Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|

Anna Wendzikowska w emocjonalnym wpisie wspomina zmarłego ojca: "Siedziałam z tobą w krematorium. Nie chciałam, żebyś był sam"

181
Podziel się:

Anna Wendzikowska straciła ojca pod koniec 2022 roku. Choć przez lata nie utrzymywała z rodzicami kontaktu, śmierć taty mocno ją dotknęła. Z okazji Dnia Ojca dziennikarka opublikowała w sieci poruszający wpis.

Anna Wendzikowska w emocjonalnym wpisie wspomina zmarłego ojca: "Siedziałam z tobą w krematorium. Nie chciałam, żebyś był sam"
Anna Wendzikowska wspomina zmarłego ojca. Poruszający wpis (AKPA, Instagram)

Anna Wendzikowska uchodziła swego czasu za jedną z popularniejszych dziennikarek i osobowości medialnych w kraju. Dziś była gwiazda TVN skupia się głównie na działalności w mediach społecznościowych i eksplorowaniu najdalszych zakątków świata. Poza relacjami z zagranicznych wojaży, 42-latka chętnie dzieli się w sieci przemyśleniami na tematy różnej maści, wśród których nie brakuje również mocno osobistych wątków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wendzikowska zdradza, czy jej serce jest zajęte i mówi, jak uczy córki szacunku do pieniądza: "Ja będę zmywać za DWA ZŁOTE"

Anna Wendzikowska wspomina zmarłego ojca. Opublikowała poruszający wpis

Jeszcze kilka lat temu Anna Wendzikowska wspominała publicznie o trudnej relacji, która łączyła ją z rodzicami. W grudniu 2022 roku gwiazda poinformowała w sieci o śmierci taty. Choć przez długi czas ich kontakt był znacznie ograniczony, dziennikarka mocno przeżyła jego odejście. Z okazji Dnia Ojca 42-latka opublikowała na Instagramie archiwalne fotografie i poruszający wpis.

Tato… Są takie dni, kiedy jest trudniej, dzisiaj jest taki dzień… Dziękuję za Twoje ciepło, za miłość, za cierpliwość, kiedy uczyłeś mnie fizyki, i historii, i jeździć na nartach, i na rowerze, i grać w siatkówkę, kiedy wymyśliłam, że będę zawodniczką i kiedy godzinami słuchałeś moich smutków i rozterek. Zawsze miałeś na to przestrzeń, nawet kiedy osiem razy powtarzałam to samo… i za Twoje zaufanie, dzięki któremu zawsze mogłam żyć jak chciałam, i za twoją prawość, tolerancję, liberalne podejście do życia, szacunek do ludzi i wszystkie wartości, które przekazałeś mi w sposób tak naturalny i nienarzucający - napisała Wendzikowska.

W dalszej części wpisu dziennikarka nawiązała do wspomnianego wcześniej konfliktu z rodzicami i zerwania kontaktu.

Jakoś trudniej nam się było dogadać w ostatnich latach, czasami myślę, że Wszechświat tak to wymyślił, takie powolne pożegnanie mi podarował, żeby mi serce nie pękło, że nagle z dziesięciu telefonów dziennie wchodzę w pustkę - wyznała.

Na koniec gwiazda wyjawiła, że w Dniu Ojca wybrała się na Powązki, aby odwiedzić grób taty. Wróciła także wspomnieniami do momentu, gdy odszedł i zajmowała się formalnościami oraz ceremonią pogrzebową.

Dzisiaj znalazłam twój dowód osobisty… to ja załatwiłam wszystkie formalności, wszystkie dokumenty, odebrałam Cię ze szpitala, wybrałam trumnę, urnę, kwiaty, siedziałam z Tobą w krematorium. Nikt się nie czuł na siłach, a ja nie chciałam, żebyś był sam… Musiałam wreszcie stanąć do dorosłości, jakbym nagle straciła mandat do tego, żeby dłużej być dzieckiem. Trudne to było i ważne jednocześnie pewnie potrzebne, ale nie masz pojęcia jak bardzo bym chciała, żebyś tu był i żebym chociaż raz w roku mogła poczuć się dzieckiem…. dorosłość jest trudna tato, ale jakoś to dźwigam.

Jadę na Powązki, bo chociaż zawsze mówiłeś, że w nosie masz to, co po śmierci i mamy sobie darować kwiaty i świeczki, bo szkoda pieniędzy, to ja tego potrzebuję. Wyślij mi trochę dobrej energii, są dni, że bardzo mi tego trzeba - skwitowała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(181)
Tęsknie
4 tyg. temu
Co z wami ludzie? kto pisze te komentarze obraźliwe, prześmiewcze, złośliwe? Straciliście oboje rodziców? Śmierć rodziców jest straszna, przestaje się być dzieckiem synem, córką.... mój Boże, po prostu stajesz się sierotą- okropne uczucie, ciężkie przeżycie, trudne emocje. Takie pisanie może pomagać, a żałoba nie kończy się po roku z kalendarzem w dłoni. Kochajcie swoich rodziców dopóki ich macie, ja już nie mam obojga 😞 Przestałam być córką. Ile bym dała by znowu usłyszeć od rodziców "córcia" , "dziecko". Tak płaczę teraz, bo w takie dni wracają wspomnienia. Idźcie do rodziców, zadzwońcie do nich przytulcie ich powiedzcie że ich kochacie, po prostu bądźcie czuli dopóki oni jeszcze są.
Lll
4 tyg. temu
"Siedziałam z Tobą w krematorium" goni Steczkowską z jej sesja nad grobem ojca.
współczuję
4 tyg. temu
Ta pani jest tak zapatrzona w siebie, że nawet wpis o ojcu napisała o sobie... ja, mnie, mój tylko ona i ona
Czkawka
4 tyg. temu
Wendzikowska w poszukiwaniu atencji chyba uznała że na dzień ojca można nawet sprzedać w mediach śmierć własnego ojca. Słabe to jest...
Alicja
4 tyg. temu
Atencjuszka. Dno! Upokorzyłą tego ojca opowiadając o jego alkoholizmie, a teraz jeszcze to krematorium.
Najnowsze komentarze (181)
meme
4 tyg. temu
wszystko na sprzedaż. ma mało inteligencji emocjonalnej i trudno ją lubić, ale żeby ocieplać wizerunek prochami ojca... nic już nie ma z intymności w dzisiejszych czasach.
też ania
4 tyg. temu
Niedobrze mi się robi od tego ekshibicjonizmu. W 2022 r. też zmarł mi tata, też wszystko sama zorganizowałam.. pogrzeb, uporządkowanie spraw, też za nim tęsknię, ale nigdy, ale to nigdy by mi nie przyszło do głowy obnażać się emocjonalnie przed innymi, często obcymi ludźmi na IG, czy FB, wykorzystywać śmierć i żałobę po ojcu, aby zapełnić kontent w mediach, dla mnie jest w tym coś obrzydliwego.
Abc
4 tyg. temu
najpierw się definitywnie odcina a teraz tato to tato tamto. czyżby spadek pojawił się na horyzoncie
Lola
4 tyg. temu
A nie można pójść w ciszy na grób i w myślach powiedzieć tego samego ? Pomodlić się lub nie, jak kto woli. Ale pobyć chwilę w ciszy, chociaż symbolicznie z tą osobą, a nie tworzyć eseje na Instagramie.co ludzie mają z tymi wyznaniami. A Instagramie ? Czy dla paru kliknięć warto tak się obnażać ?
Anna
4 tyg. temu
Czy ona napisała, że było lepiej jak nie miała z ojcem kontaktu bo w przeciwnym razie bardziej by cierpiała?
Takaprawda
4 tyg. temu
Nie miałam pojęcia , że zmarli czytają posty na insta. Muszę się jeszcze wiele nauczyć.
Anhedon
4 tyg. temu
Oczywiście zamiast to trzymać dla siebie, to musi się koniecznie tymi szczegółami dzielić ze światem... ech... celebryci ery social media...
Jot
4 tyg. temu
To jakiś horror! Bredzenie tej kobiety powinno zostać poddane ocenie psychiatrycznej!
Skrajnie zabu...
4 tyg. temu
Skrajnie zaburzona osoba!
Skrajnie zabu...
4 tyg. temu
Skrajnie zaburzona osoba!
Skrajnie zabu...
4 tyg. temu
Skrajnie zaburzona osoba!
Skrajnie zabu...
4 tyg. temu
Skrajnie zaburzona osoba!
Skrajnie zabu...
4 tyg. temu
Skrajnie zaburzona osoba!
Nierozumiemte...
4 tyg. temu
Skrajnie zaburzona osoba!
...
Następna strona