Trwa ładowanie...
Przejdź na
ivy
|

Antonio Banderas ma Covid-19! "60. urodziny spędzę na kwarantannie"

50
Podziel się:

Aktor poinformował o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem Twittera.

Antonio Banderas ma Covid-19! "60. urodziny spędzę na kwarantannie"
Antonio Banderas ma koronawirusa (Getty Images)

Od kilku miesięcy świat walczy z epidemią koronawirusa. Początkowo większość ludzi poważnie traktowała zagrożenie i przestrzegała obostrzeń. Od pewnego czasu widać jednak znacznie bardziej beztroskie podejście do tematu, co owocuje wzrostem zachorowań.

W Polsce kilka dni temu odnotowano rekordową liczbę ponad 800 przypadków zakażeń w ciągu doby. Mimo to plaże nadal są pełne, a w sklepach i innych obiektach użyteczności publicznej często widzi się osoby bez maseczek ochronnych. Nie pomagają zatrważające statystyki i apele rządzących, aby obowiązkowo zasłaniać nos i usta oraz utrzymywać dystans społeczny.

Oliwy do ognia dolewają "koronasceptycy", którzy twierdzą, że... epidemii w rzeczywistości nie ma, a nakaz noszenia maseczek to próba "zniewolenia" obywateli.

Tymczasem liczba chorych wzrasta, a wirus nie wybiera. Na Covid-19 chorowali już m.in. Tom Hanks i jego żona, Pink, książę Karol, Lena Dunham czy Mel Gibson. Teraz do tego grona dołączył również Antonio Banderas.

Zobacz także: Strach przed drugą falą epidemii. "W przypadku lockdown będą bankructwa wielu podmiotów"

Hiszpański aktor poinformował o chorobie w poniedziałek na Twitterze. Jak na złość, informacja o diagnozie przyszła w dzień jego 60. urodzin.

Po otrzymaniu pozytywnego wyniku testu na COVID-19, choroby wywołanej przez koronawirusa, jestem zmuszony świętować swoje 60. urodziny na kwarantannie - ogłosił.

Antonio uspokoił, że póki co przechodzi chorobę łagodnie i ma nadzieję, że szybko wróci do zdrowia.

Czuję się stosunkowo dobrze, tylko trochę bardziej zmęczony niż zwykle. Jestem pewny, że wyzdrowieję najszybciej, jak to możliwe. Stosuję się do zaleceń lekarskich, które - mam nadzieję - pozwolą mi przezwyciężyć wirusa, który dotyka obecnie tak wielu ludzi na całej planecie - napisał.

Antonio ma w planach jak najlepiej wykorzystać czas, który będzie musiał spędzić w odosobnieniu.

Skorzystam z tej izolacji, aby czytać, pisać i odpoczywać - zapowiedział.

Banderas przebywa obecnie w Maladze, gdzie jeszcze kilka dni temu bawił się na urodzinach swojej dziewczyny, Nicole Kimpel.

Przypomnijmy, że Hiszpania jest obecnie najbardziej dotkniętym epidemią państwem w Europie, gdzie liczba zgonów przekroczyła już 28 tysięcy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(50)
jaśniepani
4 lata temu
Kiedy to się skończy? W marcu myślałam: aby do lata. Teraz aby do zimy.
Zuz
4 lata temu
Antonio jest świetnym aktorem, piękna rola w Ból i blask Almodovara
Poeta
4 lata temu
Ma tylko 176 wzrostu a taki wielki!
😅🤣🤣🤣
4 lata temu
Bezobjawowo? Pitu Pitu pitu
ppp
4 lata temu
zdrowia, szczegolnie teraz jest mu potrzebne
Najnowsze komentarze (50)
Tobi
4 lata temu
W tym roku Covid, to „must have”, tego sezonu wszelkiej maści celebrytów. Bez tego nikt o tobie już nie wspomina w mediach społecznościowych, jesteś po prostu passe. Najczęściej i najciężej chorują biedni i schorowani i starzy, ale w mediach nie ma z nimi wywiadów. Za to z każdej strony wyskakują mniej lub bardziej znani celebryci, aktorzy itp., którzy zarówno ze względu na wiek, jak i status społeczny mają najłatwiej z wirusem walczyć i rozpływają się nad swoim cierpieniem, najczęściej bezobjawowym, pławiąc się na kwarantannie w luksusie.
lola
4 lata temu
Kogo to ineresuje🤦‍♀️
Małgorzata
4 lata temu
Ile mu zapłacili za udawanie chorego i pewnie ma Covid 19 bezobjawowo przestańcie mnie rozśmieszać nie ma objawów nie ma choroby robią z nas głupich .
Piotr
4 lata temu
Przestańcie kłamać nie ma żadnej pandemi mój znajomy z Warszawy gdzie mieszka prawie 2 miliony ludzi nie zna ani jednej osoby chorej na Covid 19 a moja znajoma z Wrocławia też mówiła ostatnio że u nich nie ma zachorowań na korona wirusa czyli jedna wielka ściema !!!!!
Bell
4 lata temu
Gdyby wszyscy przestrzegali zasad tak jak ja, to w kwietniu nie byłoby już żadnej epidemii.
gość
4 lata temu
Część tytułu artykułu pokazuje nie tylko co stwierdzono i ile ma lat, ale również rok urodzenia. Udało się Wam: COVID 19!"60 lat, urodzony w 1960r.
Ciekawe?
4 lata temu
Na jakiej podstawie przypisano "ko ro naswirusa" nawet tym ludziom,którzy nie oddali do zbadania pobranych wcześniej testów?
aaaa
4 lata temu
Antonio jak wino, im starszy tym lepszy, zdrowia!!
Molier
4 lata temu
Jednak stare powiedzenie mówi prawdę,że "artyści to prostytutki do wynajęcia". Tak było,od tysięcy lat,tak jest i tak będzie.
Cold Brain
4 lata temu
Kiedy na początku tego szaleństwa ludziom walono astronomiczne kary za nienoszenie maseczek,Kaczor i jego banda składali wieńce "smoleńskie" bez maseczek i stojąc ramię w ramię. Myślcie trochę samodzielnie i nie łykajcie tego,co wkładają Wam do głowy skorumpowane przez władzę media,za pomocą z d wziętych "ekspertów",sprzedajnych lekarzy, prezenterów telewizyjnych,prostytuujących się artystów i celebrytów. Sam Schumover-Szumowski kpił w odruchu szczerości z noszenia maseczek,w wywiadzie z red. Mazurkiem, bo nie dostał jeszcze z góry polecenia aby mówić inaczej.Kiedy dostał konkretne wytyczne z góry,to nagle zmienił zdanie o 180 stopni i zaczął straszyć ludzi pandemią oraz zmuszać do noszenia tych maseczek.
Dfdfdd
4 lata temu
Zaczyna sie, następne opłacone gwiazdki chorują bezobjawowo
Beta
4 lata temu
Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy negują istnienie tego wirusa. Jak można wierzyć że to wielkie kłamstwo? Kłamstwo na globalną skalę? Ludzie opamiętajcie się, to nie film, tylko rzeczywistośc. Jak stracicie bliską osobę przez Covid przejrzycie na oczy...
Jaa
4 lata temu
Zapłacili mu,to ma...
Karolina
4 lata temu
Ciekawe ile mu zaplacili za to zeby jako slawna osoba propagowal te bzdury??