzicami, nawet jeśli oni źle traktują swoje dorosłe dziecko
kkkkk
2 miesiące temu
ona ma racje - nalezy odciac sie od toksycznych ludzi.
Aaa
2 miesiące temu
W koncentrowaniu się na sobie to ta pani jest mistrzynią
bETahILD
Lol
2 miesiące temu
Jak otworzę okno, to mi zimno, ale jak zamknę, to zaraz duszno, też tak macie?
Kari
2 miesiące temu
Ciekawa teoria....no to teraz chętnie usłysze historię jej miłostek podpartą ta teorią....hmmm
Najnowsze komentarze (100)
gosc
2 miesiące temu
sama jest toksyczna
Kropka
2 miesiące temu
A ja dziękuję, że mam rodziców, którzy nauczyli mnie szacunku do ludzi i godności dla siebie. I bardzo ich kocham.
Adzia
2 miesiące temu
Ma racje. Silny świadomy człowiek wchodzi w zdrowe relacje
Gość
2 miesiące temu
Tutaj akurat ma rację, nic na siłę i jak najbardziej odstawić toksyczne osoby. Zrobiłam to samo i jest mi z tym super. Łatwiej odstawić toksycznych znajomych a gorzej rodzinę.
Roma
2 miesiące temu
Popieram teraz młodzi ludzie myślą zupełnie inaczej są bardziej świadomi jak najdalej od takich ludzi sama miałam i mam w rodzinie takie osoby
123
2 miesiące temu
A ja już nie kocham mojego męża. Smutne to.Jestem z nim.Dba on o wszystko a ja widzę że go nie kocham bo kocham od 20 lat mojego pierwszego chłopaka. On teraz jest już wolny i chętnie bym go znowu chciała i wiem że tylko powiem słowo i tak się stanie.Ale tu mąż i dzieci.... ech!
😳😳😳
2 miesiące temu
To nie sukienka, to bluzka
gosc
2 miesiące temu
Mam "toksyczna"corke,dorosla,odcielam sie od niej 8 lat temu, tak mi dala "w kosc" ze wyparlam ja z mojej pamieci,nie ma jej…odetchnelam,ale depresja zostala.
bETahILv
Luna
2 miesiące temu
Ma rację
Zosia
2 miesiące temu
Mam toksyczną matkę. Proszę mi wierzyć, niektóre sytuacje mogę nazwać śmiało piekłem. Ile to straconych nerwów, czasu który mógł być, a nie był pięknym. Ile wylanych łez, poniżeń, znęcania psychicznego, gorzkich słów. A otoczenie i tak zawsze przyzna rację matce. Bo urodziła, bo wychowała. Tylko nikt nie wie co działo się w czterech ścianach. I tylko czasu mi szkoda. Bo mogły to być jedne z najpiękniejszych chwil w moim życiu, mogła to być piękna i jedna z najwartościowszych relacji w moim życiu. A było zupełnie inaczej. Odcisnęło to na zawsze ślad w mojej psychice i ma wpływ na moje życie.
Kajo
2 miesiące temu
Śliczna, piękna! ☺️
Tyu
2 miesiące temu
Ojcowie jej córek odcięli się od toksycznej relacji czyli uciekli od niej
gosc
2 miesiące temu
fajna babeczka z niej mimo takiego dziecinstwa
gosc
2 miesiące temu
pani szuka pana
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETahIMo
bETahIMp
bETahIMq
bETahIMr
bETahIMs
bETahILX