Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Antek Królikowski obsmarowuje Joannę Opozdę w tabloidzie: "KŁAMIE i MANIPULUJE! Prawda obroni się SAMA"

693
Podziel się:

Skompromitowany Antek Królikowski nie ustaje w desperackich próbach podreperowania swojego wizerunku. Tym razem zapowiada, że zamierza natychmiast podjąć kroki prawne w sprawie widzeń z synem. "Ja chcę się teraz skupić na walce o Viniego" - przekonuje.

Antek Królikowski obsmarowuje Joannę Opozdę w tabloidzie: "KŁAMIE i MANIPULUJE! Prawda obroni się SAMA"
Antek Królikowski oskarża Joannę Opozdę o kłamstwa i manipulacje (fot. AKPA)

Publiczna przepychanka między Antkiem Królikowskim i jego rodziną a matką jego dziecka Joanną Opozdą trwa już kolejny dzień. Cała afera rozkręciła się na nowo przy okazji niedoszłego chrztu małego Vincenta. Od tamtej pory strony konfliktu wydawały na przemian niezliczone oświadczenia, publikowały prywatne wiadomości, a nawet chwaliły się wyciągami z bankowych kont.

Jak można było się spodziewać, niedawna rozmowa z "Faktem" w kwestii chrztu Vincenta nie była ostatnią, jaką Królikowski przeprowadził z polskimi tabloidami. Celebrycie zebrało się również na zwierzenia przed redaktorami "Super Expressu". Tym razem mogliśmy dowiedzieć się, dlaczego aktor postanowił przerwać milczenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wywiad Fabijańskiego: kulisy, konsekwencje i oświadczenia

Joanna dopuszcza się kłamstw i manipulacji. Nie zamierzam grać w jej grę. Dlatego zamiast pomówień i oszczerstw pokazałem jednoznaczne dowody na jej manipulacje. Wierzę, że moi odbiorcy sami wyciągną z tego wnioski. Wiem, że moje milczenie, które było mi po prostu potrzebne, trwało za długo. Ale wiem też, że prawda obroni się sama. Ja chcę się teraz skupić na walce o Viniego - zapewnia Królikowski w rozmowie z "Super Expressem".

To jednak nie koniec sensacji. Tabloid podaje, że Antek planuje wystąpić do sądu o zabezpieczenie widzeń z synem, póki podział opieki nad dzieckiem nie zostanie ustalony przez sąd w ramach rozwodu. Królikowski przekonuje, że Opozda utrudnia mu kontakty z Vincentem. Tymczasem zdaniem aktorki Królikowski rzekomo nigdy nie przewijał syna, a na dwa miesiące sprezentował mu kostkę Rubika i dopytywał, czy może już jeść pierogi.

Wierzycie jeszcze w czyjeś szczere intencje w całej tej aferze?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(693)
Puma
2 lata temu
Antek. Oszczędź. Nic tym nie ugrasz
................
2 lata temu
Polska aktorka, pani Gruszka, od lat chorująca na SM nie trąbi o tym wokół i nie publikuje zdjęć z leczenia. Ale ona na poczucie godności i klasę, której innym brakuje.
Beti
2 lata temu
No to zaczynamy kolejny dzień z Antkiem. Dzień dobry wszystkim. Dobrze, że już piątek <3
Jan
2 lata temu
Kończ Waść, wstydu oszczędź....
Ann
2 lata temu
Dziecinady ciąg dalszy.
Najnowsze komentarze (693)
Lol
2 lata temu
Z 2018 była zaręczona i to nie z Antkiem "Jadąc na wakacje na Sardynię, Asia nie spodziewała się oświadczyn. Nareszcie czuje się jak księżniczka. Narzeczony obiecał Asi, że po ślubie wyprowadzą się z Polski i będą wieść luksusowe życie, co bardzo jej imponuje. Mówi, że chciałaby wziąć ślub jeszcze w tym roku – wyjawia tabloid"
Zenua
2 lata temu
"Jestem zmęczony, ale jestem szczęśliwy " mówi antek. Egocentryczny dzieciak. Ciągle JA JA JA JA - a swoim dziecku mówi: teraz dziecko, a w przyszłości człowiek. ----Antek nie wie, że dziecko, to też człowiek?
Kat
2 lata temu
W ich sytuacji można zrobić tylko 1 rzecz by zachować twarz: MILCZEĆ bo prawda sama się obroni. Tak jak zrobiła to kilkanaście msc temu żona młodego Martyniuka. Utrzymała język za zębami i jako jedyna z tej dramy wyszła zwycięsko, z twarzą
Ndnjd
2 lata temu
Ocho! Opozda jednak kłamie
Marta
2 lata temu
Antosiek co ty robisz. Ja bym ci zamiast dziecka dała lalkę do zabawy. Dziecko to obowiązek, a nie zabawka. Asia jesteś wspaniała mamusia i bardzo Ci kibicuję:)
Ada4
2 lata temu
Ze ona go chciała??? Poważna wada wzroku czy co???
Ciocia Jadzia
2 lata temu
Sąd powinien ci zabronić jakichkolwiek kontaktów z synem ponieważ jesteś zachwianym i nieodpowiedzialnym człowiekiem.
Buli
2 lata temu
Co za pseudo facet 🤦‍♀️ Oby szybko wszyscy zrozumieli, że to dzieciak, który za nic ma szczerość! Kłamliwy dzieciak, który wywołuje tylko niesmak swoimi kłamliwymi oszczerstwami 😡 Szkoda Asi i synka :(
Karina
2 lata temu
Na to mama Viniego powinna zabezpieczyć widzenia,żeby tylko ojciec i jego rodzina mogli przebywać z dzieckiem a nie wątpliwej moralnosci sąsiadka czy inne przypadkowe panny. To jest koszmar tej kobiety i jej dziecka.
Katarzyna
2 lata temu
Jest takie powiedzenie "łżesz jak pies" ale od teraz będzie brzmiało "łżesz jak królik"
Ilo
2 lata temu
Ta cała rodzina Krolikowskich jest dziwna. Ojciec, głowa rodziny - zdrady, nieslubne dziecko. Brat Antka ma dziewczynę po starszym bracie. Antek jaki jest wszyscy widzą i słyszą. Matka Małgorzata to zimna kobieta, bez empatii. Współczuję Joannie bo z takim klanem trudno wygrać.
Kiki
2 lata temu
Byłam wczoraj na "prawniczej" imprezie. Towarzystwo wyło ze śmiechu z naszej nowej pary zakochanych. Serdecznie współczuli też "teamowi" oblubienicy.
Annka
2 lata temu
Nie jestem fanką Joanny, jej wyglądu, aktorstwa czy estetyki ale jak to się stało, że związała się z takim wymoczkiem? Gość ma empatię i IQ na poziomie rozwielitki.
Adam
2 lata temu
Opozda kłamie
...
Następna strona